Jessie Ellwood

Jessie Ellwood

HozzászólásSzerző: Jessie Ellwood » 2012.09.25. 18:30

Általános

Karakter neve: Jessie Ellwood

Kora: 28

Nem:

Faj: Vadász

Szint: 1. szint; Újonc

Jellemzők

Külső tulajdonságok: Szemrevaló nő, az edzettsége miatt tökéletesnek mondható izomzattal. A haja hollófeketén omlik a vállai alá, kivéve, ha feltűzi őket. Járása és megjelenése magabiztos és nagyon csendes. 170 cm magas, furcsa sötétbarna szembogara nem sok jót ígér. Némi volt keleti beütést figyelhetünk meg a barnáin és az ajkai ívében. Általában sötét színű ruhákat kedveli, egy fegyver biztos mindig lóg az oldalán. Már, ha észreveszed...
A kis kalandja után váll implantátumot hord, ami látható, ha éppen nem takarja ruha, a bal szeme pedig szintén implant, szakértő kiszúrhatja.


Belső tulajdonságok: Lobbanékony természet, de amikor kell visszafogja magát és a társait is, ha szükséges. Szókimondó, mindig elmondja a véleményét, ha úgy gondolja, hogy meg kell osztania másokkal. Szarkasztikus, de minimum ironikus megjegyzés bármikor elhagyhatja kedvesnek tűnő ajkait. A Hitével kár vitába szállni, mert ha teheti rövidre zárja a beszélgetést, az Istentelen hozzászólók megbüntetésével.

Képességek:
Kiemelkedő tulajdonság:
    Rejtőzés: 0p
    Lopakodás: 0p
    Célzás: 2p
    Harcművészet (jiu jitsu): 1p
Beszerzés: 1p
Misericordia: 2p (1+2)

Összes pontok: 9 //6 (szintenkénti pontok); 1 (ET); 2 (Vadászidény)//
Elköltött pontok: 7
Maradék pontok: 2

Események & Idő

Életút:
. . : Holonapló : . .
Vadászidény hadművelet:

Megint engem raktak ki a nyüves bolt elé, mert véletlenül bemostam annak a parasztnak. Mindegy, nemsokára megérkezett Nagy Jimmi (Riggs) és szép Heléna (Linda). Elkísértem őket regisztrálni, mert olyan aranyos vagyok. A Tanácsházán találkoztam Gryffel, aki elvitt Kurt Ambrose Őrnagyhoz. Új feladatot kaptam, a kis csipetcsapattal keressem fel Alyara Nirois, mert csak. Majd jönnek az infók, meg minden. Hát elmentünk, találkoztunk még ott Ry Fomorral, meg Renaviellel, az angyallal. Az időablak zárulni akart, de csak Gryfftudta, hogy mi a helyzet, ő meg nyugodt volt. Egyszer azért megdádázta Riggsset, csak a miheztartás végett, jót röhögtem. Lindával közben összehaverkodtunk, de valami közeledett. Aztán jött valami gyűrű, meg varázslat, meg látomás, gőzöm sincs már, hogy mi volt, az események gyorsan pörögtek. A lényeg, hogy Nirois eltűnt, Riggs meg már korábban lelépett. Utána szétszéledt a csapat. Én, meg a két jómadár, plusz Rider a csatornába mentünk, ahol a Bűzgombóc-hadtest tagjaival futottunk össze. Gyorsan lerendeztem párat belőlük, de mákból eltaláltak, aztán meneküléskor lerobbantottam a csatornát. Isten megmentett minket, kivéve Ridert, aki eltűnt. RIP.
A Kórházban ébredtünk, Ry jól, Linda kicsit rosszabbul, én meg félholtan. Lesz új bal vállam, bal szemem, de istennek hála élek. Lindávalmajd még összejövünk, tényleg jó csaj és tényleg jó az a bizonyos hátsó. Ez van. Reméljük nem csinál hülyeséget és nem kell levadásznom, sajnálnám.


Teljesült álmok, életcélok: Életben van.

Társadalom

Titulus: Bullseye Jessie néven ismert a vadászok között, szinte bármit eltalál, szinte bárhonnan.

Kapcsolatok:
Riggs O`Connel - Nagydarab, erős, vadászkezdemény. Erőszakos és buta, hullajelölt, de kell valakit a golyók elé vetni. Múltlakó.
Linda (Kathleen Sirett) - ájuldozós boszi, de igen jó a s*gge, nem menthetetlen, jó a humora. Múltlakó.
Kurt Ambrose Őrnagy - Vhinudrati nagykutya, valami különleges csapattól. Modoros, jó katonának tűnik.
Gryff Thomson - avagy Madárka. Rohadt kemény gyerek és mindig szerénynek akar látszani. Kár, hogy nem vagyok vak. Nőbolond, ezért sosem kapja meg tőlem, amit akar. vagy de.
Vera Rider - párducos alakváltó, mitugrász. A csatornában eltűnt állítólag. Szerintem kampec neki, ez sem az én dolgom lesz már. Múltlakó.
Renaviel - Angyal, aki elég szerencsétlen. Isten legyen vele. Ámen
Alyara Nirois - Alakváltó, nagy spíler. Eltűnt, remélem a körözés már megvan ellene. Mindenki érdekében. Múltlakó.
Ry Fomor - Okos, jóképű srác, kár, hogy mágus. Múltlakó.

Eredmények: -

Népszerűségi ráta: 0.00%

Vagyon

Összes pénz: 250 kMŁ
Ebből elköltött: 0
Maradék: 250 kMŁ

Vagyontárgyak és felszerelés: lézerpisztoly, szem implantátum (IFF), fej implantátum, váll implantátum

Otthon(ok): -


Egyebek
-

Felhasználó

Főkarakter: Rabraquat

Eddigi eredmények: -

Staff-pozíció: -
Avatar
Jessie Ellwood
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2012.09.20. 11:19
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter
További karakterek: Rabraquat, Garien Seardur, Oldman

Re: Jessie Ellwood

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.09.25. 22:42

Elfogadva Bullseye kisasszsony, irány hátsón billenteni azokat az istentelen sidheket! :D
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne


Vissza: Vadászok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó