JAV klub

Felső-középréteg

Re: JAV klub

HozzászólásSzerző: Evangeline Stockbauer » 2012.12.04. 00:55

*Rab*

/Kissé törleszkedve kapaszkodok, úgy bújok hozzá akár egy kiscica, mintha nem is vérfarkas, hanem valami vérmacska lennék. Ahogy a motor felbúg szinte visszhangzik bennem az érzés, úgy érzem együtt dorombolok a járművel./
+ Jó pasi, jó buli, jó motor... Igen, Thris szentháromság, én is szeretlek! +
/Nem tudom honnan jutott eszembe ez az antik cucc, amiről apa magyarázott még amikor kisebb voltam, de hamar messze is szállt a gondolat, már csak a sebesség, mélység és magasság létezett... Egy pillanatra ismét felhorgadt bennem a függőség, visszavágytam a kutyafutamokra, de erőszakkal elnyomtam magamban, úgy mint ahogy minden függő elnyomja a vágyát, hogyha éppen kigyógyulni készül.
Rab szavai kellemesen magamhoz térítettek arra kényszerítettek használjam kicsit a fejemet is, de pedig csak az ösztönös szintjére lesüllyedve dübörögjek hátul, mintha a motor alkatrésze lennék./
- Hmmm Szemirámisz függőkertjéről hallottál már? /kérdezem érdeklődve.
Ahogy végigpörgetem magamban az eseményeket és programokat máris eszembe jut mi volt még mára betervezve./
- A húgomnak ma van ott divatbemutatója és engem is meghívtak a régi idők emlékére, de nem tudtam lesz-e kedvem elmenni... Szeretnél látni néhány majdnem olyan gyönyörű nőt mint én? /kérdeztem pajkos éllel, majd még hozzátettem./
- A divat nem tudom mennyire érdekel, de lesz ott néhány fejes, akiket szerintem érdemes megismerni, szóval ha van kedved mehetünk, ha nem választhatunk mást is. /vontam kissé vállat. Mindegy volt, de most ez jutott eszembe, rajta múlt mit szeretne, ez most kivételesen az ő ideje volt, de nem kell aggódni, követelem majd a jussom én is... Oh de még mennyire!/


(22)
Kép
Avatar
Evangeline Stockbauer
Kölyök
Kölyök
 
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.10.07. 18:01
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter

Re: JAV klub

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.12.04. 08:53

"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Előző

Vissza: 4. szint

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó