Hirig lakrésze

Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Alyara Nirois » 2012.04.05. 08:35

A hosszĂș kanyargĂłs folyĂłsokon elĂ©rve, egy kör ajtĂłhoz Ă©rkezik az, akit erre vezet el a szeszĂ©lyes Domb. Az ajtĂł több gyƱrƱbƑl ĂĄll össze, a termĂ©szet fƑ szĂ­neivel (barna, zöld Ă©s kĂ©k) dĂ­szĂ­tve, van kirakva az ezĂŒstös alapon, drĂĄgaköves lapok. A mozaikszerƱ ĂĄbra kirakĂĄsĂĄval lehet bejutni, ami egĂ©szĂ©ben egy tĂĄjkĂ©pet ad vissza, ami egy erdƑsĂ©gben folyĂł kis vĂ­zesĂ©slĂĄnccal Ă©s rengeteg zöldellƑ növĂ©nnyel lepi meg az Ă©rkezƑt. Ha ezt nem tudja kitenni a az erre Ă©rkezƑ vendĂ©g, akkor, csak a lakrĂ©sz ÚrnƑjĂ©nek engedĂ©lyĂ©vel tĂ©rhet be.

Amikor az ajtĂłn tĂșljut a feye, egy kĂ©t rĂ©szre elkĂŒlönĂ­thetƑ köralapĂș helyisĂ©gbe Ă©rkezik. Az elsƑ rĂ©sze egy kis szeletke levĂĄgĂĄsĂĄnak Ă©s lĂ©pcsƑzetes tagozĂłdĂĄsĂĄnak a hatĂĄra, ami az elƑtĂ©rnek felel meg. Itt a parketta a lĂ©pcsƑig halad, majd egy fĂ©lkörĂ­ves sĂĄvba, szƑnyegbe vĂ©gzƑdik. A fĂ©lkörĂ­ves lĂ©pcsƑ alĂĄ lehet betenni a cipƑket, mert utĂĄna mĂĄr a vastag puha szƑnyegre lehet rĂĄlĂ©pni, öt lĂ©pcsƑfok utĂĄn. A fogadĂłszobĂĄban egy kis dohĂĄnyzĂł asztal mellett, kanapĂ© Ă©s kĂ©t fotel helyezkedik el. A falakon tĂĄjkĂ©pek vannak, amit kĂŒlönbözƑ futĂł zöldellƑ növĂ©ny ölel körbe. A bĂștorzat, tölgyfĂĄbĂłl Ă©s azon finom huzatbĂłl kĂ©szĂŒlt pĂĄrna, zöld szĂ­nbe hĂ­vogatja a betĂ©rƑt. Baloldalon a bejĂĄrattĂłl, egy a falba mĂ©lyesztett korlĂĄt nĂ©lkĂŒli falĂ©pcsƑ vezet fel az emeletre, körĂ­vesen. A fĂ©nyt aprĂł kristĂĄlyok adjĂĄk, amik a borostyĂĄnok között rejtƑznek.

A lĂ©pcsƑsoron felĂ©rve egy köralapĂș nappaliba Ă©r be a vendĂ©g. Itt is kettĂ© van vĂĄlasztva a tĂ©r a bĂștorzatok elhelyezkedĂ©sĂ©nek köszönhetƑen. A mĂĄsik rĂ©sze egy kisebb konyha Ă©s Ă©tkezƑbƑl ĂĄll. A szobĂĄt egy bĂĄrpult vĂĄlasztja kettĂ©, aminek tövĂ©ben egy L alakĂș kanapĂ© foglal helyet, elƑtte egy dohĂĄnyzĂł asztal, kĂ©t puffal, Ă©s kĂ©t fotellal. A parkettĂĄn vastag szƑnyeg terĂŒl el. A falakon körbe, elcsĂșsztatott polcrendszerrel könyvek Ă©s kisebbe dĂ­sztĂĄrgyak. A konyha-Ă©tkezƑ rĂ©szen egy nyolcfƑs asztal, szĂ©kekkel, Ă©s beĂ©pĂ­tett bĂștorzattal fogadja a serĂ©nykedƑt. A fƑ szĂ­nek itt a fekete, barna Ă©s az arany. A lĂ©pcsƑtƑl pĂĄr lĂ©pĂ©snyire folytatĂłdik körĂ­vesen a lĂ©pcsƑ tovĂĄbb. A lĂ©pcsƑ alatt egy kis lĂĄdĂĄba liliomok virĂĄgoznak. A helyisĂ©gbe a fĂ©nyt a mennyezet adja, termĂ©szetes napfĂ©nyt ĂĄrasztva.

A harmadik szintre Ă©rve egy hĂĄlĂłszobĂĄt talĂĄl az ide tĂ©vedt bĂĄtor kalandor. A szĂłba egyik vĂ©gĂ©ben baldachinos ĂĄgy terĂŒl szĂ©t, mellette kĂ©t oldalt egy-egy Ă©jjeliszekrĂ©ny, amin virĂĄgot ĂĄbrĂĄzolĂł kislĂĄmpa adja a fĂ©nyt. Jobbra egy hĂĄromĂŒveges pipereasztal, szĂ©kkel Ă©s kellĂ©kekkel, egy nĂ©gyszĂĄrnyĂș paravĂĄn, ami egy szekrĂ©nyt Ă©s a padlĂłba sĂŒllyesztett jakuzzi szerƱ kĂĄd közötti rĂ©szt takarja el, csodĂĄs hegyes, erdƑs mintĂĄzatĂĄval. A padlĂłn szƑnyegek terĂŒlnek el. A falon tĂĄjkĂ©pek Ă©s kristĂĄlyokbĂłl alkotott montĂĄzs dĂ­szeleg. Itt a fƑszĂ­nek a barna, lila Ă©s a vörös.

ElƑzmĂ©nyek, korĂĄbbi hozzĂĄszĂłlĂĄsok
KĂ©p
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mågikus diplomata
Arany céhvezér, Mågikus diplomata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.02. 08:23

*ElƑzmĂ©ny*

- MĂĄris hozom, ÚrnƑm - mondja Mara, Ă©s elsiet. Pillanatokon belĂŒl visszaĂ©rkezik egy leheletnyi cipƑvel. Nagyon furcsa anyagbĂłl van, mintha valami lilĂĄs ĂŒvegbƑl lenne, de a tapintĂĄsa viszont bƑrre hasonlĂ­t.

A bók megköszönésére csak elpirul. Végre megköszöntek neki valamit!

- HĂĄt Ășgy, hogy Ƒk felelnek Ă©rtem. Ɛk neveltek föl, Ƒk vigyĂĄznak rĂĄm, Ƒnekik kell engedelmeskednem. Vagyunk mĂ©g pĂĄran, nem csak Ă©n vagyok az egyetlen ilyen itt, a Dombokban. De jĂł Ă­gy nekem. Jobb, mintha a fajtĂĄrsaimmal kellene Ă©lnem.

Miközben beszĂ©l, Te a fiĂłkokat kutatod. Az egyikben talĂĄlsz szĂĄmodra ismert, hagyomĂĄnyos sminkfelszerelĂ©st. Ékszerekre sajnos nem lelsz.

- Hogyha készen van, akkor el is indulhatunk. Ne aggódjon, csak egy darabig fogom kísérni. Aztån majd csak megmutatom az utat.

*Ha mĂĄris menni akarsz, a következƑ hsz-t a BelsƑ kerthez Ă­rd.*

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.04. 21:12

*ElƑzmĂ©ny: BelsƑ kert*

- SzĂ©p kard. /SzĂłlal meg egy hang a szoba mĂ©lyĂ©rƑl, ahogy Hirig mögött - Ă©rzĂ©kelvĂ©n magĂĄnyra vĂĄgyĂłdĂł gondolatait - bezĂĄrĂłdik az ide vezetƑ ajtĂłnyĂ­lĂĄs./ BĂĄr ez sem fog megvĂ©deni, ha szeretett kirĂĄlynƑnk megsĂ©rtƑdik, mert kihagytad a partijĂĄt.
/A rejtĂ©lyes beszĂ©lƑ feje felett egy halvĂĄnyan derengƑ fĂ©nygömb gyĂșl ki, megvilĂĄgĂ­tva a tĂ©nyt, hogy egy aprĂł termetƱ, alig nagyarasznyi, szĂĄrnyas figura jutott be az addig vĂ©dettnek tekintett lakrĂ©szbe. MegnyerƑnek szĂĄnt mosollyal, felemelt kĂ©zzel rebben elƑrĂ©bb, elejĂ©t vĂ©ve a feltörƑ szavaknak./
- Ne aggĂłdj, nem Ă©n lennĂ©k, akit kĂŒldene. Én csak beszĂ©lgetni jöttem. Ha megengeded, ha nem... /Kecses, szĂĄrnyak segĂ­tsĂ©gĂ©vel bemutatott hĂĄtraszaltĂłt követƑen meghajol a levegƑben./
- A nevem Lastanar, és tényleg csak beszélgetni szeretnék. Esetleg, akår a baråtod is lehetnék. /Böki ki magabiztos mosollyal kísérve ittlétének okåt./
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.04. 21:29


/FĂ©l pillantĂĄst vetek a vĂĄratlan vendĂ©gemre Ă©s miközben piruettezik a levegƑben lassan, de cĂ©ltudatosan felmegyek a nappaliba. VĂĄllam felett, mintegy mellĂ©kesen jegyzem meg, fĂ©lhangosan./
- Üdvözöllek!
/Fent a konyha felĂ© veszem az irĂĄnyt, Ă©s a pult mögĂŒl vissza fordulok a jövevĂ©ny felĂ©./
- Ha mår itt vagy, kérsz esetleg egy italt Lestat?
/Mår a névmemóriåm tökéletes, mégsem nevezem azon a néven - szokåsomhoz híven-, ahogy bemutatkozott.
Intek a kezemmel, hogy foglaljon helyett a kanapĂ©n, majd a hƱtƑbƑl elƑveszek gyĂŒmölcslevet./
- Hallgatlak.
/Mondom, miközben tĂ©nykedek a konyhĂĄban, majd kĂ©t pohĂĄrral a kezemben - ha kĂ©rt inni -, Ă©n is leĂŒlök mellĂ©./


{336}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.04. 22:25

/A fĂ©rfi magabiztos, csibĂ©szes mosolya csak szĂ©lesedik, ahogy kĂ©nyelmes helyet talĂĄlvĂĄn, mindenfĂ©le felszĂłlĂ­tĂĄst megelƑzve elhelyezkedik az egyik fotel karfĂĄjĂĄn./
- Igen, valami könnyƱt, esetleg valami gyĂŒmölcslikƑrt, ha akad. Mondjuk abbĂłl a kĂ©k palackbĂłl a hƱtƑben, ha kĂ©rhetem. /VĂĄlaszol mielƑtt hĂĄzigazdĂĄja egyĂĄltalĂĄn kinyithatnĂĄ az emlĂ­tett eszközt Ă©s alig visszafogottan kuncog egyet./ MegtisztelƑ, hogy egy sosemvolt vĂĄmpĂ­rĂșrhoz hasonlĂ­tasz, de Ă©n nem az a fajta pixi vagyok. Közelebb ĂĄll hozzĂĄm a gyĂŒmölcs, mint a vĂ©r Ă­ze. /MegnyerƑ, sokfogas vigyort villant, ahogy ĂĄtveszi italĂĄt. KöszöntĂ©sre emelve a poharat pillant a nƑ szemĂ©be./ A nevem, mĂ©g egyszer: Lastanar. /HangsĂșlyozza, majd egy futĂł korty utĂĄn hĂĄtradƑl s tƱnƑdve vizsgĂĄlgatja a mellette ĂŒlƑt./
- Hallgatsz? Milyen meglepƑ... Nem ĂŒzenetet hoztam, csak Ășgy gondoltam, tĂĄrsasĂĄgra vĂĄgyhatsz. BĂĄr... /Kis szĂŒnetet tartva a kard irĂĄnyĂĄba sandĂ­t./ Ha kaptad a pengĂ©t s nem elemelted, nem biztos, hogy pont az enyĂ©m a legmegfelelƑbb. De hĂĄt ez van, azzal Ă©rd be, amid van, nem? /Mosolyog egy Ășjabbat vĂĄllait megvonva, majd kezĂ©ben poharĂĄval a fotel hĂĄttĂĄmlĂĄjĂĄra tĂĄmaszkodik./
- Szóval most inkåbb én hallgatok. Aztån, ha esetleg kérdezel is valamit, ki tudja. Még akår vålaszolhatok is.
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.05. 10:47


/Félig leeresztett szemhéjam alól figyelem a jövevényt. Lassan bele kortyolok az italomba,miközben beszél./
- Ahogy gondolod.
/Érzem, hogy fĂĄradt vagyok Ă©s most valahogy nincs igazĂĄn kedvem jĂĄtszani, mĂ©gis belemegyek ebbe a körbe./
- MiĂ©rt feltĂ©telezed, hogy szĂŒksĂ©gem van a TĂĄrsasĂĄgodra, ugyanakkor nem vagy megfelelƑ szĂĄmomra?
/Kicsit megingatom a fejem./
- Te jöttĂ©l ide, neked kell elsƑsorban beszĂ©lned. Nem nekem.


{337}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.05. 14:39

- Cöcö... /CsĂłvĂĄlja meg fejĂ©t fĂ©rfi, aztĂĄn egy szĂ­npadias sĂłhajt követƑen, a soha el nem tƱnƑ, magabiztos mosollyal az arcĂĄn folytatja./ Vajon miĂ©rt lenne tĂĄrsasĂĄgra szĂŒksĂ©ge egy lĂ©nyegĂ©ben teljesen idegen fajtĂĄrsunknak, aki Ă©ppen csak tĂșlesett az elsƑ HoldtĂĄncĂĄn? Azt hiszem, magĂĄtĂłl Ă©rtetƑdik a vĂĄlasz. De hagyjuk is... /Legyint egyet nagyvonalĂșan, majd tovĂĄbbra is kedĂ©lyesen gesztikulĂĄlva, olykor italĂĄba aprĂłt kortyintva magyarĂĄzni kezd./
- Nos, kedves Hirig, azt mindenki tudja, hogy az Estwor csalĂĄdĂ© az a bizonyos penge, amit van szerencsĂ©m nĂĄlad lĂĄtni. Vagyis vagy loptad /szemöldökĂ©t megemelintve, mintegy reakciĂłra vĂĄrva vĂ©gigmĂ©ri a nƑt/ vagy pedig kaptad. Az elsƑ esetben nem biztos, hogy jĂł az neked, ha Ă©n tudok rĂłla, nĂĄlad van. Közismerten sok mindent tudok, s ezt mĂĄsok is tudjĂĄk. /Vigyora szĂ©lesedik, de ezzel egyĂŒtt mintegy bocsĂĄnatkĂ©rƑ szĂ­nezetet is kap, mintha tƑle teljesen fĂŒggetlen tĂ©nyrƑl lenne szĂł./ Vagyis nĂĄlam, vagy valamelyik szövetsĂ©gesemnĂ©l fognak Ă©rdeklƑdni elƑször, ha netĂĄn valaki hiĂĄnyolnĂĄ azt a piszkavasat. /PĂĄr pillanatig fĂŒrkĂ©szƑen figyel, vĂ©gĂŒl ismĂ©t megcsĂłvĂĄlja fejĂ©t./
Nem, nem loptad. MĂĄr rĂ©gen nekem rontottĂĄl volna, vagy legalĂĄbb megprĂłbĂĄltad volna elrejteni. Akkor viszont kaptad. Nem hiszem, hogy Irddra mernĂ© ĂĄtadni bĂĄrkinek is a kardot, amit Niqecanuwa ĂșrnƑ a csalĂĄdjukra bĂ­zott. Nem... LĂĄssuk csak, ki lehetett az... TalĂĄn Kelyim?
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.05. 15:47


/Mintha ott sem lennĂ©k, hallgatom vĂ©gig a vendĂ©gem. Majd egy nehĂ©zkes sĂłhajt hallatok Ă©s felkelek. LassĂș lĂ©ptekkel haladok a virĂĄgaim felĂ©, hĂĄtam mƑgĂ© intĂ©zem a szevaim./
- Azt hiszem, elƑröl kellene kezdenĂŒnk az egĂ©sz beszĂ©lgetĂ©st, hogy megĂ©rts.
/Gyengéden megsimogatom a liliom szåråt./
- De mivel eléggé fåradt vagyok, inkåbb csak összegzem, és våzolom a tényeket.
/Hangom halk, de tisztĂĄn Ă©rthetƑ./
- Nem Ă©rdekel, hogy a KirĂĄlynƑtök boldog, vidĂĄm, vagy Ă©ppen milyen hangulatban van.
/Vissza fordulok, hogy låssa arcom, komolyan beszélek./
- Az, hogy enyém az Ikrek egyike, nem tartozik senkire!
/Érintem meg egy pillanatra a markolatot, hogy csípƑre teszem az egyik kezem. Másikban a pohár van, mely hanyagul log mellettem./
- Hogy kitƑl kaptam, magad is rĂĄjöttĂ©l. Nem volt nehĂ©z.
/Belekortyolok az italomba./
- Nem érdekel, hogy kinek mondod el, Spiclikém.
/Vonok vållat közben./
- FelƑlem az egĂ©sz UdvartatĂĄsotok tudhat rĂłla.
/Vissza indulok, Ă©s elƑttem megĂĄllok. Leteszem a poharat az asztalra, majd elƑrehajolok, hogy a fejĂŒnk egy vonalba legyen. MinkĂ©t kezemmel a feje mellett tĂĄmaszkodom meg, a hĂĄttĂĄmlĂĄn. Hangom kissĂ© bĂșgĂł zöngĂ©sĂŒkĂ© vĂĄlt./
- VĂ©gezetĂŒl.
/Szemeibe fĂșrom, pillantĂĄsomat./
- Csak akkor van råd igényem, ha a nyelvedet måsra is tudod hasznålni, mint szófecsérlésre.
/Hangom ellenére, szemem nem csillog kacéran./


{338}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.05. 17:28

- OhohĂł, nagylĂĄny. /Vigyorodik el Lastanar, amĂ­g a nƑ az asztal felĂ© fordul./ AttĂłl tartok, ha sokĂĄig hordod magadon azt az övet, tƑlem fĂŒggetlenĂŒl is megtudja mindenki, hogy nĂĄlad van a kard. És a helyedben kifejezetten figyelnĂ©k arra, milyen benyomĂĄsokat sikerĂŒl kialakĂ­tani magamrĂłl, fƑkĂ©nt a kirĂĄlynƑ rĂ©szĂ©rƑl.

- Persze... /Nyel egy nagyot, ĂĄm cseppet sem zavartan, mindössze az izgalom önkĂ©ntelen megnyilvĂĄnulĂĄsakĂ©nt./ ez is egy kellemes mĂłdja lehet. /PillantĂĄsa az elƑrehajlĂĄstĂłl megvillanĂł tĂĄjakon kalandozik egy villanĂĄsnyit, mielƑtt mosolya, hangja vĂĄltozna, az iramodĂĄsnyi tĂĄvolsĂĄgban feltƱnƑ zsĂĄkmĂĄny nyomĂĄba eredƑ vadĂĄsz magabiztossĂĄgĂĄrĂłl ĂĄrulkodvĂĄn./ Hogy egy pasi mire kĂ©pes, az sokban fĂŒgg attĂłl is, kivel teszi.
/SzĂĄrnyai megrebbennek, majd gyƱszƱnyi poharĂĄt a fotel karfĂĄjĂĄn hagyva a levegƑbe emelkedik, hogy a mellette tĂĄmaszkodĂł karon landoljon./
- SzĂłval, mit is szeretnĂ©l? /Guggol le, szĂĄrnyai finom legyezĂ©sĂ©vel tartva egyensĂșlyĂĄt, miközben kezeivel - a szĂł szoros Ă©rtelmĂ©ben - pillekönnyen, cirogatĂłan megĂ©rintve a könyökhajlat finom bƑrĂ©t./
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.06. 09:58


/VĂĄllat vonok, mikor a kiegĂ©szĂ­tƑmre terelƑdik a szĂł./
- Mint mondtam, nem Ă©rdekel ki tudja meg.
/Óvatosan megsimogatom egyik ujjam hegyĂ©vel az arcĂĄt./
- Épp az elƑbb mondtam mit szeretnĂ©k Pöttömke!
/Megfogom Ăłvatosan, hogy a szĂĄrnyĂĄba ne tegyek kĂĄrt, Ășgy hogy ha kedve tartja bele is ĂŒlhet a tenyerembe. Felegyenesedem Ă©s elindulok a legfelsƑ emeletre./
- Simán csak aludni, vagy elƑtte egyet szeretkezni.
/Hangom szavaim ellenére közömbösen csengenek./


{339}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.07. 11:02

- MĂ©g semmit sem csinĂĄltam Ă©s mĂĄris a tenyereden hordozol? Akkor ebbƑl a sajĂĄt Ă©rdekedben szigorĂșan csak alvĂĄs lesz. /Kuncog a nƑ kezĂ©ben ĂŒldögĂ©lve, majd az emeletre felĂ©rkezvĂ©n szĂĄrnyra kapva a levegƑbe rebben./

- BĂ­zom benne, nem ruhĂĄban szoktĂĄl aludni. /Kuncog Hirig fĂŒlĂ©be, szĂĄrnycsapĂĄsaival finoman megcirĂłgatva annak nyakĂĄt, hogy egy Ășjabb rebbenĂ©ssel mĂĄr ruhĂĄja pĂĄntjĂĄnĂĄl lĂ©vƑ kapocsnĂĄl kezdjen ĂŒgyködni./
- Nem, ne mozdulj. /Hangzik a vigyorral kĂ­sĂ©rt felszĂłlĂ­tĂĄs, mikor a nƑ odapillantana. Mintha csak magĂĄtĂłl vĂĄlna le ruhĂĄja, a tĂŒndĂ©r fĂ©rfi tĂ©nykedĂ©se mĂĄsbĂłl nem vehetƑ Ă©szre, vĂ©gĂŒl, mikor mĂĄr csak a lazĂĄbbra vĂĄlĂł kard öve tartja egyben az egĂ©szet, ĂșjbĂłl a fĂŒlĂ©be duruzsol a mĂĄsik./
- EgĂ©szsĂ©ges mĂłdon mĂĄs kardjĂĄhoz nem szoktam nyĂșlkĂĄlni. EgyĂ©bkĂ©nt most mĂĄr szabad a pĂĄlya. VĂĄr az ĂĄgy, CsipkerĂłzsika! Ti pedig szĂ©psĂ©geim... sipirc! /A következƑ pillanatban a nƑ hajĂĄba font virĂĄgok összecsukott szirmokkal hullanak a földre./
- Nos, virĂĄgszĂĄlam? /Rebben az ĂĄgy pĂĄrnĂĄira, finom ruhĂĄitĂłl szinte egybeolvadĂł mozdulattal megszabadulva./ Leszel az alvĂłbabĂĄm? /Ártatlan arckifejezĂ©sĂ©t meghazudtolja pajkosan villanĂł tekintete, ami sejteti, ha rajta mĂșlik, bizony az alvĂĄs elƑtt be fog következni mĂ©g ez meg az./
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.07. 12:38


/Egy fåradt mosollyal jutalmazom, mikor poénkodni probål./
- Jobb elƑbb kedvesnek lenni, mint fenyegetƑzni.
/VĂĄllat vonok./
- Meg kĂŒlönben is, te akartĂĄl a barĂĄtom lenni. Akkor meg miĂ©rt ne legyek elƑzĂ©keny veled?
/Hagyom, hogy levetkƑztessen, majd a karod a fekete köntös mellĂ© teszem, mintegy relikviakĂ©nt. Ha mĂĄr a köntös is az egyik "pasimtĂłl" van./
- Ha nem bĂĄnod, TĂŒndibĂŒndim, elƑbb lefĂŒrdök.
/LevetkƑzök teljesen, ha mĂĄr Lessi, csak fĂ©lig tette meg. Majd a kĂĄdba mĂ©lyedek.
Mire leteszem a fenekem, mĂĄr folyik is a meleg vĂ­z. FelmelegĂ­tve a lĂĄbaim./
- Mond, Lessi.
/KĂ©rdezem csukott szemhĂ©jam mögĂŒl. MegfĂĄradtabb hangon, mint amikor megszĂłlaltam felfelĂ© jövet./
- MiĂ©rt kerested fel a tĂĄrsasĂĄgom? Mit remĂ©lsz tƑlem, ha mĂĄr a szex nem kell?


{340}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.07. 13:34

- AttĂłl tartok drĂĄga, a nĂ©vmemĂłriĂĄd nem a legtökĂ©letesebb. Lastanar vagyok. SzeretnĂ©m ha megjegyeznĂ©d, rosszul vennĂ© ki magĂĄt, ha mĂĄst kiĂĄltoznĂĄl a kĂ©sƑbbiekben. /Röppen vigyorogva a kĂĄdban elhelyezkedƑ nƑ feje mellĂ©./ Ugyanis eszem ĂĄgĂĄban sincsen abban a hitben hagyni tĂ©ged, hogy ezekkel /nyom csĂłkot a kistermetƱ fĂ©rfi aprĂł ajkaival Hirig fĂŒltövĂ©re/ csakis szövegelni tudok...
/A kĂĄd szĂ©lĂ©re csĂŒccsenve szĂ©pen elkezdi kibontogatni a mellette lĂ©vƑ fonatokat, aprĂł kezeivel gyengĂ©debb Ă©s alaposabb munkĂĄt vĂ©gezve, mint arra bĂĄrmely fĂ©sƱ kĂ©pes lehet. ÜgyködĂ©se közepette egy mĂ©ly sĂłhajjal kĂ­sĂ©rve elgondolkodik./
- Ha ragaszkodsz hozzĂĄ... Nem is igazĂĄn tudom. ƐszintĂ©n megvallva Ășgy gondoltam, szĂŒksĂ©ged lehet rĂĄm, vagy legalĂĄbbis arra, amiket tudok. /LĂĄbaival vĂ©gigsimĂ­t a fĂŒrdƑzƑ nƑ nyakĂĄnak Ă­vĂ©n, olyan finom Ă©rintĂ©ssel, amire egy nagyobb mĂ©retƱ valaki cirĂłgatĂł ujjaival lenne kĂ©pes./ Persze, ha közben nekem is jut egy kis Ă©lvezet, hĂĄt ĂŒsse kavics. De ha csak informĂĄciĂłforrĂĄsnak tekintesz, Ășgy is jĂł. Megfelel Ă­gy?
/Helyezkedik munkĂĄja vĂ©geztĂ©vel a nƑ vĂĄllgödrĂ©be, hogy könnyed Ă©rintĂ©seivel a környĂ©kĂ©n lĂ©vƑ bƑrt ingerelje./
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.07. 14:18


/Halvånyan elmosolyodom. Nem nyitom ki a szeme, csak élvezem a meleg, bugyogó vizet, a hajam babrålåsåt és nyakam cirógatåsåt. Szóval a kényeztetést!/
- JĂłl van TanĂĄr! Megjegyzem a neved!
/Öltök egy pillanatra nyelvet, majd kicsit Ășjra elkomolyodom./
- FĂ©lreĂ©rtettĂ©l Ășgy hiszem.
/Ingatom meg a fejem Ăłvatosan, nehogy leessen Lessi./
- MiĂ©rt jöttĂ©l, ezt a kĂ©rdĂ©st azĂ©rt tettem fel, mert tudni akarom, miĂ©rt szĂĄnod rĂĄm az idƑd, önkĂ©nt.
/RĂĄpillantok a szemem sarkĂĄbĂłl./
- Nem tudok neked adni semmit!
/Hangom keserƱvé vålik./
- Amim volt, elloptĂĄk. Hacsak nem pĂ©nzbeni juttatĂĄst vĂĄrsz alapĂłl. Mert az, van. EgyĂ©bkĂ©nt nincs semmim Ă©s rĂĄadĂĄsul egy kĂ­vĂŒlĂĄllĂł vagyok!


{341}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.07. 15:11

- Á, a pĂ©nz nem sokat szĂĄmĂ­t. Nem ĂĄrt, ha van, de nem csak azĂ©rt lehetek figyelmes valakivel. /Újabb figyelmes csĂłk követi Lastanar kijelentĂ©sĂ©t, miközben minden Ă©rintĂ©sĂ©vel bizonyĂ­tja, tudja, hogyan fordĂ­tsa elƑnyĂ©re aprĂł termetĂ©t, ha törtĂ©netesen egy nĂĄla nagyobb nƑnek szeretne örömet okozni./
- Lehet, hogy meglepƑ, de semmi kĂŒlönöset nem vĂĄrok tƑled. EgyszerƱen csak Ășgy gondolom, tudom, milyen lehet magĂĄnyosnak lenni. /Rebben ĂĄt aprĂł szellƑt kavarva az eddig hanyagolt mĂĄsik oldalra, hogy nem minden Ă©rzĂ©kisĂ©gtƑl mentes kedveskedĂ©sĂ©t ott folytassa./
- De ha nincsen rĂĄm szĂŒksĂ©ged, csak egy szavadba kerĂŒl Ă©s mĂĄr itt sem vagyok.
/Szavaira rĂĄcĂĄfolnak mozdulatai, amik minden megszakĂ­tĂĄsi szĂĄndĂ©ktĂłl mentesen lassan-lassan tovaterjednek, egĂ©szen a vĂ­z szĂ­nĂ©ig, a kellemes melegbe merĂŒlt, egyĂ©rtelmƱbb izgatĂĄst kĂ­vĂĄnĂł rĂ©szekig./
- Nos, mit szeretnĂ©l? /Mormolja az addig csĂłkolt-simogatott bƑrtƑl alig elemelkedve./
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.07. 15:37


/HosszĂș ideig nem mondok semmit, csak hallgatom, ahogy csobog a vĂ­z, mĂ©g el nem ĂĄll. Hallgatom, hogyan repked, Ă©s mit mond aprĂł vendĂ©gem.
A mennyezetet nézem, és az agyam teljesen måshol jår, mint ahol kellene. De nem is itt. Raphael jutott eszembe. Elönt miatta a gyåsz. Igyekszem nem mutatni, de mivel fåradt vagyok, a szemen nem tudok uralkodni, csak a vonåsaimon.
Nehézkes sóhajt hallatok majd kikelek a kådból./
- TalĂĄn igazad van Lessi. Most az alvĂĄs lenne a legjobb.
/Odamegyek a paravĂĄnhoz, kezem fĂ©lĂșton megakad a fekete köntös felĂ©, majd a törĂŒlközƑt fonom magam körĂ©./
- Ha valóban a baråtom akarsz lenni, akkor a beszélgetést azutån folytatjuk, ha felébredtem.
/Összemegyek kicsire Ă©s velem egyĂŒtt a lakrĂ©szem is vĂĄltozik mĂ©reteiben./
- Buj mellém.
/KĂ©rem, mikor mĂĄr az ĂĄgyban fekszem./


{342}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.11. 11:00

- Ahogy kĂ­vĂĄnod... /A lebegve, könnyed-trĂ©fĂĄs hangnemben elƑadott mondandĂłja megszakad, ahogy a körĂŒlötte lĂ©vƑ tĂ©r mĂ©retben Hirighez igazodik. LĂĄthatĂł meglepetĂ©ssel az arcĂĄn dermed mozdulatlannĂĄ, hogy aztĂĄn a földet Ă©rĂ©st követƑ könnyed meghajlĂĄssal, Ă©rezhetƑ tisztelettel a hangjĂĄban fejezze be:/ ...ĂșrnƑm.

/A mĂ©retĂ©hez igazodott tĂ©rben szĂĄrnyait összezĂĄrja, majd, mint valami vörös-arany ernyƑt a hĂĄtĂĄra csukja, Ășgy lĂ©pdel az ĂĄgyhoz Ă©s az abban fekvƑ nƑhöz./
- SzĂ­ves örömest /vĂĄlaszol a felszĂłlĂ­tĂĄsra. KĂ©nyelmesen, az elƑbbi feszĂ©lyezettsĂ©g halvĂĄny maradĂ©kĂĄval mozdulataiban elhelyezkedik a takarĂł alatt, majd Ăłvatosan közelebb araszol a mellette lĂ©vƑ testhez, hogy ölelĂ©sĂ©be vonja./ Pedig mĂĄr azt hittem, Ăłdzkodsz a tĂŒndĂ©rsĂ©gtƑl. /Duruzsolja a mĂĄsik fĂŒlĂ©be, miközben lassan, visszafogottan ringatni kezdi./ Ehhez kĂ©pest... olyan profin kezeled a szemĂ©lyes teredet, ahogy mĂĄr csak nagyon kevesen kĂ©pesek. Csak nem tĂŒndĂ©r voltĂĄl rĂ©gen is? TĂ©nyleg... hogyan keveredtĂ©l ĂĄt ennyi Ă©ven? Csak nem gombakörbe lĂ©ptĂ©l?
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.11. 12:52


/Félig felvonom az egyik szemöldököm, ahogy figyelem röptét és testbeszédét./
- Nem tudtam, hogy ez ennyire kĂŒlönös. MĂĄr akkor ezt csinĂĄlta amikor elƑször vĂĄltoztam ĂĄt.
/Hangon fĂĄradt./
- Nem Ăłdzkodom, csak nem szeretem ezt a mĂ©retet, viszont Ă­gy kĂ©nyelmesebben elfĂ©rĂŒnk.
/Mondom enyhe bĂșgĂł hangon, hogy oldjam feszĂ©lyezettsĂ©gĂ©t, de amikor valami gombĂĄrĂłl kezd beszĂ©lni, minden maradĂ©k pajkossĂĄgom elszĂĄll Ă©s csak a buta tekintet marad arcomon./
- Milyen gomba leves?


{343}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.11. 17:32

- Gombakör, nem leves. /Kuncog fel Lastanar./ De hagyd csak, amolyan szĂłlĂĄsmondĂĄs ez. Tudod, nagyon sokĂĄig Ășgy vĂ©ltĂ©k, hogy a kör alakban nƑtt gombĂĄk annak a jelei, hogy ott tartottuk a HoldtĂĄncunkat, vagyis ott Ă©rtelemszerƱen vĂ©konyabb a kĂ©t vilĂĄgot - az övĂ©ket Ă©s a miĂ©nket - elvĂĄlasztĂł fĂĄtyol. Ne tudd meg, mennyit kacagtunk az egyszerƱ embereken, akik megprĂłbĂĄltak ĂĄtjutni. /SzĂ©les vigyorra hĂșzva a szĂĄjĂĄt futĂłlag elmerĂŒl emlĂ©keiben, de aztĂĄn visszatĂ©r a jelenbe./ De visszatĂ©rve a kĂ©rdĂ©semhez: Hogy keveredtĂ©l ide? Azt tudjuk, hogy a mĂșltbĂłl jöttĂ©l, azt is, hogy egy bolton keresztĂŒl... De a többi? Ki voltĂĄl, milyen Ă©letet Ă©ltĂ©l?
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.12. 10:07


/Olyan Ă©rtelmes kĂ©pet vĂĄgok, amit csak abban a helyzetben lehet, maikor halvĂĄny lila köze nincs az embernek mirƑl hadovĂĄl a mĂĄsik, de tudod, hogy most okosnak kell mutatkoznod./
- Aham!
/Felelem briliånsan, mikor megmagyaråzza a gombås részt./
- És mi a vĂ©lemĂ©nyetek arrĂłl, aki mĂ©g nem is hallott ezelƑtt errƑl?!
/KĂ©rdezem meg, miközben felĂŒlök Ă©s lovaglĂłĂŒlĂ©sbe rĂĄĂŒlök a hasĂĄra. ÉbersĂ©gem visszatĂ©rt, bĂĄr a hangomban mĂ©g Ă©rezhetƑ a fĂĄradsĂĄg./
- JĂłk az informĂĄciĂłid, ami az ide kerĂŒlĂ©semet illeti. De mielƑtt vĂĄlaszolnĂ©k bĂĄrmi kĂ©rdĂ©sedre a mĂșltammal kapcsolatban.
/Simítok végig mellkasån./
- Te vålaszolj pår kérdésemre.
/Fölé hajolok, hogy az orråra adhassak egy röpke csókot, majd vissza egyenesedem./
- Ha ennyire jól informålt vagy, miért teszel fel felesleges kérdéseket, ahelyett, hogy olyanokat kérdeznél amit nem tudsz?!
/Elkezdem simogatni a mellkasĂĄt Ă©s a csupasz hasĂĄt, lehajolok Ă©s kicsit megharapom, de csak annyira, hogy ne maradjon nyoma, Ă©s persze nem fĂĄjjon, de azĂ©rt Ă©rezze a törƑdĂ©st.
Kis ideig elidƑzöm ott, majd feljebb haladok, arca felĂ©. Ott lecsapok a szĂĄjĂĄra, majd felemelkedem, annyira, hogy lĂĄssam arcĂĄt, Ă©s szemeit./
- Ki voltam? Hmm.. ez egy jĂł kĂ©rdĂ©s. A nevem Hilary Gere volt Ă©s Philadelphia-ban szĂŒlettem.
/TƱnƑdöm el egy kicsit a mĂșlton. Mely mostanra mĂĄr annyira idegen./
- Milyen Ă©letem volt?
/Bår az emléknek szépnek és kellemesnek kellene lenni, mert nem jut eszembe semmi rossz, a szememben mégis hidegség csillan./
- TökĂ©letes Ă©letem volt. SzeretƑ csalĂĄd, jĂł munkahely, igazi barĂĄt!
/Nem pislogok csak hosszan nézek a szemébe./
- De mindez mĂĄr a mĂșltĂ©. Az aki akkor voltam meghalt Ă©s minden ami vele kapcsolatos!
/Elmosolyodom, de nem a meleg Ă©s Ƒszinte mosollyal./
- KövetkezƑ kĂ©rdĂ©s?


{344}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.13. 12:25

/A tĂŒndĂ©r fĂ©rfi elĂ©gedett, magabiztos mosollyal, testĂ©nek enyhe, könnyen Ă©rzĂ©kelhetƑ megfeszĂŒlĂ©sĂ©vel kĂ­sĂ©ri, ahogy a nƑ fölĂ©be kerekedik. /
- Ezek nem felesleges... /Akad el a hangja, ahogy hasĂĄn megĂ©rzi a mĂĄsik lehelletĂ©t, majd elĂ©gedett nyögĂ©s szakad fel belƑle, mikor annak fogait is./
- Nem arrĂłl volt szĂł, hogy csak aludni akarsz? /KĂ©rdi enyhĂ©n fĂĄtyolos hangon, majd kezei lassan, combtĂłl nyakig vĂ©gigcirĂłgatjĂĄk a fölötte lĂ©vƑ testet./ Ha mĂĄr a kĂ©rdĂ©seknĂ©l tartunk: mindig ennyire stabilak a vĂ©dmƱveid? /TarkĂłjĂĄnĂĄl megfogva finoman közelebb, csĂłktĂĄvolsĂĄgra hĂșzza a mĂĄsik fejĂ©t, miközben szabad bal keze hatĂĄrozottan, de nem fĂĄjdalmasan megmarkolja az addig finoman ingerelt csĂ­pƑt./ Úgy nĂ©zem, robbantanom kell, hogy megmutasd magad...
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.13. 12:54


/FensƑbbsĂ©ggel teli mosoly uralkodik el rajtam, mikor lĂĄtom Ă©s hallom a hatĂĄst, amit okoztam. Nem felelek a kĂ©rdĂ©sekre, hanem tovĂĄbb folytatom a rosszalkodĂĄst. Hosszan becĂ©zve a teste kĂŒlönb pontjait.
Halkan elkuncogom magam./
- Mit értesz stabil védmƱvek alatt?!
/Nézek a szemébe, majd vålaszt meg sem vårva, folytatom a teste cirógatåsåt, kézzel szåjjal./
- El is vĂĄrom, hogy mindent beleadj! KĂŒlönben nem tartlak meg!
/Mormogom a nyakĂĄba, mikor Ășjra arcĂĄhoz közeledek, majd egy hosszĂșra nyĂșlĂł csĂłkba mĂ©lyedek./


{345}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.13. 13:44

*jóízlĂ©s miatt vĂ©grehajtott idƑugrĂĄs utĂĄn folytatĂłdik a törtĂ©net*

- Tudtam, hogy tehetsĂ©ges vagyok, na de ennyire... /Hangzik fel jĂł mĂĄsfĂ©l Ăłra utĂĄn az elsƑ, Ă©rtelmesen megfogalmazott mondat Lastanar szĂĄjĂĄbĂłl. KuncogĂĄsba fullad elĂ©gedett sĂłhaja, ami egyarĂĄnt szĂłl a sajĂĄt Ă©s a mĂĄsik örömĂ©nek./ Azt mondjĂĄk, a boldogsĂĄg betetƑzĂ©se megszĂ©pĂ­ti az embert. /Nyom egy gyöngĂ©d csĂłkot Hirig vĂĄllĂĄra./ Nem gondoltam, volna, hogy bizonyos tĂŒndĂ©rek esetĂ©ben ez szĂł szerint Ă­gy van. /Elcsendesedik, ahogy tekintete vĂ©gigfut a nƑ formĂĄs, örömtƑl elnehezĂŒlt testĂ©n. Hogy nyomatĂ©kosĂ­tsa mondandĂłjĂĄt, ujjaival vĂ©gigbecĂ©zi a Hirig mellkasa közepĂ©bƑl indulĂł, nonfiguratĂ­v jĂĄdezöld vonalakat, amik ezĂŒstösbe fordulva Ƒsi Ă­rĂĄsra emlĂ©keztetnek./ SƱrƱn elƑfordul az ilyesmi veled? /Pillant vĂ©gĂŒl egyszerƱ, kendƑzetlen Ă©rdeklƑdĂ©ssel a mĂĄsik szemĂ©be./
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.13. 14:08


/Hosszan nĂ©zek magam elĂ© Ă©s prĂłbĂĄlom az elmĂșlt idƑ alatt szerzett informĂĄciĂłkat, intenzĂ­v Ă©rzĂ©seket felfogni. Nem, nem a Lastanarral valĂł egyĂŒttlĂ©tĂŒnkre gondolok, mert azt elĂ©ggĂ© könnyƱ elemezni. Hanem azt amit közben Ă©reztem. Az Ă©rzĂ©st nem tudom egyik pillanathoz sem pĂĄrosĂ­tani teljesen, de mĂ©gis az az Ă©rzĂ©st csak akkor - amikor megkaptam a JĂĄdekƑvet Ă©s a HoldtĂĄnc alatt-, Ă©reztem, mĂ©gis teljesen mĂĄs volt ez./
- Danu felébredt!
/Mondom fĂĄtyolos hangon. Most elƑször adva kis hangot, az utolsĂł intelmem utĂĄn. Tudtam, hogy igazam van, de nem tudtam, hogy miĂ©rt vagyok ebben biztos.
Megfogom Lastanar kezét és a szemeibe nézek./
- Az egyetlen ållandó dolog az itteni életemben az az, hogy folyamatosan meg akarnak ölni!
/Kis szĂŒnetet tartok, miközben megnyalom a szĂĄm, mert kiszĂĄradt./
- Minden mĂĄs Ășj!
/MĂĄsik kezemmel megsimogatom az arcĂĄt, kicsit beletĂșrok a hajĂĄba. Érzem, hogy a testem fĂĄradt Ă©s elnehezĂŒlt, mint ami ilyenkor teljesen megszokott Ă©rzĂ©s, egy jĂł szeretkezĂ©s utĂĄn. Érzem az enyhe fĂĄjdalmat a combjaim között, hiszen ez egy Ășj test volt. MĂ©gis elmĂ©m Ă©ber.
Kutató tekintettel nézek a szemeibe./
- Te nem érzed Ɛt? Azt, hogy a Föld megvåltozott?


{346}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Hirig lakrésze

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.12.13. 14:34

- Azt hittem, te, vagy a vĂĄltozĂĄsod az oka a ragyogĂĄsnak. Tudod, voltam mĂĄr egyĂŒtt sidhĂ©kkel Ă©s Ƒk szoktak Ă­gy reagĂĄlni rĂĄm. Úgy nĂ©zem, erƑsebb a sidhe öröksĂ©ged, mint az gondolnĂĄnk. /Gondolkodik el kicsit a fĂ©rfi, majd hirtelen, tettrekĂ©szen odafordulva a mĂĄsikhoz vĂ©delmezƑen ĂĄtkarolja, Ășgy kĂ©rdezi:/
- Kik akartak megölni, mikor és miért? Mesélj!
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

KövetkezƑ

Vissza: SzobĂĄk

Ki van itt

JelenlĂ©vƑ fĂłrumuzĂłk: nincs regisztrĂĄlt felhasznĂĄlĂł