Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.04.05. 07:59

A régi párizsi Moulin Rouge emlékére, állítólag egy, az ezernyolcszázas években még élő Saphiere nevű vámpír létrehozott egy szórakozóhelyet, melyet mind a mai napig ő maga vezet.
Egy szórakozó helyet, ahol mind pillanatnyi szerelemre vágyó halandók, mind pedig éhes, vámpírok kedvükre lakmározhatnak úgy hogy a végén ne kelljen se halálszomjas vadászoktól, se pedig a haláltól félnie. Ugyanis állítólag... itt még senki se halt bele abba, ha napnyugtától hajnalig szórakozott és a nap felkeltével akár kényelmesen hazasétálhat a szórakozóhelyről.
A helyre csak és kizárólag különleges belépővel (egy úgynevezett Éjvörös Meghívóval) lehet bejutni. Viszont az, aki egyszer egy ilyet megkaparintott... fantasztikus pillanatokban részesül akárhányszor eljön a szórakozni.
A szórakozóhely másik különlegessége, hogy egy olyan térkapuval rendelkezik, mely H'Sekiratból nyílik, viszont csak egy irányú, és csak az Éjvörös Meghívóval rendelkezők, valamint a személyzet tagjai léphetnek be rajta.

Kép


Amennyiben a Főbejárat irányából érkezel, akkor már találkoztál a bejáratnál álló csinos vámpírhölggyel, aki már minden bizonnyal tájékoztatott téged a ma este is kiválónak ígérkező műsor mibenléte felől. Továbbá már nyilvánvalóvá tette számodra azt is, hogy táplálkozni szabad a halandókból, megölni őket viszont semmiféle képen sem.

Amennyiben a h'sekirati bejárat irányából érkezel, akkor oldalról lépsz be az előtérbe, mely tulajdonképpen nem áll másból, mint egy nagyobb, bíbor és barna színű térből, melyből egy kétszárnyú ajtó és egy függöny vezet át a következő térbe. Ám mielőtt még oda belépnél, egy kedves úriember javasolja neked, hogy használd ki a ruhatár lehetőségét, ugyanis odabent szokatlanul meleg lesz.
A ruhatár a főbejáraton érkezőknek bal kéz felől lesz, míg a teleporton érkezőknek a szemközt.

Tovább haladva a Moulin Rouge középső termébe érkezik az ember (és a vámpír), ahol a tulajdonképpeni események többsége folyik. Ez egy óriási tánctér, melynek a szemközti végében a színpadon folyamatos táncshow folyik, a különböző koreográfiák kifogyhatatlan áradatával.

Jobb kéz felől egy spirális lépcső vezet felfelé a kis erkélyekre, ahol maximum nyolc-tíz fős csoportok foglalhatnak helyet a kerekasztaloknál. És minél magasabbra haladunk, jellemzően annál erősebb, idősebb vámpírok foglalnak helyet a közönség sorai között. Valamint a legfölső részen egy ajtó vezet az igazgatói irodába.

Előzmények, korábbi hozzászólások
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.06.22. 13:00

*Auriel -- 2900. Augusztus 20. - Péntek - Hajnali 4óra 26perc.*


/Hosszas repkedésed után végre elérsz célodhoz. A Bíboralkony most is fogadja az éjszakai teremtményeket, függetlenül attól, hogy hamarosan felkel a nap. A bejáratnál két robot és egy vörös-hajú férfi. Ők hárman ellenőrzik a ki és belépőket.
Mikor oda érsz, a tömeggel hömpölyögve a bejárathoz, az jobboldali robot elkéri a tagságidat. Recsegős hangja érzékelteti veled, hogy bármennyire is jól felszerelt, erre az egy dologra nem nagyon adtak./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Auriel » 2013.06.22. 19:52

*Drun*

+Mindjárt hajnalodik. Nem ártana sietnem, ha nem akarok szénné égni.+
/Gondoltam, miközben leszálltam a Bíbor Alkony előtt és visszavettem emberi formámat. Beálltam a sorba, ami hosszabb volt, mint a napnak ebben a szakában hittem és lassan haladva eljutottam az ajtóig. Ott kicsit nagyobb volt a fogadóbizottság, mint hittem. Amikor a robot elkérte a tagságimat, kicsit meglepődtem./
+Tagsági? Végül is ez elvileg egy elit hely. Nem is csoda, hogy tagságit kérnek.+
/Ahogy jobban elnézegettem a robotot, arra a következtetésre jutottam, hogy nem tudnám legyőzni fegyver nélkül. A másik robot és a vélhetően vámpír a két gép között pedig teljesen kilátástalanná tették a verekedést./
+Nyugi! Nem verekedni jöttél! Emlékszel? Mosolyogj és közöld a szándékaidat.+
/Mondtam magamnak gondolatban, majd egy kis mosollyal kivillantottam a fogaimat, amik valamitől megint megnyúltak. Éreztem, hogy a szemeim is vörösben izzanak. Ezt annak tulajdonítottam, hogy a verekedés gondolatára a bennem élő vadállat is felébredt./
-Sajnálatos módon nincs tagságim. A meghirdetett munkalehetőség miatt jöttem.
/Közöltem velük./

(25)

Hangodat elfojtod mikor hozzád lépek
s kiéhezve könnyes szemedbe nézek.
Ugye félsz? Hisz, ami nekem édes étek,
neked gonosz. Életet elvenni vétek.

Teljes vers itt: http://www.poet.hu/vers/80489
Avatar
Auriel
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.12.13. 20:44
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.07.22. 14:08

*Auriel -- 2900. Augusztus 20. - Péntek - Hajnali fél öt után*


/Amikor felizzanak a vörös szemeid, látod, hogy a robotbiztonságiak szemeinek spirálos optikai szemei összeszűkülnek és rád fókuszálnak. Nagyon halk (fáradt?) sóhajt hallasz mellőled. A fémszerkezetek mozdulatából kiveszed, hogy pillanatok alatt bevethetőek elennének arra, hogy leszereljenek, abban az esetben, ha kötözködni kezdenél. De egyenlőre nem tesznek ilyen jellegű dolgot./
- Hát Kisfiam, nem hiszem, hogy a táncoslányok örülnének egy ilyen konkurenciának, ha fellépnél a színpadon. Ha meg egy biztonságisnak jöttél, akkor arról tegyél le, ilyen vehemenciával.
/Hallod a vörös hajú férfit. Hangja igen öblös, alkatához képest./
- Az alapvető kritériumoknak már nem felesz meg. Szóval, ne erőltesd a dolgot Kisfiam.
/Oda lép hozzád, miközben a kezét nyújtja üdvözlésre. Fejével int a robotoknak, hogy folytassák a dolgokat./
- Üdv, az én nevem Rano.
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Auriel » 2013.07.28. 12:16

*Drun*

/Szemeim izzására a robotok is felfigyeltek. Láttam rajtuk, hogy simán nekemesnének ha akarnának, de szerencsére ez nem történt meg./
-Pedig szerintem igazán jó táncosnő lennék.
/Mondtam nevetve a biztonságinak, majd komolyra váltottam./
-Miért kéne letennem róla? Csak egy kicsit vagyok hülye, de azt is ritkán mutatom meg. De ha szerinted nem felelek meg az alap kritériumoknak, akkor tegyél próbára.
/Folytattam teljesen nyugodt hangon, majd figyeltem, ahogy intett a robotoknak és odalépett hozzám, majd kezet fogtam vele./
-Üdv neked is. Az én nevem Auriel.
/Miután kezet fogtam vele, a lassan kelő nap irányába fordultam. A nap irányába, amit már soha nem láthatok. A fényes sugarak pillanatok alatt hamuvá égetnének, de hirtelen megfordult a fejemben, hogy végignézem a napfelkeltét. Csak egy kósza gondolat volt, gyorsan el is űztem./
+Nem azért jöttem ide, hogy szénné égessem magam a nappal. Nem fogok ilyen hülyeségtől meghalni. Addig maradok életben, amíg én nem leszek a leghatalmasabb vámpír.+
/Határoztam el végül, majd visszafordultam Rano felé. Kis merengésem nem tarthatott tovább pár másodpercnél és reméltem, hogy nem mondott semmi fontosat./
+A leendő munkám múlik rajta, én meg inkább önygilkosságról gondolkodok. Nagyszerű. Figyelnem kéne erre a fickóra.+
/Gondoltam, majd figyelmemet Rano felé fordítottam./

(26)

Hangodat elfojtod mikor hozzád lépek
s kiéhezve könnyes szemedbe nézek.
Ugye félsz? Hisz, ami nekem édes étek,
neked gonosz. Életet elvenni vétek.

Teljes vers itt: http://www.poet.hu/vers/80489
Avatar
Auriel
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.12.13. 20:44
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.08.07. 19:30

*Auriel*


/Rano halványan elmosolyodik a táncoslány megjegyzéseden, de a továbbiakban nem kommentálja. Inkább a kérdésedre felel./
- Ide nem a zsenge husikák jönnek, hanem a kemény-fiúk. De ha még az előbbiek is jönnének, akkor is megennének téged reggelire. Nagyon új vagy még itt. Képtelen vagy felmérni az erőviszonyokat, mégis mindenkire agresszívan tekintesz. Csodálom Kisfiam, hogy eddig eljutottál.
/A kézfogásából érzed, hogy épphogy ért hozzá a kezedhez, mégis mintha össze roppant volna, pedig nagyon vissza fogja az erejét./
- Egyetlen vendégre sem tesz jó benyomást az a kidobó, aki vérvörös-éhes szemekkel vizslatja a kelyhét! Nem beszélve arról, ha esetleg elszabadul bent a buli, akkor semmit sem tudnál tenni. Pillanatok alatt szétszednének. Nem érdekelne senki, hogy te a hely egyik alkalmazottja vagy.
/Megvonja a vállát, miközben zsebre teszi a kezét. Hanyag tartásából süt a magabiztosság és a laza stílusa ellenére is az az érzésed, hogy jobb nem kötözködni vele./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Auriel » 2013.08.11. 15:56

*Drun*

/A fickó elmosolyodott a megjegyzésemen./
+Jó kezdés.
/Gondoltam magamban, majd végighallgattam a mondanivalóját. Mikor végzett, egy kis ideig elgondolkodtam, majd válaszoltam neki./
-Igazad van, tényleg nagyon új vagyok itt és próbálok beilleszkedni, de még kicsit fura ez a helyzet. Nemrég még Londonban menekültem pár rendőr elől, most pedig vámpír vagyok. Szerintem ez mindenkinek sok lenne. Az erőviszonyokat pedig fel tudom mérni. Kaptam is ízelítőt az erősebb vámpírok erejéből. Azzal is tisztában vagyok, hogy ha akarnál, akkor kevesebb mint egy másodperc alatt széttépnél. De én egyszerűen ilyen vagyok. Nem félek kockáztatni az életemet és a haláltól se félek. Ha gondolod akkor letesztelheted a harci képességeimet, de nem hiszem, hogy különösebb nehézséget okozna neked hogy a földbe döngölj.
/Mondtam neki, majd meg is éreztem a vasroppantó szorítását a kezemen és meghallgattam a további mondandóját. Mikor a vörös szemeket említette, akkor egy gondolattal félresöpörtem az agresszivitásomat és szemeim visszaváltottak a normális színükre./
-Nos, mint már mondtam, az erősebb vámpírok ellen még tényleg nem vagyok valami használható, de akkor sem hátrálok meg. Vagy sikerül, vagy meghalok. Ennyi. Egyéb lehetőség nincs.
/Feleltem neki és megint felvillantottam a vörös szemeimet./
+Azt hiszem, hogy kezdek rájönni a nyitjára. Ha a vérre, vagy valami agresszív dologra gondolok, akkor megváltozik a színe.+
/Eldöntöttem, hogy nem engedek neki. Nem fogom hagyni, hogy elküldjön. Kell nekem ez a munka./

(27)

Hangodat elfojtod mikor hozzád lépek
s kiéhezve könnyes szemedbe nézek.
Ugye félsz? Hisz, ami nekem édes étek,
neked gonosz. Életet elvenni vétek.

Teljes vers itt: http://www.poet.hu/vers/80489
Avatar
Auriel
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.12.13. 20:44
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.09.04. 19:16

*Auriel - 2900. Augusztus 20.*

A férfi megingatja a fejét. Közben szeme sarkából egy éppen behaladó párost figyel.
- Fogalmam sincs, hogy hol van a te Londonod, de az biztos, hogy nem arról az utcáról beszélsz, ami itt van. Ott senkit nem tesznek ilyenné. A Madame nagyon ügyel arra, hogy az ételekbe ilyen kár ne essen!
Magyarázz neked, miközben int a kidobó robotoknak valamit, mire azok nem engednek be a párost akik ezt igen nehezményezik, és eléggé hangos szóval is tudtukra adják, főleg a kedves felmenőjüket emlegetve. Hallod a robot recsegő hangon közli, hogy Tagsági nélkül nincs belépés!
- Nem élsz már, hanem halott vagy Kisfiam! Csak, hogy tisztába légy a helyzeteddel!
Vonja meg a vállát, a tényközlés közben.
- Felesleges ugrálnod, már abban a pillanatban tisztában voltam a képességeiddel, amikor még repkedtél denevérként.
Valami pityegni kezd a zakójának belső zsebébe, mire egy mozdulattal előkapja a személyhívóját, míg a másik kezével int a robotnak, aki erre elkapja a két alak torkát, majd lassan felemeli. Azok hiába kapálóznak, nem tudnak kiszabadulni.
Reno néz valamit a kijelzőn, majd elteszi vissza a helyére az ezüstösen csillanó ketyerét.
- Ez a munka nem neked való! Fogd fel.
Néz a szemedbe, amitől kiráz a hideg.
- Viszont kezd korán járni, szóval vagy haza mész, vagy csináltatsz egy Tagságit és bejössz.


*Jutalmad +30hsz a Szülinap miatt!*
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Auriel » 2013.09.07. 15:23

*Drun*

/Miközben velem beszélgetett, egy párt figyelt, majd pont azt a választ adta, amire nem gondoltam./
-Nem tudod hol van London? Pedig az erődből simán kinéztem, hogy megvagy legalább 900 éves. London sok évszázadon át Anglia fővárosa volt. Azt nem tudom, hogy mikor tűnt el, de abból hogy nem ismered arra következtetek, hogy már nem létezik. Minden esetre 2012-ben még megvolt. Akkor menekültem pár rendőr után és befutottam egy boltba. A boltban elájultam és H'Sekiratban ébredtem fel már vámpírként. Jó pár évszázaddal később. Mondjuk tetszik a vámpírság. Habár nálam tényleg csak egy-két napja tart.
/Feleltem neki, miközben a robotot és azt a párost néztem./
-Igen, azt is tudom, hogy halott vagyok. De számomra amíg tudom irányítani a testemet, addig élek.
/Mondtam neki. A képességeimről szóló részre nem mondtam semmit, habár vörös szemeimet eltüntettem. Ekkor valami pittyogni kezdett a zsebében. Valami telefonnak, vagy személyi hívónak néztem. Közben a robotra meg a párra is vetettem egy pillantást. Mindketten a levegőben lógtak./
+Hát nem valami szép bánásmód. Ehhez a lógáshoz azért nem lenne kedvem. De hát aki hülye, az haljon meg.+
-Elég nehéz a felfogásom. Viszont elégni egyáltalán nincs kedvem. Egy tagságit csináltatnék, de a munkáról még mindig nem tettem le.

(58)

Hangodat elfojtod mikor hozzád lépek
s kiéhezve könnyes szemedbe nézek.
Ugye félsz? Hisz, ami nekem édes étek,
neked gonosz. Életet elvenni vétek.

Teljes vers itt: http://www.poet.hu/vers/80489
Avatar
Auriel
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.12.13. 20:44
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.09.09. 17:53

*Auriel -- 2900. Augusztus 20.*


/Rano csak felvonja egyik szemöldökét, amikor a múltról beszélsz, de egyéb hozzáfűzni valója nincs. Legalábbis érdemben./
- Hmm.
/A két fülön csípett alak, hamar feladja a küzdelmet, mert a torkuk ketté lesz roppantva, rövid időn belül. Vér nem folyik, legalábbis nem olyan, ami megzavarná az érzékeidet. Halott vér fröccsen ki a robot fém ujjai közül./
- Ahhoz, hogy Tag legyél, le kell perkálnod, 8 MŁ-t. Megoldható?
/Vet rád egy féloldalas pillantást a vámpír srác./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Auriel » 2013.09.10. 16:44

*Drun*

/Ahogy elnéztem, a fickó kicsit meglepődött rajta amit mondtam neki, de nem szólt semmit./
+Igazán hozzáfűzhetne valamit. Utálom amikor valaki megtartja magának a véleményét.+
/Közben néztem, ahogy a robot szép lassan kiszorítja belőlük az életet. Szinte hallottam amikor a torkuk felmondta a szolgálatot és kifröccsent a vérük. Még ilyen távolságból is láttam, hogy nem az a fajta vér, amivel táplálkoznom kell. Vámpírok voltak./
+Mekkora mázli, hogy nem kezdtem el balhézni. Én is így járhattam volna. Ahhoz pedig nem nagyon lenne kedvem.+
/Gondolkodtam, miközben meghallgattam, hogy Rano mit mond. Kicsit meg is lepődtem az áron./
+8MŁ? Az majdnem minden amim van. Remélem a hely megéri az árát. Minden esetre én nem tag akarok lenni, hanem alkalmazott. Nem adom fel még ha bele gebedek is.+
-Megoldható, de ez nem rablás egy picit? Az majdnem minden pénzem. Nem viccből kéne a munka. És milyen előnyökkel jár, ha tag vagyok? Még csak nem is hallottam erről a helyről, mielőtt idejöttem volna. Az is csak a munka miatt történt. Azzal tisztában vagyok, hogy ez egy elég népszerű szórakozó hely. De körülbelül ez minden amit tudok. És csak úgy gyors kérdésnek tenném fel, hogy szerinted mikor lesz az, amikor készen fogok állni, hogy itt dolgozzak? Lehetőleg még ebben az évszázadban. Nincs kedvem várni 200 évet. Addigra semmi pénzem nem marad. Máshoz meg nem igazán értek. A verekedés az egyetlen, amiben jó vagyok.
/Vallottam be őszintén a végét. Ha kéri az összeget, akkor kifizetem neki, majd teszem amit mond./

(59)

Hangodat elfojtod mikor hozzád lépek
s kiéhezve könnyes szemedbe nézek.
Ugye félsz? Hisz, ami nekem édes étek,
neked gonosz. Életet elvenni vétek.

Teljes vers itt: http://www.poet.hu/vers/80489
Avatar
Auriel
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.12.13. 20:44
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.10.03. 13:00

*Auriel -- 2900. Augusztus 20.*


/Megingatja a fejét./
- A belépő nem 8MŁ! Hanem ennél sokkal több! Viszont olcsóbban felszámítom neked Fiacskám!
/Kicsit néz rád, majd folytatja./
- Neked tényleg fogalmad sincs, hogy mi ez a hely, és mik a szokások.
/Megvakarja a tarkóját, majd elővesz egy hasonló szerkezetet, mint amit nemrég láttál a boltban./
- Ha nem akarsz szarrá égni a napon vagy fizetsz, vagy elkullogsz haza! De ha utóbbit választod, soha többet ne gyere erre a környékre.
/Vár egy kicsit, hogy mit reagálsz, majd folytatja./
- A Bíboralkony, nem csak egy szórakozó hely, hanem az egyetlen ahol védelmet nyersz, ha a tagja vagy, míg bent tartózkodsz!
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Bíboralkony - Éjszakai szórakozóhely és Vérklub

HozzászólásSzerző: Arich » 2014.04.25. 01:52

*Előzmény*
[2900. augusztus 20-31.]

Belépési szándékom folytán vívok egy sort Ranoval, majd miután arra az álláspontra jutok, hogy egyáltalán nem kívánok a keze alatt dolgozni, feltételesen bejutok a táncosokat felvételiztető Herissa elé. Felvételiztetésem során a tüskés hangulatban lévő hölgy jól rámpirít, hogy mit is akarok ezzel a mozgáskultúrával, mire egy pillanat erejéig felkapom a vizet. Mindig is büszke voltam arra, hogy milyen jól koordinálom a testemet, elvégre évekig táncoltam, akrobatikáztam, hogy a lovaglást, vívást, netán a capoeirát ne is említsem. Aztán persze kiviláglik, vámpírságomhoz képest vagyok esetlen, de én egy vállvonással +Majd ha ténylegesen végigélem azt az átugrott, majd ezer évet, csak finomodik az is...+, a nő pedig egy fanyalogva megadott fellépési lehetőséggel nyugtázza a dolgot.
Nagy sikert persze nem aratok, produkcióm mindössze arra elegendő, hogy az értő és kifinomult vámpírközönség el ne aludjon, azonban a szabadon, de azért mértékkel használt vonzerőnövelés (amit a hely szabályzata még megenged) elegendő ahhoz, hogy a halandó hölgyek körében elegendő rokonszenvet és elismerést keltsek ahhoz, hogy egész tisztességes borravalót gyűjtsek. Egyszerre egy-két hölgy éppen elég, de hát a rövidke pár perces műsor alatt többször tudom fókuszálni erőmet, így csak elérek némi eredményt.

Mikor világossá válik, több ilyen alkalmam nem lesz +Nem a szerepléssel van gondom, egyszerűen csak gondolnom kell a jövőre. A Vérúrnő személyesen beszél hozzám, én is aktívan a segítségére voltam, a későbiekben kellemetlenséget okozhat, ha kiderül, lényegében a testemből-vonzerőmből éltem. Mint mikor egy politikusról kiderül, pornószínész volt, kábé olyan lenne a hatása.+, rövid gondolkodás után rövidtávú haszon helyett hosszabb távon gondolkodva leadom a begyűjtött pénzt és némi ráfizetés *8 MŁ, mint az Aurielnek felajánlott lehetőség* árán Tagságit váltok magamnak. +Ki tudja, még kit ismerhetek meg itt, a hely védelmi funkciója pedig akármikor jól jöhet még... Jól átgondolva a tényeket és a lehetőségeket, igazából eléggé potom pénz ez ahhoz képest. Ráadásul a hiánya viszonylag könnyen orvosolható, egy újabb állással...+
/Nyugtatom magamat és a Valentinától kapott "kezdőtőke" jelentős részének elillanása felett háborgó lelkiismeretemet. Egy ébrenlét alatt még beugrok, ismerkedni kicsit a törzsközönséggel, de pár, udvarias frázisváltáson kívül más eredményt nem sikerül elérnem.

2900. utolsó augusztus napja pedig már Tüskémben talál.../

(219)
"Nincsen néki senkije és semmije e földön
Ő maga a Fekete Lamoure
...
Fekete a mosolya és fekete a szeme
Éjfekete szíve már a bánat eledele
Itt a vége fuss el véle - bocs, hogy van a halál
Ez a mese fekete mese"
Avatar
Arich
Tanítvány
Tanítvány
 
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012.06.02. 20:04
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Jóindulat


Vissza: Városközpont

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó