Fiona Freefall

Fiona Freefall

HozzászólásSzerző: Fiona Freefall » 2012.10.10. 17:29

Karakter régi neve: Samantha "Sam" Thorne

Karakter új neve: Fiona Freefall

Kora: 26

Nem:

Faj: vérfarkas

Szint: 3. szint; Falkatag

Jellemzők

Külső tulajdonságok: Határozottan előnyömre változtam. Férfilelket ingerlő, formás, ám egyáltalán nem túlzóan méretes domborulataim jelentős mérvű önbizalomra jogosítanak: lapos, finoman izmos has, keskeny derék, szélesnek nem nevezhető, de azért kellőképp nőies csípő, s viszonylag telt - a korábbihoz képest legalábbis mindenképp annak minősülő - mellek. Csak a hajam... Úgy áll, mintha folyamatosan feltupírozták volna, vagy legalábbis zselével fixálták volna a tövét.
Farkasként Lomposkával sötétszürke, már-már feketének tűnő bundát növesztünk, amit csak mell- és pofarészen árnyal világosabb rajzolat.

Belső tulajdonságok:
Lehet mismásolni, de igenis határozott, független és akaratos vagyok. Rettenetesen rühellem, ha valami nem úgy alakul, ahogy terveztem, vagy kiszolgáltatott helyzetbe kerülök, ilyenkor aztán nagyon könnyen eldurran az agyam. Asszem ez még az előtt is így volt, hogy Lomposkát találtam volna odabent.

Képességek:
- Alakváltás 3 (1+2+3p);
- Regenerálódás 3; (1+2+3p)
- Önuralom 2 (1+2p);
(Elosztható/elköltött pontok: 18/15)
Karakteralkotás 5p
1. Tsz +1p
2. Tsz +2p
3. Tsz +3p
MET I. +3p
1. Toborzóverseny +4p

Események & Idő



Átkerülés időpontja: 2899 vége

Életút:
Érkezés után belebotlottam két nagyon kultúrált hímbe, az egyik imádott Zoundom, a másik meg Naryky, egy alakváltó pofa, akivel a későbbiek során kicsit közelebbről is megismerkedtünk. De ne szaladjunk a dolgok elébe. Miután sikerrel vettem a térkapuk támasztotta akadályt, Zound elvitt kicsit ismerkedni. Sajna nem elsősorban vele, hanem frissen öntudatra ébredt Lomposkámmal, bár a rövid prezentáció során mármár rámásztam kiképzőmre is. Amit persze az angyali Carmilla, vagy hogy hívják, szóval egy vörös hajú vámpírluvnya meg a nyáladzó óvodásai tökéletesen keresztbevágtak. A nagyjelenet során közelebbről megismertem, milyen rühellnivalóak a vámpírfajzatok, de legfőképp a nyáluk, amivel előszeretettel kenegetik karmaikat is. Mielőtt igazán megmutathattam volna, mire jók az én, újonnan épített/épülő karmaim, jött a hajnal és ők meg köddé váltak. Vagy legalábbis a vöröske, a többiek inkább hamuvá meg porrá, csak hogy pontos legyek.
Miután befejeztem a tehetetlen vonaglást, igyekeztem onnan folytatni, ahol abbahagytuk, de az én önmegtartóztató szent lovagom inkább bejelentett... azaz inkább beterelt Bloosx palotájába, ott meg Fekete Hold egyrészt befogadott, másrészt meg tudatosította, hogy hiába nagy a pofám, bizony bármikor be tudja fogatni velem. Ő valami fősámán vagy mi a rák, a lényeg, hogy a csajok között ő a nagykutya, a párja meg természetesen Fehéragyar (Nem volt egy ilyen Jack London film?), az übermega főkan.
Apropó kan. Ezután rajcsúroztuk szét Narykyvel a Tollas róka vagy milyen fogadót Polimetronban (ha arra jársz, nem tudod eltéveszteni, jóformán ott van az ember szájában), miután Hold átküldött velem valami levelet H'Sekiratba.
Szóval levél, aztán valahogy belekeveredtünk egy Merlin tollát kutató csapat tagjai közé, fogadó, aztán megint toll. Hogy pontos legyek. Szóval Merlin (igen, az a Merlin) elhagyta valahol a tollát, ami mint kiderült egy főnix tolla és szépen megkért minket, vagy legalábbis úgy általánosságban mindenkit, hogy keressük neki elő. A hívásnak úgy nézem, túl nagy volt a hatótávja, merthogy egy Ieas nevű, idióta alakváltó is rácsapott a témára, a vámpírokból, szellemekből, meg hasonlóan agyament alakváltókból álló kompániájával együtt. Persze, szigorúan az után, hogy mi már előkapartuk neki, amivel egy kicsit nagyon felb*szta az agyamat. Na jó, lehet hogy a hold is hozzájárult a dologhoz, mivel éppen ekkortájtra esett, hogy kedve szottyant megtelni. Ami ugye Lomposkára is jó hatással van, mint azt Hollywood meg a filmek óta tudjuk.
Azaz... nem is figyeltem a holdat, mivel éppen térközött leledzettem valahol, miután megvásároltam Golyózsibbasztót, szintén Polimetronban. Na de sorjában. Miután a tollat kereső és végül elvesztő csapat feloszlott (persze, a Rabraquat kialkudta pénzösszegen tisztességesen megosztozva), összeakadtam valami kiscsajjal a piacon, aki előbb megpróbálta lenyúlni a brifkómat, de mikor megbukott vele, elvitt az egyik sefteshez. Ott érzéseim szerint egész korrekt áron sikerült egy olyan sokkolóstukkert beújítanom, ami szükség esetén egy szőrös izomhegyet is képes kiütni. Igen, akár egy átváltozott vérfarkast is.
Önbizalmamat kellőképp megerősítve igyekeztem a seftes zug-térkapuján meglépni, azonban valamit félreérthettem a kulcsszavakon, mert térközben egy kicsit szétcsúsztam.
Gőzöm sincsen, mennyivel később H'Sekiratban sikerült összekaparni magamat, ahol meg összeakadtam Philoval, a szintén múltból érkezett farkascsajjal. Mivel amúgy is Bloosxbe tartottam, hogy beszámoljak Ieas dolgairól és pár izomhegy segítségét kérjem a világmegmentéshez (apropó, említettem, hogy a gyökér világuralomra tör?), szárnyam alá csaptam a kiscsajt. Ekkorra volt esedékes a teliholdas buli a farkastanyán, szóval a bemutatkozás meg a helyzetjelentés után hagytam, hagy ismerkedjen egy kicsit a többiekkel, én meg a buli felhevülésével egyidőben, hosszas erdőbéli kergetőzés után végre becserkésztem Zoundot, a pasimat.
Ja igen, közben kirendelték mellém Philot szárnysegédnek, meg három izomhegyet erősítésnek, amíg megtaláljuk Merlint, meg azt az idióta alakváltót, Ieast. Merthogy Agyart végül úgy érzem, sikerült rádumálnom, hogy mégiscsak szálljunk be a buliba Merlin meg a világ oldalán, és mihelyst alkalmunk nyílik rá, rúgjunk szét pár s*gget, amelyik nem hajlandó arrébb kotródni.
Hogy gyorsan előkerítsük főmágusunkat, két részre bontottam a csapatunkat, Philo vezetésével két főt elküldtem Altmyrcába, nézzenek után a varázslótanácsban, Merlin akadémiáján vagy akárhol, hátha otthon csücsül az öreg, mi meg Csonttörővel, az 1es számú és meglehetősen morgós Izomheggyel elcaplattunk H'Sekirat Tanácsházába. Elvégre ott rakott ki hirdetést, ott is kellene, hogy nyomára akadjunk.
Épp mikor pihenőt tartottunk a nagy Merlinkeresés közben, összefutottunk Rabbal meg a legújabb csajszijával (valami Trish, ha jól rémlik). Megtudtam, hogy arcos barátunk hamarosan király, vagy mifene lesz, bár meglehet, hogy csak szédíteni próbált engem is, mint a kis luvnyát. Mindenesetre mikor kértem, intézzen valamit Ieas vagy Merlin ügyében, csak terelte a témát. Mindegy, ha jön, jön, ha nem nem. Én mindenesetre mentem, mert jólnevelt kiscsajként észrevettem, mikor vagyok felesleges, de nem bántam meg. A járdán Zoundomba botlottam, meg Emmába, a legújabb, farkassal megáldott múltszökevénybe. Akit persze rövid úton lenyúlt pár hűdeilletékes öltönyös-páncélos figura, szóval kettesben maradtunk. Legalább amíg visszakísértem pasimat az őrhelyére. Sok nem kellett, máris újból jött egy kapás Kryon és Nichen személyében. Hogy jófejkedjek kicsit, meg pasim inkább azon az ígéreten agyaljon, amit tőlem kapott, elnavigáltam őket a regisztrációhoz, a Tanácsházba. Jaigen, a legújabb baromság, amit a bürokrata hivatalnokok kitaláltak. Kapjon minden múltból érkező egy chipet, ne kóricáljunk szanaszét... Na mindegy, túlestünk rajta, aztán mivel Nichen máguscsaj, Kryont gyorsan lepattintottam, hogy őbosziságát leközvetítsem Merlinnek. Vagy legalábbis az ő vezetésével/védelme alatt fussunk pár kört Altmyrcában. Szóval felszedtük Csonttörőt, akit még a Kávéházban hagytam kólázni, aztán megindultunk előre.
Az a nyamvadék kapu viszont megint közbeszólt. Egyszer tényleg kellene szólni valaki illetékesnek, hogy meglehetősen sok katyvaszt okoz a működésük, vagy legalábbis beléjük lökni a kitalálójukat. De ha lehet, egyszerre az összesbe. Na mindegy. A lényeg, hogy kísérőim jól elkavarodtak a kapunál, én meg ott maradtam egyedül. Kisvártatva felbukkant egy Tereusként bemutatkozó angyal, megzavarva a kis illanómágussal, Jaeviskével folytatott megbeszélésem. Gyorsan kisült, hogy Merlin végre összehívta a válságstábot Ieas ügyében, Tereus pedig (akiről igazából kiderült, hogy hívták már Gabrielnek vagy Tamaelnek is) csatlakozik a bunyóhoz, mint főszellemügyes miniszter. Rövid megbeszélés során kis különítményünk elvonult erőt gyűjteni a hajnalban induló akcióhoz.
Lezárva: 265. hozzászólásnál

Teljesült álmok, életcélok: Pasi már akadt, de a happy end még várat magára.
Szükséges még Ieast megfejelni, hogy elmenjen az a maradék esze is, és csak egy agyhalott zombi legyen belőle.

Társadalom

Titulus:
Kapcsolatok:
Naryky Charigen: Hogy is mondják? Megvolt a maga tíz perce, de már elmúlt a varázsa.
Zound: A PASI. Így, csupa nagybetűvel. Imádom!
Carmilla: Agykaristoló stílusú vámpírluvnya. De azért csak megszívattam. Még ha csak egy kicsit is.
Fekete Hold: Őlupasága. Jobb nem kekeckedni vele, bármennyire is puha kiscsajnak tűnik.
Kira Smith: A másik agykaristoló vámpírluvnya. Még jó, hogy eltűnt, mert tuti előhozta volna belőlem az állatot.
Rabraquat: Nagyképű és jóképű pofa. Bármennyire is beképzelt, egész jó arc.
Hirig: Morc tündércsaj, de ha jó hangulata van, egész jól kijövünk.
Ieas: Egy megalomán vadbarom. Le kéne lőni, vagy szét kéne tépni. Esetleg tetszőleges sorrendben mindkettő.
Alyara Nioris: a tolvaj kiscsaj a piacról. Vagy mi. Mindenesetre eléggé ijedős.
Philomela Ylva: szintén kissé ijedt kiscsaj. Az egyik fele. A másik meg egy arcbamászó nőstény. Majdcsak lebokszolják, melyik marad. Bízom benne, hogy az előbbi.
Fehér Agyar: az Ulfric. Nagy, erős, macho hím. Legyen boldog, csak hagyjon békén.
Csonttörő: a másik keménycsávó. Majd a maga idején lerendezem, addig hagy morogjon.
Evangeline Stockbauer: "Szólítson csak Trishnek" őszőkesége. Nem egy atomvillanás agyilag, de ez már legyen Rabababa baja.
Emma Raine Shyama: a kis Emma. Kábé, mint Philo, de legalább nem zakkant. Vagy legalábbis nem derült ki. Túl korán lenyúlták.
Kryon Vorm: Egész helyes srác, de nagyon nem az esetem. Túl rinyálós.
Nichen Forama: Végre egy csaj, akinek semmi komoly defektje nincsen. Csak pszichomókus volt, itt meg banya lett. A csinosabbik fajtából, lássuk be. De akkor is varázsló. Meg szovjet. Azokat meg nem nagyon bírom. Egyiket se.

Eredmények: Merlin főnixtollát segítettem előkeríteni, de aztán megtartani nem tudtuk.

Népszerűségi ráta: ismeretlen

Beilleszkedettség: 40.00%.

Vagyon

Összes pénz: 3000MŁ+350kMŁ=60350 kMŁ
Ebből elköltött: sokkoló stukkerre 150MŁ (3000kMŁ)
Maradék: 57350 kMŁ (2867,5 MŁ)

Vagyontárgyak és felszerelés:
Bőrből készült, fekete hátizsák
acél rendőrbilincs, kulccsal
new yorki rendőrjelvény, XXI. századi
ősrégi, lemerült kockatelefon, maximum verekedni jó
sokkolópisztoly (közelre távolra (max 10m) egyaránt hatásos, neurológiai stimuláló eszköz, állítható erősséggel, halált csak baleset esetén okoz)
Otthon(ok): Egyelőre sehol, nem értem rá. De taláb Bloosxban jut nekem is egy leheveredésnyi hely Zound mellett.

Egyebek



Felhasználó

Főkarakter: Jóindulat
"Az odáig rendben van, hogy beindulok egy izmos kan látványától.
De mit csináljak vele, ha az egy kutya???"
Avatar
Fiona Freefall
Falkatag
Falkatag
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.06.05. 22:00
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Jóindulat

Re: Fiona Freefall

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.10.13. 17:58

Imádom ezt a farkast, szóval természetesen elfogadva, mehetsz is játszadozni, Zounddal, vagy ízlés szerint. :P
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne


Vissza: Vérfarkasok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó