Fenrir

Fenrir

HozzászólásSzerző: Fenrir » 2012.09.12. 00:57

Általános

Karakter régi neve: Lakatos Tamás

Karakter új neve: Fenrir

Kora: 23

Nem: Férfi

Faj: Vérfarkas

Szint: 2. szint - Suhanc

Jellemzők

Külső tulajdonságok: A szeme kék maradt de sokkal jegesebb árnyalatot vett fel. A haja egy lehelettel világosabb lett és kissé acélos árnyalatú, valamint azóta röviden hordja. Fizikuma sokat fejlődött az átkeléssel. Acélsodronyszerű izmok feszülnek bőre alatt. Arca rend szerint borostás, amit az Ulfrictól kapott hegek szelnek át. Robusztusabb lett, de azért még nem egy testépítő. Farkas alakban köd-szürke bundája és sötét hosszanti sörénye van. Testfelépítése farkasokhoz képest masszív. Egy jól megtermett északi farkas alakját veszi fel. Van néhány sebhelye, amik maradandónak bizonyultak, de csak kozmetikaiak.

Belső tulajdonságok: Hangulat függő ember. Néha visszavedlik a nehezen barátkozó korai énjébe, máskor eljátssza az "arcot". Bár a hosszú évek tanulása kissé filozófikus irányba terelte jellemét mégis inkább az ösztönök hajtják. Előszeretettel morgolódik és provokál másokat, fitogtatja erejét. Nők közelében veszélyes, olyankor pillanatok alatt előjön belőle a vadász. Ha feladata van vagy mondhatni "szagot fog" hihetetlenül rá képes fókuszálni, és bár olyankor se vedli le a farkasbőrt, de ha egyszer valakit követni kezd, az elfuthat, de el nem bújhat.

Képességek:
  • Kiemelkedő tulajdonság: Nyomolvasás/nyomkeresés /2p
  • Dominancia IV /10p
  • Alakváltás I /1p
  • Regeneráció I /1p
(14/14[5+szintből:3+Toborzóverseny:3+Kaland<Időfolyam(2),Karácsonyi Lidércnyomás(1)>:3])

Események & Idő

Átkerülés időpontja:

Életút:
Érkezésem nem volt a legfényesebb, sőt. A kiborulás és a zárt osztályra való beutalás előtt viszont segítségemre sietett Alyara, bár csak lidérc formájában. Én persze próbáltam túljutni a traumán, de még a gyenge vicceim se segítettek. Sajnos ez a találkozás rövidre sikeredett, de ígéretet kaptam arra, hogy még találkozunk.
Egy tündér lelki békéje és egy helyi suhanc önérzete árán sikerült kijutnom H'Sekiratból és eljutnom Bloosxbe.
A farkasok városának közelében bukkantam rá Fekete Holdra, aki a helyi falka vezérnősténye, mint utólag megtudtam. Elvezetett a "város" felé, de út közben megejthettem itt létem első komolyabb összecsapását. Bár az ellenfél szemmel láthatóan túlerőben volt, szerencsénkre engem alábecsültek. Talán csak ennyi mentett meg minket. Az incidens után a nőt nekem kellett a táborba cipelnem ahol végre találkozhattam az alphával is. Ulfric viselkedése és modora, nos, leginkább egy részeges nagybácsira emlékeztetett, de legalább néhány apróságot megtudtam a világról.
Újdonsült sátram elfoglalása után becsatlakoztam egy kisebb társasághoz, akik a legénybúcsú itteni megfelelőjével múlatták az időt. Vagyis ittak, röhögtek és megtépték kicsit egymást. Valahol ekkortájt vettem biztosra, hogy előbb vagy utóbb, de szembe fogok kerülni az alphával.
Ahogy kezdtünk belemelegedni a mulatozásba felbukkant három határvadász, a Fúriák. Rögtön magukkal is rángattak és miután kiosztották a szekálás rájuk eső részét, nyakamba sózták a nagyfőnök privát megbízását.
Nem volt nagy meló, keressem meg a "sötétség királynőjét" és figyeljem. Hát a hölgyemény meglett, és érdekeset beszélgettünk, de végül Ulfric utasítására kivontak a hepajból mielőtt komolyra fordultak volna a dolgok. (Lynnel leegyeztetve.)
* Az elmúlt két(?) év eseményei: Farkastörvény *
A két év "nyaralás" után Tappancs unszolására a "szárnyaim" alá vettem Naarozairt és Nymlothot, majd együttesen tettünk egy kirándulást a vadászok tengerparti laborjához. Sárkánylovaglás, kiméra, vadászok lézerstukkerekkel, egy igazán eseménydús kaland aminek során kimentettünk pár jómadarat a vadászok karmaiból.
A mentőakciónk után igen szó szerint azonnal egy másik "kalandba" rángattak bele. Így kerültem a helyi "időzsaru" társasághoz, a Valhallához. Itt új emberekkel ismerkedhettem meg, többek között egy Serakriss nevű tudóssal, Dylannel a katonával és Emmával a törzsünk leendő tagjával. Mind szintén a múltból jöttek. Eoryann és Sashi pedig "helyiek". Ám úgy fest, igen komoly itt a lemorzsolódás. Eoryannt már az elején kirántották mellőlünk, érkezésünk másnapján pedig Nar sérült meg és hullott ki. Végül betoltak hozzánk egy új embert de nagyon nem volt lehetőség megismerni, hisz rögtön szétszéledt a társaság, és mindenki külön kiképzésre indult. Az én kiképzőm egy Torda nevű furcsa fazon, de azt hiszem jóban leszünk.

A rövidre fogott képzés után kiderült hogy komolyabb gondok is vannak Valhalláéknál. Ezért halasztva lett az egész téma és így haza kerülhettem.
Egy könnyed mulatozással és tombolással telt telihold után egy héttel ismertem meg Csavargót. Tisztes nevén Renata, de valahogy illik rá az amit én akasztottam rá. Az Ösvényeken vezetők egyike, Vöröslő Hold volt vele. Na igen, a bolt még mindig köpködi ide a fajtánkat.
A lánynak segítek első, önálló átváltozásánál. Egész hamar ráérez az ízére, majd némi játszadozás és kergetőzés után elviszem a sátramba. Itt, újra emberi alakban és a tőlem kapott ruhákba öltözve beszélgetünk egy darabig, de előbb egy Trish nevű plázacica-átváltozott farkas, majd Alyara újbóli kinyilatkoztatása zavar meg minket.
Végül a plázacicától megszabadulunk, Alyarával pedig megegyezünk abban, hogy elindul hozzám.

Jó pár nap múltán Alyara végre befutott, a közbe eső időben pedig Rebel okítására koncentráltam.


Teljesült álmok, életcélok: A törzs befogadta.

Társadalom

Titulus: "Nyomkereső"

Kapcsolatok:


    Farkasok:
  • Fehér agyar a.k.a. Ulfric :Ő a falka feje, az alpha, a nagykutya. Leginkább egy részeges nagybácsi modorával bír. Kedvelem, tisztelem és egyszer feltörlöm vele a padlót.
  • Fekete hold a.k.a. Lupa: Ulfric asszonya, az életemmel tartozom neki.
  • Rassia & Kősziklákat Emelő valamint falkájuk: Jófej, igazi "falusi" farkasok
  • Fúriák falka:
      [-]Bércekről letekintő: Legidősebb nővér, rideg és kimért.
      [-]Sziklákról nyilazó: Kemény, igazi szemét dög.
      [-] Fák között surranó: A bájos nővér, egy kis tűz és igazán vonzó lesz.
  • Fehér Tappancs: Fehér Agyar és Fekete Hold lánya, amolyan indián kishúgi.
  • Éji Gyilkos: Tappancs nagybátyja, őt mentettük meg a vadászoktól.

    Valhalla:
  • Erik Björnsson: A boss
  • Theodore Soleil: A kisfőnök
  • Karin Williegut: A helyi terminátor. Karót nyelt, túl katonás, és azt hiszem nem kedvel.
  • Miya Melissa Musashi a.k.a. Sashi: Na őt kedvelem. Vagány, dögös, bír inni.
  • Torda: A kiképzőm. Úgy fest jó arc.

    Egyéb:
  • Bradawn: Valami izé, szintén a vadászoknál találtuk.

    Játékos karakterek:
  • Naarozair: Egy idegesítő sidhe kölyök, de még nevelhető.
  • Nymloth Dracarys: Sárkány alakváltó, kicsit túl merev, kicsit túl szamuráj, de legalább a miénk.
  • Alyara Nirois: Segítségéért hálás vagyok neki és megkedveltem.
  • Lynarin Seeragic: Egy igazi vad vámpír rib**c (mellesleg félig sidhe). Egyszer vagy megölöm vagy megd***m, vagy mindkettő.
  • Emma Raine Shyama: Törzsünk legújabb tagja, bár úgy tűnik kicsit még túl hisztis és túl depis
  • Serakris Valentius: Múltból jött tudóspalánta, de inkább hasonlít Dick Tracyre.
  • Eoryann Qaeriss: Egy helyi sidhe.
  • Dylan Crayton: G.I.Joe
  • Renata Rebel Wood a.k.a. Csavargó: A bolt legújabb farkasa. De úgy tűnik ő ennek született.
  • Evangeline Stockbauer a.k.a. Trish: Egy nagyvárosi plázacica akinek még NAGYON sokat kéne tanulnia a farkas létről.


Eredmények:

Népszerűségi ráta: A Farkasok között már egész megkedvelte a többség a nyitottsága és vérfarkashoz méltó vérmérséklete miatt. Bár egyesek riválist látnak benne, főleg hogy igen hamar elfogadták a magasabb pozícióban lévők. Főként a Fúriákhoz való viszonya, illetve az alpha pároshoz és a lányukhoz való kötődése miatt.

Beilleszkedettség: 70%

Vagyon

Összes pénz: 350
Ebből elköltött: 5
Maradék: 345

Vagyontárgyak és felszerelés: Fenrisúlfr medál, ruhák, sátor. Herbalista felszerelés, gyógykencék és tinktúrák.

Otthon(ok): Sátor Bloosx peremén.


Egyebek

Törzsi neve: Ködökön Járó
Félfarkas alak és Farkas alak *Bár a színezés nem tökéletes.*

Felhasználó

Főkarakter: Legion

Eddigi eredmények: 2012. Január Hónap Játékosa

Staff-pozíció: ---
"May you be in heaven half an hour before the Devil knows your dead. This all goes sideways and we both end up dead, meet me at the bar, I'm buying!" - Garrus Vakarian, ME3
Avatar
Fenrir
Suhanc
Suhanc
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.09.11. 21:42
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Draechen, Murgen

Re: Fenrir

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.09.16. 20:56

Kérlek még tüntesd fel a konkrét kiemelkedő tulajdonságodat, illetve linkeld a kis novelládat.
Egyébként elfogadva. :)
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Fenrir

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.10.02. 16:49

Serakris Valentius meghívása után +1p a jutalmad.
{III. Toborzóverseny}
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Fenrir

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.01.08. 16:02

Serakris Valentius aktivitása miatt +1p a jutalmad.
{III. Toborzóverseny}
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Fenrir

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2013.01.15. 14:12

Nos kicsit ismét megkésve ugyan, de gratulálok!

Kép

2012. Január Hónap Játékosa
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Fenrir

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.09.01. 16:17

Ren End'ald meghívása után +1p a jutalmad.
{IV. Toborzóverseny}
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Vérfarkasok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó