H'Sekirati Teleportkapu

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2015.02.15. 00:27

*Előzmény - 2900. augusztus 30. - Riel*

/Szinte észre sem veszed ahogy végighaladtok a városon, mert kellemes beszélgetésbe merülsz a másik angyallal./
- Akkor azt hiszem nagyon fog neked tetszeni a kapu, igazán legyűgöző látvány! /mondja rád mosolyogva. Aztán még barátságosan hozzáteszi./
- A repülés miatt pedig nem kell aggódnod! Ha eddig még nem is repültél sokat, nagyon hamar bele fogsz jönni, hogy úgy mondjam a véredben van.
/Aztán kissé elcsendesedik amikor a Machával való dolgairól kérdezel, de rövid hezitálás után mégis válaszol./
- Igen. Régen szerettem valakit, ő pedig elvette tőlem. Kérlek legyen elég ennyi, mert még hosszú évszázadok múltán is nehezemre esik beszélni róla. /mondja szinte suttogássá fakult hangon.
Azonban ekkor mintegy végszóra megérkeztek a kapuhoz. A kavargó fényorkánba emberek lépnek be és tünnek el, mintha a ragyogás felemésztené őket mindenestül./
- Ez lenne az. Nincs más dolgod, mint belépni a fénybe, majd kimondani a helyet ahol vagy, majd az uticélt, ahová menni szeretnél. Jelen esetben H'Sekirat - Anolgelis. Egyszerű az egész, a túloldalon találkozunk. /mosolyog rád, majd belém a ragyogásba és még hallod ahogy belekiáltja a szavakat a fénybe.
- H'Sekirat - Anolgelis!
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Riel » 2015.02.22. 15:30

*2900. augusztus 30., Caridwen*

/Beszélgetésünk kellemes. Nem igazán figyelek arra, merre megyünk pontosan, helyette úgy iszom magamba kísérőm szavait, mint szivacs a vizet./
- Kíváncsian várom, hogy odaérjünk! /mosolygok rá szélesen, ám mikor ismét a repülésre terelődik a szó, ez zavarossá válik, s zavartan dörzsölgetem tarkómat is. Bevallom, tényleg nem repültem huzamosabb ideig! Azt sem tudom angyal létemre, milyen igazán a felhők felett szállni./
- Remélem így lesz! Nem vagyok még jártas az angyalok dolgaiban /mondom halkan, szemlesütve, majd felkapom fejem szavaira. Miután a szárnyalás témát kivesézzük, végül nem tudom megállni, hogy ne kérdezzek rá most a közte és Macha közti, imént tanúsított különös viselkedésre./
- Megértem, ezért nem is kérek többet annál, mint amit elmondtál /felelem végül nyugodtan, s a kapuhoz érünk. Végigmérem, lenyűgöző látvány! Bár furcsa, hogy csakúgy eltűnik az angyal lány. Habozva nézegetem a kaput, s észre sem veszem, hogy még mögöttem is áll egy emberke, aki türelmetlenül rám szól, majd meglök./
- Jól van, megyek már! /pillantok hátra rá, s végül belépek magam is a fénybe.../ - H'Sekirat - Anolgelis!

(33)
Avatar
Riel
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.10.25. 18:46
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: H'Sekirati Teleportkapu

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2015.04.06. 15:46

KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Előző

Vissza: Városon kívül

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó