Suhanj velünk Motorbolt

Középréteg

Re: Suhanj velünk Motorbolt

HozzászólásSzerző: Murgen » 2013.03.03. 18:41

- Hogy antimif*sz? Nem mondod, hogy még csóró csavarokat se hagytátok békén. Antigravitációs csavar, bakker, jó hogy nem a váltó gondolatra működik.
/Nem is kell hogy válaszoljon, ha van ilyen váltó, én tényleg szíven szúrom magam. Vigyorogva "kezet", esetünkben kábelt rázok a motorral./
- Aha, szóval ezt a fekete szmötyit valaki beletolja és gond csak kívül lehet? Vagy a belső gondokat mások szerelik? De biztató, hogy legalább megtanulható akkor a dolog, nem kell átavanzsálnom fizikussá. De akkor ha jól értem, nafta helyett Duracellel mennek a motorok. A Greenpeace örülhet. Oké, azt hiszem be kéne szereznünk egy huszonegyedik-harmincadik század zsebszótárt. Lényeg, hogy ezek a cuccok gondolom marhára környezetkímélőek. Vagy nem?
/Jó darabig nézegetem, ahogy a hibát keresi, ha esetleg észrevennék valamit ami nem tűnik oda illőnek vagy sérültnek tűnik, akkor arra rá is bökök./
- Na ahogy elnézem, erre se lesz elég egy kis szigszalag. De tuti, hogy itt van a hiba? Lehet valahol máshol van gond, azért nem kap áramot a gép, nem?
/Közben egy pár kéznél lévő szerszámból vagy alkatrészből összerakok egy ülőalkalmatosságot és én is teljes erőbedobással figyelem a szerkenytyűt és a dolgozó lányt. Oké, gőzöm nincs hogy hogyan kéne ennek a kütyünek működnie, de ha más nem, legalább alaposan megnézem. Bár ekkora motort még sose láttam. A mieink valahogy, kisebbnek tűntek.../

(16)
Easy rider öcsém, easy rider!
Avatar
Murgen
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.02.06. 14:46
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Fenrir, Himura Kaoru

Re: Suhanj velünk Motorbolt

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.03.05. 22:45

*Murgen - 2900. aug. 22*

- Oké, akkor inkább nem is mondok semmit! /emeli fel a kezét védekezően, de azért egy mosoly ott bujkál az arcán./
- Azt hiszem a szembesítésedet a hangvezérelt motorokkal még elhalasztjuk, kár lenne érted, még csak most jöttél. /kacsint rá, aztán visszatér a motorhoz, és csak odaveti./
- Hát igen, az a szótár nem jönne rosszul. Ha megnyugtat a nagyját én sem értettem annak, amit hadováltál még kezdetben. /von vállat.
Közben látszólag találomra végigsimít néhány csatlakozót kissé meghúzza őket próbálva felfednek-e valamilyen hibát, de mind erősnek és hát... nagyon furcsának tűnik neked./
- Amúgy igen, a környezetet egyáltalán nem szennyezik, abszolút takarékos és természetbarát a sötét anyag. A nagy energiaválság és az egyre romló erőforrások szükségessé tették, hogy valamilyen lépést tegyen a világ vezetősége... Ezt a lépést pedig a tudósok tették meg szokás szerint, kitalálva egy új őrületet, őt itt. /biccent a motor felé./
- Nos alapvetően igen a fekete anyagot erre specializált gyárakban rakják bele, azt a részét nem piszkálnám, arról még nem hallottam, hogy ezzel lett volna gond. Mondjuk lehet, hogy nem a motorban, hanem a beillesztésnél van a csatlakozási hiba... hmmm... talán mondasz valamit. /ráncolja elgondolkozva a szemöldökét, aztán odasétál a motorhoz és letérdelve belepillant a lyukba, ahonnan kiszedte a motort.
Rövid kutakodás és egy tenyérre tapadó zseblámpa alkalmazása után elmosolyodik./
- Meg is van, az egyik csatlakozó foglalata eltömődött így nem tudott áramolni az energia. /áll föl a kezét törölgetve./
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Suhanj velünk Motorbolt

HozzászólásSzerző: Murgen » 2013.03.06. 13:19

- Aha, szóval akkor minden energiagond meg van oldva? Miért is hangzik ez túl szépen ahhoz, hogy igaz legyen? Gondolom akkor most ezen megy a cégek nagy versenye. Biztos nagy zsé van benne. Szóval, ez a motor, és ezeken keresztül adja le az energiát. Azt hiszem is van egy kis kosz.
/Megnézem alaposabban előbb a motort majd a kábeleket veszem szemügyre. Felemelem, már ha megy. Aztán forgat, forgat, belenéz, megpiszkál./
- Na mit találtál? Por vagy valami zacc a motortérből? Amúgy ha gondolod, tegyél be oda és körbemagyarázhatod, hogy melyik kütyü mit csinál. Meg amúgy is, ha akarok valamit itt kezdeni magammal, akkor két lehetőségünk van: Vagy elkezdesz a gépekről magyarázni, vagy elkezdesz magadról mesélni kicsit részletesebben. Hehe, azt hiszem lesz előnye ennek a méretnek is. Néha előnyös, ha az ember befér helyekre ahová mások nem. És mennyivel gyorsabb valamit úgy megszerelni, hogy nem kell közben szétbontani az egész gépet. Szóval, akkor mivel kezdjük?
/Átbújok a "motorból" kilógó kábelek alatt és a szerelőasztal szélére megyek. /
- Bakker, ki gondolta volna hogy egyszer egy asztal szélén lesz tériszonyom!
/Nézek végig magamon, keresgélem a szárny és kabát kombináció nyitját. Aha, alul nyissz fentre jön. Levetem a kabátot és a garbót. Garbó, persze, sose volt. Marad a nadrág és a trikó. Tisztára otthon, már csak kis gépzsír hiányzik róla./
- Na, most már akár szerelhetek is.


(17)
Easy rider öcsém, easy rider!
Avatar
Murgen
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.02.06. 14:46
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Fenrir, Himura Kaoru

Re: Suhanj velünk Motorbolt

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.03.09. 00:10

*Murgen - 2900. aug. 22*

- Nos igen, meg van oldva. Ne aggódj, vannak helyette más gondjaink, szóval annyira azért nem babarózsaszín a világ. És igen, azokon keresztül csatlakoztatható bármire szinte.
/Még egyszer szemügyre veszi a motor belsejét./
- Valami törmelék, valahonnan letört és az antigravitikus szervízrendszer valamiért automatikusan odafogta. Nem értem... /ráncolja a szemöldökét megint, majd a kissé ehhez a gépzsírhoz hasonlatos anyagos kezével kisimít egy kósza tincset az arcából összekenve azt, de már rád figyel, szinte észre sem veszi./
- Hmm nem szeretek magamról dumálni, a gépek érdekesebbek, szóval legyen az. /nevet fel.
Aztán odasétál hozzád és éppen a kezét nyújtaná, amikor a főnöknek nevezett fickó tűnik fel a színen./
- Mercy! Gyere gyorsan! Ki kéne menni az egyik kuncsafthoz! Meghibásodott a motorgyűjteményének három darabja is! Gyerünk gyorsan, mintha élnél! /kiabálja be, aztán ki is megy.
Látod, ahogy a nő arcán egy ingerült grimasz jelenik meg, aztán sajnálkozva pillant rád./
- Bocsi, azt hiszem a leckét később kell fojtatnunk. Ez az elitista barom már azért is fúj, ha egyedül bemegyek a házába, főleg ha kések, szóval jobb lesz sietni... csak azt tudnám, hogy rontja el folyton azokat a motorokat! /csóválja a fejét.
Aztán az egyik körméről levesz egy parányi készüléket és átadja neked./
- Ha úgy jó öt óra múlva zárás után találkozunk itt a bolt előtt, addigra remélem végzek. Ez az izé egy timex, csak hogy legalább az időben ne tévedj el. /mosolyog./
- És még egyszer bocsi, de most mennem kell, ha visszajöttem megnézzük cserébe azt a raktárat, oké? Nah de gyere, vagy a főnököm leharapja a fejem. /sóhajt fel, majd nyújtja neked a kezét és kivisz, ha "felszállsz". Aztán kivisz a bolthelyiségbe és lerak a pult közelében. Aztán látod, ahogy vitatkozik valamin a főnökkel, majd felkap egy bőrkabátot és miután odaintett neked elsiet./


*Innentől most szabad vagy egy darabig.*
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Suhanj velünk Motorbolt

HozzászólásSzerző: Murgen » 2013.05.06. 21:41

- Milyen szervízrendszer? Mindegy.
/Motor, Mercy, motor, Mercy. El kéne dönteni melyik tetszik jobban./
- Ugye tudod, hogy marha dögös ahogy összekened magad olajjal.
+ Hogy szaladna beléd valami hosszú és kemény.
/Főnök hülye, visít mint a szúrt disznó./
- Főnököd olyan hülye mint két pár rendőrcsizma. Eh, oksa, menj csak melózni. Ha már vannak olyan marhák, akik állandóan el tudják cseszerinteni a vasuk, legalább egy valaki legyen aki tényleg foglalkozik szegény géppel.
/Megkapom a köröm-órát. Forgat, forgat, megbök./
- Oké, szóval ez egy óra, és a körmödről van. Mondjuk a duracelles motor még mindig viccesebb. Rendben, szóval öt óra múlva. Addig keresek egy tündérkocsmát és szerzek egy kis tündércigit. Csak vicceltem, nem bagózok, de egy whisky tényleg jól esne.
/Vissza veszem a ruhám és hagyom hogy Mercy kivigyen./
- Na akkor öt óra múlva! Csácsá
/Még intek neki, aztán én is kisattyogok a boltból./


* Folytatás a Fősugárúton a bolt előtt. *

(18)
Easy rider öcsém, easy rider!
Avatar
Murgen
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.02.06. 14:46
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Fenrir, Himura Kaoru

Előző

Vissza: 3. szint

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó