Minta adatlap

Fajleírások és képességek. Biztonsági okokból a faji képességeinket csak regisztrált tagok láthatják.

Minta adatlap

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.04.05. 11:29

Ahol nincs külön megjegyzés, az Adatlap elkészítésekor a Karakterlapból másold át az adatokat!

Általános

Karakter régi neve:

Karakter új neve:

Kora:

Nem:

Faj:

Szint: A karakter (általában) 0. szintről kezd; Tipikus XXI. századi

Jellemzők

Külső tulajdonságok: Elég a mostani, a XXI. századi nem kell.

Belső tulajdonságok:

Képességek: !!Ennél a pontnál kérünk mindent nagyon pontosan vezetni és feltüntetni!!
- xx 1p;
- xx 1p;
(Elosztható/elköltött pontok)

Események & Idő

Átkerülés időpontja: Kérdezd a Staff bármely tagját!

Életút: Minden kalandod, vagy kisebb játékod után írj ide egy rövid ismertetőt arról, hogy az előző bejegyzésed, vagy a megérkezésed óta mi történt eddig itt veled. Nem kell kisregényt írni (persze szabad. :P) de azért a lényeg legyen meg, szép kerek mondatokban megfogalmazva!

Pl.:
1. Átkerülésem után elkezdtem dolgozni a kávéházban, már ott dolgozom két hete. Ezalatt megismerkedtem Hanna-val, aki egy vérfarkas, de tök jó fej, és vettem egy lakást a 4. szinten.
2. Hanna-val összejöttünk, elvettem feleségül. Az Atlantisz hotelbe mentünk nászútra. A nagynénje nagyon nem bír engem, volt egy nagy veszekedésünk is, de most már megbékültem az öreglánnyal...

És így tovább, minden játék, vagy kaland után egy kis alpont és akkor így nem vesznek el a történések. :)

Teljesült álmok, életcélok: Ha az egyik vágyad, amit az "Életcélja" mezőben feltüntettél a Karakterlapodon teljesült, említsd meg itt, és ha gondolod, találj ki helyette valami újat! ;)

Társadalom

Titulus: Ha valamilyen posztot elért a karaktered a XXX. században, azt itt tessék feltüntetni. Ez lehet "Herceg", vagy "Kávéházi munkás" is. :)

Kapcsolatok: A 30. századbeli kapcsolataid, akiket megismersz átlépésed után, azokat itt tüntesd fel, pár mondatban arról is írj, hogy milyen kapcsolatban vagy az adott karakterrel.
pl.: Nostrefat – gyűlölöm, mert egy öntelt bunkó...

Eredmények: Tettél-e valamit, amivel megváltoztattad a társadalmat akár pozitív vagy negatív irányba? Kérjük ezt a részt csak akkor töltsd ki, ha leleveleztél mindent a mesélőddel! ;)

Népszerűségi ráta: Ez a pont magába foglalja a világ véleményét Rólad. Szintén mesélőddel egyeztess!

Beilleszkedettség: Véleményed szerint mennyire sikerült beilleszkedned az új környezetedbe? Induló karaktereknél ez 0.00%.

Vagyon

Összes pénz:
Ebből elköltött: Minden vásárlásnál írd le mennyit és mire költöttél.
Maradék:

Vagyontárgyak és felszerelés: Minden, amit pénzből vett a karakter/kaland során szerezte. Ne felejtsd el itt feltüntetni az áthozott tárgya(ka)t sem! ;)

Otthon(ok): Alapvetően fajodtól függően jár neked egy lakás a városodban. Ettől függetlenül pénzért van lehetőség további beruházásokra. Kéretik ide berakni a linke(ke)t.


Egyebek

Minden más, amiről szeretnél még írni, vagy vezetned kell, de máshová nem való. Ha valami fontos maradt ki, kérjük írj egy Adminisztrátornak, örömmel fogadunk minden javaslatot!

Felhasználó

Főkarakter:

Eddigi eredmények: Hónap játékosa, stb. - A Staff szerkeszti ezt a pontot!

Staff-pozíció: Alapesetben ezt a pontot kéretik kihúzni, aztán majd meglátjuk! ^^

Kód: Egész kijelölése
[center][size=150][b][color=white]Általános[/color][/b][/size][/center]
[u][color=white]Karakter régi neve:[/color][/u]

[u][color=white]Karakter új neve:[/color][/u]

[u][color=white]Kora:[/color][/u]

[u][color=white]Nem:[/color][/u]

[u][color=white]Faj:[/color][/u]

[u][color=white]Szint:[/color][/u] A karakter (általában) 0. szintről kezd; Tipikus XXI. századi

[center][size=150][b][color=white]Jellemzők[/color][/b][/size][/center]
[u][color=white]Külső tulajdonságok:[/color][/u] Elég a mostani, a XXI. századi nem kell.

[u][color=white]Belső tulajdonságok:[/color][/u]

[u][color=white]Képességek:[/color][/u] !!Ennél a pontnál kérünk mindent nagyon pontosan vezetni és feltüntetni!!
- xx 1p;
- xx 1p;
(Elosztható/elköltött pontok)

[center][size=150][b][color=white]Események & Idő[/color][/b][/size][/center]
[u][color=white]Átkerülés időpontja:[/color][/u] Kérdezd a Staff bármely tagját!

[u][color=white]Életút:[/color][/u] Minden kalandod, vagy kisebb játékod után írj ide egy rövid ismertetőt arról, hogy az előző bejegyzésed, vagy a megérkezésed óta mi történt eddig itt veled. Nem kell kisregényt írni (persze szabad. :P) de azért a lényeg legyen meg, szép kerek mondatokban megfogalmazva!

Pl.:
1. Átkerülésem után elkezdtem dolgozni a kávéházban, már ott dolgozom két hete. Ezalatt megismerkedtem Hanna-val, aki egy vérfarkas, de tök jó fej, és vettem egy lakást a 4. szinten.
2. Hanna-val összejöttünk, elvettem feleségül. Az Atlantisz hotelbe mentünk nászútra. A nagynénje nagyon nem bír engem, volt egy nagy veszekedésünk is, de most már megbékültem az öreglánnyal...

És így tovább, minden játék, vagy kaland után egy kis alpont és akkor így nem vesznek el a történések. :)

[u][color=white]Teljesült álmok, életcélok:[/color][/u] Ha az egyik vágyad, amit az "Életcélja" mezőben feltüntettél a Karakterlapodon teljesült, említsd meg itt, és ha gondolod, találj ki helyette valami újat! ;)

[center][size=150][b][color=white]Társadalom[/color][/b][/size][/center]
[u][color=white]Titulus:[/color][/u] Ha valamilyen posztot elért a karaktered a XXX. században, azt itt tessék feltüntetni.  Ez lehet "Herceg", vagy "Kávéházi munkás" is. :)

[u][color=white]Kapcsolatok:[/color][/u] A 30. századbeli kapcsolataid, akiket megismersz átlépésed után, azokat itt tüntesd fel, pár mondatban arról is írj, hogy milyen kapcsolatban vagy az adott karakterrel.
pl.: Nostrefat – gyűlölöm, mert egy öntelt bunkó...

[u][color=white]Eredmények:[/color][/u] Tettél-e valamit, amivel megváltoztattad a társadalmat akár pozitív vagy negatív irányba? Kérjük ezt a részt csak akkor töltsd ki, ha leleveleztél mindent a mesélőddel! ;)

[u][color=white]Népszerűségi ráta:[/color][/u] Ez a pont magába foglalja a világ véleményét Rólad. Szintén mesélőddel egyeztess!

[u][color=white]Beilleszkedettség:[/color][/u] Véleményed szerint mennyire sikerült beilleszkedned az új környezetedbe? Induló karaktereknél ez 0.00%.

[center][size=150][b][color=white]Vagyon[/color][/b][/size][/center]
[u][color=white]Összes pénz:[/color][/u]
Ebből elköltött: Minden vásárlásnál írd le mennyit és mire költöttél.
Maradék:

[u][color=white]Vagyontárgyak és felszerelés:[/color][/u] Minden, amit pénzből vett a karakter/kaland során szerezte. Ne felejtsd el itt feltüntetni az áthozott tárgya(ka)t sem! ;)

[u][color=white]Otthon(ok):[/color][/u] Alapvetően fajodtól függően jár neked egy lakás a városodban. Ettől függetlenül pénzért van lehetőség további beruházásokra. Kéretik ide berakni a linke(ke)t.


[center][size=150][b][color=white]Egyebek[/color][/b][/size][/center]
Minden más, amiről szeretnél még írni, vagy vezetned kell, de máshová nem való. Ha valami fontos maradt ki, kérjük írj egy Adminisztrátornak, örömmel fogadunk minden javaslatot!

[center][size=150][b][color=white]Felhasználó[/color][/b][/size][/center]
[u][color=white]Főkarakter:[/color][/u]

[u][color=white]Eddigi eredmények:[/color][/u]  Hónap játékosa, stb. - A Staff szerkeszti ezt a pontot!

[u][color=white]Staff-pozíció:[/color][/u]  Alapesetben ezt a pontot kéretik kihúzni, aztán majd meglátjuk! ^^


Adatlapod fehér színét módosíthatod más, olvasható színre; az aláhúzásokkal is szórakozhatsz, ha épp úgy tartja a kedved. Csupán az a kérésünk, hogy ez a struktúra mindenképpen maradjon meg. ;)
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Vissza: Karakteralkotás

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó