BelsƑ kert

BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Alyara Nirois » 2012.04.05. 08:42

Van a helynek valami sötĂ©t varĂĄzsa. A rĂłzsĂĄk mintha ezernyi szĂ©tszĂłrĂłdott vörös vĂ©rcsepp lennĂ©nek a lugason Ă©s befedik az egĂ©sz falat, Ă­gy az ember mintha egy rĂłzsagubĂłba lĂ©pne be. A hely rĂłzsauralmĂĄt csak a kert közepĂ©n ĂĄllĂł mohos kĂșt töri meg, aminek vize a mĂ©lybƑl fakad Ă©s halk csobogĂĄsa megnyugtatja az embert. Ellenben a hely nem olyan bĂ©kĂ©s, amilyennek lĂĄtszik, a rĂłzsĂĄk ugyanis Ă©lnek. A növĂ©nyek befonjĂĄk Ă©s felnyĂĄrsaljĂĄk a behatolĂłkat, Ă©s az ellensĂ©geket, tehĂĄt jobb vigyĂĄzni.

ElƑzmĂ©nyek, korĂĄbbi hozzĂĄszĂłlĂĄsok
KĂ©p
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mågikus diplomata
Arany céhvezér, Mågikus diplomata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.02. 10:36

*MĂ©g a szobĂĄban*

/SzĂłtlanul figyelem tĂ©nykedĂ©sĂ©t, majd halvĂĄnyan - fekete Ă©s ezĂŒst - szĂ­nt viszek fel a szemeimre, hogy kihangsĂșlyozzam annak sokszĂ­nƱsĂ©gĂ©t, de egyĂĄltalĂĄn nem hivalkodĂł, szinte nem is lĂĄtszik, hogy ott lenne a rafinĂĄltan hasznĂĄlt festĂ©k. Leheletnyi vĂ©konyan festem ki ajkaim, hogy egy kis fĂ©nyt kapjon.
MielƑtt elindulnĂ©k megnĂ©zem magam a tĂŒkörben, Ă©s elĂ©gedetten bĂłlintok a lĂĄtottak miatt./


*MĂĄr a kertben*

/A kanyargós folyosókat håtrahagyva, hatårozott léptekkel haladok be a gyönyörƱ kertbe. Gyönyörködöm a vérrózsåk csodås låtvånyåban. Kissé megborzongok a tudattól, hogy mennyire elevenek, de ez csak még jobban feldobja hangulatom./
+ Nagyon tetszik a kert! Amint låtom itt is gondos kezek munkålkodnak, szépségén, egészségén! Helyes! +
/Egyenes hĂĄttal, enyhĂ©n ringĂł csĂ­pƑvel haladok a kĂșt felĂ©./


{289+20=309}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.02. 13:06

A vörös rĂłzsĂĄk egyenletesen lĂŒktetnek az erƑsödƑ zenĂ©re, melyet a kĂșthoz közelebb Ă©rve egyre jobban hallasz. A kĂștra rĂĄvetƑdik a Hold ezĂŒstös fĂ©nye, a vĂ­z tĂĄncot jĂĄr a mĂ©lysĂ©gben. A teremben szĂĄz-kĂ©tszĂĄz tĂŒndĂ©r lehet, vannak, akik a levĂ©lasztalokrĂłl falatoznak, vannak, akik a muzsikĂĄra jĂĄrnak kĂŒlönbnĂ©l kĂŒlönb tĂĄncokat, vannak, akik csak csevegnek. Mindannyian csodaszĂ©p ruhĂĄban vannak, elƑkelƑek Ă©s finomak. MĂ©gis kiemelkedƑ szĂ©psĂ©gnek Ă­gĂ©rkezel a HoldtĂĄncon, többen felfigyelnek RĂĄd, mikor belĂ©psz az Udvarba.

Egy fiatalabb tĂŒndĂ©r lĂ©p elĂ©d, a hajadon barĂĄtsĂĄgos mosollyal köszönt. SzƑke haja szoros kontyba van kötve, szĂĄrnya egyszerƱ szĂ­ntelen. Több tĂĄrsĂĄval hasonlĂłan natĂșr zöld ruhĂĄban van, derekĂĄn pĂłkhĂĄlĂłbĂłl font kötĂ©ny talĂĄlhatĂł. A szemĂ©lyzet egyik tagja.

- Köszöntöm Hirig a hagyomĂĄnyƑrzƑ HoldtĂĄncon. RemĂ©lem, Mara megfelelƑ szolgĂĄlatot tett. BĂĄtran foglalja el magĂĄt a KirĂĄlynƑ Ă©rkezĂ©sĂ©ig, amely pontosan kĂ©t Ăłra mĂșlva, vagyis tĂ­z Ăłrakor fog megtörtĂ©nni. BĂĄrmiben segĂ­tsĂ©gĂ©re lehetek, csak szĂłljon - mondja egy fejbiccentĂ©s utĂĄn.

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.02. 18:20


/Lassan nĂ©zek körbe a termen, mintha minden idƑ az enyĂ©m lenne. HĂĄrom tĂŒndĂ©rt viszont keresek, de nem feltƱnƑen. Hol hosszabban elidƑzök egy-egy tĂŒndĂ©r szemĂ©be kalandozva, hol csak röpke pillantĂĄsra mĂ©ltatom a bĂĄtor prĂłbĂĄlkozĂĄsĂĄt. Nem nĂ©zek egybƑl a jövevĂ©nyre, csak miutĂĄn elhallgat. Ezt követƑen viszont tetƑtƑl-talpig megszemlĂ©lem./
- Köszönöm a tåjékoztatåst.
/Kis idƑt tartok, mint aki gondolkodik a továbbiakon./
- Ha hozna nekem valami friss gyĂŒmölcslevet, enyhe alkohollal, megköszönnĂ©m.
/Lågy csuklómozdulatot teszek, ezzel fejezve ki a kérdést./
- Mit is mondott, hogy hĂ­vjĂĄk?
/NĂ©zek fĂ©lig rĂĄ, fĂ©lig a vĂ­ztĂŒkörben ragyogĂł Holdra, majd utĂłbbin felejtem tekintetem pĂĄr percig, csak utĂĄn nĂ©zek vissza rĂĄ./


{310}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.05. 17:37

- A nevem Luna, tisztelt tĂŒndĂ©rem - pukedlizik a lĂĄny. - TermĂ©szetesen hozom, amit kĂ©r, azonnal itt vagyok - szĂłl mĂ©g, aztĂĄn elsiet.

AmĂ­g vissza nem tĂ©r, tovĂĄbbi nĂ©pek gyƱlnek szĂ©p lassan a terembe. EgyikĂŒket sem ismered, de RĂĄd többĂŒk is magabiztosan nĂ©z, mintha tudnĂĄk, hogy ki vagy. Van olyan tĂŒndĂ©r is, akit meglep a jelenlĂ©ted - vagy hĂ­rneved, vagy isteni alakod miatt. PĂĄr fajtĂĄrsadrĂłl viszont nem tudod eldönteni, hogyan vĂ©lekedik RĂłlad. A hĂĄrom keresettet nem lĂĄtod.

Luna idƑközben visszatĂ©r, kezĂ©ben zöldes-lilĂĄs nagyon lĂĄtvĂĄnyos itallal töltött ĂŒvegkehellyel.

- Parancsoljon, itt is van: irgemar. KĂłstolja csak meg, biztos vagyok benne, hogy Ă­zleni fog. Hogyha a tovĂĄbbiakban is Ăłhajt valamit, csak szĂłlĂ­tson. - Biccent mĂ©g egyet felĂ©d, aztĂĄn pedig elröpĂŒl, hiszen mĂĄsok is hĂ­vjĂĄk.

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.05. 20:53


/Egy aprĂł fejbiccentĂ©ssel nyugtĂĄzom, a nevĂ©t, mikor megosztja velem. Nem foglalkozom kĂŒlönösebben vele a tovĂĄbbiakban, amikor meghozza a kĂ©rt italom, akkor is csupĂĄn, egy kurta köszönömöt mondok Neki.
Hanyag eleganciĂĄval Ă©s egyenes tartĂĄssal ĂŒlök a kĂșt peremĂ©n, onnan szemlĂ©lƑdöm tovĂĄbb. Nem akarok senkivel szĂłba elegyedni, ezĂ©rt is nem jĂĄrok felfedezƑ körutat. Ha mĂ©gis oda jön valaki hozzĂĄm egy futĂł pillantĂĄst vetek rĂĄ, amĂ­g felmĂ©rem, akarok e több idƑt rĂĄ szentelni ennyinĂ©l./
+ Mi a fĂ©szkes fenĂ©nek kellett nekem csapot-papot otthagynom Ă©s elƑbb ide jönnöm, ha Ƒkelme csak kĂ©t Ăłra mĂșlva Ăłhajtja a seggĂ©t ide lejteni? +
/Bosszankodom magamban, de mindez kĂ­vĂŒlrƑl cseppet sem lĂĄtszik./


{311}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.07. 19:37

Az este egĂ©sz kellemesen telik. AttĂłl eltekintve, hogy egyre jobban zavar a kirĂĄlynƑ hanyagsĂĄga, persze. De a zene kellemes, a hangulat emelkedett, a helyszĂ­n varĂĄzslatos. A tĂŒndĂ©rek tovĂĄbbra sem közelednek HozzĂĄd, bĂĄr egy pĂĄran mĂĄr barĂĄtsĂĄgos mosolyokat kĂŒldenek FelĂ©d. OldĂłdik a feszĂŒltsĂ©g, olvad a közted Ă©s a valĂłdi tĂŒndĂ©rtĂĄrsadalom közötti fal.

- Hirig? Hall engem? - szĂłlal meg egyszer csak egy fĂ©rfi hang a fejedben. Kicsit Ă©rdes, hatĂĄrozatlan. Ellenben a frĂĄszt hozza RĂĄd, nem vagy kifejezetten hozzĂĄszokva, hogy valaki csak Ășgy belemĂĄsszon a fejedbe - bĂĄr törtĂ©ntek Veled furcsasĂĄgot ittlĂ©ted alatt. - KĂ©rem, vĂĄlaszoljĂ©k!

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.07. 23:20


/Ahogy telik az idƑ Ășgy ĂŒrĂŒl a poharamban az ital Ă©s kĂ©rek Ășjabbat, amint mĂĄr nincs benne egy csöpp nedƱ sem. Nem kicsit kezdek komolyan mĂ©rges lenni arra a semmirekellƑ zsebkirĂĄlynƑre, mikor mĂ©gis valami mĂĄs uralkodik el rajtam. Óvatosan körbenĂ©zek, elƑször csak a szemem mozdul, majd a fejem is. Jobbra, majd balra. PorbĂĄlom azonosĂ­tani a hang forrĂĄsĂĄt, de az az aprĂł zavarĂł tĂ©nyezƑ, hogy ezt mind a fejemben hallom, mĂ©g jobban arra sarkal, hogy alaposabban tanulmĂĄnyozzak környeztem./
+ Mi a fészkes fene?! +
/PrĂłbĂĄlok a sajĂĄt gondolataimon, tĂșl arra koncentrĂĄlni ami összeköt az elmĂ©mben megszĂłlalĂł hanggal, hogy valahogy mĂ©gis felelhessek neki./
+ Mi, vagy inkĂĄbb Ki maga?! +
/BelenĂ©zek a vĂ­ztĂŒkörbe, Ă©s a Holdat szemlĂ©lem, mert az sokkal szebb Ă­gy innen nĂ©zve, mint eddig bĂĄrmikor mĂĄshol, ahonnan alkalmam volt rĂĄ megtekinteni./
+ Hogy van kĂ©pe Ă­gy kommunikĂĄlni, Ă©s kĂŒlönben is mit akar tƑlem? +


{312}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.08. 08:48

A fejed mĂĄr egy kicsit kĂłtyagos. Lehet, hogy nem volt erƑs az irgemar, de rendszeres ĂșjrarendelĂ©se miatt azĂ©rt megĂ©rzed a hatĂĄsĂĄt. A környezetedben semmi szokatlant nem fedezel föl, a fĂ©rfi, aki beszĂ©l hozzĂĄd nem vette fel a fizikai kapcsolatot, csak a mentĂĄlisat.

- Á, hĂĄla Danunak, hogy sikerĂŒlt lĂ©trehozni a kapcsolatot. AggĂłdtam, hogy a KĂ©t Isten csetepatĂ©ja utĂĄn megfertƑzƑdött az elmĂ©je. A nevem Afril Loddur, a KirĂĄlynƑ nevĂ©ben kerestem fel. ÉrdeklƑdnĂ©k, hogy szĂĄmĂ­thatunk-e a jelenlĂ©tĂ©re a HoldtĂĄnc utĂĄni összejövetelen? Tudja, a nevetsĂ©ges tĂĄnc Ă©s illegetĂ©s utĂĄn mindenki szereti kiengedni a gƑzt. TermĂ©szetesen biztosĂ­tunk Kelyheket.

A Hold valóban csudaszép. Fehér fénnyel fodrozza a kutacska vízét. Az érkezésedhez képest mår mås helyen jår, de ahogy észrevetted, a Domb alkalmazkodik a fényéhez.

- CsupĂĄn azĂ©rt bĂĄtorkodtam Ă­gy felkeresni, mert egy privĂĄt partitĂłl lenne szĂł. Nos, eljön, avagy sem? A vendĂ©glistĂĄn mĂ©g bƑven van mit szerkesztenem, ölnĂ©nek a felszabadult helyĂ©rt.

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.08. 18:25


/ÖnkĂ©ntelenĂŒl is felszökik a homlokom közepĂ©re egyik szemöldököm, miközben hallgatom elmĂ©mbe furakodĂł alakot. Mikor a "kelyhek" Ă©s az "ölnĂ©nek a helyĂ©rt" szĂłfordulatot hasznĂĄlja, kissĂ© megremeg a fent lĂ©vƑ Ă­ves vonĂĄsĂș szemöldököm, mĂ©g a mĂĄsik orrom irĂĄnyĂĄba kĂșszik le./
+ Meg minden materialista Istennének håla! +
/Kezdek neki mondandĂłmnak, leheletnyi szĂŒnet utĂĄn, mikor befejezte sajĂĄtjĂĄt./
+ Üdvözlöm AL! Mennyiben ez a nevetsĂ©ges tĂĄncparĂĄdĂ© valĂłban felesleges -legalĂĄbbis szavaibĂłl ezt vĂ©ltem leszƱrni-, akkor miĂ©rt kell megjelenni mindenkinek? +
/Leteszem kiĂŒrĂŒlt poharam, a kĂșt peremĂ©re, magam mellĂ©, ahol ĂŒlök. KĂ­vĂŒlrƑl szenvtelen arccal nĂ©zelƑdök, mĂ©g belĂŒl kezdem jĂłl Ă©rezni magam a zenĂ©nek nem is, de az alkoholnak köszönhetƑen igen. TalĂĄn mĂ©g enyhĂ©n, viccesnek is talĂĄlom a kialakult helyzetet./
+ ElmondanĂĄ mit Ă©rt Ön Kelyhek alatt? +
/Körbepillantok a termen, keresve a kis zöld köténykések között, sajåtom. Amennyiben meglelem, magamhoz intem./


{313}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.09. 10:05

PĂĄran kicsit furcsĂĄlljĂĄk a viselkedĂ©sed a tĂŒndĂ©rek körĂ©ben. Ám nem mindenki tud ellenĂĄllni felhĂșzott szemöldöködnek. Egy fĂ©rfi lĂ©p oda hozzĂĄd, barĂĄtsĂĄgos arccal, udvariasan. Magabiztos, csendes fegyelme szimpatikussĂĄ teszi. És bĂĄr fiatal fonĂĄsai inkĂĄbb egy Ă©retlen fiĂșra emlĂ©keztetnek, szemĂ©ben Ă©vtizedek bölcsessĂ©ge csillan. RuhĂĄja egyszerƱ barna szĂ­nƱ, de a tĂŒrkiz Ă©s arany hĂ­mzĂ©s arisztokratikussĂĄ teszi. Több szĂ­nben pompĂĄzĂł nemesi szĂĄrnyĂĄval leereszkedik elĂ©d.

- ElnĂ©zĂ©st, hogy megzavarom, drĂĄga hölgyem, de nem tudtam nem Ă©szre venni, hogy valamin nagyon töri a fejĂ©t. Jöjjön, hadd segĂ­tsek a terhĂ©n! - nyĂșjtja ki a kezĂ©t tĂĄncra invitĂĄlva. - A nevem Niumhel Katran.

Miközben Niumhel felkér tåncolni, és beszél Hozzåd, Afril Loddur is vålaszol Neked.

- Nem mindenki jelenik meg ezen az esemĂ©nyen - kacag fel elmĂ©dben a fĂ©rfi. - Gondolja, hogy az alja nĂ©psĂ©g is rĂ©szt vehet egy ilyen esemĂ©nyen?! MĂ©g csak az kellene! Azt hittem, mĂĄr Ă©rtesĂŒlt a TĂĄnc utĂĄni esemĂ©nyekrƑl. A tĂĄjĂ©koztatĂĄs hiĂĄnyĂĄĂ©rt elnĂ©zĂ©st kĂ©rĂŒnk. A felelƑsök megbƱnhƑdnek. - Azonnal eszedbe jut Mara. Vajon neki kellett volna szĂłlnia? SzegĂ©nyke, biztos nagyon csĂșnyĂĄn ellĂĄtjĂĄk majd a bajĂĄt... - Nos, a Kelyhek termĂ©szetesen - hogyan is fogalmazzak - önkĂ©ntes felajĂĄnlĂĄsokat jelentenek. A KirĂĄlynƑ kivĂĄlaszt pĂĄr TĂŒndĂ©rt, aki vele egyĂŒtt lakmĂĄrozhat az adomĂĄnyozĂłbĂłl. Összesen kilenc szemĂ©lyt vĂĄlaszt ki minden TĂĄncnĂĄl. Önt is kijelölte. KĂ©rem, vĂĄlaszoljon: szĂĄmĂ­thatunk MagĂĄra, avagy sem?

IdƑközben Luna is odalibben hozzĂĄtok, Ă©s udvariasan megĂ©rdeklƑdi, hogy miben lehet ismĂ©t a szolgĂĄlatodra.

HĂĄromfelĂ© kĂ©ne egy idƑben vĂĄlaszolnod. Remek. Az alkohol mĂĄr csak tetĂ©zi a dolgokat: nem teljesen tudsz mĂĄr koncentrĂĄlni.

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.09. 10:30


/MeglepƑdöm lovagom felbukkanĂĄsĂĄn, de az jobban meglep, hogy mĂ©g rĂĄ figyelek, hallom amit AL mond./
- Hello!
/Felelem neki, majd egy pillanatot kĂ©rƑ mozdulattal felemelem kezem./
+ Miért lenne evidens bårkinek is tåjékoztatnia engem, mikor NEM kapta utasítåsba? +
/Felpillantok a fiatalos pillére./
- Nim? Öhm. Ne haragudj, de mit is mondtál, hogy hívnak?
/Az oda Ă©rkezƑ lĂĄnykĂĄnak kezĂ©be adom az ĂŒres poharat. Lassan felkelek, hogy vĂ©letlenĂŒl se billenjek ki egyensĂșlyombĂłl az ital miatt, mĂ©gis hatĂĄrozottan, hogy ne rontsak mĂ©g ennĂ©l is jobban az imidzsemen./
- Valami alkoholmenteset kérek a tovåbbiakban Luna.
/Figyelmemet Ășjra az elƑttem ĂĄllĂł tĂŒndĂ©rre fordĂ­tom, mĂ©gis AL-nak felelek./
+ Ott leszek. +
/Majd enyhe mosollyal szåm szegletében, halkan megjegyzem./
- Nem vagyok valami jĂł tĂĄncos, de Ășgy tudom nem illik visszautasĂ­tani egyetlen felkĂ©rĂ©st sem!
/Kis szĂŒnetet tartok mĂ©g megkeresem szemĂ©nek bölcsessĂ©gĂ©t./
- Gondolom tudja ki vagyok. Lévén én vagyok az egyetlen akivel még nem talålkozott itt senki.
/NyĂșjtom a kezem./
- De ettƑl fĂŒggetlenĂŒl Ășgy illik, hogy jĂłmagam is bemutatkozzak. Üdvözlöm Nim, Hirig vagyok!


{314}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.13. 19:11

- A nevem Niumhel Katran, Hirig. Köszönöm, hogy megtisztel bizalmĂĄval - feleli egy csodĂĄs mosoly kĂ­sĂ©retĂ©ben a tĂŒndĂ©r. MosolygödröcskĂ©i elƑbukkannak orcĂĄjĂĄn, melyek mĂ©g vonzĂłbbĂĄ teszik.

A fĂ©rfi felvezet a levegƑbe, majd finoman tĂĄncolni kezd Veled. Nagyon magabiztosan tart, az alkohol ellenĂ©re is kĂ©t szĂĄrnyon szĂĄllsz. JĂłl Ă©rzed magad. A zene kellemes, a pĂĄrod helyes, Ă©s Luna ezutĂĄn csak alkoholmentes itallal kĂ­nĂĄl - ahogy Ăłhajtottad. AL egy nyugtĂĄzĂł "Rendben"-nel elintĂ©zte a dolgokat, Ă©s Ășgy nĂ©z ki, hogy valĂłban tĂĄvozott a fejedbƑl.

Niumhel közben lĂĄgy hangjĂĄn cseveg valamirƑl, mintha a környezetrƑl beszĂ©lne, vagy az idƑjĂĄrĂĄsrĂłl, ami vĂĄratlanul nagyon hidegre fordult - ĂĄm nem igazĂĄn fogod fel szavait, ahhoz tĂșl kĂłtyagos vagy. Az Ășriember tĂĄnc közben leveszi a zakĂłjĂĄt hogyha fĂĄzol, Ă©s odanyĂșjtja Neked. Hogyha elfogadod, az agyag azonnal megvĂĄltozik, amint hozzĂĄĂ©rsz, Ă©s a ruhĂĄdhoz tökĂ©letesen illƑ blĂ©zerrĂ© alakul.

- Fayaide-i bĂĄrsonyszövet - mondja bĂŒszkĂ©n Niumhel, majd tovĂĄbbforgat. Úgy Ă©rzed, ez a tĂĄnc sosem fog vĂ©get Ă©rni, de nem bĂĄnod kĂŒlönösebben. Mintha egy elvarĂĄzsolt ĂŒvegburĂĄban lennĂ©l, ahol csak Te vagy, Ă©s ez a kellemes ifjĂș.

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.13. 19:58


/AprĂł fejbiccentĂ©ssel nyugtĂĄzom, mikor Ășjra bemutatkozik./
+ És ennek a nĂ©vnek kellene nekem bĂĄrmit is mondania?! +
/TƱnƑdöm, miközben felszĂĄllok vele a levegƑbe. LĂĄgy csipƑringĂĄssal Ă©s elegĂĄns lĂ©ptekkel tĂĄncolok vele. SzĂĄrnyaimat hol csak aprĂłn mozdĂ­tom, hol lassan elhĂșzva, egĂ©sz Ă­vĂ©ben, hogy azzal is összhangba legyek a mozdulataimmal, miközben hagyom, hogy vezessen partnerem./
- Valóban! De azt hiszem, a Nyår utån itt volt az ideje az Ɛsznek!
/Felelem mintegy mellékesen, mikor megjegyzi a våltozåst./
- Köszönöm nem kell.
/HĂĄrĂ­tom el a gesztust, mikor felajĂĄnlja a kabĂĄtjĂĄt, hiszen bennem az elkohol megtette a kellƑ hatĂĄst, hogy megfelelƑ hƑfogon mƱködjek. Vagy talĂĄn a tĂĄncpartnerem vĂĄltja ki belƑlem eme kellemes melegsĂ©get?/
- Szép.
/Jegyzem meg, mikor az anyagåról tesz említést, de ez sem mond semmit./
- FeltĂ©telezem, az ĂĄltalĂĄnos beszĂ©lgetĂ©si tĂ©mĂĄkon -mikor kĂ©t idegen talĂĄlkozik egymĂĄssal Ă©s nem tudjĂĄk, mĂ©g mirƑl lehetne fecsegni, mert nem ismerik a mĂĄsik Ă­zlĂ©sĂ©t, ezĂ©rt jön elƑ az alapvetƑen teljesen egyĂ©rtelmƱ helyzetmeghatĂĄrozĂłs tĂĄrsalgĂĄsi tĂ©mĂĄk, mint pĂ©ldĂĄul az idƑjĂĄrĂĄs-, mĂĄst is fel fog dobni Niumhel.
/NĂ©zek a szemeibe./
- Vagy tévednék és ennyi volt a tåncunk?


{315}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.13. 20:23

A férfi visszaveszi a zakójåt, majd folytatja a tåncot.

- RemĂ©ltem, hogy nekem ajĂĄndĂ©kozza az este tovĂĄbbi rĂ©szĂ©t, legalĂĄbb addig, mĂ­g ƐfelsĂ©ge megĂ©rkezik. És pĂ©ldĂĄul nem annak a szƑke lovagnak lesz a hercegnƑje - int a fejĂ©vel egy valĂłban szƑke tĂŒndĂ©r felĂ©, aki partnernƑjĂ©vel mit sem törƑdve elĂ©g tĂŒzetesen megbĂĄmul. A mĂĄsik nƑ fĂ©ltĂ©kenysĂ©gĂ©ben megprĂłbĂĄlja illegetni magĂĄt, de egyszerƱen nevetsĂ©gesen fest a babarĂłzsaszĂ­n csipkefelhƑjĂ©ben. - Vagy pedig annak az Ășrnak - mutat rĂĄ szemĂ©vel egy mĂĄsik legĂ©nyre, aki szintĂ©n le sem veszi a szemĂ©t RĂłlad. - KĂ©rem, hölgyem! - bĂșgja sejtelmesen - MegmagyarĂĄznĂĄ, miĂ©rt van az, hogy minden fĂ©rfi kegyeden legelteti a szemĂ©t? - BĂłknak szĂĄnt kĂ©rdĂ©se utĂĄn mĂ©g egy mosolyt megindĂ­t FelĂ©d, aztĂĄn tovĂĄbb vezet a levegƑben.

- De rendben, hogyha Ășgy Ăłhajtja, Ă©ppensĂ©ggel rĂĄtĂ©rhetek a tĂĄrgyra, de kĂ©rem, ne vegye tolakodĂĄsnak! Úgy hallottam, hogy egy Ieas nevƱ ellensĂ©get szerzett Merlinnek. Igaz ez, Hirig?

A zene tovaszĂĄll, Ă©s egy Ășj tĂĄnc kezdƑdik. A kĂ©rdĂ©s nyitott marad, mint ahogy a keze is. RemĂ©nykedve pillant RĂĄd, vĂĄrja a következƑ tĂĄncot becses szemĂ©lyeddel.

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.13. 20:45


/Az alkoholtĂłl csillogĂł szemekkel nĂ©zek a tĂŒndĂ©rre, miközben egy halvĂĄny mosolyt is megengedek magamnak, viszonzĂĄskĂ©pp az övĂ©re./
- TalĂĄn van idƑm, RĂĄd, mĂ©g ideĂ©r.
/Jegyzem meg egy pillanatnyi ideig megjelenƑ megvetƑ ajakbiggyesztĂ©s keretĂ©ben, majd Ășjra mosolygok./
- De ha felkĂ©r mĂĄs, illendƑen el kell azt fogadnom. Ez a tĂĄncetikett, amit mĂ©g Ă©n tanultam anno domini.
/Egy kicsit felemelem vĂ©dekezƑleg a kezem./
- BĂĄr, meglehet, hogy ez azĂłta megvĂĄltozott. Hiszen azĂłta eltelt majd kilencszĂĄz Ă©v.
/Leengedem magam mellĂ© a kezem, majd vĂĄllam felet meglesem az emlĂ­tett szemĂ©lyeket. RezzenĂ©stelen arccal nyugtĂĄzom a rĂłzsaszĂ­n tĂŒtĂŒs lĂĄnykĂĄnak produkciĂłjĂĄt, bĂĄr magamban egy lesajnĂĄlĂł sĂłhajt ejtek felĂ©./
+ Itt sem haltak ki a csini Ă©s cuki cicĂĄk! RĂ©mes! +
/A kĂ©t hĂ­mnek ĂĄllom a pillantĂĄsĂĄt, ha elĂ©g merszek, hogy felvegyĂ©k a szemkontaktust. Ha megteszik, akkor az elsƑ egy elutasĂ­tĂł Ă©s hideg pillantĂĄst kap, mĂ©g a mĂĄsik csupĂĄn rideg tekintetemmel talĂĄlkozik./
- Gondolom, azĂ©rt van, mert Ășj vagyok.
/Fordulok vissza partneremhez./
- Ez teljesen normålis és kénytelen vagyok elfogadni, hiszen veled is így tettem.
/ElegĂĄns csuklĂł mozdulattal adom kinyĂșjtott kezĂ©be sajĂĄtom. FĂ©l lĂ©pĂ©st teszek felĂ©, majd hirtelen megĂĄllok Ă©s az alkohol bĂłdĂ­tĂł hatĂĄsa szempillantĂĄs alatt tĂĄvozik elmĂ©mbƑl.
Baråtsågos arcom, melyet eddig mutattam felé, megvåltozik. Ieas említése, kijózanít.
Hosszan nĂ©zek a szemĂ©be, kutatĂłn, majd megteszem a következƑ lĂ©pĂ©st Ă©s elkezdek tĂĄncolni, mintha mi sem törtĂ©nt volna./
- Igen. Mondhatjuk Ă­gy is.
/Felelem kurtĂĄn./
+ Wen, vajon veled mi lehet? +
/BĂĄr hangulatvĂĄltĂĄsom Ă©rezhetƑ, tĂĄncomon mit sem tĂŒkrözƑdik./


{316}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.14. 21:40

A fiĂș lĂĄtszĂłlag csalĂłdott rövid vĂĄlaszod hallatĂĄn, de örömmel nyugtĂĄzza, hogy megajĂĄndĂ©kozod mĂ©g egy kis idƑvel. A tĂĄnc közben halkan tovĂĄbb boncolgatja a komoly tĂ©mĂĄt.

- Tudja, Hirig, nem csak MerlinĂ© lett Ieas gyƱlölete. És bĂĄr hĂĄlĂĄval tartozik MagĂĄnak, mĂ©gis Ășgy hallottam, hogy azt a csapatot, mely elvitte neki a Tollat, szintĂ©n ellensĂ©gĂ©nek tekinti. AzĂ©rt jöttem, hogy felfedjem Kegyed elƑtt az igazsĂĄgot. Az igazsĂĄg pedig az, hogy a Pasa kĂ©szĂŒlƑdik. És csak Danu tudja, hogy milyen tĂĄrsadalmi körökbe ĂĄrmĂĄnykodta be magĂĄt. MĂ©g a sajĂĄt otthonĂĄban sem lehet biztonsĂĄgban... Most kell eldöntenie, hogy melyik oldalra ĂĄll. És csak egy helyes Ășt lĂ©tezik.

Niumhelen lĂĄtszik, hogy komolyan aggĂłdik Ă©rted. JĂł TĂŒndĂ©r Ƒ, Ă©vszĂĄzadok tapasztalatĂĄval a hĂĄta mögött. BĂĄr persze lehet, hogy csak szĂ­njĂĄtĂ©k az egĂ©sz jelleme, pont azĂ©rt, hogy megtĂ©vesszen TĂ©ged. Egy pillanatra meginog a hited. És bĂĄr eddig se bĂ­ztĂĄl meg benne kĂŒlönösebben, hiszen ilyen a termĂ©szeted, mĂĄr magad sem tudod, hogy mit gondolj errƑl az ifjĂșrĂłl.

A Domb lĂŒktet körĂŒlötted, a Hold majdnem elĂ©rte a legmagasabb pontot az Ă©gen. Testedben bizsergĂ©s fut ĂĄt, mely mĂ©g a JĂĄdekƑtƑl szĂĄrmazĂł egykori sebbƑl terjed. MĂ©gis, ez valami pozitĂ­v energia. MegnyugtatĂł, isteni közelsĂ©g. Nem vagy egyedĂŒl, Danu vigyĂĄz RĂĄd.

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.14. 22:14


/Figyelmesen hallgatom szavait, majd egy könnyed vållvonåssal kezdek neki mondandómnak./
- Azt, hogy Merlin mit gondol rĂłlam, vagy mĂĄsrĂłl, cseppet sem Ă©rdekel!
/Könnyed hangszĂ­nek beszĂ©lek, hiszen lĂ©nyem legmĂ©lyĂ©n a lehetƑ legnagyobb nyugalommal teszek rĂĄ, ki mit gondol!/
- Nem fogok sehova sem ĂĄllni! Viszont elĂĄrulok valamit Neked! PusztĂĄn mert ennyire aggĂłdsz miattam.
/BĂĄr egyĂĄltalĂĄn nem a bizalmam jele miatt teszem. Egy pillanatnyi ideig elmerengek, majd folytatom./
- BĂĄr meglehet, hogy a Hold miatt teszem.
/Szemeibe pillantok, könnyed hangszínem megvåltozik, jéghideggé./
- Ieas seggĂ©t szĂ©t fogom rĂșgni, ha Ășjra talĂĄlkozom vele, Ă©s vĂ©gĂ©rvĂ©nyesen el fog pusztulni! Toll ide, vagy oda!
/Ha lĂĄtom tekintetĂ©ben, hogy komolyan vette amit mondok, akkor lehunyom a szemeim Ă©s elmosolyodom. Úgy tĂĄncolok vele egy ideig. Kieresztem Ă©rzĂ©keimet, hogy Ă©rezzem a Dombot. Vissza simogassam közelsĂ©gĂ©t.
Majd mikor érzem, hogy körbeölel, felpillantok és Niumhel szemeibe nézek./
- Danu velem van, Ă­gy nem lesz akadĂĄly elƑttem, hogy elĂ©rjem cĂ©lom!
/Közel hajolok hozzĂĄ, hogy fĂŒlĂ©be suttogjam szavaim./
- Semmi mĂĄs nem kell!
/Szavaim ellenĂ©re, nƑkĂ©nt simulok hozzĂĄ./


{317}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.16. 10:29

Niumhel komoly veszi szavaid, Ă©s mikor közelebb hĂșzĂłdsz hozzĂĄ, Ƒ is testedhez simul.

- Danu ĂĄldĂĄsa legyen hĂĄt Kegyeddel - sĂșgja Ă©desen, ĂĄm mielƑtt mĂ©g bĂĄrmi mĂĄst is tehetne szegĂ©ny szerencsĂ©tlen megbabonĂĄzott ifjĂș, halk kĂŒrtök szĂłlalnak fel. A tĂĄnc elhal, a zene szintĂ©n. A tĂŒndĂ©rek lassĂș kecsessĂ©ggel elkezdenek sorokba rendezƑdni.

- Hamarosan megĂ©rkezik ƐfelsĂ©ge - magyarĂĄzza a partnered mĂ©g mindig elbƱvölve. Közben Ƒ is levezet a földre, le a rĂłzsĂĄk közĂ©. A vĂ©rzƑ virĂĄgok mind a fĂ©nylƑ Hold felĂ© fordulnak. A kĂșt vizĂ©nek ragyogĂĄsa betölti az egĂ©sz termet. Éteri energia borĂ­tja be a levegƑt. A Domb lĂŒktet, magĂĄba olvasztja minden jelenlĂ©vƑ lelkĂ©t.

A növĂ©nyek a kĂșt mögötti ĂŒres rĂ©szen növekedni kezdenek, kavarodnak, ĂĄgaskodnak, virĂĄgokat Ă©s rĂŒgyeket hajtanak. Minden tekintet a kĂ©szĂŒlƑ trĂłnusra szegezƑdik. A trĂłn vĂ©gĂŒl elkĂ©szĂŒl, harmatos cseppek Ă©s rĂłzsĂĄk dĂ­szitik. A cseppek gyĂ©mĂĄntkĂ©nt szĂłrjĂĄk szĂ©t a fĂ©nyt Ă©s az energiĂĄt.

A kĂŒrtök ismĂ©t felszĂłlalnak, jĂłval hangosabban. A hangulat pattanĂĄsig feszĂŒl.

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.16. 11:02


/Fel sem tƱnt eddig, milyen gyorsan eltelt az a kĂ©t Ăłra, mire beĂ­gĂ©rte magĂĄt ƐfensĂ©ge. A kĂŒlönös hely, vagy talĂĄn az idƑpont az ami megzavarta Ă©rzĂ©keim. Nem tudom eldönteni, mĂ©g egy pillanatig az is megfordul fejemben, hogy talĂĄn a tĂĄncpartnerem Ă©s az alkohol volt rĂĄm ilyen hatĂĄssal.
Hagyom, hogy levezessen, de mikor leĂ©rĂŒnk kibontakozok kezeibƑl, Ă©s tĂĄvolabb lĂ©pek. Messze a tömeg mögĂ©, oda ahol a legközelebb lehetek a virĂĄgokhoz Ă©s mĂ©gis tĂĄvol mĂĄsoktĂłl.
TaszĂ­t mindaz amit most lĂĄtok. Annyira idegen, hogy Ă©rzem, nincs köztĂŒk helyem.
Nem beszĂ©lve arrĂłl, hogy ha mĂ©g meg is hajolnak majd elƑtte, Ă©n nem fogok.
Most jobb a håttérben maradnom./


{318}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.18. 18:43

A Domb sövĂ©nyfalai megnyĂ­lnak, ahogy a kapun keresztĂŒl beszĂĄll a kirĂĄlynƑ kĂ­sĂ©rete. Öt fĂ©rfi Ă©s hat nƑ Ă©rkezik a terembe, mindannyian fĂ©nylƑ ezĂŒstruhĂĄt viselnek törĂ©keny testĂŒkön. SzivĂĄrvĂĄnyszĂ­n szĂĄrnyuk vibrĂĄl pucĂ©r hĂĄtukon. SzemĂŒkben egyarĂĄnt fellelhetƑ a gƑg, a bölcsessĂ©g, a bĂŒszkesĂ©g Ă©s a szeretet, egy fiatalabb szƑke hölgy szemĂ©ben mĂ©g a tisztelet is. A kĂŒrtöket vivƑ tĂŒndĂ©rek Ă©rkeznek az udvarhölgyek, -Ă©s urak elƑtt, elharsogva a kĂ­sĂ©ret tagjainak nevĂ©t: Kin'rili, Rakck, Elm'chei, Tonbur Ă©s Ine'agei - a fĂ©rfiak; Seryon, Ashbild, Irddra, Cewiy, Ard'kalle Ă©s Om'iae - a hölgyek.

Édes dallam csendĂŒl, majd bejelentik ƐfelsĂ©gĂ©t, a KirĂĄlynƑt. Aladrah mosolyogva lĂ©p elƑ a sövĂ©ny tĂșloldalĂĄrĂłl. LeszĂĄll a földre, lĂĄbainĂĄl azon nyomban rĂłzsĂĄk nƑnek, majd szĂ©p lassan kirajzoljĂĄk a trĂłnushoz vezetƑ utat. A kirĂĄlynƑ fĂ©nyes aranyruhĂĄt hord, szivĂĄrvĂĄnycsillogĂĄsĂș ĂĄttetszƑ hatalmas szĂĄrnyai meg-megremegnek, ahogy elindul a rĂłzsaösvĂ©nyen.

Az udvartartĂĄs megjelent tagjai az ösvĂ©ny kĂ©t oldalĂĄn helyezkednek el, Ă©s ahogy ellĂ©p köztĂŒk Aladrah, kecsesen meghajolnak mindannyian szeretett kirĂĄlynƑjĂŒk elƑtt. Elönti a termet a bĂ©ke Ă©s az ĂĄhĂ­tat.

VĂ©gĂŒl a TĂŒndĂ©r megĂ©rkezik trĂłnjĂĄhoz, Ă©s helyet foglal az Ă©lƑ szöveten. AztĂĄn vörös ajkait szĂ©ttĂĄrva, Ă©g kĂ©k szemĂ©t körbehordozva a termen csilingelve megszĂłlal:

- KöszöntĂŒnk Titeket a hagyomĂĄnyƑrzƑ HoldtĂĄncon! A Hold immĂĄr az Ă©g legmagasabb pontjĂĄn ĂĄll, hogy Danu szent nevĂ©ben megfĂŒrdessen bennĂŒnket fĂ©nyĂ©ben. NyĂ­ljon hĂĄt meg a Domb, hadd sĂŒtkĂ©rezhessĂŒnk teljes valĂłnkban IstenĂŒnk szeretetĂ©ben!

Tapsvihar fogadja ƑfelsĂ©gĂ©t mondandĂłja vĂ©gĂ©n, majd a Domb energiĂĄi megremegnek, ahogy a nyĂ­lĂĄs, melyen ĂĄt besĂŒt a Hold, egyre inkĂĄbb megnövekszik.

BĂłdult ĂĄllapotban vagy, Danu egyre közelebb kerĂŒl HozzĂĄd, ahogy elĂ©r szent fĂ©nye. Többen felkiĂĄltanak a gyönyörtƑl. A kirĂĄlynƑ Ă©s kĂ­sĂ©rete közben mĂĄmorĂ­tĂł dalba kezd, melybe a vendĂ©gsereg a mĂĄsodik versszaktĂłl fokozatosan becsatlakozik.

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.18. 19:53


/Az elsƑ bevonulĂłkon nem lepƑdöm meg, hiszen valami ehhez hasonlĂł kĂ­sĂ©retre szĂĄmĂ­tottam, mikor megemlĂ­tettĂ©k, hogy kilencedmagĂĄval akar kĂŒlön bulit tartani, de amikor megjelenik a kirĂĄlynƑ, meglepƑdöm. Mind azon, hogyan reagĂĄlnak rĂĄ az alattvalĂłi, mind azon, hogy milyen fiatalnak tƱnik. Hiszen nekem nem ezeket mondtĂĄk. Pillanatnyi meglepettsĂ©gem hamar tovĂĄbb szĂĄll. Kicsit hiĂĄnyolom AL-t, hiszen nem szeretek Ășgy beszĂ©lni senkivel sem, ha nem lĂĄtom a mĂĄsikat. Eddig csak elmĂ©n keresztĂŒl Ă©rintkeztĂŒnk, remĂ©ltem, hogy Ƒt is bejelentik Ă©s lĂĄthatom.
A tiszteletadĂĄs legkisebb jelĂ©t sem adom, mikor ƐfensĂ©ge körbetekint. Szememben közönyössĂ©g, tartĂĄsomban laza elegancia vegyĂŒl./
+ MĂĄr megint hazudtak nekem! +
/Nyugtázom magamban. Nem ez az elsƑ alkalom, hogy megteszik. Már nem is szabadna ezen csodálkoznom./
+ Ha ti Ă­gy, akkor Ă©n is Ă­gy fogok jĂĄtszani! Ennyit rĂłlad Taranis! +
/BĂĄrmennyire is Ă©lvezem a Domb Ă©s a Hold hatĂĄsĂĄt, nem engedem kitĂĄrni minden Ă©rzĂ©kemet, inkĂĄbb minĂ©l jobban bebĂĄbozĂłdom. Újabb falakat Ă©pĂ­tek, ebbƑl az erƑbƑl, mely most körĂŒlleng. SzĂŒksĂ©gem is lesz rĂĄ, ha Ășjabb egy Ă©vet ĂĄt akarok vĂ©szelni itt.
Mivel nem ismerem a verset, mit szavalnak, Ă­gy csöndben ĂĄllok csak, amĂ­g lezajlik a kĂĄntĂĄlĂĄs Ă©s a nagy ĂŒnnepsĂ©g.
Hanyag eleganciĂĄval vetem neki a hĂĄtam a Domb falĂĄnak, miközben mellkasom elƑtt összefonom karjaim. Bal lĂĄbam kissĂ© behajlĂ­tom, Ă­gy kissĂ© a combom Ă©s a tĂ©rdem kivillan a szoknya alĂłl./


{319}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.21. 11:52

Az ĂŒnnepsĂ©g folytatĂłdik, Ă©s a kĂĄntĂĄlĂĄs, az Ă©nek utĂĄn a Domb is kivirul. Az egĂ©sz termet beragyogja a Hold csodĂĄlatos fĂ©nye, minden tĂŒndĂ©r az isteni ĂĄldĂĄsban sĂŒtkĂ©rezik, mĂ©g akaratodon kĂ­vĂŒl Te is.

A HoldtĂĄnci ĂŒnnepsĂ©get nem vĂ©letlenĂŒl nevezik HoldtĂĄncnak. A kirĂĄlynƑ kedves parancsĂĄra az egĂ©sz tĂŒndĂ©rsereg körbeĂĄll (ha akarsz tĂĄncolni, ha nem, a tömeg TĂ©ged is magĂĄval rĂĄnt), Ă©s nekiĂĄllnak a hivatalos, hagyomĂĄnyƑrzƑ tĂĄncnak.

Furcsa Ă©rzĂ©s egy olyan tĂĄncot jĂĄrni, amit elmĂ©letileg nem ismersz, mĂ©gis a vĂ©redben van minden lĂ©pĂ©se. A leendƑ nĂ©peddel egykĂ©nt lĂ©legzel Ă©s mozogsz, melynek hatĂĄsĂĄra többen barĂĄtsĂĄgos mosolyt kĂŒldenek FelĂ©d. KimagaslĂł a tĂĄncod, kecses vagy, csodaszĂ©p. Ám felkĂ©rni most nem lehet, ez a tĂĄnc mindenki egyĂ©ni produkciĂłja.

Az alkohol kiĂŒrĂŒlt mĂĄr a szervezetedbƑl, Ă­gy tisztĂĄn lĂĄthatod, amint pĂĄr tĂŒndĂ©r elhagyja a bĂĄlt. A tĂĄnc utĂĄn szĂ©p lassan kezdenek elszĂĄllingĂłzni a nĂ©pek, ĂĄm TĂ©ged mindenfĂ©le nĂ©psĂ©g fölösleges locsogĂĄsĂĄval a bĂĄlteremben marasztal.

Az egyik szƑke udvarhölgy odalĂ©p hozzĂĄd. Ɛ volt az, aki valamifĂ©le tisztelettel tekintett mĂĄr az elsƑ pillanattĂłl fogva RĂĄd fakĂłszĂŒrke szemeivel. Kedvesen mosolyog, Ă©rzed a lĂĄny fiatal ĂĄrtatlansĂĄgĂĄnak bĂ©kĂ©s lenyomatĂĄt a környezetĂ©ben.

- JĂł estĂ©t Hirig, mĂ©g nem volt alkalmam bemutatkozni. A nevem Irddra. JĂłl Ă©rzi magĂĄt? - LĂĄtszik rajta, hogy csak a protokoll miatt kezd bĂĄjcsevejbe, de nem tudod eldönteni, vajon valamifĂ©le szĂĄndĂ©k vezĂ©relte ide HozzĂĄd, vagy valĂłban Te vagy-e a következƑ a sorban. Azonban annyit Ă©rzel, hogy az udvarhölgy egyenrangĂșkĂ©nt kezel magĂĄval, talĂĄn mĂ©g a kirĂĄlynƑvel is. Úgy Ă©rzed, megbĂ­zhatsz benne, bĂĄr nagyon nehezen igazodsz ki rajta.

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.21. 19:43


/ElƑször Ă©szre sem veszem a körgyƱrƱt, mely hirtelen körĂ©m gyƱlt, Ă©lƑ seregletbƑl. A fĂ©ny, vagy ahogy Yoda mondanĂĄ az erƑ, mely körbeölelt, annyira furcsa Ă©s szokatlan volt, mĂ©gis ennĂ©l a kĂ©t Ășj Ă©rzĂ©snĂ©l a harmadik, volt az ami egĂ©sz lĂ©nyemet kitöltötte, Ă©s ez nem volt mĂĄs mint a bĂ©kessĂ©g. Mert teljesen termĂ©szetes volt az amit kaptam.
FeltöltƑdtem. Az Ășj Ă©rzĂ©st nem tudtam mĂĄskĂ©pp kiadni magambĂłl, csak Ășgy, hogy engedek a körĂŒlöttem bohĂłckodĂł tĂŒndĂ©reknek, Ă©s tĂĄncolok.
Nem nĂ©ztem senkire hosszan, Ă©s mikor vĂ©ge lett a tĂĄncnak, nem figyeltem arra ki az aki beszĂ©l, Ă©s fƑkĂ©pp nem azt, hogy mit. Arcomra kiĂŒlhetett valami halvĂĄny mosolyfĂ©le, de csupĂĄn azĂ©rt, mert ez volt az az ösztöni mimika, akkor ami elƑjött. Pont az a tekintet Ă©s rezzenĂ©stelen arc volt, amibƑl semmit nem lehet kiolvasni. Amit csak az szĂŒletett arisztokratĂĄk kĂ©pesek, mikor tudjĂĄk, hogy a közönyössĂ©g sĂ©rtĂ©s, Ă©s ehelyett ezt a maszkot öltik magukra.
HalvĂĄny Ă©rdeklƑdĂ©ssel nĂ©ztem -ibolya-lila keretes, ezĂŒst szĂŒrke szĂ­nekben csillogĂł- szemeimen keresztĂŒl a szƑkesĂ©gre./
- JĂł estĂ©t! Köszönöm, kĂ©rdĂ©sĂ©t. És Ön, hogy Ă©rzi magĂĄt Irddra?
/Üdvözöltem szĂ­ntelen hangon./


{320}
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: BelsƑ kert

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Mira » 2012.09.22. 11:42

A hölgy hasonlófajta mosolyt ereszt meg Feléd, mint ami a Te arcodon is låtszik. BƱbåjos hangjån csiripelve vålaszol:

- Köszönöm, nagyszerƱen Ă©rzem magam. BĂĄr nem vagyok oda ezĂ©rt a nagy felhajtĂĄsĂ©rt. SzĂ­vesebben lennĂ©k egy csendesebb helyen. Csendesebb, Ă©s letisztultabb helyen... - szemĂ©t körbehordozza a termen, Ă©s egy pillanatra mintha undort lĂĄtnĂĄl felvillanni lĂ©lektĂŒkreiben. De hogy a dekorĂĄciĂłtĂłl van rosszul, vagy magĂĄtĂłl a puccos tĂĄrsasĂĄgtĂłl, azt nem tudod eldönteni.

PĂĄr pillanatos töprengĂ©s utĂĄn vĂĄratlanul felragyog az arca, rĂłzsaszĂ­nre rĂșzsozott szĂ©p Ă­vƱ szĂĄjĂĄt fĂŒlig hĂșzza.

- Esetleg megmutathatom, hogy hol szoktam elmĂ©lkedni, aztĂĄn egyĂŒtt mehetnĂ©nk a TĂĄnc utĂĄni összejövetelre. Akkor nem kĂ©ne itt lĂ©becolnunk tovĂĄbb. Lenne kedve hozzĂĄ?

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
Kalandmester - Polimetron Ă©s Vhinudrat moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
TartĂłzkodĂĄsi hely: A LebegƑ-hegysĂ©g sziklĂĄi között
TovĂĄbbi karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

KövetkezƑ

Vissza: Holdfényes udvar

Ki van itt

JelenlĂ©vƑ fĂłrumuzĂłk: nincs regisztrĂĄlt felhasznĂĄlĂł