H'Sekirati Teleportkapu

H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.04.04. 21:53

Ha el akarod hagyni H'Sekiratot és nem vagy híve a gyaloglásnak, lépj be a vibráló fehér fénybe és gondolj arra a városba, ahová menni akarsz, ide is írd be, hogy követhető legyen, így valahogy.

H'Sekirat - Vhinudrat



Aztán ha megérkeztél a kívánt városba oda is írd be, hogy honnan jöttél:

Vhinudrat - H'Sekirat


Szerintem nem bonyolult. Persze aki akar, sétálhat is. :P

Előzmények, korábbi hozzászólások
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Mira » 2012.08.30. 15:20

*Előzmény*

Vera Rider [2900. augusztus 3.; 13:45 körül]

*Még a Tanácsházán*

A férfi csak morog valami szívesent, de látod rajta, hogy eléggé el akarja tusolni, hogy egy pillanatra is kedves volt. Aztán megindul a folyosón. Felismered azokat a helyeket, ahol jöttetek. Pár perc múlva már megint a Tanácsház bejáratánál vagytok.

Odakint már vár Titeket a Dashmax. Karl felül a motorra, majd egy szemvillanás múlva már ott van rajta a sisak és a megerősített bőrruha is. Felülve rá rajtad is megjelennek a biztonsági kellékek.

*Már a Kapunál*

Társad perceken belül kiér a belvárosból hipersebességű csúcskategóriás motorján. Süvít a szél utatok alatt, és csak csíkoknak látod a többi ittlévőt. Nem érted, hogy miért nem haltatok már meg a nagy száguldozásban. Lehetetlen ilyen sebességnél emberi szemmel normálisan látni a többieket.

Végül a motor lelassul, és megáll egy félelmetes kapu előtt. A kapunál folyamatos a forgalom, van aki be-, van, aki kilép rajta. Ahogy ránézel a tömény mágiára, megszédülsz. Gyönyörű szép a teleportkapu. A kék minden színe egyként és mégis millióként kavarog benne, hogy aztán számodra ismeretlen helyekre repítse a használóit.

- Hogyha Polimetronba akarsz menni, a következőket kell mondanod: H'Sekirat - Polimetron. Tisztán, érthetően. - Lesegít a motorról, de ő rajta marad. Elővesz egy üveglapot, amit elkezd nyomogatni. Kiválik belőle egy toll, amit odanyújt Neked. - Kérlek, itt írd alá. Ez a munkalapom. Hosszú történet, egyszer még elmagyarázom - mondja, és megejt egy szívdöglesztő mosolyt. Most tett ígéretet arra, hogy még látni fogod. Hűha! - Ja, és amíg el nem felejtem! - Benyúl az egyik belső zsebébe, és előhúz egy fémes lapot. - Itt van pár alakváltó, akit felkereshetsz. Hogyha kérdezik, mondd nekik, hogy tőlem van meg a címük. Sok sikert!

Hogyha nem bírod maradásra egy gyors "Danu vigyázzon utadon!" után elrobog. Egy, a szoros kontyából kiszabadult szőke tincsébe belekap a szél...

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
 
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
Tartózkodási hely: A Lebegő-hegység sziklái között
További karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.08.30. 17:01

/Kiléptünk az épületen, majd megpillantottam a motort, amely csak ránk várt. Karl felülté én pedig a háta mögé ültem. Láttam ahogy ránk fejlődik a motorosruha és a sisak. Miután a folyamat befejeződött, elindultunk a motorral. Hihetetlen sebességgel száguldottunk végig, az emberek mellett olyan gyorsan haladtunk el, hogy csak színes foltoknak láttam őket. Hamar megérkeztünk a teleportkapuhoz, Karl lesegített a motorról, majd az odaadott valamit, hogy írjam alá, közben pedig megemlítette, hogy majd elmagyarázza máskor./
+Ezek szerint még találkozunk.
/A srác rám mosolygott, majd odaadott egy fémlapot rajta alakváltók adataival. Nagy figyelemmel szemléltem a kis lapot. Mire feleszméltem Karl már el is köszönt./
- Viszlát. Még találkozunk.
/Köszöntem el a sráctól aki pár másodperc alatt eltűnt a motorjával együtt./
/A tekintetem a teleportkapu felé fordítottam. Gyönyörű volt a látvány, miközben bámulok valaki meglök./
- Utat beállnék a sorba.
/Mondta nekem egy magas hegyes fülű lény akinek a hangjában megvetés csengett. Átengedtem, majd mögé álltam a sorba./
/ Vártam, hogy sorra kerüljek, az idő gyorsan telt számomra, mivel sorban állás közben végig a jelenlévőket figyeltem. Mire feleszméltem én voltam a következő. Így hát odaálltam a kapu elé./
+ Jegyzet magamnak: Álmodozást befejezni!
- H'Sekirat - Polimetron.
/Mondtam, majd átléptem a fényes kapun, bevallom furcsa érzés volt. Egy pillanat múlva már kis is léptem a kapu másik oldalán.

H'Sekirat - Polimetron
Folytatás itt: Polimetron/Teleportkapu

(36)
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Naarozair » 2012.09.15. 18:08

/ A lány szavaira, nem tud mit mondani mert nincs tisztában vele, hogy a másik micsoda. Neki csak egy törékeny lánynak látszik, aki érdeklődést mutat. Nincs hozzászokva az urazáshoz, és kíváncsisága egyre jobban az súgja a fülébe, hogy kérdezze meg a másik korát. Az egy másik tény, hogy ne illik egy nő kora felől érdeklődni, így jobbnak találja ha hallgat. A seb mustrálás után biccent a leányzó, hogy ismer egy helyet ahol a sebeit ellátják.
+ Mibe fog nekem ez kerülni? + / Nehezen és zavartan közeledik hozzá Fehér Tappancs, mikor hirtelen érzékeli a nő illatát. Nem kell sok, hogy a kulcs kikerüljön a zsebéből, amire elsősorban egy megkönnyebbült sóhajt lesz a válasz. Összeszedi magát és távolságtartó modorban válaszol. /
- Egy számomra olyan érték, ami elvesztette jelentőségét, és most már csak egy égető emlék. / Utal kicsit finoman a sérülésére, majd a következő szavakat ragasztja hozzá az elhangzottakhoz./
- Vagy megsemmisíted vagy ajándékként megtartod. / Követi Tappancsot, aki egyenesen valamihez vezeti. Megérkeznek, akkor egyből körbepillant. Úti célja egy kórház lett volna, és ez valami más. Kell egy idő, míg rendezi az agyában az útvonalat a teleportkapuhoz. Kérdőn pillant rá útitársára, hogy most hogyan tovább? Merre fognak menni és hová?/
- A kérdésedre pedig most már válaszolok. Nem ebben a században születtem. / Itt megáll a beszéddel, azért nem nyílik meg olyan hamar, hogy elmesélje az idekerülésének napját. Nevét sem mondja el, mert a nő nem szolgált rá eddig. Érzi ez a helyes ebben a pillanatban. Több szó egyenlőre nem hagyja el az ajkait, és némán tekint azokra akik felé néznek. /

(5)
Kinézete: 186 cm, délceg arany sidhe. Lapockájáig dúsan leomló aranyló haj. Szemei: Meleg arany-zöldes és hűvös topáz-kék(Sárkányszem). Járásán látszik nemesi sidhe vére.

Sárkányszem: 1.Tekinteted néha eltéved, ilyenkor meglepetésszerűen átlátsz egy-egy tárgyon.
Türelem: 2p Amíg nem érsz hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számodra.
Bestia uralom: 2p Nagyobbacska rémek is hallgatnak rád, kreatívan is segíthetnek. (pl a rangban alattad álló sidhek, esetleg házikedvenc mumusok, stb)
Elementaritás: 1p Apró elementálokat hívhatsz, akik szórakoztatnak.
Avatar
Naarozair
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.09.10. 13:05
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.09.15. 19:57

*Zair*

- Nos akkor azt hiszem megtartom. /mosolyodik el a lány és hamarosan a kabátja zsebébe csúsztatja a kulcsodat.
Ezek után elindul a teleportkapu felé. Az utat csöndben teszitek, nem szólal meg, csak amikor elértek a vibráló fényhez, akkor néz rád, pont amikor megszólalsz./

- Igen, gondoltam. /mosolyodik el, habár borostyánszín szemei most még nagyobb érdeklődéssel tekintenek rád, mint eddig. Aztán a karjával a vonagló és vibráló fény felé int, amibe láthatod ahogy különböző furcsa lények lépnek be, hogy szinte feloldódjanak a fényben./

- Nos ez itt a teleportkapu. Ezzel fogunk elutazni a titkos helyemre. Nem kell tartanod tőle, habár annak, aki a te korodból jött ez a találmány biztos nem lehet ismerős... Minden esetre nem kell tartanod tőle, mindenki teljes biztonsággal használhatja. Be kell lépned a fénybe, aztán kimondanod a várost ahonnan jössz, és aztán azt, ahová menni szeretnél. Jelen esetben ez a város H'Sekirat, mi pedig Bloosxba tartunk, tehát annyit kell mondanod: H'Sekirat - Bloosx, de máris bemutatom. Kövess és mindjárt ott leszünk már!

/Mosolyog rád, aztán belép a fénybe és még a többi ember hangját át is hallod az övét, ahogy kimondja a megfelelő szavakat. /


H'Sekirat - Bloosx
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Naarozair » 2012.09.15. 20:20

/ A kulcsa most már Fehér Tappancs tulajdonában van. Nem mutatja jelét, hogy szomorú lenne az ajándékozástól, hogy a lakáskulcsa már egy kislányé. Megkönnyebbül és teljesen nyugodttá válik, hogy a zsebében nincs fém. Odasétálnak a vibráló fényhez, amire érdeklődő szemekkel les. Bámulja az idegen lényeg féloldódását a fényben, mikor megérkezik a magyarázat a lánytól.
+ Szóval teleportkapu. + Vizsgálni kezdi szemeivel a működését, azonban nem jön rá milyen elven működik. A bal kezével belenyúl a fénybe, hogy ellenőrizze nem ártalmas. Jobb ha ellenőrzi, mint utána valami hiba miatt meghaljon. Biccent a lánynak, hogy megértette. Szorosan követi fiatal útitársát, aki szeme előtt tűnt el. Habozik egy kicsit, hogy a teleportkapu biztonságos, így erőt gyűjt. /
- H'Sekirat - Bloosx. / Ejti ki ajkain, majd behunyja szemeit. Nem akar tudomást szerezni arról, ha mégsem jönne össze az utazás. /

(6)
Kinézete: 186 cm, délceg arany sidhe. Lapockájáig dúsan leomló aranyló haj. Szemei: Meleg arany-zöldes és hűvös topáz-kék(Sárkányszem). Járásán látszik nemesi sidhe vére.

Sárkányszem: 1.Tekinteted néha eltéved, ilyenkor meglepetésszerűen átlátsz egy-egy tárgyon.
Türelem: 2p Amíg nem érsz hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számodra.
Bestia uralom: 2p Nagyobbacska rémek is hallgatnak rád, kreatívan is segíthetnek. (pl a rangban alattad álló sidhek, esetleg házikedvenc mumusok, stb)
Elementaritás: 1p Apró elementálokat hívhatsz, akik szórakoztatnak.
Avatar
Naarozair
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.09.10. 13:05
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.09.15. 20:32

Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Mira » 2012.09.26. 20:10

*Előzmény*

Vera Rider [2900. augusztus 4., szerda; 13h körül]

Valóban, ez a helyes ösvény, amin járnod kell. Lehet, hogy nem H'Sekiratban fogod bevégezni a sorsod, de mindenképpen itt fog elkezdődni életed következő szakasza.

Megérkezésedkor hideg szél csap az arcodba, talán érdemes lett volna még azt a stylistot megkeresni, de már mindegy. Kétségek gyötörnek Polimetronnal kapcsolatban, hiszen most szereztél magadnak egy ellenséget abban a városban. Egyelőre nem akarsz visszamenni.

Alyara hivatalos személy, tehát érdemes lenne a Tanácsháza felé keresni, legalábbis ennél jobb ötleted jelen pillanatban nincs.

*Következőt elméletileg már Lakitól kapod, a "Vadászidény" kaland részeként. Köszönöm a játékot.*

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
 
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
Tartózkodási hely: A Lebegő-hegység sziklái között
További karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.09.26. 20:27

/Kiléptem a kapu másik oldalán H1Sekiratban. Még mindig nem tudtam megszokni azt a furcsa érzést ami a teleportálással jár. Bár a következő pillanatban már más gondokkal kellett szembesülnöm./
- De hideg van itt. Jól jött volna az a pulcsi. Már mindegy, megteszi a kendő is.
/Levetem arcomról a méretes kendőt, ami a hátamon még bőven lógott. A vállamra terítettem akárcsak egy selyem bolerót. Ezzel a kis változtatással az öltözékem kissé elegánsnak hatott./
+Így már sokkal jobb... Kissé elegánsnak hat így a ruhám. Ha már az eleganciánál tartunk. Egy hivatalos személyt érdemes a Tanácsházán keresni.
+Ha meg nincs ott akkor pedig sétáltam egy jót. Polimetronba még nem akarok visszatérni. A történtek után jót tesz majd egy kis környezetváltozás.
/Elindultam hát a tanácsháza felé. Közben pedig csak szemléltem a várost, melynek látképét még nem sikerült megszoknom./

*Én is élveztem a neked való írogatást. Szerintem keresztezik még egymást kalandjaink.
*Nos Laki. Induljon a banzáj :P
*Majd a Tanácsházához írd a következőt.

(70)
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Ry Fomor » 2012.09.29. 10:41

[2900. augusztus 2.]
*Előzmény*

- Ó. /A bő lére eresztett véleménynyilvánítás önkéntelenül szökik ki a száján, ahogy elétárul a semmiben lebegő fényörvény és az ahhoz várakozók látványa. Óvatossága bizonytalansággá avanzsál, ahogy konstatálja, bizony ez az egyetlen ilyen képződmény./
- Mennyivel egyszerűbb lenne városonként egy-egy kapu. De így... /Töprengésbe, jobban mondva szemlélődésbe merül, ahogy igyekszik felmérni, hogyan, miként is működik az utazás. Mikor aztán öt-hat teleportáló után úgy érzi, sikeresen megfejtette az elvét +Hangvezérléses szerkezet, indulási-érkezési cím megnevezésével. Nem is bonyolult.+ maga is odaáll s kimondja a megfelelőnek ítélt szavakat./

- H'Sekirat - Altmyrca.

(33)
"Ha bepánikol, halott a katona."
Avatar
Ry Fomor
Zöldfülű
Zöldfülű
 
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2012.08.30. 14:31
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Jóindulat

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Laki » 2012.10.12. 10:40

* Vadászidény *

* Riggs, Kat, Vera , Jessie*

* Riggs megfigyelése Gryffről : Feltűnően könnyen mozog a testalkatához képest, de mint ha minimálisan visszafogná a mozdulatait. Fel sem tűnik, amíg egy apró tablettát nem húz elő a zsebéből a taxiba szállás előtt és be nem kapja. Bármennyire is gyakorlott a szemed, nem tudod kiszúrni, hogy lenne nála bármilyen fegyver. Nem tűnik se katonának, sőt egyáltalán nem tűnik harcos-fajtának. Amolyan igazi "Arc". *

/Beszálltok a taxiba, az pedig csöndesen suhan el a Teleportkapuig, miután Jessie megadja az úti célt. A taxi bár külsőre inkább kisbuszra hasonlít, belül a régi limuzinok hagyatékát őrzi. Körben tudtok leülni, így mindenki lát mindenkit, kivétel Jessie, aki mivel legelől foglal helyet, jelenleg háttal van a társaságnak. Bár utoljára száll be, Gryff valahogy sikeresen megoldja, hogy a hátulsó ülésen ő és Kat osztozzanak, pedig senkit nem toloncol arrébb és nem is rendezgeti a beülőket. A társaságnak szinte fel sem tűnik, amíg el nem indultok.
- Bocs Jessie baba, de nem rémlett ez a korlátozás a boltról. De hát na, nem is vagyok szakértője. Amúgy is főleg a kutyusok vannak ott, te is, ha jól emlékszem büntetésként lettél odarakva. Amúgy is van ezer és két dolgom, nem emlékezhetek mindenre a boltról. Bár ha továbbra is ilyen bájos hölgyeket dobál át hozzánk, akkor lehet hogy mégis érdekelni fog.
/Az utolsó mondatánál már kissé zavaros, hogy pontosan kinek is szánja. Érzésetek szerint egy kicsit mindhárom nőnek, bár egy Kat felé vetett pillantással zárja le./
- Figyelj Verácska, elvileg mivel te is "átjöttél" van, vagyis kéne lennie egy kiutalt szállásodnak Polimetronban. Bár ha jobban kedveled az igazán modern nagyvárosokat, akkor talán tudok neked segíteni, hogy itt is szerezz egy lakást. De csak ha meghívsz a lakásavatásra.
/Percek alatt megérkeztek a kapu előtti térhez. Gryff kinyitja az ajtót és miután kiszállt a kezét nyújtja a hátulról kiszálló két hölgy felé./

* Jessie: Te érkezéskor látod, hogy alig álltok meg, kinullázódik a taxióra, a sofőr pedig elégedetten mosolyog.*

- Szóval azt mondod baba, hogy jól kijönnének Mendezzel? Én bírom a mukit, de azért örülök hogy nem jártam a keze alatt. Szóval akkor Altmyrca? Tuti? Bár végül is, van varázshatalma a nőnek. Csak utánatok.
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Riggs O'Conell » 2012.10.14. 09:48

*Vadászidény*

/ Gryffnél nem lát fegyvert, ami meglepi, hiszen számított valamire, ha már akkora volt az arca./ + De talán csak én nem látom...+/ Mégis csak ezer évvel arrébb van. Eszébe ötlik hogy épp annyira vén ehhez a világhoz mint egy középkori lovag a 21 századba./
+Mechanikus óra vagyok a digitális korban...+
/Jess felé biccent, ha módja lesz rá, szét fog rúgni pár segget, emiatt senkinek nem kell aggódnia. /
-Mendez.../Morog magában, elraktározva az infót. Meg fogja keresni a fickót. Aztán megáll a taxi és kikászálódik a hátsó ülésről. A folyamat egyébként egészen olybá tűnik mintha ő rázná le magáról a kocsit, nem pedig az öklendezné fel őt...de hát ez van ha az ember nagyra nő. Továbbra sincs túl sok mondani valója. Valami Altmycrába mennek, egy teleportkapuval, hogy előkerítsenek valakit aki...Hát erre, már nem is emlékszik, de abban biztos az eddigi beszélgetésekből hogy valakiért mennek.
Persze hogy ehhez minek kellenek 5-en, és ebből miért kell 2 fegyveresnek lennie, pontosabban vele együtt 3-nak ( mert hogy Gryff kis tablettáiban meg gyanús fegyvertelenségében egyáltalán nem bízik ) arra csak egyetlen magyarázata van...
Tehát csöndben áll, és figyeli hogy mi következik. /

(13)
Kép
Avatar
Riggs O'Conell
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012.09.17. 22:11
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Kathleen Sirett » 2012.10.14. 18:57

*Vadászidény*

/Elismerő hümmentéssel nyugtázza a technika fejlődését, miközben beül a taxiba. Amíg a belsejében gyönyörködik a többiek is beszállnak, és mire a lánya észbe kap, már Gryff ücsörög mellette. Eme tény valamiért nem készteti egy ezerwattos vigyor felvillantására, de goromba sem akar lenni, szóval kivételesen csendben marad. Pillantásával inkább a nagyembert jutalmazza, akinek tuti nem lehet kényelmes a jármű nem túl tágas belső tere. Gryff újabb bájolgó megjegyzését elereszti a füle mellett, de Verának szóló mondataira már odafigyel./
-Szóval kiutalt szállás? Nekem is járna Altamycrában?
/Bár a fővárosból nem sokat látott, de megnyugtatja, hogy ott is szerezhet lakást, ha a mágiahasználók lakhelye nem nyeri el tetszését. A taxi gyorsan és hangtalanul suhan velük, mire Kathy épp élvezni kezdené a kilátást, már meg is állnak. A kifelé kászálódásnál fizetne azért, hogy már kinn legyen, és végignézze, hogy tud Riggs kicuppanni innen, ugyanis belülről kevésbé mókás a melák fenekét és hátát bámulni, meg aztán az "úriember" takarja a kilátást. A felé nyújtott kezet kelletlenül elfogadja, majd amint két lábbal áll a földön kezeit zsebébe süllyeszti. A szűk farmerben nem kell kotorászni az öngyújtó után, amaz hű társként simul tenyerébe. Ettől valamiért megnyugszik.
Mindenki kimászik a taxiból és a vezetés ismét Jess kezébe kerül. Kathy csak ártatlanul nézi a következő utazási eszközüket, de tekintete egyre inkább bizalmatlanságot tükröz. Nem is bámulja pár másodpercnél tovább, újra a társaságra koncentrál. Gryff Jessie-nek szóló szavai közt felfigyel egyre, ami felkelti érdeklődését./
-Varázshatalma? Mármint boszorkány? Mint... Mint én?
/Kérdezi bátortalanul, lassan puzzle-ozva a fejében, hogy akkor mi, merre, hány méter./

(14)
Aki nem számol
mások elmebajával,
az elmebeteg. (Fodor Ákos)


Kép
Avatar
Kathleen Sirett
Zöldfülű
Zöldfülű
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2012.09.22. 14:47
Tartózkodási hely: Az üveghegyen túl
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Azeriel Sahaana Saendar

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Yamashita Taiki » 2012.10.14. 20:06

/Na? Nem mégsem. Áh de igen végre mégis csak sikerült eljutnom a teleportkapuig./
+Mit is mondott, hova kéne mennem?+
/Gondolkozok csendben, miközben haladok előre a kapu felé. Közben néha balra, néha jobbra tekintek, és másokat figyelem, hogy hogy is kéne használni ezt az izét. Közben továbbra is töprengek úti célom nevén, de csak nem torpanok meg, pont ellenkezőleg, csak haladok egyenesen előre, egyik-másik előttem toporzékoló illetőt kezem segítségével tessékelem arrébb az utamból, amit bár nem mindenki fogad szótlanul, nem törődve a magyarázásukkal továbbállok./
+Megvan! Vhinudrat!+
/Jut hirtelen eszembe pont az azelőtti pillanatban, hogy belépnék az örvénybe. Igazat megvallva kicsit meglepődök ilyenkor, ugyanis nem figyeltem rendesen menet közben, ezért nem is tudtam, hogy a következő pár lépéssel már az örvénybe lépek be./
- H'Sekirat - Vhinudrat.
/Reménykedem kissé, hogy jól figyeltem azért az előbbiekben áthaladókra, vagy hogy ha mégis elrontottam, nem történik semmi./

(31)
Avatar
Yamashita Taiki
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.09.29. 19:03
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.10.14. 21:03

*Vadászidény; Laki*

/Elindultunk a teleportkapu felé a taxival, a bókját nem tudom kinek szánta, de nem reagáltam rá semmit. Majd amikor Griff közölte, hogy nekem járna lakás, csak azért mert átjöttem, kicsit meglepődtem, de ezt nem mutattam társaimnak inkább csak egy mosolyt. Mert örültem neki, hogy nem kell majd a rengetegben fagyoskodnom a téli estéken./
- Ezt jó tudni. Majd akkor érdeklődni fogok Polimetronban, vagy a tanácsházán. Mindenesetre örülök, hogy hamarosan fedél lesz a fejem fölött. Bár szép H'sekirat mégis Polimetronban laknék inkább. De ki tudja, még változhat a véleményem. De ha tartok bulit gondolok majd rátok is.
/Megállt a taxi, mikor Riggs ki akart szállni, a röhögőgörcs kerülgetett, de próbáltam visszafogni magam./
+ Mit nem adnék azért, ha kívülről láthatnám ahogy kimászik. Bár kicsit sajnálom ezt a melákot, én se örülnék neki, ha nevetség tárgyává válnék.
/Griff kéznyújtását elfogadtam, majd beálltam a kapu előtt felggyülemlett sorba és intettem a többieknek./
- Gyertek. Riggs és Linda nem nagy ördöngösség használni a teleportkapukat. Csak ki kell mondanod annak a városnak a nevét ahonnan indulsz, majd annak a nevét melyikbe tartasz. A mi esetünkben ez most H'sekirat-Altmycra lesz.
/Nem álltak sokan a sorban ezért mire végeztem a gyors, de tömör ismeretterjesztéssel már én következtem a sorban./
- Akkor indulás. H'sekirat-Altmycra.
/Közben pedig arra készültem, hogy átlépek a kapun./

(82)
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Jessie Ellwood » 2012.10.15. 11:50

*Vadászidény*

Békés beszélgetéssel telik az odaút, úgy néz k, hogy mindenki lenyugodott, vagy éppen visszavett, kinek mi jött jobban. Mivel a teleportkapuhoz mentünk, muszáj voltam kijavítani Lindát, mielőtt még valami baj történne vele a jövőben./
- Altmyrca. Nem szívózásból mondom, de nagyon fontos, hogy tudd pontosan, hogy hova utazol a teleportkapun át. Ha nem jó a városnév, akár kidobhat a senki földjére is a kapu és ez még a jobbik eset, bár én egyedül nem vállalnám szívesen azt sem... /Jegyzem meg, hogy hatásosabb legyen. Persze éltem én már ott, egész sokat a rövid életemből, de nem kívánom senkinek. Bármikor meghalhatsz a legfurmányosabb módokban. Közben pittyegni kezd a szenzorom és helyesbít, ezek szerint Polimetronba megyünk. + Nyavajás le nem tesztelt rendszerek. Tudtam, hogy valami ilyesmit kaptam. + Fújom ki dühösen az egyik tincsemet a szemeim elől. Gryff bocsánatot kér, hogy nem volt tisztában a bolt ilyesfajta működésével, de nem hibáztattam, hiszen valószínűleg nem sokat járt arra felé./
- Nyugi szépfiú, előfordul az ilyen. Ez nem korlátozás, hanem sajátosság, ahogy láttam. Egyszerűen nem engedi be valami őket - nyilván valami elfajzott mágia -, és ha erősebben koncentrálnak, akkor ki is dobja a fősugárútra a delikvenst. Nos, egy halott már van ilyenből, nem jó a bolttal packázni, bármilyen hülyén is hangzik. /Megvonom a vállaimat, mert utálom az ilyet. Attól, hogy van mágia, lehetne kíméletesebben is használni, mint mondjuk az angyalok. Nyilván nem a bazi nagy lángkardjaikra gondolok... Közben Linda rákérdez a varázshatalmára Niroisnak, de fogalmam sincs, hogy mennyire igaz ez. Bár eddig sokan megerősítették mindkét faj tulajdonságait, de előbb látnom kéne a nőt./
- Igen, valami olyasmi lehet. Sok lénynek van varázshatalma a jövő-jelenben, vagy most már mi a franc ez számotokra. Vámpíroknak, vérfarkasoknak, vízi lényeknek, angyaloknak, Sidheknek, tündéreknek és a többi. De majd megszokjátok gondolom, vagy ilyesmi. /Mondom nyugodt hangszínnel, mivel nem az én problémám. Nekem elég most Nirois.
Kiszálláskor nekem van a legkönnyebb dolgom, természetesen Gryff hozza a formáját. Riggs is kifér valahogy és a taxi is egybe marad, a vigyorgó sofőrrel. Édes-mézes mosolyt villantok felé./
- Kösz a fuvart! /Becsapom az ajtaját és beállunk a sorba. Már épp fel akarom készíteni a csapatot, hogy hogyan is működik a dolog, erre Vera akciózni kezd. Villámgyorsan rántom vissza, talán észre sem veszi, de azért gyorsan bocsánatot kérek tőle. Legalábbis az útirány miatt./
- Bocsi, bocsi. Polimetron az új cél, újabb híreket kaptam. Nos, nagyjából láthatták, hogy hogy megy az utazás. Itt van ez a villódzó izé /mutatok a kapura, amikben tűnnek el az emberek és lények/, odalépnek elé, kimondják az indulási, majd az érkezési oldal nevét és belelépnek. Hogy hogy működik? Gőzöm nincs, de működik. Ja, és ingyenes, a Sidhek ajándéka állítólag, persze erről megoszlanak a vélemények, de ez a hivatalos verzió. remélem felkészültetek, indul a parti. Előbb indul Vera, mert ő már ismeri a rendszert, aztán a többiek, tetszőleges a sorrend. Én megyek utoljára. /Jelentem ki, aztán megvárom, hogy mindenki átlépjen. Végül én is a mágia vibráló mezejéhez lépek, majd rövid fohász és az uticél elmondása után belépek a kapuba./
- Uram, segíts, hogy megmaradjak jó szolgádnak! H'Sekirat - Polimetron.


(11)
Avatar
Jessie Ellwood
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2012.09.20. 11:19
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter
További karakterek: Rabraquat, Garien Seardur, Oldman

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Laki » 2012.10.22. 14:25

* Vadászidény *

* Riggs, Kat, Vera , Jessie*

- Jól van gyerekek. Egy jó tanács. Mielőtt átmentek fújjátok ki a levegőt. Ösztönös reflex többnyire, hogy próbálsz rögtön levegőt venni a túloldalon. És remélem nem ettetek túl sokat. Tudtommal átkerülteknél jellemző hogy az első térkapuzás után röptetnek egy rókát.
/Biztos ami biztos, Gryff is ellátja a csapatot pár jó tanáccsal miközben a kapu felé araszoltok és a végén még Vera is kap egy kis megerősítést tőle./
- Igen drága, többnyire a regisztráció után elég hamar elintézik. Bár sokra ne számíts, de azért mégis jobb szokott lenni, mint egy Koporsó-szálló. Hm.. kivétel talán a vérfarkasoknál. Az egész „városuk” egy böszme nagy sátortábor. Egész jó hely lenne, csak nem sok vendégszeretet szorult beléjük.
/A kapuhoz közeledve, egész addig míg van bárki is előttetek, Gryff a lehető legtermészetesebb módon cseveg veletek, talán hogy oldja kicsit a kapu okozta feszültséget./
- Na igen, ezért is örülök, hogy engen nem tehetnek oda. Bár gondolj csak bele. Mekkora lutri lehet csóró vérszívóknak! Na meg a boltnak... marha nehezen jön ki a hamu a bársonyfotelekből.

* Jessie * : /Amikor már csak te és Gryff vagytok hátra, egy pillanatra megfogja a kezed és feléd fordul./
- Figyelj Jessie Baba, egy kicsit húzzunk bele. Ha ez az egész játék rosszul sül el, marhára megütjük a bokánkat. Ha elkésünk akkor főleg. Némelyik elég ostobának tűnik, de nem hiszem, hogy nagyon ráérnénk pesztrálni őket. Mellesleg nem tudom mennyit mondott el Ambrose, de ha most ezt tényleg jól hozod össze, akkor nagyon sok ajtó fog kinyílni előtted.
/Még a végén kacéran rád kacsint, aztán a követi a többieket./

* Folytatás Polimetron. *
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Nymloth Dracarys » 2012.11.04. 18:28

*Dylan - Előzmény*

/Nem nevetem ki, nem is tartom elvetendőnek az ötletét, de ezt még át kell gondolnom. Nekem a harc tényleg fontos volt, afféle mániámmá vált már talán. Valakivel együtt edzeni számomra majdnem a házasságnál is fontosabb, vagy fene tudja mihez tudnám igazán viszonyítani. A lényeg annyi, hogy nem szoktam csak úgy ukkmukkfukk pofozkodni egy kört valakivel... Illetve azóta nem, amióta magam mögött hagytam a régi rossz szokásaim. de azért egy aprót biccentettem./
- Rendben, ezt még megfontolom, de köszönöm az ajánlatot. /mondtam őszintén./
- Én régebben egy fabatkát sem adtam volna érte, de most határozottan megkedveltem. Ha gondolod majd bemutatlak Juanji-nek, ő remek kínait tud készíteni. A vadászokról pedig nem tudok olyan sokat, de úgy hallottam többnyire inkább a technológia felé húznak és igen, elítélik a mágiát. És elszántságból nincs náluk hiány, úgy hallottam sokan fanatikusok, vagy valami afféle.
Közben megérkezünk a fényözönhöz. Dylanre pillantok, amikor megszólal, de nem igazán értek egyet a hölgyeké az elsőbbség dologgal, buta és elnyűtt régies maszlagnak tartottam, de kellően szimpatikus volt ahhoz, hogy ilyen apróság miatt ne álljak le vitatkozni vele./
- Annyi lesz a lényege, hogy belépsz a fénybe, aztán kimondod először azt, ahol jelenleg vagy, másodszor meg annak a városnak a nevét, ahová tartasz. Mindig így működnek a kapuk, ez jelen esetben H'Sekirat - Polimetron lesz. /magyarázom el, aztán be is mutatom.
Egy magabiztos mozdulattal belépek a fénybe és amint megérzem a kapu lüktető mágiáját magam körül azonnal ki is mondom a szavakat./
- H'Sekirat - Polimetron! /És érzem is, amint az erő elragad, darabokra tép, hogy valahol messze álljak össze egy egésszé.../


(117)
Az emberi élet olyan, mint egy rövidke felvillanás. Úgy kellene élnünk, hogy akármit is csinálunk, szeressük. Ebben a múló életben az ember ostobasága, ha arra kényszerül, hogy olyat tegyen, amit nem szeret - csak azért, hogy szenvedjen.
Jamamoto Cunetomo: Hagakure

KépKép Kép

Avatar
Nymloth Dracarys
Váltó
Váltó
 
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2012.06.15. 13:57
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.12.18. 23:53

*Tereus - 2900. augusztus 20.*

/Még látod a másik angyal döbbent arcán, ahogy magyarázón szóra nyitná a száját, aztán elnyel a fény és magával ragad a teleportkapu ragyogása, hogy messzebb áll össze ismét egésszé.

Amint kilépsz a fényből valami különösre leszel figyelmes. A máskor olyan forgalmas kapu most teljesen kihalt. Utoljára akkor láttad talán ilyennek amikor tönkre ment, de most láthatóan remekül szuperált.

Veled szemben azonban három öltönyös napszemüveges fickó várakozott, amit csak még furcsábbá tett a vállukra hulló hópelyhek tánca. Amikor megérkeztél megindultak feléd. Kettő kissé hátrébb megállt és a középső lépett oda hozzád. Mellesleg megszólalásig hasonlítottak egymásra./

- Tereus, ha nem tévedek. A nevem Z ügynök, kérem fáradjon velünk. /mondja teljesen nyugodtan és a közelben levegő futurisztikus fekete kocsi felé int./
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Tereus » 2012.12.19. 12:38


/Először már majdnem örülni kezdtem, hogy nincs itt senki, és végre maga lehetek, amikor ez az érzés nagyon hirtelen tovaszállt. Akárcsak én a következő pillanatban./
- Bocs Srácok, de nincs rátok időm! A Sötét Zsarukat amúgy sem kedveltem!
/Mondom Z ügynöknek és társainak, mikor elhaladok felettük.
Az utam a Tanácsház felé vezet, de azért nem sietem el a dolgokat./


{190}
Tereus, Taamael


"A bizalom olyan luxus, amiért mindig túl drágán kell fizetni!"

"Próbálni nem látni, ami látható. Igyekezni látni, ami nem látható. Hogy mi ez? Egy álom."


Kép


Gyógyítás 1p: Kisebb és közepes sebek.
Fegyver 2p: Már nem kell fizikai fegyver, a tiszta energiából tudsz fegyvert alkotni, ami eltűnik, ha elengeded.
Mennyek hangja 2p: Beszéd a fajtársakkal: Telepatikus kommunikáció, ami bármekkora távolságot átível.
Igaztudás 3p: Látod a valót. Az illúziók, láthatatlanságok nem hatnak rád, viszont egy ügyesen kivitelezett bűvésztrükk (amit nem támogat mágia) továbbra is becsaphat.
Avatar
Tereus
Angyal
Angyal
 
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012.09.02. 19:29
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Drun
Lyendryana Daimon
Alva
Lamya

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.12.23. 15:14

*Tereus - 2900. augusztus 20.*

- Nos sajnálatos módon kénytelen lesz időt szakítani ránk. /mondja a férfi továbbra is érzelemmentes hangon, mire fénykörök reppennek elő a szemüvegéből és őrült kavargásuk mintha elárasztaná a tudatodat.... a körök után a sötétség ránt magához... még látod ahogy feléd lépnek, aztán elveszted az eszméletedet....


*Folytatás a Laborban - 2900. augusztus 22.*

/Amikor magadhoz térsz minden olyan ködös... Furcsa zsibbadtság ül rajtad és pár pillanatig azt sem tudod ki vagy, nem azt, hogy hol... Furcsa emlékképek kavarognak az elmédben, ismeretlen arcok, soha nem látott helyek őrjítő képe...
Amikor magadhoz térsz csak valami végtelen fehérséget és fényeket látsz... Aztán ahogy kitisztul a látásod rájössz, hogy a plafont nézed, rajta különös lámpákkal. Ha mozdítani akarod a végtagjaid azok nem engedelmeskednek neked, a fejed tudod oldalra billenteni csak, hogy meglásd a különösen villogó fényhuzalokat, amelyek behálóznak.
Aztán nyílik az ajtó és egy szőkésbarna hajú, barna szemű nő lép be rajta hófehér köpenyben. Leellenőriz néhány monitort, majd amikor meglát odasiet hozzád.
- Áh hát felébredt, nagyon örvendek, Dr. Crystal Panthera vagyok.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.01.05. 02:14

*Drun - Előzmény*


/Az autó belseje nekem még bonyolultnak tűnik, de nem foglalkoztat annyira, hogy hosszabb időre lekösse a figyelmem, inkább partnernőmet nézem, ahogy kényelembe helyezi magát./
- Egyelőre csak a múltamról tudok mesélni, mert nem történt velem semmi olyan itt.
Viszont előre szólok, hogy egy kicsit "kalandos" volt az előző életem, ha mondhatom így.
/Figyelmeztetem Samet, hogy hosszú és unalmas lehet majd a mesém. Az éjszakai fények csodálatosak, de nem nézem hosszú ideig, inkább azon gondolkozom mit meséljek Samnek ami érdekelheti is./
- Nem jöttem volna veled, ha nem tudnánk beszélgetni.
Tudod... a külső nem minden, ahhoz, hogy megismerjünk valakit nem a külsejét, hanem a szívét-lelkét kell megnézni és meglátni.
/Fejtem ki Samnek a szőkeségére felhozott kérdésere vonatkozó véleményem. Miután megérkeztünk, Sam ugyanazzal a lendületes tempóval húz magával./



{56}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.01.05. 13:45

*Eddy Shooter*


/Sok kellemetlenkedő hangját hallod magatok mellett és mögött felhangozni, miközben eléritek a kaput. Ami első látásra is megdöbbent. Amit utána mond Sam, még jobban./
- Ezen keresztül fogunk utazni.
/Magyarázza, mintha csak egy gyerek lennél./
- Mond, ki az kiindulási majd, a kívánt célállomás városának nevét, és máris ott leszel. Persze, ha el nem rontod a neveket.
/Rád mosolyog, majd megfordul és egyenesen belelép a kapuba./
- H'Sekirat - Vhinudrat.
/A hangoskodok nem mernek megszólalni, sem közelebb jönni, viszont ennek ellenére nem érzed magad valami biztonságban. Ha sokáig hezitálsz és nem indulsz Sam után, hallasz a hátad mögött egy mély és öblös hangot./
- Más is szeretne közlekedni öcskös!


*Folytatás a itt.*
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Nichen Forhana » 2013.01.26. 23:35

/Üdítő változatosság, hogy újabban már nem zsúfolt a tömegközlekedés - vagyis annak legújabb változata, még ha kicsit erőltetett is rá a kifejezés. Ha Nichen eddig nem érezte volna helyzete valószínűtlenségét, a csillagkapuszerű teleport végképp átéreztetné vele./
- Wow /motyogja a kaput szemlélve./ Igazán hatásos, megjelenésre legalábbis.
Nichennek nem igazán tetszik Csonttörő és Fiona röpke párbeszéde a mágusokról, akiket ezek szerint nem is olyan egyszerű megtalálni, de egyelőre nem ad hangot az aggodalmainak. Ha nem találnak senkit, még mindig visszajöhetnek, ugyebár, legalábbis a logika ezt diktálja./
+ Azt most inkább hagyjuk, hogy ez az egész minden, csak nem logikus.+
- Akkor tehát Altmyrca, igaz? /kérdezi. Bár kilencvenkilenc százalékig biztos a dolgában, inkább leellenőrzi, nehogy kellemetlen meglepetések érjék.

(19)
Tudni akarom, hogyan teremtette Isten a világot. (Albert Einstein)
Avatar
Nichen Forhana
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012.11.05. 14:19
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Fiona Freefall » 2013.01.30. 22:59

*Előzmény: Fősugárút*

- Pedig te aztán nem is vagy farkas, mégis itt vonítasz? /Élcelődtem kicsit Nichenkével./ Mégiscsak tudhat valamit ez a kapu... /Szerintem lapos poén volt, de Csonttörő felgöcögött. Legalábbis annak tudtam be a csuklásos mordulását, ami mondjuk jót tett az önértékelésemnek. Mindenesetre nem örömködtem magamnak, inkább a hezitáló máguscsajt igyekeztem nyugtatgatni./
- Igen, Altmyrca. Arra gondolsz, hogy utazni akarsz, kimondod az indulási, aztán az érkezési oldalt és aztán kapaszkodsz a szoknyácskádba Dorothy, mert ez a tornádó pikkpakk odébb rak. És ha minden jól megy, Totót is. /Villantottam tekintetem Csonttörőre./ Feltéve, hogy képes utánad csinálni.
/Egy röpke pillanatig néztem, hallgattam, hogy biztosan tudatosuljon, amit mondtam, aztán folytattam./ És hidd el, baromira nem akarsz félúton kiszállni. Szóval ha lehet, csináld utánam. /Még egy utolsó vigyorként értelmezett fogvillantást kapott Nichenke, aztán beleálltam a fénybe és kimondtam a kulcsszavakat./
- H'Sekirat - Altmyrca.

(225)
"Az odáig rendben van, hogy beindulok egy izmos kan látványától.
De mit csináljak vele, ha az egy kutya???"
Avatar
Fiona Freefall
Falkatag
Falkatag
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.06.05. 22:00
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Jóindulat

Következő

Vissza: Városon kívül

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó