Laila Finisse

Laila Finisse

HozzászólásSzerző: Laila Finisse » 2012.06.13. 15:49

LAILA FINISSE

Kép Kép Kép Kép

Általános

Karakter régi neve: Magyar Klára

Karakter új neve: Laila Finisse

Kora: 20 év

Nem:

Faj: Vadász: Harcos

Szint: 2. szint; Ifjú vadász

Jellemzők

Külső tulajdonságok:

Haja, a csodálatos, tökéletesre igazított haja, ez a drága, vakító arany kócos feketévé vált, ami lassacskán már a háta közepét súrolja. Madárfészek. Szeme kivilágosodott, és átlagos lett. Barna. Átlagos. Köznapi. Testalkata nem igen változott, egyedül a jelenlegi csípőméretével nincs megelégedve.

Belső tulajdonságok:

Klára kissé buta, de ezt igen jól palástolja. Elkényeztetett fruska volt a mi világunkban, ám átlépvén a fátylon észrevette a valódi értékeket – így kezdeti sznobizmusa elenyészni látszik. Vadász lévén nincsen semmilyen különleges képessége – és ezt kifejezetten utálja. Reméli, hogy sosem fog múltjára fény derülni, így állandóan hazudozik arról, hogy kicsoda és hogy mit csinál, vagy hogy miért nem ért a vadászathoz.
Könnyen felkapja a vizet, szókimondó és arrogáns. Nagyon intenzív érzelmei vannak, talán ezért is olyan jó szerető. Ha szerelmes semmit és senkit nem lát, csak a szerencsés (vagy szerencsétlen?) Nagy Őt.
Klári imád minden csecsebecsét, a létező összes dolgot gyűjti, és rettenetesen kíváncsi. Hatalmas kalandvággyal rendelkezik – máskülönben sosem került volna el hazulról.

A jövőben élni nehéz feladat, és nem csak a külsejét, hanem a személyiségét is megváltoztatták a viszontagságok. Nagyon furcsa helyzetben van most Laila: nem tudja eldönteni, hogy kicsoda is ő valójában - bár ebben közrejátszik emlékei elvesztése is. Szerelme, a vámpír-démon Max pozitív hatással van értékrendjére, gondolkodásmódjára és viselkedésére is, így a hajdani ostoba liba lassan kiölődik belőle.

Vérerdő Virága kedvesebb, megfontoltabb, ám ugyanúgy imádja magát is, de sokkal több figyelmet fordít a külvilágra is. Kilépett Klára kis buborékjából, továbbra is érdeklődőn, de megfontoltan tekint a jövőre. Keresi az igazságot, és megveti a korrupciót. Úgy véli, hogy amit négyszemközt illik elintézni, az nem tartozik a publikumra. Ugyanúgy beszédes, csevegő típus, de figyel a másik reakcióira és érzelmeire, figyel arra, hogy ne gondoljanak róla ostoba dolgokat, hogy tisztességesnek és elragadónak lássák. Szeret, de nem elvakultan, figyelmét többfelé is ki tudja terjeszteni. Kíváncsisága hatalmas tudásszomjjá fejlődött, hiszen rádöbbent arra, hogy semmiféle ismerettel sem rendelkezik.

Ez a két személyiség, tehát Magyar Klára és Vérerdő Virága egyként létezik Laila Finisse testében, tudata szétszakadt. A két személyiség egyelőre nem tud egymásról, mindketten csak bosszantó látomásnak élik meg a másikat.

A necraditi fellegvárban történtek után Klára és Virág kezd eggyé válni, létrehozva ezzel Lailát.

Képességek:

- Kiemelkedő tulajdonság (szépség) 0p;
- Beszerzés: Energiafegyverek 1+2p;
- Beszerzés: Lőfegyverek 1p;
- Beszerzés: Közelharci fegyverek 1p;

(Karakteralkotás: 5p + Tábor: 3p + MET II.: 1p + Első szint: 1p + Második szint: 2p = 5p/12p)



Események & Idő

Átkerülés időpontja: 2010. november 21. - 2899. november 22.

Életút:

Hát, hol is kezdjem? Alighogy megérkeztem ebbe az elátkozott marhaságba, amit jövőnek neveznek az itteni dilisek, egy mocsoklakó máris elragadott, mert azt gondolta, hogy a felettesem. Én meg épp nem tudtam mást csinálni, szóval követtem.

Az idióta elrángatott engem valami üvegpalotába, ahol végül sikerült leráznom… és találkoztam az én Andorommal! Jaj, még szerencse, hogy megbocsájtotta azt a kis balesetet a lézerfegyveremmel… Viszont az a bige – királynő vagy micsoda – tuti hogy el akarta csábítani a szerelmemet!

Végül nem volt időm lelőni a csajt, helyette Andorral körbejártuk a várost. Szermányoltunk nekem rucit, egy bőrt, ahova a fegyvereimet dughatom, meg rá egy lenge nyári öltözetet. Aztán Andor megint egy uralkodóval futott össze – illetve inkább az a paraszt jött el érte -, és elváltak útjaink.

Találkoztam pár balfékkel, aztán megint Rabbal, de inkább faképnél hagytam mindenkit.

Nem igen kellett volna otthagynom őket, mert valami rohadék a Ködös Parkban rátapadt a nyakamra. Amikor kinyitottam a szemem férfiak vettek körül. Lucius D. Earl aztán felsegített, és szorosan magához ölelt! Beleborzongtam az ölelésébe. Aztán elment, de hagyott nekem egy nyakéket.

Végül a Fősugáron találkoztam megint Andorral. Pöpec egy motorja volt, nem mondom! Szerencsére gyorsan elvitt egy ruhaszalonba, ahol a véráztatta gönceimet lecseréltem néhány ropogós gyönyörűségre.

Elvitt engem vacsorázni, aztán mókáztunk egyet – illetve mókáztunk volna, ha az a kis hülye piros ruhás ribi nem jelenik meg. Megpróbáltam lelőni, de lenyúlta a fegyverem. K*rva. A következő helyzetet nem értettem, ugyanis rám esett egy vámpír, de szerencsére lelépett Cassandrával, és Rabbal folytathattuk az orvososdit.

Beléptünk egy kastélyba… ahova nem kellett volna. Nem emlékszem, mi történt odabenn, egész végig a torkomat szorongattam a korábbi vámpírtámadástól sokkot kapva. Aztán megszületett egy gyermek, és mielőtt bármit is megtudtam volna róla, egy vörös ligetben tértem magamhoz. Aztán minden feszültség, ami eddig gyülemlett bennem, kitört, és végül megint elaludtam.

Egy furcsa kastélyban tértem magamhoz, ahol rettenetes híreket kaptam: Andor, az én egyetlen szerelmem, az életem... meghalt. Meghalt a vérviharban, ami a vörös ligetben tört ki. Meghalt Hiriggel együtt. És abban a pillanatban én is meg akartam halni.

Végül a vér és ez a férfi, Max hozta meg nekem a megnyugvást. Megnyugtatott szavaival, és magához fogadott. Ám mielőtt még komolyabbra fordulhatott volna a kapcsolatunk, felettébb érdekes helyzetbe keveredtem. Szeretkeztem egy démonnal, és egy terhes nővel. Szép. Komoly bűntatot ébresztett bennem ez a hely, hiszen még 24 órája sem voltam özvegy, máris ittam egy másik férfiból, és még egy légyottban is részt vettem.

Kicsit rendbe szedtek a kastélyban, és össze is barátkoztam Ros-zal. Szegényke viszont kicsit rosszul lett, megindult a szülés. Szerencsére Calla ott volt mellette, így nem eshetett baja. És ekkor elkezdődött...

Ideiglenesen új testet kaptam, minthogy Ros is. A Vérmocsárba kalauzoltak minket. Új japán testemben viszont senki sem ismert föl, amit ki is használtam. Rost oltárra fektették, én pedig ott voltam mellette, hogy segítsem a szülésben. (Ettől az időszaktól nem emlékszik Rabraquatra.) És akkor megszületett Vérkönny. Kirepedt Ros hasából, de én nem foglalkoztam vele, egyedül arra koncentráltam, hogy életben tartsam a barátnőmet, hiszen Asmodeus keresztbe lenyelt volna, hogyha elragadja szerelmét a halál.

"A vérből született megérkezett, el fog bukni a világ a vér mosta sziklák oltáránál..." - szólt egy üzenet. A szél hozta, maga a Levegő. Nem tudtam, hogy miért kaphattam. Nem értettem. Máig sem értem.

Felsegítettem Rost, és Max telepatikus kérésére a parthoz vittem. Közben kitört a káosz, az ezüst és a vörös fény beragyogta a teljes mocsarat. Kimaradván a központi történésekből, csak vigyáztam Rosra, és vártam, hogy végre értünk jöjjenek. Úgy is lett. Max és Ash betereltek minket egy kisebb barlangba, ahol ismét táplálkoztam, és felajánlottam mesteremnek a véremet. És végül eljöttünk erről a borzalmas helyről.

A Nekromanták fellegvára lett végül az otthonom. Megtudtam, hogy kicsoda Max és Tony pontosan, illetve, hogy én miért vagyok Vérerdő Virága. Egy kisebb ideg összeroppanás után újra sikerült megbékélnem magammal, és átadtam teljes valómat a vérnek. (Vérszolga.) Max vigyázott rám, kényeztetett. Ám a rémálmaimtól még ő sem tudott megszabadítani: a Pokolban tértem magamhoz, aztán felébredve idegtépő látomásomból, még mindig zavarodott voltam.

A hangulat a tetőfokára hágott étkezésem alatt, amikor hallucinálni kezdtem, számból nyár csorgott, és átvette rajtam az őrület a hatalmat. Törtem-zúztam, téptem, szakítottam, még végül az eszméletemet elvesztve a padlón kötöttem ki. (Tudathasadás)

Magamhoz tértem után találkoztam egy Arich nevű igencsak udvarias vámpírral, akiről kiderült, hogy ő fog elkísérni engem a vámpírbálra, amitől még mindig rettegtem. Ő azonban oldotta a bennem lévő feszültséget, és nevetgélve ütöttük el az időt. Türelmetlen várakozásunknak egy Siren nevű, vörös tekintetű hölgy vetett véget, aki végre meghozta nekünk a báli meghívókat, és közölte, hogy ő fog minket felkészíteni a neves eseményre. Elégedetten jegyeztük meg társammal, hogy bizony elég későn sikerült szólniuk a szervezőknek, de egyébként semmi akadálya, hogy elkezdjük a procedúrát. Siren felöltöztetett, majd bevezetett minket a társasági tánc, és a bál csodálatos világába. Kitanultunk mindent, aztán már hipp-hopp: indultunk is.

Félelmetes, vámpírokkal teli helyre érkeztünk. Ám Arich társasága megnyugtatott, és én boldogan táncoltam vele, miközben egyre inkább megismertük egymást. Nem is tudom... talán elkezdtem iránta vonzódni. Elárultam neki, hogy nem emlékszem sok mindenre az életemből, mire felajánlotta, hogy segít felfedezni magamat, de megtalálta a magyarázatot: bizonyára valami sokk érhetet a közelmúltban, amiért nem hagy az agyam emlékezni. A bál után velem marad, és hipnotizál. Nem félek tőle, megbízom benne. Minden rendben lesz. A bált hamar meguntam, bár Arich társaságát nagyon élveztem. Mégis, arra kértem kísérőmet, hogy vigyen haza. Visszamentünk Sirenhez. Mielőtt még elindulhattunk volna haza, megérkezett egy alak a bálra, és az árnyak megremegtek körülöttem... És bennem... Arra eszméltem, hogy egy kellemetlen, félelmetes fószer, bizonyos Árny rontotta el a bulit, így gyorsan el is hagytuk a helyszínt, és végre hazatérhettem az én hercegemhez!

Leírás a 180. hozzászólásig.

Teljesült álmok, életcélok:

- Andor, Andor, Andor...

- Ki az az Andor?

Új célok:

- Tudással vértezni fel magát, nyitott szemmel járni a világban.
- Rávenni Maxot, hogy vegye feleségül.



Társadalom

Titulus: Vérerdő Virága

Kapcsolatok:

- Rabraquat: Andor, Andor! Szeretlek, imádlak!
- Lynarin Seeragic: Tuti, hogy el akartad csábítani Őt tőlem, te mocsoklakó királynő! Ezért még megfizetsz!!
- Drabassus: Mocsoklakó fényes páncélban. Elvitte tőlem Andort.
- Jilline Praat: Cuki szárnyai voltak, többre nem emlékszem.
- Roger Dalber: Tudatlan egy szerencsétlenség volt, de lehetett vele flörtölni.
- Lucius D. Earl: Hercegnőnek szólított és a segítségemre sietett. És még jóképű is volt.
- Garien Seardur Megmentette az életem! Aztán sajnos azóta nem láttam, hogy ezt megköszönhessem neki.
- Cassandra: Lenyúlta a lézerfegyverem, és parancsolgatott. Még Lynarinnál is jobban gyűlölöm. Kinyírom, ha valaha találkozok vele!!
- Graefit: Beszólt Rabnak. Nem szimpi.
- Hirig: Kedvesnek kell lennem vele, mert Andor megkért rá.
- Arich: Nyájas, piperkőc alak. Leminősített. Le kell minősítenem.
- Valentin & Valentina: Vérfertőznek, és ráadásul mások előtt csinálják. Pfuj.

A fentebb lévő kapcsolatokból semmire sem emlékszik, lévén, hogy vámpírmestere rengeteg mindent kitörölt az emlékezetéből. -- Már visszatértek az emlékek.

- Max/Tony (Beleth): A két szerelmem egy testben. Én fogom kihordani a Virágukat, hogy újra két testben élhessenek. Már meg is tudom különböztetni őket, hiszen Maxnak zöld szeme van, Tonynak pedig vörös. Vörös, mint a vérem. -- Kihasználtak, elárultak! Elpusztítom őket!
- Asmodeus: Meg mert fenyegetni! Engem! Azok után, hogy mennyit segítettem a kis Virágának!
- Rosmerta (Skarlát Rózsa): Nagyon-nagyon jó barátnőm.
- Calla: Beteg egy nőszemély. Állandóan ugráltatott. Olyan volt, mint egy nagyra nőtt kutya a hercegem házában. És hülye libának nevezett.

A tudathasadás után újrakezdte építeni a kapcsolatait. Az fentebb lévő öt kapcsolatra mind emlékszik, bár kicsit talán másképp áll hozzájuk.

Klára kapcsolatai:

-

Virág kapcsolata:

- Larva: Szerelmem egyik nagyon jó barátja, egy különleges macska. Remek szolgálatot tett nekem, hálával tartozom neki. Kedvelem ezt a macskát.
- Arich: Nagyon kellemes, udvarias társaság. Vámpír létére rettentően jó modorú és figyelmes. Szívesen töltöm vele az időmet.
- Siren: Egyelőre semleges kapcsolat van közöttünk, majd meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok.
- Árny: Kiráz a hideg a fickótól. Soha, ismétlem, soha többet nem akarok vele találkozni.

Laila kapcsolatai:

-

Eredmények:

- Feltámasztotta Vérkönnyt a MET - A jádekő kaland során

- Kihordta Max gyermekét, ezáltal Tony-nak megint van teste.

Népszerűségi ráta: Mindenki dilisnek nézi, és nem igazán kedvelik remek modora miatt. // Max nevének hála ismert. A herceg miatt azonban érinthetetlen és jelentős védelem alatt áll.

Beilleszkedettség: 20% // 30%



Vagyon

Összes pénz: 350 kMŁ
Ebből elköltött: 0 kMŁ
Maradék: 350 kMŁ

Vagyontárgyak és felszerelés:

- Egy nyakék, melyet Andortól kapott.
- Egy nyakék, ami ha befeketedik, akkor találkoznia kell Lucius D. Earllel a Ködös Parkban. (Nemesis kalandmodul)
- Medál, mellyel japán testbe bújhat.
- Igazgyöngyök, Rosmerta könnyei.

Otthon(ok): Nekromanták fellegvára



Egyebek

Vérköteléket kötött egy Max nevű vámpírral, Caridwen segítségével, így most már Laila vérszolga. -- Feloldva, vámpírképességek elveszítve.

A Fenevad harapásának hála, halálosan retteg a vámpíroktól. Érdekes módon nem igazán fogja föl, hogy a jelenlegi szerelme is bármelyik pillanatban megölheti őt.

Tudathasadt, Klára nevezetű énje egy dühöngő őrült, Vérerdő Virága viszont egy kifinomult úrhölgyé kíván válni.



Felhasználó

Főkarakter: Alyara Nirois

Eddigi eredmények: -

Staff-pozíció: Adminisztrátor, ám e felhasználó nem számít Staffnak.

Etium ille est fur, qui fidutiam hominum rapit.
Avatar
Laila Finisse
Ifjú vadász
Ifjú vadász
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2012.04.08. 21:05
Tartózkodási hely: Necradit, Fellegvár
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Alyara, Mira, Eoryann, Neferadynee

Re: Laila Finisse

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.08.21. 21:58

Elfogadva.
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Laila Finisse

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.09.22. 13:09

Maxról itt vannak plusz információk a vámpír képességeid választásához és egyebekhez.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss


Vissza: Vadászok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó