Vhinudrati Teleportkapu

Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.04.04. 23:03

A fehér és a kék fény az egyetlen mágikus eredetű ebben a városban, ezért aki a teleportkapun keresztül érkezik, az vigyázzon magára! Ez még a nagy ellenőrző kapu előtt van, így semmi esélyed sincs arra, hogy ellenőrzés nélkül bejuss a városba.
Ajánlatos inkább gyalog, vagy hiper-autóval érkezni, mert ha teleportálsz, hiába csak a kényelem miatt teszed, tudni fogják rólad, hogy mágikus lény vagy...

(Az utazás a H'Sekirati minta szerint!)

Előzmények, korábbi hozzászólások
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.22. 17:44

*Yamashita Taiki*

/Amikor kilépsz a fényből pár pillanatig még pislogsz, illetve próbálod feldolgozni azt a hihetetlen élményt, amiben eddig részed volt. Hiszed úgy érzed mintha darabjaidra téptek volna szét csak azért, hogy aztán ismét egy egésszé állj össze... Hogy aztán ismét darabjaidra szedjenek, ugyanis amikor megérkezel három ellenséges puska csövébe nézel bele./

- Ki maga? Igazolja magát! /kiállt rád egy , és feljebb csavarja a fegyver intenzitás szabályozóját. Nah nem mintha onnan tíz centiről bármilyen találatot is túlélnél. A másik kettőt csak a szemed sarkából látod, csupán elmosódó alaknak tűnnek, de így is igen komoly fenyegetést jelentenek./
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Yamashita Taiki » 2012.10.23. 17:54

*H'Sekirat - Vhinudrat.*

/Miközben kilépek a fényből kicsit furcsán érzem magam, a kapunak hála, viszont az sokkal jobban zavar, hogy a kapun átlépve egyből egy puskacsővel nézhetek farkasszemet./
- Ebben a korban mindenhol ilyen jó a fogadtatás?
/Kérdezek rá, megpróbálva kicsit kidőlni a fegyver csövének vonalából, és úgy a nő szemébe nézni./
- Ami azt illeti, elméletileg valami vadász vagy mi lennék.
/Kezemet kissé meg emelem, és a kardom markolatához ennyivel is közelebb helyezem./
- Na és maga ki is lenne?

(32)
Avatar
Yamashita Taiki
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.09.29. 19:03
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.23. 20:48

*Taiki*

- Oh, ennél csak jobb lesz öcsi. /közli a nő, amikor pedig megmoccansz és a fegyvered felé nyúlsz, beleereszt egy lövést a combodba, majd ezalatt villámgyorsan lefog egy másik hátulról és a harmadik közben elveszi a fegyvereidet.
A lézertalálat csíp és húzódik, habár az első pillanatban nem is érezted, de aztán annál erőteljesebben vágtat végig rajtad a fájdalom, talán meg is roggyannál, ha nem tartana az egyikük hátulról.
Érzed, hogy valami hűvösen érintenek a tarkódhoz, aztán egy idegen női hangot hallasz./

- A fiú tiszta Selen, tényleg közénk tartozik. /Erre a feketehajú nő leengedi a fegyvert az orrod elől, majd könnyeden vállat von./
- Akkor jó, sajnáltam volna, ha ki kell csipkéznem a pofikáját is. Akkor üdv öcsi. Neved is van, vagy csak visszabeszélni tudsz? Amúgy én Selen vagyok.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Yamashita Taiki » 2012.10.24. 15:01

/Alig hogy megmozdítom a kezemet már tüzel is a nő, majd lefognak, és elveszik a kardomat. Első pillanatban még nem is tűnt fel, de aztán hamar belehasít a lábamba a fájdalom./
- Anyád!
/Kiáltom el magam már-már reflexszerűen a fájdalom érzésére. Érzem azt is ahogy a lábam kicsit megrogy, bár annak köszönhetően, hogy lefogtak nem ereszkedett lejjebb a testem. Már éppen szólásra nyitnám a számat amikor még valami hűvös tárgyat is a tarkómhoz nyomnak, aztán egy idegen női hang közli velük, hogy valóban közéjük tartozom. A nő reakciójára kicsit összeszűkül a pupillám ahogy rá nézek, aztán egy a már korábban a kamerának is megmutatott, és gyakorlott gesztussal beintek a nőnek mielőtt az bemutatkozik./
- Yamashita.
/Árulom el neki "új" vezetéknevemet csak, hogy ezt is gyorsan letudhassuk, de azért gondolatban, még hozzáfűzök pár rövidke, és koránt sem szépnek mondható mondatot./

(33)
Avatar
Yamashita Taiki
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.09.29. 19:03
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.11.02. 23:11

*Taiki*

- Milyen kis indulatos valaki. /közli a nő egy fanyar félmosoly kíséretében./
- Engedjétek el az urat. /mondja kissé gúnyosan, mire érzed, hogy meg is teszik, mert ahogy nem tartanak a fájdalom újult erővel mar bele a lábadba./

- Tehát pimasz úrfi hogy kerül ide egyedül? Nem láttalak még egyik őrjáratban sem, se az újoncok között, akiket mellesleg én képezek ki. Szóval ki a fene vagy te? Vadász ez oké, de honnan jössz és merre akartál menni? /kérdi gyors pattogó hangon.
A többiek továbbra is körbevesznek és még mindig igen ellenséges pillantásokkal méregetnek, láthatóan nem bíznak benned. A fegyvereidet sem adták vissza, láthatóan amíg nem bíznak a szavadban nem is fogják./

- Tehát tisztel Yamashita? /sürget Selen, egy percnyi tűnődési időt sem hagyva neked./


*ezermillió bocsánatot kérek, nem vettem észre hogy írtál :oops: *
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Yamashita Taiki » 2012.11.04. 19:25

/Végre hajlandó a nő szólni az embereinek, és elengednek, bár nem teljesen tudom, hogy ennek örüljek-e, mert abban a pillanatban, hogy lábamra nehezedek ismételten belenyilall a fájdalom./
- Ez fantasztikus hír.
/Fűzöm hozzá a kiképzésről szóló megjegyzéséhez. Aztán figyelek tovább, majd a másik kettőre tekintek. Nem úgy tűnik mintha egyenlőre vissza szándékoznának szolgáltatni a kardomat. És az is nyilvánvaló, hogy a nő siettetni akarja a választ. Miután sürgetni próbál kicsit még várok, aztán unott hangon válaszolok neki./
- Arról fogalmam sincs, hogy merre mentem volna, csak azt tudom hogy, reggel még New Yorkban voltam. Esetleg abba nincs kedve belekötni, hogy, hogy áll a hajam?
/Mutogatok közben a fejemre./

(34)

*Semmi gond, valahogy csak túléltem :D Viszont: ----->Írtam<----- (arra az esetre, ha nem vennéd észre :P)*
Avatar
Yamashita Taiki
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.09.29. 19:03
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.11.04. 21:45

*Taiki*

/Egy pillanatra összevonja a szemöldökét, majd mintha valami megértés csillanna meg a tekintetében./
- Áh, szóval New York... már hallottam róla. Akkor te afféle múltbeli kis nyavalyás vagy, mi? Nah majd meglátjuk mennyi hasznodat vesszük...

/Közben néhány kézjellel magyaráz valamit az embereinek, mire odaviszik hozzá a fegyvereid. Átveszi és látszik rajta, hogy nem teljesen ismeretlen számára a dolog./
- Hmm szép darab. Ezt meg is tartom, amíg nem érdemled meg, hogy visszakapd.

/Itt tart egy rövid hatásszünetet és visszaadja az egyik nőnek./
- Aztán a következő pont. Így nem mászkálhatsz kiképzés nélkül. Pimasz és pofátlan kölyköknek viszont nem vesszük hasznát a sorainkban, mi nem a barátaid vagyunk, hanem katonák. Te mi vagy fiú, aszfaltbetyár, vagy harcos? A választás rajtad áll.


*Haha, mintha ez olyan sokat segítene, nem villog neonfénnyel a beírásod. :P*
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.01.10. 12:42

*Drun - Előzmény*


/Megérkeztünk Sammel egy számomra igen különös helyre, ráadásul a frászt hozta rám partnerem azzal a kijelentésével, hogy "máris ott leszel ... ha el nem rontod a neveket".
+Jajj de szeretlek... hogy a fene esne ezekbe a szerkezetekbe+ Mire megkérdezném, hogy mi történik ha elrontom a neveket Sam már be is lép a kapuba és eltűnik. Mögöttem már türelmetlenkednek, hogy nem csak én vagyok itt. Így kicsit bizonytalanul lépek a kapuba./
- H'Sekirat - Vhinudrat.
/Mondom ki Sam utasításának megfelelően. Meglepetésemre egy pillanat alatt Sam mellett találom magam, egy ismeretlen helyen, egy másik teleportkapunál. +ez lenne Vhinudrat... mintha csak "haza" jöttem volna...+/
- Hát... Nem is olyan rossz, mint amilyennek látszik. De kell egy kis idő míg hozzá szokom. Amúgy Sam, mi történik ha elrontom a város nevet?
/Kérdezem partnernőmet, de arcomról leolvasható az aggódás./



{57}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.01.11. 19:52

*Eddy Shooter*


/Amikor kilépsz a fényből pár pillanatig még pislognod kell, meg próbálod feldolgozni a váratlan és szokatlan élményt, amiben most részed volt. Úgy érzed mintha darabjaidra téptek volna szét csak azért, hogy aztán ismét egy egésszé állj össze. Hogy azt követően ismét darabjaidra szedjenek, ugyanis amikor megérkezel három ellenséges puska csövébe nézel bele./
- Kik maguk? Igazolják magukat!
/Mondja fennhangon egy , és feljebb csavarja a fegyver intenzitás szabályozóját. Nem mintha onnan tíz centiről bármilyen találatot is túlélnél, de a hatás magárét beszél, mert egy jeges gleccserszerű folyadék kúszik végig a gerinceden. A másik kettőt csak a szemed sarkából látod, csupán elmosódó alaknak tűnnek, de így is igen komoly fenyegetést jelentenek.
Sam melletted áll, hasonló figyelem központjában./
- Ugyan Selen! Ne csináld már!
/Hallod Sam hangját./
- Mintha nem pár órája mentem volna el?!
/Panaszos a hangja, de ugyan akkor érzed, hogy most is csak játékosan sértődött meg./
- Nem kell a kisfiú előtt játszani, mert nem ebből ért!
/Ha rá nézel látod, hogy kacsint egyet, amolyan nő és nő között jelrendszer szerint, amit nem értesz.
Int a társainak a nő, és azok leteszik a fegyvert, akárcsak Selen./
- Attól még megmondhatja a kölyök, hogy hívják!
/Mondja kicsit nyugodtabban a nő./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.01.11. 21:24

*Drun*
/A megérkezés nem volt valami kellemes. De a fogadtatást valahogy nem pont így képzeltem el. +Tíz centiről ha rám lő a hölgy, akkor megyek valami újabb helyre, pedig még csak most jöttem. Errefelé kedvesek az emberek...+ Szerencsére Sam ismeri a "támadót" legalábbis nagyon úgy tűnik./
- Persze és még én legyek kedves... Pff kölyök... Pláne úgy, hogy fegyvert fog rám hölgyem. Nem szokásom minden jött mentnek bemutatkozni aki fegyvert fog rám, ne vegye sértésnek Selen.
/Mondom ki ingerülten, mielőtt átgondolnám a dolgokat. Mire észbe kapok, már befejeztem a mérgelődést és gyorsan visszaveszek, mielőtt hirtelen felindulásból kilyuggatnának./
- Egyébként Eddy Shooter vagyok, csak hogy válaszoljak a kérdésére.
/Mondom visszafogottan és ügyelve, hogy ne akarjam megfojtani a "kedves" fogadtatómat./



{58}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.01.21. 21:03

*Eddy Shooter*


/A felháborodott viselkedésednek köszönhetően, a fegyvercsővek újra arcodba vándorolnak, és Selen közelebb is lép egy lépéssel és az ő fegyverének hideg féme arcodba nyumodik, nem túl mélyen, még nem éri el a csontokat, de kellően érezhetően, hogy ott van./
- Képzeld Kölyök, igen Neked kell jó pofiznod!
/Mondja eléggé lassan, hogy megértsd./
- Egy Alakváltóval vagy, aki a mifajtánk ellensége!
/Ránéz a nőre, majd vissza rád./
- Ha nem Samről lenne szó, akkor itt és most mindketten hullák lenétek! Ugyanis nem tűrjük az ilyen lényeket a Mi területünkön!
/Hátrább húzódik és a fegyvert is leengedi./
- Új-fiú vagy!
/Mondja teljesen nyugodt hangon, mintha az előbbi fenyegetés nem is lett volna./
- Viszont nem mentesít ez a tetted alól!
/Int a fejével a többieknek, akik hátrább lépnek, vissza a helyükre./
- Ha másik lénnyel barátkozol, nem lesz jó vége és a következményeivel számolnod kell!
/Ránéz Samre./
- Ha már ide hoztad, igazán felvilágosíthattad volna a dolgokról.
/Megvonja a vállát, majd a bal vállánál lévő apró szerkezetbe bele mond valamit, amit nem értesz tisztán./
- Menjetek!
/Fordul felétek pár pillanat múlva./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.01.21. 22:31

*Drun*

/Selen a fegyverét határozottan az arcomba nyomja és tudatosítja bennem, hogy jobb ha vigyázok a számra./
- Bocsánatát kérem tudatlanságomért, de mint újonc nem tudok még különbséget tenni ránézésre...
/Mondom kedvesen, már amennyire ilyen helyzetben kitelik./
- Jipin Azutary, ez a név mond önnek valamit?
/Kérdezem Selentől, hátha így nyugodtabb lesz. Vagyis remélem, hogy ismeri./
- Vállalom a felelősséget! Tudom, hogy sok mindent kell még tanulnom, de 1 nap alatt örülök, hogy sikerült eljutnom idáig.
/Valakinek jelent Selen, gondolom az apró szerkezetből ítélve.../
- Köszönöm, hölgyem. Remélem találkozunk még.
+Végül is... A maga módján Ő is kedves...+
/Mosolyodom el, miközben elköszönök./



{59}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.01.22. 19:59

*Eddy Shooter*


/Selena még egy utolsó pillantással végigmér, amikor a felelősség vállalásról beszélsz, majd Sam szokásos lehengerlő viselkedésével mentek tovább.
A főkaput is hátrahagyva újabb taxit fog magatoknak Sam, a sűrű forgatagban. Bár érezhetően kevesebben vannak itt, mint a Tíz Város Szövetségében élők és megforduló lényeket véve, de ez is eléggé nagy város. Amerre a szemed ellát, sehol nem látsz mást mint embereket és robotokat. Itt látszik igazán, mennyire fejlődött a technológia!
Sam a sofőrnek megmondja a címet, és neked nem marad más hátra, minthogy élvezd a kilátást. Sokáig csak a város belseje felé haladtok majd, magatok alá testáljátok a forgatagot, és az ég felé véve az irányt egy hatalmas repülő felé haladtok./
- Ne haragudj, hogy nem szóltam!
/Mondja Sam válladra hajtva a fejét út közben./


*Folytatás itt.*
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Vhinudrati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Tank » 2013.03.22. 00:17

/ A támaszpontot elhagyva el is indultam a Teleportkapu felé amely a támaszponton kapott információk alapján vissza visz a fővárosba. Ahol már csak meg kell keresnem a Riggs O'Conell nevű személyt. Végig tekintettem az épületeken és csodálkoztam mit fejlődött az emberiség ez alatt az idő alatt. /
+ Mintha csak egy mesébe lennék amiben azon belül is csak álmodnék.+
/ Félre téve az ábrándozást nem győztem a tekintetemet emberről emberre szegezni mint egy jó katona. Figyeltem a kezeket arcokat mindenkit aki csak veszélyesnek tűnhetett, jó néhányszor hátra tekintve mintha csak paranoiás lennék. Még vak is átlátott a póker arcomon és látta rajtam, hogy új vagyok itt. De szerencsére egy jó fél óra masszív séta és keresgélés után megtaláltam a kaput és készen is álltam, hogy átlépjek rajta./
Avatar
Tank
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.10.26. 15:32
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]


Vissza: Városhatár

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó