Támaszpont

Támaszpont

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.04.04. 23:06

Kép


Egy felhőkarcolószerű építmény a város szívében. Ide fut be minden információ, itt tartják nyilván a veszélyes és levadászandó természetfelettieket és a legtöbb vadásznak ez a gyerekszobája és az iskolája is egyben. Olyan félelmetes technikával van felszerelve, amiről a 21. században még a legelvetemültebb sci-fi írók sem álmodhattak.

Előzmények, korábbi hozzászólások
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.02.11. 20:29

*Tank*

/A Támaszpont ahova érkeztek, egy hatalmas felhőkarcolóhoz hasonlító, roppant hatalmas komplexum. Mely magába fogadja, az összes információt, a veszélyes lényekről, a lehetséges vadászpalántákról, hiszen nem csak egy információgyűjtő iroda, hanem a hivatásos vadászok bölcsője. Itt képzik ki őket, már a kezdetektől. Ide fut be, minden számukra fontos hír, melyek alapján eltudnak indulni, hogy levadásszák a rosszban sántikáló lényeket.
Nagyon modern berendezéssel van felszerelve, a Főváros H’Sekirat nyomába sem érhet látszólag.
Ahogy dokkoltok, egy a bejárathoz nem túl távol lévő parkolónál, látod, hogy két teljesen felfegyverzett, fejüket védősisak mögé rejtett ember áll. Szinte meg sem moccannak, amikor elhaladtok mellettük, de biztos vagy benne, hogy nem csak dísznek vannak ott. Érzed, hogy figyelnek.
Amikor oda értek egy recepciószerű pultoz, ami mögött három csinos egyenruhába felöltözött lány közül, az egyik érdeklődőn fogad titeket, míg a másik kettő el van foglalva a munkájával. A fejükön lévő piros sapka, valamilyen jelzéssel van ellátva, ami egyenlőre nem tudsz értelmezni, csupán egy ezüst daruszerű madarat fedezel fel, ami mellett három vékony aranycsík fut, egymás mellett szimmetrikusan./
- Üdvözlöm önöket!
/Kezd bele a C. M. Cala névtáblás lány, aki kedves mosollyal figyel titeket. Hol egyikőtökről másikotokra emelve tekintetét, majd Centaron állapodik meg végül./
- Miben segíthetek Önnek, Mr. Centarto?
- Elhoztam a csomagot. Innentől az Önök gondjára bízom, az új-fiút.
/Mutat rád, majd folytatja./
- A kód, M#00785413. Megtalálja a rendszerben.
/A nő bólint egyet, majd egy érintőképernyős üveg klaviatúrán gyors ujjmozdulattal beviszi az adatokat, és elolvassa a további utasításosak, ezután rád pillant./
- Üdvözlöm Önt a Támaszpontos, Mr. Tank. A 7. emeletre fáradjon fel, ahol már várják Önt, a 74.es irodában.
/Miközben beszél, az asztallapból előemelkedik egy hitelkártya-méretű üveglap, melyen halványzöld csíkok futnak a szélén, különböző vastagságban, de szabályos távolságra, amit oda ad neked./
- Ez az Ön belépője. Kérem, tartsa magánál, amikor itt tartózkodik.
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Tank » 2013.02.12. 00:53

*Drun*

/Megérkeztünk a támaszpontra a kocsiból nem is láttam a létesítmény tetejét olyan eget verően magas volt. Kiszállva az autóból elindultunk a bejárat felé kivételesen nem használtam ki az alkalmat, hogy a sisakomat fejemre tegyem nem tartottam szükségesnek csak a taktikai szemüveg virított a fejemen és maszkom a nyakamban. Sisakomat fogva a kezemben két őr felé közeledtünk akik mint cölöp álltak az ajtóban de kicsikét hátrányban éreztem magam hisz ők talpig fegyverben voltak én pedig közel sem. Miközben elhaladtunk mellettük éreztem figyelő tekintetüket amely annyit sugallt számomra, hogy egy rossz mozdulat és végem. De valahogy még ennek ellenére se nyomták fel a vérnyomásomat higgadtan, félelmet nem ismerve léptem be az épületbe. A belépés után megláttunk három hölgyet akik épp munkálkodtak egyenruhájukból arra következtettem, hogy biztos ők a személyzet amolyan recepció félék. A piros sapkájukon különböző jelzéseket láttam amik közül a daru szemet szúrt. Amikor elbúcsúztam Karltól az utolsó szavai azok voltak, hogy a Danu áldjon pajtás. A Karl által felemlegetett Istenség és a daru szimbólum között felfedezni véltem némi hasonlóságot./+ Vajon a szimbólum egyezik a Karl által említett Istenséggel?+./ Miután ezt a gyors eszmecserét végig folytattam magammal rájöttem, hogy abba a pillanatban ez érdekel a legkevésbé. Az egyik kis asszisztenshez odaléptünk aki kedves kis mosollyal üdvözölt bennünket. Válaszul tekintetemet amely a szoba felmérésével volt épp elfoglalva a kisasszonyra szegezve fej bólintással és viszont mosollyal üdvözöltem. Ezután Centaroval beszélgetésbe ered aki felolvasta a kódomat ekkor kicsit a hitman filmbe éreztem magam./ + Lehetne csak 007 vagy 47 de nem… Rögtön egy 13 számból álló vonalkódot kapok ennyi erővel a szavatosságomat is rám írhatták volna+/ Egy kis információval együtt átnyújtotta a „belépőmet”./
- Rendben van köszönöm szépen.

(18)
Avatar
Tank
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.10.26. 15:32
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.02.14. 20:12

*Tank*

/Ahogy átveszed a kártyát, Centaro feléd fordul./
- Ha valami oknál fogva szükségét éreznéd, hogy beszéljünk. Csak hívj fel.
/Átnyújt egy apró hetszetszerű műszert, amin első látásra a fülbeakasztó térészénél halványkék felirattal jelzi ki, a pontos időt, és esetenként a hívó felet, az érintőképernyős felületén, saját magad is képes vagy "tárcsázni”, az oldalán tudod szabályozni a hangerőt is. A szerkezet, kényelmesen elfér a fülednél, nem zavarja sem a szemüveg, sem a sisak.
Int a homlokától két ujjal feléd, majd távozik, nyomában a firkásszal.
Ha odamész a lifthez és megnyomod a gombot, egyből kinyílik az ajtó, és beléphetsz rajta. Mögötted az ajtó bezárul. A jobb oldalt látsz egyedül panelt, ami hasonlít a liftek kezelőfelületére, azzal a különbséggel, hogy egy kódleolvasót is látsz a kijelző mellett, alattuk 0-tól 9-ig a számok, találhatóak meg, egy zöld és egy piros gombbal./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Tank » 2013.02.14. 22:39

*Drun*

/A kártyával a kezemben Centaro tekintete rám fordult és egy igen kedves gesztussal átnyújtott nekem egyfajta kommunikátort és egyben megnyugtatott, hogy ha a későbbiekben szükségem van valamire akkor segít nekem. Az apró szerkezetet jobban szemügyre véve láttam rajta a funkciók végtelenségét az én időmbe ehet hasonló szerkezetek már voltak de ilyen modern szerkezettel még nem találkoztam. A műszert a fülembe helyeztem az apró kis tanulmányozás után sofőröm ezt követően két ujjal tiszteletét teszi és irányt vett a bejárat felé. Válaszként egy katonás tisztelgés kíséretével.:/
-Köszönöm nagyon hálás vagyok a segítségedért ha bármikor a közel a jövőben tudok valamiben segíteni csak szólnod kell!
/Majd elindultam a lift felé, beszálltam és egy lift panellel találtam magam szembe./
+ Ha jól rémlik a hölgy a pultnál az A7-es emeletet említette.+
/Végig tekintve a konzolon beütöttem az A7-es kombinációt és a belépő kártyámat is oda tettem a kód leolvasóhoz reménykedve, hogy így elindul. Szerencsére gond nélkül becsukódott az ajtó de aztán már szembe is találtam magam a következő problémával:/
+Mit is mondott a nő 74 vagy 77?+
/Kis totó lottózás után a hetvennégyes mellett tettem le a voksomat. Az elhatározásom után a lift már meg is érkezett az A7-es szintre. Kiszálltam, és elkezdtem keresni a hetvennégyes számmal ellátott ajtót. Nem telt sok időbe de meg is találtam az ajtót és készen álltam, hogy belépjek rajta még akkor is ha rossz helyre nyitok be. Egy utolsó szemüveg igazítás után már nyitottam is az ajtót egy jól kombinált katonai-as póker arccal./

(19)
Avatar
Tank
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.10.26. 15:32
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.02.19. 20:25

*Tank*


/Amikor megérinted a panelt, hogy beüsd a 7. szintet és lehúzod a kis kártyát, egy pillanat leforgás alatt sárgás fénysugarak pásztáznak végig. Amint vége lesz ennek a leolvasásnak, már nyílik is ki a liftajtó.
Egy gondosan ápolt paszulyi, egy folyosó és a két oldalán álló férfit látsz legelőször, de nem állítanak meg, ahogy elhaladsz mellettük. Jobb oldalt a második ajtón látod meg a 74-es jelzést, egy kis névtáblával ellátva. Aminek köszönhetően megtudod, hogy a bent lévő személy, Dr. Jason Gideonnak hívják.
Kopogásodra egy határozott hangot hallasz kiszűrődni, ami engedélyt ad, hogy belépj.
Az iroda, két részre oszlik, az első felében, mintha egy kisebb nappali fogadna rengetek könyves polccal, kappanéval, míg a másik része pedig egy modern felszereléssel teli iroda.
Veled szemben egy szemüveges férfi ül, az irodaasztal mögött, kényelmes félig elfekvő pózban, és érdeklődve tekint rá. Vele szemben, de már feléd fordulva egy félszemű férfit látsz, akit első benyomásodból, nem akarnál az ellenségednek./
- Üdvözöm. Jöjjön beljebb. Miben segíthetek?
/Mutat a vele szemben lévő másik üres székre az idős férfi. Feltételezed, hogy övé az iroda./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Tank » 2013.02.19. 21:59

*Drun*

/Beléptem a szobába ami első ránézésre egy pszichológus irodájára hasonlít/
+ Remek fix, hogy a 77-es szoba az ahol lennem kéne de sebaj magabiztosak vagyunk és majd kiderül.+
/ Szemüvegem mögül kitekintve egy fickót láttam az asztal mögött a lehető leg kényelmesebb pózban hátradőlve, magabiztosan, biztos voltam benne, hogy akkor ő lesz Dr. Jason. Testalkatát tekintve övé lesz az a sok könyv a mellette lévő polcokon és nem a vele szembe ülő férfié. A doktor előtt ülő személyt tekintve nem kellett sok idő, hogy megmondjam róla, hogy nagyvalószínűséggel vadász, katona, kiképző vagy egyéb. Közelebbről szemügyre véve amikor tekintetét rám szegte láttam, hogy csak fél szeme van biztosan harcban vesztette el a másikat gondoltam is magamban. Amennyiben „Mr. Nick Fury” lenne ennek a szobának a tulajdonosa véleményem szerint hemzsegne a trófeáktól, fegyver díszektől esetleg fekve nyomó pad lenne a kanapé helyén. Jason leülés invitálása megerősített bennem a felállást akkor már csak az a kérdés, hogy ki a vele szembe ülő személy pontosan. A hölgy a recepción azt állította, hogy várnak engem tehát valószínűsítem valami féle céllal tartózkodóik Fury a kis terminátorunk a szobába./
- Üdv.
/ Ezt kimondva elindultam, hogy helyett foglaljak a széken amelyre Mr. Gideon mutatott. Nem igén féltem a terembe tartózkodó egyik férfitól sem de azért soha nem árt az óvatosság ha már az oroszlán barlangjába megyünk. A helyfoglalásom után „Nickre” szegeztem egy hosszú másodperc elejéig a tekintetemet amely még mindig egy jól felépített semmit mondó tekintet volt. Majd a szemüveges fickó felé fordultam az asztal mögött és válaszoltam az előbb feltett kérdésre./
- A recepcióról a hölgy ebbe a szóbába irányított engem.
/ Ezzel egy időben felmutattam azt az azonosítót amit kaptam a bejáratnál./
- A nevem Tank, ön meg bizonyára Dr. Jason ha nem tévedek és az úr itt mellettem pedig…
/ Tekintetemet átszegeztem „Furyra” várván a választ./

(20)
Avatar
Tank
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.10.26. 15:32
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.02.22. 19:28

*Tank*


/Miután leültél, és bemutatkoztál, Gedeon folytatja./
- Üdvözlöm Mr. Tank!
/Kinyújtja a kezét, hogy elvegye tőled a kártyádat, de nem hajol előre, így ha oda akarod adni, neked kell oda hajolnod hozzá./
- Vártam már Önt! Én leszek az Ön első-számú mumusa. Legalábbis így fogja érzeni kezdetekben. Mivel mindent ami Önnel történik jelentenie kell majd nekem.
/Ha oda adod a kártyát, bedugja egy az asztalon lévő vékony kis lyukba, majd vissza is adja./
- Mielőtt az eligazítás megkezdődne, miképp is folynak itt a Támaszponton és a Városban a dolgok, vegye le a szemövegét, és helyezze magát kényelembe.
/Néz rá a szemüvege fölött./
- Az Úr, Ön mellett, az egyik felettese, Patryck T. Jephershon.
/Amennyiben nem mutatsz hajlandóságot, levenni a szemüveget, akkor Patryck elveszi tőled./
- Mit látott eddig a világból és mi a véleménye azokról?
/Érdeklődik továbbra is Gedeon./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Tank » 2013.02.22. 20:52

*Drun*

/ A székből felemelkedve áthajolva az asztalon oda adtam Gedeonnak a kártyámat. /
+hmm vagy lusta az illető vagy a rangját fitogtatja vagy csak nem akart rákényszerítő lenni a kártya oda adást illetően ezért nem hajolt előre.+
/Ez a gondolat sor haladt át a fejemen miközben a kártyát oda nyújtottam neki. Majd a fickó tovább folyatta valami jelentésről hadoválva. Eközben a kártyámat lehúzta az asztalán mintha csak egy bank kártya volna bizonyára ezzel vittbe a saját adatbázisába és igazolta ezzel tényleges kilétemet. Kis szemüveges barátom tovább folytat kérvényezve a szemüvegem levételét annak ellenére, hogy rajta is egy szemüveg van és a mellettem ülő pasason meg ráadásul szem tapasz. Természetesen tisztába voltam, hogy egy taktikai szemüveg nem ugyan az mint egy szimpla olvasó szemüveg ezért is tettem eleget kérésének és vettem le szemüvegemet amelyet a mellkasomon lévő egyik ruha zsebembe tettem. Miután ezt egy laza mozdulattal megtettem bemutatta felettesemet Jephershont tehát a nyilvánvaló tény bebizonyosodott a fickó mellettem ténylegesen egy katona szerűség. A helyzetet amelyet eddig is igyekeztem komolyan venni még komolyabban vettem annak tekintetében, hogy mellettem ült az egyik jövőbeli felettesem./
- Sok fura lényt az egyszer biztos, de sebaj legalább van egy kis kihívás és nem csak emberek lesznek a célpontok. Kíváncsian várom, hogy mit mutat nekem ez az új világ. Azt, hogy mit fejlődőt világunk közel ezer év alatt hisz a huszonegyedik században nem voltak még angyalok és egyéb varázslények. De ha filozófiám még itt is érvényes akkor megfelelően felfegyverkezve, megfelelő taktikával soha nem lesz probléma. Visszatérve mit kéne tudnom erről a világról ?

(21)
Avatar
Tank
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.10.26. 15:32
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.03.02. 16:45

*Tank - 2900. augusztus 16. Hétfő*


/Az idős férfi vissza teszi az asztalra a kártyádat, nem messze tőled, hogy ha akarod vissza vehesd./
- Téved Mr. Tank. Léteztek a természetfeletti lények, már az Ön idejében is. Csupán nem voltak ennyire feltűnőek. Nem járkáltak nyíltan az utcán, mint most teszik.
/Rád néz a szemüvege felett./
- Ezt az információt a történelemből leszűrt adatok alapján mondom, azzal az információval kiegészítve, hogy az akkor már élt lények beszámolóikat meghallgattam, elolvastam.
/Ránéz a melletted ülő férfira, aki nem igazán tesz semmit azon kívül, hogy téged figyel./
- A technológia fejlődés mellett, az egészségügy és számtalan más terület hatalmas változáson ment keresztül. Ma már szinte minden betegségre találtunk gyógymódot, minden olyanra, ami az önidejében fellelhető volt, és mindazokra ami azután következett be.
/Aztán mintha megtörne valami rendszer, a melletted ülő férfi folytatja./
- A megfelelő fegyver, és stratégia? Igen. Tömören ennyi amit tudnia kell és alkalmaznia az olyanoknak mint Ön!
/Hangja erős, parancsnokláshoz szokott./
- De ha tovább akar lépni a ranglétrán, jobb ha más területre is oda figyel!
/Nem tudod, eldönteni, hogy ez most egy jó tanács, vagy figyelmeztetést akar lenni./
- Világ? Ez ugyan az a világ, ahova született sok száz évvel ezelőtt.
/Veszi át a szót újra a Dr./
- Inkább az a megfelelő kérdés, hogy mire kíváncsi ebből az időből?
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Tank » 2013.03.02. 17:51

*Drun*

/Egy gyorsan lefolyt beszélgetés után rájöttem, hogy egy hasznos mondat volt amiből kivettem egyáltalán valamit. A kérdésemre választ kaptam és egy hatalmas adag történelmi rizsát mellé. Az egészségügyi fejlődéseknek örültem hisz azok bizonyára egy magamfajta katonánk még sokszor hasznos szolgálatot fognak tenni. Miután a doktor szünetet tartott a mondandójában kihasználtam a lehetőséget és magamhoz vettem a kártyámat a bősz bólogatást megszakítva. Majd ezt követően rám dörmögött a mellettem ülő felettesem. Első szavai igen biztatóak voltak számomra arról nem is beszélve, hogy amióta csak beléptem a terembe le se vette rólam a szemét mint egy éhes keselyű. Meg kell mondanom igazi mókamester lehet a fickó már a bámulása is elég idegesítő volt ahhoz , hogy ismét kedvet kapjak az öléshez na még a modora is rátett egy lapáttal. Biztos voltam benne ha csak egy dolgot csinálok ami neki nem tetszik végem van. Ha csak kicsit hunyorogva néznék rá a fickó kilógatna az ablakon. Ha valami rosszat szólnék neki egy hadsereget hívatna be az irodába kitépné a beleimet és azzal lógatna fel a szoba közepén lévő csillárra. Ezért elégé vissza fogva magam mintha meg sem hallottam volna a férfi szinte már sértő szavait mindössze annyit feleltem rá.:/
- Értem… /Egy hosszan elhúzódó é betűvel persze.
/ A doktor ismét azt a kérdést tette fel, hogy mit akar tudni…/
+ Semmit ennyi épp elég lesz belőletek egy napra.+
- Nincs több kérdésem.



(22)
Avatar
Tank
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.10.26. 15:32
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.03.12. 19:42

*Tank - 2900. augusztus 16. Hétfő*


/Gedeon sokáig néz rád. Átható tekintete, mintha beléd látna. Kezded furcsán érezni magad, mint a legelső napodon, amikor besoroztak. Az átlátszó képernyőn az egyik oszlopban szöveg jelenik meg, nagyon gyors vízfolyásszerűen, ami mintha nem akarna megállni, csak úgy önti magából az információt a doktornak./
- Ezek szerint mindennel tisztában van, ami ebben a korban elvárandó. Mind a Támaszpont embereként, mind civilként!
/A kérdés ellenére ez egy kijelentés volt Patryck részéről. Egyáltalán nem vár választ, röpke szünet után folytatja mondandóját./
- Attól a pillanattól, hogy kilép az ajtón, a Támaszpontnak tartozik elszámolni valóval! A legelső feladata, hogy megkeressen egy férfit, aki szintén az Ön idejéből került át ide, a huszonkilencedik századba!
/Folytatja az eligazítást a félszemű./
- Az illető jelenlegi neve Riggs O'Conell. Az azonosító kódja ennek a feladatnak pedig M#09784219.
/Egy könnyed, de határozott és dinamizmusról árulkodó mozdulattal kel fel a székből./
- Legutoljára a Tíz Város Szövetségének központi hivatalában volt róla pontos tartózkodási információnk. Ez tizenkét nappal ezelőtt volt.
/Miközben magyaráz neked, odamegy a hatalmas ablakhoz. Háttal áll neked, és kezét a háta mögött összefonja, kis terpeszben áll./
- Az Ön feladata Mr. Tank az, hogy megtalálja és elvezesse ide Vhinudratba ezt az illetőt.
/Miután ezt elmondta, hosszú ideig nem szólal meg, csak csendben áll és kifelé tekint./
- Ha valóban nincs kérdése, akkor azt hiszem távozhat Mr. Tank.
/Veszi át a szót Gedeon./
- Felettese kiadta önnek a feladatot. Viszontlátásra!


*Tank, szabadon mozoghatsz immáron.*
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Tank » 2013.03.15. 10:07

*Drun*

/Feszültem vártam mit fognak erre felelni valahol mélyen érezve, hogy azért lehet, hogy felkellet volna tenni még néhány kérdést. Szótlanul ültem a székben nézve a doktor monitorját miközben bele kezdenek szavaikba. Mozdulatlanul végig hallgattam őket miközben elmondták mi lesz az első feladatom úgy tettem mint aki teljesen magabiztosan állítaná azt, hogy bármi is legyen az megoldom./
+ Még is miből gondolják ezek, hogy egy ilyen ismeretlen világba csak úgy felkeresek valakit és ide rángatom azt úgy, hogy azt sem tudom miért? De hát ez van. Ez egy feladat meg kell oldali és mivel az első jó lenne nem elbaltázni.
/A felettesem mondandóját befejezve már távozásra is intett a küldetés megkezdésének céljával. A székből felálltam vigyázz állasában./
- Igenis uram érettem!
/Mondtam jó hangosan kihúzva magamat majd egy szalutálást követően elindultam az ajtó felé. Amennyiben nem állítottak meg semmivel ki is léptem azon és elindultam a lift felé.
A lifttel lementem pár szintet a hallba ahol a recepció mellett elmenve egy intés kíséretével azt feleltem.:/
- Viszont látásra.
/Majd kiléptem a támaszpont ajtaján./


(23)
Avatar
Tank
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.10.26. 15:32
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.07.22. 14:27

*Eddy --- 2900.07.27.*


A Támaszpont ahova érkeztek, egy hatalmas felhőkarcolóhoz hasonlító, roppant hatalmas komplexum. Mely magába fogadja, az összes információt, a veszélyes lényekről, a lehetséges vadászpalántákról, hiszen nem csak egy információgyűjtő iroda, hanem a hivatásos vadászok bölcsője. Itt képzik ki őket, már a kezdetektől. Ide fut be, minden számukra fontos hír, melyek alapján eltudnak indulni, hogy levadásszák a rosszban sántikáló lényeket.
Nagyon modern berendezéssel van felszerelve, a Főváros H’Sekirat nyomába sem érhet látszólag. Mindezt Sam beszámolójából tudod meg, mindamellett amit magad is tapasztalsz.
Ahogy a bejárathoz látod, hogy két teljesen felfegyverzett, fejüket védősisak mögé rejtett ember áll. Szinte meg sem moccannak, amikor elhaladtok mellettük, de biztos vagy benne, hogy nem csak dísznek vannak ott. Érzed, hogy figyelnek.
Amikor oda értek egy recepciószerű pultoz, ami mögött három csinos egyenruhába felöltözött lány közül, az egyik érdeklődőn fogad titeket, míg a másik kettő el van foglalva a munkájával. A fejükön lévő piros sapka, valamilyen jelzéssel van ellátva, ami egyenlőre nem tudsz értelmezni, csupán egy ezüst daruszerű madarat fedezel fel, ami mellett három vékony aranycsík fut, egymás mellett szimmetrikusan./
- Üdvözlöm önöket!
/Kezd bele a C. M. Cala névtáblás lány, aki kedves mosollyal figyel titeket. Hol egyikőtökről másikotokra emelve tekintetét, majd Areialán állapodik meg végül./
- Stone kisasszony, miben segíthetek Önöknek?
- Az Úrnak kellene segítenie, én csak elkísértem Őket.
/A fiatal nő bólint egy aprót, majd feléd kordul Eddy./
- Lenne szíves megosztani velem jövetele célját, hogy érdemben segítségére lehessek Uram?
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.07.29. 17:52

*Drun*

/Miközben haladunk a Támaszpont felé, Sam elmondja a lényeges információkat róla./
+Jó "kis" erődítmény, kíváncsi vagyok mennyire jól felszerelt.+
/Kicsit elkalandozik a figyelmem, de visszazökkent a recepciós nő hangja./
+A jövetelem célja... Remélem nem lesz gond, hogy nem ide valósi vagyok.+
- Eddy Shooter vagyok, megmondom önnek őszintén, hogy nem ide valósi vagyok, csak úgy csöppentem ebbe a világba. De ha már így alakult, szeretném hasznosan eltölteni az itt létemet és szeretném jobban megismerni ezt a világot. Ezért is szerettem volna ide jönni, hogy megfelelő kiképzést kapjak és bebizonyítsam, hogy igen is, meg tudom állni a helyem.
/Határozottan mondtam el amit gondoltam. Egy gyors kérdést is felteszek./
- Van még valami amire kíváncsi?


{67}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.08.07. 19:03

*Eddy Shooter --- 2900.07.27.*


/A hölgy érdeklődve hallgatja végig szavaid, miközben folyamatosan gépeli amit mondasz, majd amikor vissza kérdezel egyből, válaszol./
- Igen, lenne.
/Egy kedves mosolyt még meg is ereszt feléd./
- Hova valósi? Milyen alap kiképzésen esett át eddig, illetve mik azok az ismeretek amit eddig a "mi világunkról" tud?
/Sam eközben felkönyököl a pultra és elővesz egy apró szerkezetet, majd a pult mőgül elővesz egy másikat, amibe pont bele illik a sajátjának vége, és bele illeszti. Pötyög pár dolgot bele, majd vissza teszi a helyére a gépet és a kis jelvényét./
- Regisztrálni szeretne, és azt hiszem a Hetes kiképző szint megfelelő lesz Eddynek.
/Magyaráz bele közbe./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.09.12. 14:31

*Drun*

/Meglepődve tapasztalom, hogy érdeklődve hallgat végig a recepciós hölgy./
- Ezelőtt Budapesti voltam. /Válaszoltam a hölgynek, majd bizonytalanul folytatom./
- Hááát őőő... Hallottam már a történelmet. A kiképzés...
/Sam itt közbeszól, egy kicsit fel is lélegzem./
+"Hetes kiképző szint megfelelő lesz" Ha Sam mondja elhiszem, remélem nem nyírnak ki egyből.+


{98}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.10.07. 17:22

*Eddy -- 2900.07.27.*


/Samnek köszönhetően kicsit gyorsabban megy a dolog, mint azt elsőre gondoltad volna. Miközben beszélnek egymással, az asztallapból előemelkedik egy hitelkártya-méretű üveglap, melyen halványzöld csíkok futnak a szélén, különböző vastagságban, de szabályos távolságra, amit oda ad neked a recepciós hölgy./
- Ez az Ön belépője. Kérem, tartsa magánál, amikor itt tartózkodik. Várják magát a 74.es Irodában.
/Sam elindul miután elvetted a kis kártyádat. Egyenesen egy lifthez sétál. Szinte az egész bejárati rész ebből a két dologból áll. A recepciós pultból és a liftekből. Pedig az alap területe ennél jóval nagyobb, mint ami ezt a két rész foglal.
A lifthez érve Sam megnyom egy gombot, mire egyből kinyílik az ajtó, és beléphetsz rajta. Mögöttetek az ajtó bezárul. A jobb oldalt látsz egyedül panelt, ami hasonlít a liftek kezelőfelületére, azzal a különbséggel, hogy egy kódleolvasót is látsz a kijelző mellett, alattuk 0-tól 9-ig a számok, találhatóak meg, egy zöld és egy piros gombbal./
- Jobb lenne, ha a te kártyáddal mennénk, ha már megkaptad.
/Mondja Sam.
Amikor megérinted a panelt, hogy beüsd a 7. szintet és lehúzod a kis kártyát, egy pillanat leforgás alatt sárgás fénysugarak pásztáznak végig mindkettőket. Amint vége lesz ennek a leolvasásnak, már nyílik is ki a liftajtó.
Egy gondosan ápolt paszulyi, egy folyosó és a két oldalán álló férfit látsz legelőször, de nem állítanak meg, ahogy elhalatok mellettük. Jobb oldalt a második ajtón látod meg a 74-es jelzést, egy kis névtáblával ellátva. Aminek köszönhetően megtudod, hogy a bent lévő személy, Dr. Jason Gideonnak hívják.
Sam kopog is az ajtón./
-Én kint megvárlak.
/A kopogást követően egy határozott hangot hallasz kiszűrődni, ami engedélyt ad, hogy belépj.
Az iroda, két részre oszlik, az első felében, mintha egy kisebb nappali fogadna rengetek könyves polccal, kappanéval, míg a másik része pedig egy modern felszereléssel teli iroda.
Veled szemben egy szemüveges férfi ül, az irodaasztal mögött, kényelmes félig elfekvő pózban, és érdeklődve tekint rá. Vele szemben, de már feléd fordulva egy félszemű férfit látsz, akit első benyomásodból, nem akarnál az ellenségednek./
- Üdvözöm. Jöjjön beljebb. Miben segíthetek?
/Mutat a vele szemben lévő másik üres székre az idős férfi. Feltételezed, hogy övé az iroda./


*Jutalmad +30hsz a Szülinap miatt!*
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.12.30. 01:34

*Drun*

/Hála Samnek a vártnál gyorsabban mennek a dolgok, így egy kicsit megkönnyebbülök.
A belépőkártyát elvéve végigmérem kicsit miközben követem Samet a lifthez.
+Belépő... Tuti van benne nyomkövető is. Na nem baj, legalább nem kerülök sz*r helyzetbe, legalábbis remélem+
/Sam mondja, hogy használjuk a kártyámat, amit meg is teszek. +Nem szeretnék egyből vitába kerülni kártya használatból kifolyólag. Lehet kellett volna kérnem használati útmutatót?+
Ahogy elhagyjuk a liftet felfigyelek két férfire, de nem állítanak meg.
+Jó a biztonság, még jó hogy nem nyomtak fegyvert a képembe. Ez egy plusz pont nekik.+
/Megpillantjuk az ajtót rajta a névtáblával "Dr. Jason Gideon" olvasom és mondom ki magamban. +Na most akasztják a hóhért, ha itt sem nyírnak ki, az már fél sikernek fog számítani.+
Nagy levegővétel utáni kopogást követően, miután engedélyt kapok rá, belépek az irodába. Az üdvözlést követően bemutatkozom és a kérdésre kicsit meglepődve, de válaszolok.
- Üdvözlöm, Eddy Shooter vagyok és öööm... szeretnék kiképzésre jelentkezni.
/Míg elmondom a szék mögé állok és kicsit tétovázva, bátortalanul foglalok helyet.
- Remélem jó helyen járok és tud segíteni igaz Dr. Jason Gideon?



{99} - A +30 már hozzáadva az előző hozzászólásnál. Alya.
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2014.01.06. 20:38

*Eddy -- 2900.07.27.*


/Miután leültél, és bemutatkoztál, Gedeon folytatja./
- Üdvözlöm Mr. Shooter!
/Kinyújtja a kezét, hogy elvegye tőled a kártyádat, de nem hajol előre, így ha oda akarod adni, neked kell oda hajolnod hozzá, hogy áttud adni. Persze csak ha nem akarod oda dobni neki a kártyád./
- Vártam már Önt, Eddy! Amit tudnia kell elsősorban, az az, hogy Én leszek az Ön első-számú mumusa. Legalábbis így fogja érzeni kezdetekben. Mivel mindent ami Önnel történik jelentenie kell majd nekem.
/Ha oda adod a kártyát, bedugja egy az asztalon lévő vékony kis lyukba, majd vissza is adja./
- Mielőtt az eligazítás megkezdődne, miképp is folynak itt a Támaszponton és a Városban a dolgok, vagy maga a kiképzése is elkezdődne, helyezze magát kényelembe, pár kérdést szeretnék feltenni Önnek.
/Néz rád a szemüvege fölött./
- Az Úr, Ön mellett, az egyik felettese, Patryck T. Jephershon.
/A férfi aki eddig csak csendben tanulmányozott, most biccent feléd egyet./
- Akkor most, hogy bemutattam Önöket, kezdjünk is bele. Miért akar hozzánk, a mi szervezetünkhöz csatlakozni? Pontosan mit ért az alatt, hogy kiképzésben szeretne részesülni? Mit látott eddig a világból és mi a véleménye azokról?
/Érdeklődik továbbra is Gedeon, a nyugodt és kiegyensúlyozott stílusában./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2014.01.08. 21:02

*Drun*

/Miután oda hajoltam és oda adtam a kártyámat Gedeonnak, kényelembe helyezem magam. Majd megismétlem a felettesem nevét, hogy az emlékezetembe véssem, ezután belefogok a mondandómba.
- Patryck T.Jepherson értettem. A kérdéseire fordított sorrendben válaszolnék. Először is, rövid ittlétem és utazásom alatt H'Sekirat egyik boltjából egészen idáig eljutottam. Számomra elég nehéz átállni egy megszokott világból egy ismeretlenbe. A múzeumban elmesélték nekem a "kimaradt" kilenc évszázadot. Amit megtudtam, nem sok minden maradt meg, a sok új információ miatt, de szeretnék hasznos tagja lenni a Vadász társadalomnak és nem csak holmi halandóként szeretnék vegetálni. Ezért is jöttem ide, hogy felkészítsenek és alkalmassá tegyenek arra, hogy jó Vadász váljon belőlem! A csatlakozásom célja, hogy megvédjem az embereket és ha kell segítséget tudjak nyújtani a hasonló sorsúaknak mint én vagyok. Emellett szeretném majd mélyebben tanulmányozni a kapcsolatainkat a környezetünkkel, de ez elég messzi elképzelés. Van még kérdése esetleg?
/Kérdezem a kérdezőmet, miközben rápillantok a felettesemre és próbálom kideríteni, hogy mit gondolhat a hallottakról.


{100}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2014.01.26. 16:03

*Eddy -- 2900.07.27.*


- A Tíz Város Szövetségének területéről egyből ide került, vagy volt máshol is? Ugyanis ezt a két helyszínt mint irányadó tudom. Engem az érdekel, hogy az indulási pontja és a mostani helyzete között volt e olyan hely, amit már felfedezett.
/Beszéde közben az asztalán lévő áttetsző üveglapon, számodra ismeretlen nyelven szöveg fut végig./
- Tudja Mr. Shooter, ha csak ennyi történt önnel, hogy időt utazott, és ez a két város volt az amit látott, és ebből vonta le a következtetést, hogy az emberek védelmébe álljon, akkor sajnálom, de nem engedhetem, hogy közénk kerüljön, bármennyire is nemes felfogásra vall.
/Jelentőségteljesen néz rád szemüvege felett./
- Főleg azon kijelentése után, hogy nehezen tud átállni a mostani helyzetre.
/Egy apró fény kigyullad a monitoron, halvány zöld színt árasztva, majd elhalványul./
- Azt viszont nem tagadhatom meg öntől, hogy tanulmányozza az emberek viszonyát a többi várossal kapcsolatban. Sőt első feladata ez lenne.



*Gratulálok, elérted azt a ponthatárt, hogy hozhatsz második karaktert.*
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2014.11.03. 19:54

*Drun*

/Összeszedtem a bátorságomat és határozottan, egyenesen és nyersen nekikezdtem a mondandómnak, mindent feltéve egy lapra./
- Nem, sajnos nem volt időm felfedezni a környéket. De nem kérem, hogy azonnal vegyen fel. Szeretném megismerni és megérteni ezt a világot, én ehhez kérem a segítségét, hogy túlélhessek. Nem szeretném az első sarkon elhagyni az életemet, de jelenleg nem vagyok más ennek a világnak, mint egy szúnyog. Fogjuk rá megismertem e világ létrejöttét. Mint mondtam, nem telt el sok idő, az ittlétem alatt, de ha lehet a skatulyázást halasszuk későbbre. Azért jöttem, hogy beilleszkedjek a társadalomba, ami jelenleg Önön múlik. Lehetek egyszerű földönfutó akit megöl ez a világ, de lehetek egy jól kiképzett katona is, akinek még akár a hasznát is veheti. Mondhatja azt, hogy nem ismerem a világot, meg hogy zöldfülű létemre itt ugrálok, de egyet tudnia kell rólam. Ami nem öl meg, az erősít.
Visszatérve az induláshoz, én csak azt kérem, hogy segítse az utamat, egy kiképzővel, egy társsal egy személlyel, aki már ismeri a világot és meg tud tanítani az alapvető dolgokra, hogy hasznos legyek, hogy hasznossá tudjak válni!
/Mondandóm végén felálltam és kihúztam magam, így vártam az ítéletet. Végül hozzátettem még egy mondatot./
- Akik segítettek idáig eljutni, biztosan láttak bennem lehetőséget.
+Na ha itt helybe nem lőnek le, az lesz a mázli... egy életem, egy halálom három perc és jön az "álom"+


{101}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2014.11.04. 18:08

*Eddy -- 2900.07.27.*

/Dr. Jason unott és kutató tekintettel figyeli minden egyes mozdulatod, mimikajátékod és levegővételed. Csendben hallgatja végig mondandód. Miután felkeltél a székből, Jephershon jobban feléd fordul. De egyiköjök sem mond semmit.
Látható, hogy a leendő felettesed a Dr.-ra vár. Míg az elkezd valamit bevinni a gépezetbe, ami készségesen veszi be az adatokat./

- Ön az elkövetkezendő időben tanulni fog.
/Oda fordul Jephershon felé./
- Úgy gondolom, hogy az első amit a fizikai felkészítés mellett meg kell ejteni, az az elmúlt évszázadok történelme, a fajok jelenlegi jogainak ismertetése, a városunk és a rendek törvényeinek megismerés.
/Jephershon csak bólint, mint akinek nincs hozzáfűznivalója. Hogy ez azért van, mert egyet ért-e a Dr.-ral, vagy azért mert tényleg nincs mit kommentálnia, nem tudod eldönteni.
Gideon feléd fordul újra./

- A szállását az Önnel érkező hölgy megtudja mutatni. A 12.körzetnél kap egy szolgálati-lakást. Ha nem megfelelő, akkor idővel természetesen elhagyhatja. Ebben az esetben, a jelenlegi állapotot kell újra felmutatnia. Ennek a költségét mindaddig Vhinudrat polgárai fizetik meg, és persze az Ön fizetésének egy részéből vonjuk le, míg ott él. Ha elköltözik, akkor nem vonják majd le ezt a járulékot, hanem egyben kapja meg a fizetését. Ami az Ön jelenlegi besorolását tekintetbe véve havi 25MŁ + a pótlék. A pótlékokat akkor kaphatja meg, ha a felettesei megítélik Önnek, bizonyos munkák elvgéze után. Minden esetben jelentését kell leadnia, azt követően, hogy befejezte a munkát. De aközben is előfog fordulni, hogy számon fogják kérni, miközben éppen dolgozik. Ez azért van, hogy a kezdeti nehézségeket jobban koordinálni tudjuk majd.
/Lélegzetvételnyi szünetet tart, majd folytatja./
- Az elméleti és gyakorlati felkészítései elsősorban ebben a komplexumban fognak lezajlani. De előfog fordulni, hogy terepmunka alkalmával lesz egybekötve az oktatása. Kezdetekben gyakran fog hozzám jönni elbeszélgetésekre.
/Jephershon felkel eközben, majd amikor Gideon befejezi, átveszi tőle a szót./
- Mivel még újonc ezért, értelemszerűen kirendelek magam mellé egy felügyelőt, aki figyelemmel fogja kísérni mindennapjaiban. Egyenlőre távozhat. Holnap várom a reggeli eligazításnál.
/Apró meghajlásokkal fordul egyikőtök után a másikotok felé. Bár a Dr.-nak mintha kicsit jobban meghajlana mint feléd./
- Nekem most el kell intéznem jó néhány dolgot, ezért távozom.
/Határozott léptekkel indul neki és távozik ugyan azon az ajtón, ahonnan te jöttél be./
- Khmm.. van kérdése, Mr. Shooter?
/Teszi fel a kérdést, miután a félszemű férfi távozott./

*Örülnék, ha gyakrabban írnál!*
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2014.11.04. 19:49

*Drun*

/Figyelmesen hallgattam Dr. Gideon minden egyes szavát, amik majdhogynem visszhangoznak a fejemben. +tanulni fog... felkészítés... történelme... jogai... törvényei...+ A szolgálati lakás hallatán egy kicsit nyugodtabb lettem, de nem tudtam eldönteni, hogy miért. /
- Köszönöm Uram, egyelőre nincs. Talán annyi, hogy mikor lesz az eligazítás?
/Tettem fel a kérdést, de nem vártam rá választ, mert meggondoltam magam./
- Mégis csak lenne kérdésem. Miért döntött úgy, hogy maradhatok?
Valamint... A beszélgetések a megszerzett tudásom ellenőrzésére lesznek vagy a úgy gondolja, hogy a személyiségem meg fog változni?
/Szegeztem a kérdéseimet Gideonnak./
+Belőlem nem lesz agymosott zombi katona, az fix, ha már ide kerültem véghez viszem az elhatározásomat. Azt hiszem jót fogok pihenni, csak végezzek itt.+


{102}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Következő

Vissza: Belváros

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó