Shiotome völgy

Re: Shiotome völgy

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Payne Sodmactire » 2013.03.02. 14:56

*Alva - 2900. augusztus 25.*

/Csak némán állok, ez most valóban nem az én ügyem, nem szabad belefolynom, jobb lesz úgy nekem. Habár érdekel a dolog, és nekem is lenne pár kérdésem, de a lány hangulatából ítélve hamarabb árulná el, hogy nem vagyok a testvére, minthogy bármit is megtudjak. És van egy olyan érzésem azzal nem járnék túl jól, ha ez megtörténne.
Egy rövid csönd áll be Alva kirohanása után, majd kabátsuhogás és aztán egy papírlap lány sercegése./
- Rendben, ahogy gondoljátok. Ha nem hiszel nekem, hát legyen, nem fogom rád erőltetni az igazságot, ha ennyire makacsul tagadsz. Úgy látom a nővéreddel együtt nem vagytok valami könnyű esetek... Akár csak édesanyáok. De legyen, ha nem akarjátok, nekem ráér, de ha kiderül minden ne mondjátok, hogy én nem szóltam.

/Aztán hallom a lépteit ahogy föláll, aztán az egyik behemót elindul felénk./
- Kérem kísérje vissza a hölgyeket a helyükre!
/Aztán újabb csend./
- A névjegyemen le van írva hol találnak meg, ha meggondolnák magukat. /mondja továbbra is halálos nyugodtan. Ezt Alvára bízom, hallottam valamit, de esélytelen, hogy megtaláljam a papírkát az asztalon./
- Remélem tetszeni fog nektek az előadás. /teszi még hozzá, aztán hallom a távolodó lépteit, ahogy hátrafelé sétál majd gondolom kilép a sátorból távolodó léptei alapján./


(11)

/Alva látod ahogy a férfi egy névjegyet tesz le az asztalra az elején, ezt tolja feléd. Aztán valóban egy hátsó ajtón elsiet./
KĂ©p
Avatar
Payne Sodmactire
Kölyök
Kölyök
 
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.02.11. 15:39
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter

Re: Shiotome völgy

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Alva » 2013.03.23. 19:26

*Payne*


/Figyelem a férfit, és kis megnyugvással zárom le a dolgot, hogy nem erőszakoskodik tovább. Roppantmód bosszant, hogy ezt az egészet kitalálta, de valahol örülök, hogy hagy időt átgondolni a helyzetet./
- Mindezek után azt gondolja, hogy végig fogom ülni a műsort?
/Ingatom meg a fejem, majd mielőtt a férfi oda érne, hogy kikísérjen távozom. Nem érdekel sem a kártyája, sem a firkászcsaj./
+ Kenje a hajára az egészet! +
/Távozom a völgyből, hogy minél hamarabb magam mögött tudjam hagyni ezt az egész ostobaságot! Legalábbis ez a kezdeti tervem. Aztán mégis meggondolom magam és vissza fordulok. Gyors mozdulattal csapok le a névjegykártyára, majd ennél is gyorsabban, szint szaladva távozom, immáron végleg./


{13}
Alva, Victorique de Blois Gosick

Amit a föld adott azt el is veszi,
teremtményeinek ennyi jutott.
Szeretteit csak az temeti,
kinek sorsául ez adatott.

KĂ©p

KĂ©p

KĂ©p
Avatar
Alva
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013.02.02. 21:59
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Tereus
Drun
Lyendryana Daimon
Lamya

Előző

Vissza: Városon kívül

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó