Evangeline Stockbauer

Evangeline Stockbauer

HozzászólásSzerző: Evangeline Stockbauer » 2012.10.09. 23:26

Kép


Általános

Karakter neve: Evangeline Pathrisa Stockbauer

Kora: 19

Nem:

Faj: Vérfarkas

Szint: 1. szint; Kölyök

Jellemzők

Külső tulajdonságok: Lenyűgözően gyönyörű nő. Ráadásul az egész megjelenéséből árad, hogy tisztában van a szépségével, a magabiztosság csak még lenyűgözőbbé teszi a már-már természetfeletti szépségét. Az egész alakja egyszerűen tökéletes, keskeny derék, telt keblek és a jó 173 cm-éhez tartozó hosszú kecses combok is beleillenek a tökéletes képbe. Hosszú szőke haja egészen a térdégig omlik alá csillámló selymes aranyzuhatagként. A bőre krémszínű, nem hófehér, de nem is sötét, és bársonyosan selymes puhaságú. Az arca olyan, akár egy babáé, mintha egy álmatag festő faragta volna ki márványtömbből, hogy aztán beleszeressen az angyalai szépségbe, aminek életet adott. Tökéletes ívű vörös ajkai fölött csinos orra vezeti tovább a pillantást egészen a jeges tavakat idéző nagy tiszta huskykék szempárig.
A mozgása is kecses, van benne egy kis ragadozós könnyedség, de inkább a magabiztosság árad minden egyes lépésből. Szeret divatos ruhákat hordani, gyakran egészen a végletekig kihangsúlyozza lenyűgöz szépségét, még a ruhákkal is rásegítve a lenyűgöző hatásra.

Belső tulajdonságok: Elsőre talán kissé ellentmondásos személyiségnek tűnhet. Az elit csak a tökéletes kislányt, az okos intelligens fiatal nőt látja benne, aki az egyik legfélelmetesebb vagyon örököse. Nem látnak túl az álarcon, az udvarias csicsergésen, a szép ám szekélyes stíluson. Azonban a lázadás az, ami a legerősebb tulajdonsága. A lázadás az elnyomás, a rá kényszerített (mellesleg csodálatos) élet ellen. Lázad az ellen, hogy a tökéletes Barbie-babaként kezeljék. Szereti felforgatni a világot. Imádja ha körül rajongják, udvarolnak neki és elájulnak a szépségétől, vagyonától és attól, aki. Megtanulta hogyan kezelje a hízelgőket, és azt is mennyit érnek, de ettől függetlenül szívesen tartózkodik a társaságukban. Él-hal a kalandokért, valami minél veszélyesebb és sötéten bűnösebb dolog, annél inkább felkelti az érdeklődését és annál inkább akarja. Mellesleg megszokta, hogy mindig megkapja azt, amire vágyik. Azonban ha megszerzett magának valamit, amit aztán elun, akkor azt gondolkozás és lelkiismeret-furdalás nélkül dobja félre,mint egy használt kacatot.
Könnyedén tovább siklik a megrázó dolgokon, illetve látszólag semmi nem hagy mély nyomot rajta. Alapvetően kedélyes és vidám, amit csak a nagyon nagy csapások homályosítanak el egy időre. Szeret élni és élvezni akarja az életet.

Képességek:

- Kiemelkedő tulajdonság:
- Szépség 1p;
- Természettudományok 0p;

- Alakváltás 1p;
- Regenerálódás 2p;

(Összes: 6+1 / Elosztva: 5)

Események & Idő

Életút:
- A születésnapom előtt egy kicsivel éppen a Kávéházba mentem, hogy igyak valamit, ahol belebotlottam Rabba, aki azonnal felkeltette a figyelmem. A sidhek olyan nagyhalak, akiket nem szabad visszadobni a vízbe. A beszélgetés határozottan kellemes volt, még úgy is, hogy felbukkant egy vérfarkas nő, és ez az én farkasságom is előhozta egy kicsit.
Végül tovább is mentünk a JAV klubba, az egyik kedvenc helyemre, ahol igazán jót buliztunk, habár a hempergésből harapdálás lett, mert akaratomon kívül kicsit előjött belőlem a fenevad...
A partit Szemirámisz függőkertjében a húgom bemutatóján akartuk folytatni, de ismét beleköptek a levesünkbe, mert egy szörnyű gyilkosságra derült fény, valaki bestiális módon meggyilkolta a húgom dublőrnőjét... Voltak arra utaló nyomok is, hogy a húgon volt, de ezt én képtelen voltam elhinni.
Hogy eltereljük a figyelmet a szörnyű gyanúkról felhívtam Rabot a H'Sekirati kis lakomba. Itt egy valóban felejthetetlen éjszakával koronáztuk a napot. Azonban reggel apa mint valami tábornok úgy rendelt vissza a rezidenciára, így egy rövid üzenet után az aranyomnak távoztam is.
Otthon azonban valami Izamiza akárki várt rám és kísért apám elé. Vele volt egy Macbelag nevű emberke, akinek volt pofája előkapni egy gyűrűt és megkérni a kezem! Természetesen nemet mondtam, amit azonban a fickó nem viselt túl jól, és elvette a szabad akaratom valami hülye varázslattal. Aztán találkoztunk az idegbeteg fickó mellé egy idegbeteg nőszeméllyel is, akit hozzám hasonló keretek között hívtam meg a kocsikázós partyra.
Valami fura görögös helyre vitt minket Mr. Hibbant. Itt is az idegbeteg nőszemélyt kaptam a nyakamba bónuszként. Átöltöztettek minket, kajáltattak, meg belefutottunk a szintén dilis unokaakárkimbe. Aki elém dobott egy medált, amit megérintve hirtelen farkasfalvára kerülök.
Itt menekülve a tudtommal vérszomjas vadállatok elől egy reményeim szerint üres sátorba menekülök, ahol szerencsétlenségemre egy párocskát találok. A helyes pasi, meg a csúnya nőszemély nagyban okítanak meg mindenféle hülye ideológiai dologról magyaráznak nekem, de legalább szerencsére nem esznek meg, a hülyeségüket meg jól viselem, úgyis ritkán találkozom magamhoz hasonlóan nagy emberekkel, így hozzá kellett már szoknom az efféle baromságokhoz, mint amit ők is folyamatosan árasztottam magukból.
Aztán a csevegés közepére toppant be a szellemlány, állítása szerint az egyik céhvezér, éppen amikor a hibbantak patkányvadászatra indultak volna.


Teljesült álmok, életcélok:
-

Társadalom

Titulus: Elég híres holomodell volt egy időben.

Kapcsolatok: (Nos sokan, mivel innen származom.)
Rabraquat - Egy jó jtáéknak indult és remek kaland lett belőle. A fickó majdnem annyira öntelt és gyönyörű mint én... sőt! Szóval határozottan szimpatikus, hogy van végre valaki, aki nem csak a csizmám talpát nyalogatja kiéhezve.
Fiona Frefall - Nem túl szimpatikus a csaj, de lehet egyszer meg kell majd keresnem...
Izabelle - Idegesítő unokatestvér akiről semmit nem tudok azon kívül, hogy tényleg baromi bosszantó.
Wilin I. Macbelag (Ieas) - Az állítólagos férjem... nah még mit nem! Egy idegesítő, beteg pszichopata, aki elrabolt, elvette a szabad akaratom, hogy a többiről ne is beszéljünk!
Mercury Niqecanuwa Mikomi (Hirig) - Idegesítő hisztis nőszemély, a hátam közepére sem kívánom!
Fenrir - Csinos pofika, de egy éjszakánál többre nem vállalnám be, mert amint kinyitja a száját elmúlik a varázs, ami a kék szempár miatt kaphatja el az ember lányát.
Renata Rebel Wood - Remélhetőleg semmi közöm nem lesz hosszú, unalmas szakadt nőszemély.
Alyara Nirois - Egyszer már láttam, és a hatalma miatt lehet érdemes lenne barátkozni vele, de főleg a Csillagszemű után érdeklődik.


Eredmények: -

Népszerűségi ráta: 90% (Híres gazdag család imádnivaló kislánya, volt modell, szinte mindenki szereti, kivéve aki gyülöli, mert irigy rá.)

Vagyon

Összes pénz: Nos sok, papa vagyona a legnagyobb a jelen korban. Jelenleg 250 kMŁ van csak a számlámon feltöltésig, mert a többit elvertem már...
Ebből elköltött: -
Maradék: 250 kMŁ

Vagyontárgyak és felszerelés: Minden ami otthon van (kocsik, kütyük), már ha apa megengedi hogy használjam őket a sok balhém után.

Otthon(ok): - Stockbauer rezidencia

Egyebek


Felhasználó

Főkarakter: Lynarin

Eddigi eredmények: -

Staff-pozíció: -
Kép
Avatar
Evangeline Stockbauer
Kölyök
Kölyök
 
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.10.07. 18:01
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter

Re: Evangeline Stockbauer

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.10.09. 23:30

Lássuk a kezdőreagod... :) Elfogadva.
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion


Vissza: Vérfarkasok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó