Renata "Rebel" Wood

Renata "Rebel" Wood

HozzászólásSzerző: Renata Rebel Wood » 2013.04.30. 19:03

Általános

Karakter régi neve: Helen Ramirez

Karakter új neve: Renata "Rebel" Wood

Kora: 24

Nem:

Faj: vérfarkas

Szint: 0. szint - Tipikus XXI. századi

Jellemzők

Külső tulajdonságok:
160 cm körüli magas, erős csontozatú, mokány nő. Kerek vállak, izmos hát, széles csípő, rövid, de erőtől feszülő combok. Nem nevezhető vékonynak, de a túlsúlyostól még távol áll. Minden mozdulatában benne feszül a kirobbanni készülő energia és magabiztosság. Hosszú, kócos haja dús, vastag szálú, durva tapintású.

Belső tulajdonságok:
Önfejű, makacs, akaratos és örökkön lázadó. Nem véletlen ragadt rajta a Rebel becenév. Úgy érzi, hogy iszonyatos düh tombol benne, amit ha nem feszít neki valaminek, akkor őt emészti el és ettől bizony fél. Gyűlöli a rendszert, ami szétzúzta a családját, a rendszert, ami diliházba zárta, ami a gazdagokat és a hatalmasakat szolgálja, miközben a szegényeket rabszolgasorsba taszítja.
Nem viseli el, hogy korlátozzák, hogy megmondják neki, hogy mit csináljon. Ha valaki ezt tiszteletben tartja akkor meglepően barátságos tud lenni. Alapvetően társas lénynek tartja magát, csak a társaságát igen kritikusan válogatja meg.

Képességek:
- Regenerálódás II: 3p;
- Alakváltás I: 1p;
- Önuralom I: 1 p.
(7/5 - 1 pont: Karácsonyi lidércnyomás; 1 pont: szintlépés)

Események & Idő

Átkerülés időpontja: 2900. augusztus 22. (2012. május 4.)

Életút:
Átkerülésemet követően heves közelharcban sikeresen legyőztem egy antik ezüst tükröt, győzelmem ára néhány indokolatlanul fájdalmas vágás. Az eset szemtanúja volt Neferadynee, egy földre szállt angyal, defektes kerekesszékben. Miután Vikinget összeszedtem újdonsült pajtásommal elindultunk a városban. Nem sokkal később Murgen személyében végre többé-kevésbé helybéli társaságára is akadtunk, ám nem maradtam sokáig újdonsült társaimmal, ugyanis a bennem éledező farkas megrettentett, összezavart és feldúlt, így attól félve, hogy kárt teszek valakiben inkább futásnak eredtem. Fajtársam, Agni talált vakart össze, tőle tudtam meg azt is, hogy sebeimet valószínűleg ezüst okozta, ami fajtánk számára mérgező. Agni jó fej volt, megetetett és némi támpontot adott ehhez a világhoz, de hamarosan kiderült, hogy csapdába akart csalni, gunyoros-kedves szavaival a hatóságok kezére akart játszani, amit természetesen nem hagyhattam. Egy kisebb csete-patét követően Blooxs egy hóborította rétjén tértem magamhoz, csak hogy a srác tovább gúnyolhasson, majd mikor feltűnt a színen Fenrir, nemtörődöm mosollyal az arcán passzolt le engem, a "kölyköt" és tűnt el a szemem elől. Így aztán kettesben maradtam a sebhelyes farkassal, akivel hamar megtaláltam a közös hangot. Azóta volt szerencsém Thrishez, a beképzelt milliomoshoz, akinek lógok egy pofonnal, amiért tárgyként beszélt Vikingről.



Teljesült álmok, életcélok:

Társadalom

Titulus:

Kapcsolatok:
Neferadynee (angyal, JK): Együtt kerültünk át a jövőbe. Kissé elvarázsolt és anyáskodó, de rendes csaj. Ha nem rémültem volna halálra, hogy esetleg széttépem tehetetlen dühömben, talán még mindig együtt kószálnánk.
Murgen (tündér, JK): Vagány kis pilleszárnyú, akit óriási arccal áldott meg az ég. Bosszantó, de legalább valódi egyéniség.
Agni (vérfarkas, NJK): Nagyszájú, örökkön mosolygós, már-már gunyoros srác. Azok után, hogy falkát és jó társaságot ígért, képes lett volna a hatóság kezére játszani. Legszívesebben jól megtépném ezért, de persze hagytam, hogy csak úgy ellépdeljen.
Fenrir (vérfarkas, JK): Azt hiszem a vérfarkasos történeteket ő ihlette. Erőt sugárzó kiállás, fenyegető kisugárzás. Úgy érzem hamar megtaláltuk a közös hangot és jól kijövünk egymással.
Evangeline Stockbauer (vérfarkas, JK): Gazdag apuci pici lánya. Rémes egy bige, ráadásul lógok neki egy képentörléssel, amiért sértegette a patkányom.
Alyara Nirois (alakváltó boszorkány, JK): Fenrir barátja. Egyelőre csak a szellemképével találkoztam, remélem élőben is szimpi lesz.


Eredmények:

Népszerűségi ráta:

Beilleszkedettség: 0.00%.

Vagyon

Összes pénz: 200 kMŁ + 75 kMŁ
Ebből elköltött: 0 kMŁ
Maradék: 0 kMŁ

Vagyontárgyak és felszerelés: A ruha, ami rajtam van: rongyossá szakadt farmer, foghíjas szegecses övvel, kopott, szétrúgott orrú, több helyen lukas bakancs, egy khaki zöld trikó és a foszladozó felvarrókkal és mindenféle szegecsekkel díszített letépett ujjú farmerdzseki.

Otthon(ok):


Egyebek


Viking, a patkányom, aki általában a vállamon vagy a nyakamban gubbaszt és a farmerdzseki zsebében alszik.

Felhasználó

Főkarakter: Ő lenne az :)

Eddigi eredmények: - 2013. December Játékosa
Kép
Avatar
Renata Rebel Wood
Kölyök
Kölyök
 
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2013.04.29. 12:32
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Renata "Rebel" Wood

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.04.30. 19:13

A dátum 2900. augusztus 22-ike. Hogy ez a jelenben mennyi volt, azt Rád bízom, de mindenképpen a 2013-as hidrogénháború előtt. :) Elfogadva.
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Renata "Rebel" Wood

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2014.01.12. 12:40

Kép
2013. December Játékosa
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Vérfarkasok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó