Nnathe Laspal irodája

H'Sekirat főépülete

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Drun » 2012.12.26. 20:34

*Auriel*


/A nő le sem veszi rólad a tekintetét. Alaposan végigmér, majd az egyik fiókból elővesz egy kis dobozt, melyből egy apró szerkezetet vesz elő, amit átnyújt./
- Ezzel letudja a rászáradt vért tisztítani magáról. A jobboldali gombot nyomja meg rajta.
/Ha megnyomod, a jobb oldali gombot, akkor halványzöld vékony fénysugár jön elő belőle, mely atomjaira bontja a megalvadt vért rajtad és a fejeden lévő sebet is behegesíti.
Hüvös, távolságtartó gesztusai ellenére, igen bizalomgerjesztő személy. Szemeiben érdeklődés csillog./
- Akkor jó helyen jár. Én szoktam a regisztrációt végezni.
/Bólint egy aprót fejével, mintha csak megerősítené előző szavait ezzel./
- Kezdjük, mondjuk a legelején. Mutatkozzon be.
/Előre dől ültében, ujjait összefűzve, rákönyököl az asztalra, onnan néz rád./
- A regisztráció során tudja mi történik? Kik lennének azok, akik bántalmaznák?
/Érdeklődik, tárgyilagos hangon./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Auriel » 2012.12.26. 20:58

/A nő adott egy kis cuccot, amivel leszedhetem magamról a vért./
-Köszönöm.
/Mondtam, majd megnyomtam az előbb említett jobboldali gombot. A halványzöld fénysugár leszedte rólam a vámpíreledelt. Egyből jobban éreztem magam, hogy nem kell véres arccal ülnöm eben a szép irodában. A nő közben végigmért és érdeklődő pillantás kíséretében kijelentette, hogy jó helyen vagyok. Mikor megkért, hogy mutatkozzak be, kissé kelletlenül eleget tettem a kérésének./
- A nevem Auriel. Legalábbis a tükör ezt írta. A régi nevem Justin Williams. Ezen kívül vámpír vagyok. Nem, fogalmam sincs, hogy hogy zajlik le a regisztráció. Az előbb pedig egy kicsit eltúloztam. Nem fog senki laposra verni, max még ennél is jobban feldühítem Dexterát és Sinistrát. Épp az előbb tartottak egy kis bemutatót a hierarchiából.
/Mondtam, majd visszacsúsztattam a szerkezetet az asztalra./

(8)

Hangodat elfojtod mikor hozzád lépek
s kiéhezve könnyes szemedbe nézek.
Ugye félsz? Hisz, ami nekem édes étek,
neked gonosz. Életet elvenni vétek.

Teljes vers itt: http://www.poet.hu/vers/80489
Avatar
Auriel
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.12.13. 20:44
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Drun » 2012.12.26. 22:55

*Auriel*


/Ahogy végezett a vér eltakarításával a szerkezet, magától kikapcsol./
- Nos Msr. Auriel. A regisztráció során semmi különlegeset nem csinálunk mint, lementjük a testképét, felvezetjük a személyes adatait a rendszerbe, ellátjuk egy személyes azonosítóval, valamint létrehozzuk a bankszámláját, melyen kezdetekben 200 kMŁ-t, vagyis 10 MŁ-t találhat meg. Ezzel járulunk hozzá a múltból érkezők kezdeti lépéseihez.
/Magyarázza, mivel jelezted, hogy nem vagy tisztába a procedúrával./
- Kérem dőljön hátra kényelmesen a székben. Érezni fog egy apró szúrást, a tarkójánál, de nem lesz több, mint egy szúnyogcsipes.
/Biztató a hangja, és ahogy egyre több időt töltesz el vele, kezdesz lenyugodni./
- Kérem válaszoljon a következő kérdésekre, hogy minél hamarabb befejezhessük ezt, az önnek kellemetlen dolgot.
/Barátságos mosolyt küld feléd, de a távolságtartása továbbra is ott marad a levegőben./
- Mikor és hol született? Mivel foglalkozott előző életében? Kik voltak a rokonai?
/Kezdi el sorolni a kérdéseket, egymás után./
- Mikor, hol és hogyan került át a mi időnkbe?
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Auriel » 2012.12.27. 18:34

*Drun*

/A nő kedves hangon elmagyarázta, hogy mi történik a regisztráció során./
+Hála istennek, kapok egy kis pénzt is. Nem tudom, hogy ez a 10 MŁ mennyit érhet, de remélem, hogy elég egy kardra. Más nem kell, ha inni akarok, akkor megint kérek egy kicsit az ikrektől, vagy elkapok valakit. Az utóbbi nem okozhat különösebb gondot, csak az első.+
/Mikor az angyal megkért rá, még jobban hátradőltem a székemben, majd meg is éreztem a szúrást./
+Ez kicsit több, mint egy szúnyogcsípés, de nem fogok belehalni. Nagy eséllyel.+
/Természetesen ezt nem mondtam ki hangosan. Sőt, meg sem rendült az arcom. Nagyon biztató volt a hangja, ami nagyon megnyugtató volt számomra. Mikor megkért rá, hogy válaszoljak a kérdésekre, akkor elmosolyodtam és bólintottam egyet, majd a konkrét kérdésekre válaszoltam./
-1986.11.12-én születtem Londonban. Előző életemben apám cégénél dolgoztam. Azt csináltam, amire éppen szükség volt. Volt, hogy a számítógépeket buheráltam és volt, hogy a matematikus tudásomat használtam fel valamihez. Anyám és apám 21 éves koromban meghaltak. Apám Justin Williams volt, mint én, anyám pedig Emily Jones. Volt egy Alison nevű nővérem és egy Robert nevezetű bátyám.
/Mikor megkérdezte, hogy hogy kerültem át ebbe az időbe, egy kicsit elgondolkoztam, mert kicsit sok volt bennem az adrenalin és nem emlékeztem tisztán, majd elmondtam./
-2012-ben januárban kerültem át, szintén Londonban. Hogyan? Hát, pont egy randira igyekeztem, amikor valaki ki akart rabolni. Természetesen nem hagytam magam és kitörtem a fickó nyakát. Ekkor felsikoltott egy nő, én pedig mivel nem akartam a rendőrökkel csetepatézni, ezért kicsit leamortizáltam szegényt. Egyedül az mentette meg az életét, hogy felismertem benne azt a lányt, akivel találkoztam volna. Ez után hazasiettem, de már vártak rám a sünök. Elkezdtek üldözni és befutottam egy boltba. Találtam egy jó kardot, amit meg akartam venni, hogy legyen valami fegyverem. Ekkor hozzányúltam egy maketthez és már itt is voltam.
/Meséltem el az egész történetet, majd hozzáfűztem./
-Igen, egy ember nyakát minden szívfájdalom nélkül kitöröm, de nem vagyok hajlandó lopni. Én már csak ilyen vagyok.

(9)

Hangodat elfojtod mikor hozzád lépek
s kiéhezve könnyes szemedbe nézek.
Ugye félsz? Hisz, ami nekem édes étek,
neked gonosz. Életet elvenni vétek.

Teljes vers itt: http://www.poet.hu/vers/80489
Avatar
Auriel
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.12.13. 20:44
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Drun » 2012.12.28. 18:42

*Auriel*


/A nő csendben hallgatja végig beszámolód. Az átlátszó monitoron látod, hogy minden egyes szavad bejezésre került egy dokumentumba, melynek a neve a tiéd./
- Kíván még megosztani velem valamit, Mrs. Auriel?
/Kérdezi nemsokkal elhallgatásod után, Nnathen, teljesen szenvtelen hangon./
- Mert ha nincs, akkor végeztünk is.
/Egy halvány mosolyt küld felé, közben elővesz egy apró csonka gúla alakú kb 2 cm-es fémtestet, melynek van egy kis akasztó része, amit bárhová fel tudsz tenni akár a ruhádra, vagy egy kulcstartóra./
- A Renaec-t, vissza kérhetném? Cserébe oda adom Önnek, a bankkártyáját.
/Kicsit összeráncolja a szemöldökét./
- Legalábbis az Ön idejében, így neveznék ezt a szerkezetet.
/Mondja magyarázólag, és ha átadod a készüléket, el is teszi vissza a helyére./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Auriel » 2012.12.29. 13:08

*Drun*

/Miközben a nő minden szavamat feljegyezte, csak arra tudtam gondolni, hogy nekem miért nincsenek szárnyaim./
+Hát, talán majd máskor. Esetleg megtanulok részletekben denevérré változni, ha lehetséges az. Na, mindegy. Semmi sem lehet tökéletes, bár örülnék neki, ha tudnék repülni.+
-Nem, semmi mást nem kívánok megosztani.
/Közöltem vele, majd meg is örültem, amikor közölte, hogy végeztünk./
+Ha tényleg csak ennyi volt, akkor nem vészes. Minek is izgultam? És legalább pénzt is kapok. Ez az én napom. Vagy nem. Az a két kinti fickó még mindig nem rajong értem. Valamit kéne csinálnom velük.+
/Gondolkodtam és eszembe jutott, hogy ha talán kicsit nagyobb tisztelettel bánnék velük, akkor talán jobb fejek lennének./
+Soha nem voltam túl jó a színjátszásban, de egy próbát megér.+
/Ekkor a nő odanyújtott egy tényleg elég kicsi szerkezetet és megkért, hogy adjam neki vissza a másikat./
+Úgy látszik, hogy mégsem olyan figyelmes, mint amilyennek látszik. Már pár perce letettem az asztalra.+
-Már odaraktam az asztalra.
/Szólaltam fel és odanyúltam a Renaec nevezetű szerkezetért és odaadtam neki, majd elvettem a "bankkártyámat"./
-Ha ennyi volt, akkor köszönöm szépen, hogy időt szánt rám és viszont látásra.


(10)

Hangodat elfojtod mikor hozzád lépek
s kiéhezve könnyes szemedbe nézek.
Ugye félsz? Hisz, ami nekem édes étek,
neked gonosz. Életet elvenni vétek.

Teljes vers itt: http://www.poet.hu/vers/80489
Avatar
Auriel
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.12.13. 20:44
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Drun » 2012.12.30. 22:07

*Auriel*


/Nnathen bólint./
- Értem. Ebben az esetben végeztünk is.
/Mondja kedves, barátságos mosolyát magára öltve./
- Köszönöm Msr. Auriel!
/Lassan feláll a székből, mintha több ezer éves súly húzná vissza, majd könnyedén kinyújtat a kezét./
- A továbbiakban, ha kérhetném próbáljon meg alkalmazkodni az itteni törvényeknek, és inkább kisebb bűncselekményt kövessen el, mit gyilkosságot!
/Ha megfogod a kezét, melyet feléd nyújt, egy erős, határozott kézfogást tapasztalsz részéről./
- De a legcélszerűbb az lenne, ha nem keveredne semmi ilyen dologba.
/Karba fonja mellkasa előtt kezeit és néz rád./
- Ha az ikrekkel pedig gondja adódna a továbbiakban, kérem jelezze azt a Házának vezetője felé, aki reméljük majd intézkedni fog az ügyben.
/Megvárja még mondasz neki valamit, majd az ajtó felé int./
- Viszont látásra. Ha nem gond, nem kísérem ki az ajtóig.
/Búcsúzik el udvariasan, miközben egy pirosan felvillanó üzenetere pillant rá a monitoron./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Auriel » 2013.01.04. 16:21

+Csak ennyi volt? Mindig utáltam megadni az adataimat, ezért nem akartam ezt a regisztrációs baromságot, de nem volt túl vészes.+
/Közben közölte, hogy már tényleg nincs semmi és kinyújtotta a kezét./
-Hát, nem tudom, hogy hogy fogok vérhez jutni, ha tartom magam a törvényekhez, amiket nem is ismerek, de majd próbálom nem szívni szárazra az embereket.
/Mondtam neki, majd barátságosan kezet fogtam vele./
+Milyen erősen tud szorítani. Minden angyal ilyen erős?+
/Töprengtem, de valami kényszerből mosolyra húzódott a szám és megszorítottam a kezét. Nem olyan erősen, hogy eltörjön, hanem kicsit nagyobb erővel, mint amivel ő szorította meg az én kezemet. Miután elengedtem, megkér, hogy ne keveredjek semmibe./
-Rendben, megteszek minden tőlem telhetőt.
/Miközben végighallgattam a mondandóját az ikrekről a mosoly helyét tudatlanság vette át./
-Sajnos nem tudom, hogy milyen ház vezetőjéről beszél. Még új vagyok az itteni dolgokban és eddig csak annyit mondtak, hogy a leggyengébb vámpír is megenne engem vacsorára.
/Közöltem vele, majd elindultam az ajtó felé, mikor út közben megtorpantam./
-Hol lehet ilyen szárnyakat szerezni? Nagyon királyul néznek ki és gondolom, hogy nem csak dísznek szolgálnak.
/Kérdeztem, majd a válasz után kisétáltam az ajtón./

(11)

Hangodat elfojtod mikor hozzád lépek
s kiéhezve könnyes szemedbe nézek.
Ugye félsz? Hisz, ami nekem édes étek,
neked gonosz. Életet elvenni vétek.

Teljes vers itt: http://www.poet.hu/vers/80489
Avatar
Auriel
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.12.13. 20:44
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.01.04. 22:27

*Folytatás itt.*
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Mira » 2013.01.06. 14:43

*Tank*

[2900. augusztus 15., vasárnap, reggel]

A kimondott szavaid valóban feltöltik az adatlap üres rubrikáit. Az angyal a "Tank" nevet meghallva megmerevedik (már amennyire még képes valaki megmerevedni, aki egyébként is szoborszerűen ül), majd felvonja a szemöldökét.

- Már megbocsájtson uram, de ezt nem tudom beírni ide - mutat a hófehér asztalra. - Persze, nyugodtan használhat beceneveket, ezt nem korlátozhatom, de hivatalos okiratokban nem tüntethetem fel, hogy "Tank"... Kérem, Annantina boltjában esetleg nem írta ki valamelyik tükröződő felület az igazi nevét...?

*Na, csak sikerült ez is. :D*

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
 
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
Tartózkodási hely: A Lebegő-hegység sziklái között
További karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Tank » 2013.01.07. 19:02

*Mira*

/Nevemet kimondva az angyal felvonta a szemöldökét gondoltam is magamban megint valakinek baja van a nevemmel. Véleményem szerint a Tank név tükrözi jellememet és egy katonának tökéletesen megfelelt. De szavaiból és hideg tekintetéből tökéletesen kivettem, hogy ő nem tartja megfelelőnek./
-Sajnos nem mondott mást, a név rubrikába nem felel meg a Simon Tamás név és akkor a Tank maradna becenévnek?-
/E szavakat kimondva tovább gondoltam a gondolat menetemet ha nem tudja beírni akkor beírom én legkevésbé sem akartam az időmet vesztegetni egy ilyen adminisztrációs feladattal. Csöppet sem érdekelt, hogy milyen adatok kerülnek fel a kis kijelzőre lényeg, hogy mehessek valamerre. Persze türelmetlenségemet egyáltalán nem akartam látványosan feltüntetni az angyal előtt./

(8)
Avatar
Tank
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.10.26. 15:32
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Mira » 2013.01.08. 15:08

[2900. augusztus 15., vasárnap, reggel]

- De, de, ez így tökéletesen megteszi - mondja végül színtelen hanggal, és feltölti a kérdőívet az adattal. - Most pedig kérem, maradjon egy pillanatra nyugton, ugyanis a számítógép most fogja rögzíteni a testképét - kér Nnathe.

Ha nem mozogsz, akkor érezhetsz magad alatt egy kis billentést a szék által - s máris kész a szkennelés.

- Remek! Végül pedig beültetünk egy személyi azonosítót a tarkójába - szól a nő. Hogyha nem látnád, hogy mennyire szoborszerűen érzelemmentesek az arcvonásai, úgy hinnéd, mintha valami perverz vigyor szaladt volna át az arcán ennél a mondatnál. De nem. Ő egy időtlen, érzéktelen angyal. Csak egy szobor, aki megelevenedett...

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
 
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
Tartózkodási hely: A Lebegő-hegység sziklái között
További karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Tank » 2013.01.08. 19:17

*Mira*

-Rendben van-
/Még testképet is csináltak hát ezek tényleg nem aprózták el a dolgokat. Reményeim szerint ezután elmehettek majd. Szavaimat kimondva már dőlt is hátra a székem a szkenneléshez. Kicsit bizsergető érzés volt de legalább gyorsan vége volt. Ezután az angyal folytatta és valami személy azonosító beültetést akart végre hajtani ezt halva megtört a póker arcom és döbbent arccal kérdeztem is.:/
-Személy azonosítót ?! Mi célt szolgálna ez? Nem lenne elég egy személy igazolvány ?!-
/Beakart ültetni valamit a bőröm alá egy angyal akibe megjegyzésül az előző tíz percet leszámítva nem is hittem. Hát nem igen fűlt hozzá a fogam de ha nincs más opció és ez elfogadott a harmincadik században akkor rendben.

(9)
Avatar
Tank
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.10.26. 15:32
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Mira » 2013.01.15. 17:42

[2900. augusztus 15., vasárnap, reggel]

- Természetesen nem - húzza fel a szemöldökét a nő. - Egy személyigazolványt bármikor el lehet hagyni, hamisítható, és követhetetlen. Ez a rendszer évszázadok alatt vált ilyenné, és tökéletesen működik. Persze, megtagadhatja az azonosítót, Tank uram, de abban az esetben törvényen kívülinek kell minősítenem... Úgyhogy ha nyugton maradna, azt megköszönném, sok fáradságos munkától kímélne meg engem, és a Tíz Város Szövetségének rendfenntartóit.

Ha elfogadod a chippet és nem mozogsz egy pár pillanatig, akkor egy kellemetlen szúrást érzel a tarkódon, mintha csak szúnyog csípet volna meg.

Ellenben ha megtagadod a szerkentyű beültetését, azonnal belép a terembe két tetőtől talpig felfegyverzett férfi készen arra, hogy elvezessenek.

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
 
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
Tartózkodási hely: A Lebegő-hegység sziklái között
További karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Tank » 2013.01.15. 21:17

*Mira*

/Valahogy éreztem, hogy ez lesz a válasz igazi „mátrix választás” a kék vagy piros pirula de ebben az esetben a kék nem a huszonegyedik századi ébredést jelenti és ezzel a rémálom végét. E gyors mérlegelés után úgy döntöttem „megnézem milyen mély a nyúl barlangja”./
- Ebben az esetben élnék az azonosító beültetésének lehetőségével.-
/Mondtam ezt hátradőlve komoly tekintettel majd ezt követően megmerevedtem arra kis időre míg a tarkómon egy kellemetlen szúrás jelezte a művelet kezdetét és a gyors végét is. A beültetés után lassan hátranyúltam és megérintettem a tarkómat ez csak még jobban erősítette bennem azt a képzeletet mint ha csak a mátrixba keveredtem volna …/

(10)
Avatar
Tank
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.10.26. 15:32
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.01.16. 00:39

*Nekhen - Előzmény - augusztus 15. este*

/A szemközti falon egy embermagas kereszt alatt ül egy hosszú fekete hajú vöröses barna szemű, ovális arcú, komolyság álarcát hordozó nő. Ruházata régi időkre emlékeztető: ötvözete a hajdani japán felsőrészeknek, a huszonegyedik századi mellényeknek és a reneszánsz kori szoknyáknak. Melyeknek összességére jellemző a tört fehér túlsúlya és a bíbor árnyalatú szegélyezés. Íróasztala üveglapja alatt kihúzható fiókban fekszik aranyozott markolatú kardja és egy fém kis pajzs is, melynek szélei élezettnek látszanak és szintúgy aranyozottak.
Amikor belépsz rád szegezi a pillantását és nyugodtan megszólal./
- Üdvözlöm hölgyem, ha jól sejtem a regisztráció miatt érkezett. Foglaljon helyet. /int egy kényelmes szék felé az ő asztalával szemben.
Ha leülsz a levegőben egy kérdőív jelenik meg előtted. /

Mi a valódi neve? Hol és mikor született? Hogyan került a mi időnkbe? MI a jelenlegi neve és faja?


- Elég szóban válaszolnia. Aztán ha vannak még kérdései azokat is felteheti. /mondja nyugodtan./
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Nekhen ava Senrod » 2013.01.18. 09:23

*2900. augusztus 15. este*


/A falon látható, ember méretű kereszten azonban megütközik. Nem merült fel benne, hogy a távoli jövőben is élni fog a kereszténység, sőt egyáltalán a vallás mint olyan létezni fog. De lehet, hogy csak emlék, egy relikvia, vagy egyszerű díszítő elem.
A vallás fennmaradásáról való elmélkedést azonban elnapolja, ugyanis a kereszt alatt ülő nő ha lehet még furább szerzet mint a Krisztusi szimbolika.
Nem, csak szeme színe érdekes, igaz Nekhen íriszei is elég szokatlanok (az ő számára mindenképp), de öltözetének jegyei valami furcsa összeolvadásra utalnak, már mai a divatot illeti. A japán felső rész, ötvözve Nekhen idejében elterjedt mellénnyel, alant azonban egy reneszánsz időkből származó szoknyát látni. Az összhatás elég furcsa, de egészen tetszetős és megszokható. A kard és a pajzs már annál nagyobb fejtörést okoz neki. Csak lopott pillantással illeti a fegyvert, de kíváncsi volna, minek kellenek ezek egy hivatalnoknak./
- Üdv. -
/Mondja kissé rekedtes hangon, majd miután megköszörülte a torkát, helyet foglal. A leülést követően egy kérdőív siklik a nem létező képernyőre. A levegőben lebegő, íven egyértelmű kérdések vannak, de elsőre nem tudja, hogyan válaszoljon. Erre megkapja a segítséget, úgy látszik elegendő csak szóban felelnie. Ezt kissé furcsállja, de kezd hozzászokni./
- Nadina Steljova, Oroszország, Szentpétervár, 1981. Február 12. Jelenlegi fajom: Alakváltó. Jelenlegi nevem: Nekhen ava Senrod -
/Kérdések. Naná, hogy vannak. Csak éppen kérdéseinek nagy százalékban olyan területre vonatkozik, olyan témakörbe, amit nem éppen egy hivatalnoknak fog feldobni. Azonban az átlagos, megélhetéssel kapcsolatos kérdés pont ide valóak./
- Szeretném megtudni, hogyan lehet munkát kapni és szállást? Ezeket csak saját fajunk fővárosában lehet megejteni, vagy bárhol ahol jól esik? Milyen jogokkal rendelkezem, és milyen általános törvények vonatkoznak rám amiket be kell tartanom. Miről érdemes még tudni...és lehet, hogy majd még kérdezek, előbb jó volna ezeket az alap dolgokat megtudnom. -
/Egy nagy szuszra tette fel kérdéseit, aminek saját fejében soha nincsen vége. Kissé álmos pillantása ugyan nem árulkodik arról, hogy érdekelné őt bármi, vagy bárki, de a látszat ellenére ő tényleg kíváncsi./

*13. IC hozzászólás*
"Ravaszabb játékos csak úgy leszel, ha ravaszabb ellenféllel játszol."
Avatar
Nekhen ava Senrod
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.12.01. 12:52
Tartózkodási hely: Budapest és Álomvilág határán valahol félúton XD
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.01.19. 13:32

*Nekhen - augusztus 15. este*

/Először is látod, amint a válaszaid maguktól íródnak rá a kérdőívre, mintha egy láthatatlan kéz vésné föl a hologramként remegő papírra a szavaidat. Amikor mindenre válaszoltál csak biccent, mire a kérdőív eltűnik előled.
A kérdéseidre csak elmosolyodik, nem egy kedélyes, de nagyon nyugodt mosollyal./
- Nos jelenleg itt van összegyűjtve a munkalehetőségek néhány kínálata.
/Az asztalon erre megjelenik egy kis világító kör alakú vacak, ami kivetíti eléd az adatbázist, felsorolva hol mennyiért és milyen munkát ajánlanak./
- Ha valamelyik elnyerte a tetszését szóljon és mesélhetek róla részletesebben is. /mondja nyugodtan.
Aztán még hozzáteszi./
- Az előző kérdésére válaszolva pedig bárhol vállalhat munkát, ahol akar, és szabad a letelepedés is, csupán az ön fajának fővárosában valószínűleg nagyobb eséllyel tud beilleszkedni, mint egy teljesen idegen közegben. /mondja ismét azzal a kedves diplomatikus mosollyal./
- Nos ha érdekli ez a téma lehívhatom a törvénykönyvet is, meg az egyénre vonatkozó jogokat... Habár ez egy igen hosszadalmas olvasmány. Hogyha esetleg van valami, ami konkrétan érdekli lehet, hogy úgy egyszerűbb megválaszolnom, és mindenképp időtakarékosabb. De ha szeretné átrághatja magát az egészen. /mondja nyugodtan./
- Még majd egy azonosító medált fog kapni, ami a vagyonát is tartalmazza, az indulótőkét, amit a múltból érkezőknek biztosítunk és egy a testképét is beolvasnánk, ha lenne olyan kedves mozdulatlanul ülni egy kicsit. /mondja mosolyogva./
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Mira » 2013.01.20. 10:25

*Tank*

[2900. augusztus 15., vasárnap, reggel]

- Hát, készen is vagyunk, jóuram. Végezetül itt van az eszköz, amellyel elérheti bankszámláját, melyen máris 200kMŁ-t, vagyis 10MŁ-t tudhat magának - mondja a nő, és átnyújtja neked a kis gúla alakú fémtárgyat, amit már korábban előkészített. - Szabadon távozhat. Kérdéseivel kérem, máshoz forduljon, rengetegen várhatnak rám.

Az ajtó, amint beléptél, kinyílik, és bár nem mozdulsz, még is kint találod magad a folyosón. Nnathe irodája csak egy rossz emlékként vésődik be a koponyádba.

*Na, ezzel meg is volnánk, szabad vagy. Elnézést, amiért ilyen irtó sokáig tartott, nem így akartam. Menj, keress valaki gyorsabbat nálam. :D*

Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
 
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
Tartózkodási hely: A Lebegő-hegység sziklái között
További karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Nekhen ava Senrod » 2013.01.23. 16:24

*Nekhen - augusztus 15. este*


/Sem tinta, sem papír nem kell, és már is az adatlapján díszeleg neve és egyéb kérdezett adatai. Elismerő szemöldök rándulással jelzi, hogy noha nem lepődött meg, de még mindig elképesztő a technika eme fejlettségi szintje.
Az elébe terített munkalehetőségeket kezdi átolvasni. Nekhen arcáról először leolvasható, hogy bizony a pincérkedés nem igen tetszik neki, de moderálva arcizmait tovább olvas.
Nem mintha alantas munkának tartaná a felszolgálást. Ő maga volt mosogató is egy időben, persze információszerzés céljából épült be, de attól még dolgozott. Azonban tudja magáról, sőt igen kellemetlen emléke van a felszolgálói munkáról. Nekhen igen béna felszolgáló. A vendégekkel ugyan udvarias, de közel sem kedves, és nehezen birkózik meg a megpakolt tálcákkal. Egyszer beborította a fél kocsmát barna sörrel. Kellemetlen eset volt, onnantól volt mosogató...
Biztonsági ember, vagy táncos. Tekintve termetét nem biztos, hogy Nekhen kidobóembernek való volna. Lehet, hogy van némi közelharci tapasztalata de nem az erőssége, az agymunka az ő asztala. Táncosnak meg nem megy el. Bár alkata és tehetsége is genetikailag kódolva van benne (hála édesanyjának), de nem szívesen öltözik flitteres miniruciba csak ha pisztollyal kényszerítik rá...esetleg. Recepciós és takarítónő a következő páros állás ajánlat. Se türelme se kedve nincsen a szállodaiparban dolgozni. A takarítás nem olyan rossz. Remekül lehet információkhoz jutni, feltűnés nélkül. Kertészkedni nem szokott. Nagyjából annyit tud a növényekről amennyit genetikából és növénytanból tudni lehet, de az ápolásukhoz nem konyít túl sokat. Elméletben mindent tud róluk, de gyakorlatban nincsen igazán otthon.
+Stockbauer rezidencia.+
Túl ismerős név, és olvasása közben gerincén Végigfut valami hideg borzongás. Már perverz módon jól is esik neki ez a furcsa érzés. Az az ő világa. Az alvilág szövevényes szálait kibogozni, és saját ujjaira fűzni őket, hogy irányíthassa azokat. Megrándul szájának a széle, de nem mer mosolyogni.
Lustán felpillant a rezzenéstelen mosolyú angyalra./
- A Stockbauer rezidencián feltételezem elfogadnának komornát is, komornyik helyett. A képességeim, úgy érzem megfelelőek volnának a munka elvégzésére. De feltételezem, ezt a család tagjai döntenék el. Amúgy, ez a család milyen ranggal bír, hogy komornyikot és testőrt is alkalmaznak? Netán valamiféle nemesi rangú család? Még valami, ebben a világban milyen a társadalmi berendezkedés? A gazdagok, illetve nemesek a vezetői réteg? Nekik milyen jogkörük van? Létezik rabszolgaság, vagy szolgaság? Elvégre a komornyiki munka is, a szolgaság egy fajtája. -
/Remek lehetőség lenne számára, ha testközelből láthatná a Stockbauer család működését, belső hierarchiáját, és úgy egyáltalán mindenüket./
+Jó volna ha alakváltóként más emberi alakot is tudnék ölteni....de ekkora szerencsém biztosan nincsen.+
A letelepedés kérdése már nem izgatja annyira. Bár feltétlen elfog látogatni fajának fővárosába, nem ártana ott is jó kapcsolatokat kialakítani. Bár ha megkapná a komorna állást, akkor ebben a városban kellene maradnia. Igaz ha van teleport, akkor az ingázás nem volna olyan vészes.
De ki tudja, hogy egyáltalán megfelel-e erre a pozícióra? Meg aztán végül is kapott ő állás ajánlatot a Stockbauerektől, de jó volna valami hivatalos meló is. A komorna pedig kiváló szerep volna Nekhen számára. Így a hivatalos álca mögött folytathatná velük az információ cserét, és egyéb nem legális tevékenységeket.
Ennek gondolatára egészen felderül, de visszamászik arcára a közöny, amikor mozdulatlanul kell ülnie a testszkennelés miatt. De belül egészen felpezsdült, lát lehetőséget ebben a "jövőben"./

*14. IC hozzászólás.*
"Ravaszabb játékos csak úgy leszel, ha ravaszabb ellenféllel játszol."
Avatar
Nekhen ava Senrod
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.12.01. 12:52
Tartózkodási hely: Budapest és Álomvilág határán valahol félúton XD
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.01.23. 19:40

*Tank, folytatás itt.*
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.01.25. 17:53

*Nekhen - augusztus 15. este*

/Az angyal arcán semmilyen érzelmet sem veszel észre, alig egy pár percet elmélkedik, aztán válaszol is neked./
- Nos nincs benne a hirdetésben, hogy nemi korlátozása lenne a munkának. Habár azt hiszem ezzel kapcsolatban a részletekért valóban a családfővel, illetve inkább a titkárukkal kell majd egyeztetnie, de szerintem nincs semmiféle ellenvetés azzal kapcsolatban, hogy ön nő.
/Itt egy pillanatnyi szünetet tart, majd folytatja./
- Nos a Stockbauer családnak nem a rangja a lényeges. A hagyományos értelemben vett nemesség nem jellemző korunkra, nincsenek uralkodói családok, mármint ember körökben, mert persze például a sidheknél még mindig vannak több ezer éves uralkodói vérvonalak, de az emberekre ez nem jellemző. A Stockbauer család leginkább a befolyása és anyagi háttere miatt jelentős. Azt hiszem nem verem át önt, hogyha azt mondom a Stockbauerek korunk pénzügyi és politikai elitje. Mert habár nemesség nincs az elit, az uralkodói osztály természetesen jelen van. Egyéni szórakozások, partik, zártkörű estek, azt hiszem ez az önök korában is így volt.
/Akkor látsz először valamiféle undort megjelenni az arcán, amikor így folytatja./
- Nem, nincsen rabszolgaság. Korunkban mindenki szabad, az egyéni jogokat tilos korlátozni, habár vannak olyan emberek, akik már-már szolgaságba taszítják magukat, de ez mindenkinek egyéni döntése. Mellesleg ha szolgaságnak tekinti ezt az állást, nem vagyok benne biztos, hogy ezt kéne választania. /mondja még komolyan.
Aztán amíg egy mozdulatlan vagy egy zöld fényfüggöny végigsöpör rajtad, mire az angyal biccent./
- A bankszámláját tetoválás, vagy hordozható egyenlegazonosítóként igényli megnyitni? /kérdi még a hőképolvasás után./
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Addeus Axcylius » 2013.03.31. 09:13

* Drun --2900. augusztus 25. *

- Nem értelek ám, de ezt betudom a női logikának.
/ Hagyja rá Adyára hirtelen kirohanását, miszerint, azok a goblinok nem rondák, csak neki nem tetszenek. Ergo nem vele van a baj, hanem az ő ízlését ütközteti a férfiével. Amikor azonban a kinézetéhez köt ki a beszélgetés, mélyen a szemébe néz. Majd elmosolyodik. /
- Akkor, kettőnk közül én vagyok a Szörnyeteg. Rondább vagyok, mint egy goblin... ezt megjegyeztem.
/ Tehát, már korábban is éltek a földön ilyen lények, csak elbújtak az emberek elől. Most pedig, valami miatt mégis együtt élnek emberek és lények. Micsoda különös fejleménye ez a világ változásának. /
- Talán, jobban is tették, hogy megbújtak. Az én időmben az ember kimondottan barbár tudott lenni, azokkal a dolgokkal kapcsolatban, amelyeket nem értett. Lehet, hogy szolgasorba vagy ketrecben mutogatták volna, még a goblinokat is.
/ Végül azonban, megérkeznek az ajtóhoz, amelyik irodához jöttek. Adya azt mondja, hogy megvárja odakinn, Addeus menjen be nyugodtan. Mielőtt azonban a kopogást követően belépne az irodába, még hátrafordul. /
- Köszönöm.
/ Ezután viszont a feltehető "szabad" bentről jövő válaszra, benyit az ajtón és becsukja maga mögött az ajtót. Addeus csak gyorsan körbepillant, nem nézi meg tüzetesen az irodát, inkább a regisztrációért felelős hivatalnokot méri szemeivel. /
- Jó napot! Addeus Axcylius vagyok és a mai napon érkeztem. Azt mondják, hogy a hozzám hasonlóakat, itt ... regisztrálják?
/ Mutatkozik be belépés után és vázolja a helyzetet, hogy mégis miért érkezett az irodába. /

(10)
Avatar
Addeus Axcylius
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.03.22. 00:22
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.04.05. 18:28

*Ad Ax -- 2900 augusztus 25.*


/Könnyed vállvonással tudja le a megjegyzésed. Nem mond rá semmit. Amikor szörnyetegnek titulálod magad csak megingatja a fejét./
- Nem hiszem, hogy az lennél!
/Néz a szemedbe./
- És ha valóban kettőnk között akarod eldönteni ki is az, akkor végképp nem te vagy!
/Mondja komolyan./
- A külcsín hidd el, semmit nem számít!
/Egy kicsit félrebillenti a fejét./
- Ha azt hiszed, hogy itt az emberek toleránsabbak, mint a te idődben akkor tévedsz!
/Kis szünetet tart, hogy vegyen egy nagy levegőt, amit lassan kifúj./
- Méghozzá nagyot!
/Nem tudod, hogy mire érti mindezt, mert nem kezdi el megmagyarázni, és utolsó mondata is inkább motyogásszerű.

Amikor kopogsz jól hallhatóan, valóban az a bizonyos "szabad" szó hallható, és az ajtó hangtalanul nyílik ki.
A aki bent van, rezzenéstelen arccal hallgatja szavaid, majd egy udvarias kézmozdulattal int, hogy ülj le, a vele szemben lévő székek egyikébe./
- Üdvözlöm! Kérem foglaljon helyet!
/Hangjában nem hallasz semmilyen érzelmet, mégis megnyugtató./
- Igen. Én foglalkozom, az olyan személyekkel, amikor ide térnek, mint Ön. Azaz azokkal akik a huszonegyedik századból, egy időutazáson átesve, a mi időnkbe kerülnek.
/Szemében látod az érdeklődést, de tartása hivatalos./


*Köszönöm a türelmedet.*
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Nnathen Laspal irodája

HozzászólásSzerző: Addeus Axcylius » 2013.04.06. 17:52

* Drun -- 2900 augusztus 25. *

- A lélek mélységeiben nem vagyok jó. De kétlem, hogy szörnyeteg lennél. A szörnyetegek nem olyan segítőkészek, mint te. Én ebben hiszek. Persze, ettől még lehet igazad ... de én személy szerint örülnék, ha a külcsín maradna az, amit ismerek belőled. Mert az, koránt sem szörnyeteg szerű.
/ Mondja még Addeus, Adya szavai után, majd egyszerűen belép az ajtón. A kis irodában az őt fogadó nőre mosolyog, miközben helyet foglal. Kényelmesen érzi magát és jó kedvű. A tüdeje nem sípol és olyan kedves szörnyetegekkel hozta össze a sors, mint amilyen Adya. /
- Értem. Ha szabad kérdeznem, miben is merül ki a regisztráció? Amit tudok, hogy régiségboltból jöttem ki, ahol egy tükör azt közölte velem, hogy H'Sekiratban vagyok, 2900-at írunk és ... mondjuk nem volt számomra meglepő, de azt közölte még, hogy Halandó vagyok. Most DNS mintát fognak venni tőlem, vagy ... chipet ültetnek a nyakamba?
/ Kérdezi Addeus kicsit feszengve, elvégre fogalma sincsen, hogy a jövőben mégis milyen módon lehet regisztrálni az embert. Pontosabban azt nem tudja, hogy az adatbázisba való felvétel másból is áll-e 2900-ban, minthogy feljegyeznek róla néhány alapvető információt. Gondol itt a névre, származásra, nemre, korra. Elvégre ezek fontosak lehetnek. Pontosabban a származás nem. Hiszen Adyától hallotta, hogy már nem léteznek kontinensek. Tehát teljesen mindegy, hogy valaki néger vagy kínai, esetleg európai. Igazából a múltban is lényegtelen információk voltak ezek, legalábbis Addeus számára, ezek értelmetlen különbségek voltak. Hiszen ő abban hitt, hogy mindenki egyenlő. Már persze, mint ember. Lényegtelen, hogy fehér, fekete vagy sárga. /
+ Kíváncsi vagyok, hogy miből áll a regisztráció. Persze, lehet, hogy csak a nevemet jegyzik fel, meg .. hogy Halandó vagyok. +
/ Addeus gondolatai a regisztráció körül forognak. Elvégre egy ilyen procedúra sok mindent elárul magáról a társadalomról is. /



(11)

* Semmi baj. Mondtam, hogy türelmes jószág vagyok. *
Avatar
Addeus Axcylius
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.03.22. 00:22
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

ElőzőKövetkező

Vissza: Tanácsház

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó