Kathleen Sirett

Kathleen Sirett

HozzászólásSzerző: Kathleen Sirett » 2012.09.24. 19:46

Kép



Általános

Karakter régi neve: Linda Delmar

Karakter új neve: Kathleen Sirett

Kora: 22 év

Nem:

Születési hely: USA, egy észak-amerikai kisváros

Születési időpont: 1990.01.30

Fátyolos város: London

Faj: Mágiahasználó (boszorkány)


Jellemzők

Külső tulajdonságok:

  • Régi tulajdonságok: Linda régi teste 162 cm magas volt, teltebb alakú, mézszőke hajjal és zöld szemekkel. Teljesen meg volt elégedve önmagával, és élvezte, amikor a férfiak megfordultak utána.
  • Mostani tulajdonságok: A Fátyol átlépése után, Kathy-ként már 170 cm magas. Teste vékonyabb, sehol egy kellemes domborulat, ha csak a mellkasán lévő két halmot annak lehet nevezni. Vállai kicsit szélesek, csípője már-már fiúsan keskeny, de lábai hosszúak és izmosak. A régi szőke tincseket koromfekete, kissé göndör fürtök váltották fel, a zöld szemek szürkés-kékké változtak. Jellemzően farmert, sportcipőt és bőrkabátot hord, szoknyát nem hajlandó viselni. Lapockájára egy álom után két tetoválás is került, egy szöveg: Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem, valamint egy tollpihe.
Belső tulajdonságok: Igazi vadóc, senkire sem hajlandó hallgatni, megy a saját feje után, még ha ezzel bajba is kerül. Magának való típus, leginkább egyedül szeret tartózkodni, mert ilyenkor érzi csak, hogy önmaga lehet. Nagyon szeret olvasni, ugyanis így ki tud lépni saját világából és egy másikban élni tovább a könyvön keresztül. Ezenkívül nagyon jól rajzol, és szívesen szöszöl egy-egy alkotással órákig. Ha ezt teszi, szinte kikapcsol, és olyan, mint egy normális művészlélek. Alkotásai természetesen szorosan kapcsolódnak a tűz.

Kedvencek: tűz minden mennyiségben, emellett szeret olvasni és rajzolni
Életcélok:
    - Leszokni a szenvedélyes gyújtogatásról, lopásról (a kölcsönvétel nem számít!)
    - Megtanulni varázsolni
    - Találkozni egy sárkánnyal


Képességek

Kiemelkedő tulajdonság: közelharc 0p
Kiemelkedő tulajdonság: lopás 0p
Elemi mágia (tűz) : 2p
Idézés (tűz) : 2p

[5p + 1p (szintlépés) + 1p (Karácsonyi lidércnyomás) + 3p ("Testvér" kihívás) + 2p (Vadászidény) = 12p, elköltött: 6p, maradék: 6p]


Események & Idő


Átkerülés időpontja: 2012. augusztus 4. - 2900. augusztus 4.

Életút

Részletek a tűzzel játszó jéghercegnő naplójából

"...Az átkerülésem történhetett volna simán és egyszerűen is. De persze, hogy nem. Nem elég, hogy szó szerint átestem az új világba, alig hogy magamhoz tértem, máris a nyakamba kaptam Riggs O`Connelt. Utóbbiról tudni való, hogy nem egy vékony teremtés. Miután kivánszorogtunk a boltból, belefutottunk Jessie Ellwood-ba, aki a Tanácsházára vitt minket regisztrálni. Itt újabb ismeretlen figura várt ránk, Gryff Thomson személyében.
A regisztráció során először láttam testközelből egy angyalt, a látvány pedig teljesen lenyűgözött Sokáig nem csodálhattam a teremtményt, a kis alakulat tovább gyarapodott Vera Riderrel, és jó csipet-csapat módjára az egész bagázs a teleportkapuhoz indult, hogy egy másik városba menjünk megkeresni valakit. Az úti cél Polimetron volt, az alakváltók otthona. A teleportkapu használata egyszerűnek bizonyult, ám ahogy a túloldalra értem, pár lépés után a földre estem és elájultam. De nemcsak egyszerűen az eszméletem dobtam el, egy titokzatos felsőbb hatalom látomását éltem át. Lángoló városokat, egy pusztuló, majd egy újjászülető világot látott, és nőt, Alyara Nirois-t.
Miután magamhoz tértem, útnak indultunk a célszemélyhez.
Lábjegyzet: Miközben a köszöntő-brigád az ajtóban ácsorgott, én hátul maradtam és furcsa hangra lettem figyelmes, amit mintha a szél sodort volna hozzám :"Kathleen". Fuuuraaa.
A legmeglepőbb az volt, amikor az ajtóban álló nőben felismertem a látomás látott alakot. Ahogy beljebb tódultunk, először a stukker-gyűjtögető angyalba, Renaviel-be botlottunk, majd a figyelmem Ry Fomor keltette fel, aki leplezetlenül nagyon bámult.
Lábjegyzet: De most komolyan, mit sasolhatott rajtam a pasas?
A soron következő programpont a hogyan s miértek rendezése. Mint kiderült Gryff a testőröm lenne, és a csapat Alyarának hívatott segíteni. Előkerült egy koponya is, ami aztán a házigazdánál állapodott meg. Utóbbi kettő eltűnt pár percre a felsőbb szinteken, s ama korábban emlegetett felsőbb hatalom ismét látomásba hajszolta az elmémet. Újra a földön koppantam - volna, de szerencsére Renaviel elkapott, így a földet-érés viszonylag finom volt. Amint magamhoz tértem, némi köszönést rebegtem, majd papírt, ceruzát követeltem és vadul rajzolni kezdtem a mostani látomást. A lapon hamarosan kibontakozott egy férfi alakja, egy kisággyal. A lerajzolt embert egyedül a visszaérkező Alyara ismerte fel és apjaként azonosította. Közben a koponya rejtélyére is fény derült egy mondóka, versike formájában. Utóbbi elsőre elég érthetetlen volt, de szép lassan elkezdtük összerakni. Ekkor viszont Jessie jelentette be, van két óránk. Mire és hogy aztán mi lesz, akkor még nem derült ki.
Némi veszekedés után végül belekezdtünk az idézésbe. A várttal ellentétben semmi sem történt. Már épp újra ötletelésbe fogtunk volna, amikor az események őrült módon megkavarodtak. Ry furcsa és idegen nyelven kántálásba fogott, ujjai előtt kőszilákok tűntek fel, amik egyenesen Alyara felé repültek. A támadás sikerességét Renaviel hiúsította meg, Alyarát pedig egy árnyalak magával ragadta. A jelenés nagyon hasonlított a korábban lerajzolt férfira. Gryff épp elkezdett volna kiráncigálni, de a nem hagytam magam. Maradni akartam, és segíteni az angyalnak. A vége az lett, hogy Riggs lelépett, a csapat többi tagja Gryff kivételével a csatorna felé vette az irányt.
Lent a borzalmas bűz mellett egy goblin - lábjegyzet: nudista manó! - is fogadott minket. Csak ha egy lett volna! De nem, egy kisebb csoportba is belefutottunk, akik vámot követeltek az átkelésért. Ez egyikünk tetszését sem nyerte el. Jessie arra készült, mintha átadná a fegyverét, ehelyett a három fő-manót lőtte le. Sajnos azzal nem számolt, hogy a nyílvessző fúródik az oldalába, így hátrálni, majd futni kezdtek. A "kijárat" egy szűk alagút végén várt minket. Amíg a párduc-alakban lévő Vera és jedilovag-Ry feltartotta a csatornanépet, Jessie és én a járatba másztunk, aminek a végén rácsok vártak. Jobb ötlet nem lévén, Jessie robbantott, ám utólag, ez mégse volt olyan jó ötlet... Egész konkrétan a fél alagút ránk omlott. Azt hihetnétek, odavesztünk, de nem! A másik mágustanonc félig ki tudta ásni a romok alá rekedt jómagamat, de a vadásznőt csak a nem sokkal később érkező mentősöknek sikerült kimenteniük. A kiscsapat innen a polimetroni kórházba ment, ahol mindenkit kezelésbe vettek. Először annyira lekötött a furcsa környezet tanulmányozása, hogy szem elől tévesztettem Ry-t. Egyszercsak nem volt már mellettem, én pedig egy fehér, műtő-szerű helységben voltam. Nem tudtam mozdulni, tiltakozni és szabadulni. Szerencsére az ufó-elrablásokra hajazó horrorisztikus élmény véget ért és boldogan kómálhattam egy napot..."

"...Amikor észhez tértem, Jessie-vel egy szobában feküdtünk, és Gryff is ott volt már. Persze most sem tudtunk meg sokkal többet, mint szerettük volna, de legalább kaptunk ebédet. Erről legszívesebben el is felejtkeznék, mert sci-fi szörnynek is elmehetett volna a tányérokban lévő valami. Szerencsére Jessivel hamar megtaláltuk a közös hangot és úgy érzem, összebarátkoztunk..."

"...Azért néha fura dolgokat és hülyeségeket tudok álmodni, de azért ez túlzás volt. Még hogy haláli karácsony?! Felébredni egy fotelban, ahova susnyás kötözött, elmebeteg házigazda aki túl sok Fűrészt nézett, zombik, szellem és egy kaszás, majd vérengző kiskacsák, akik közül az egyiknek a harapásából kifolyólag vérkacsahattyúvá változtam?! Több mint beteg, lehet rám férne egy pszichiáter... Főleg, hogy ébredés után két tetoválást is találtam magamon..."

Társadalom


Titulus: /Jelenleg nincs, korábbi életében lopás és gyújtogatás vádjával körözött/

Kapcsolatok:

Riggs O`Connel - Szívem csücske, vagyis púp a hátamon, de még mekkora!
Jessie Ellwood - Egyértelműen nem csípi a nem embereket, de jól kijövünk egymással. Miatta jó kislány leszek. Legalábbis megpróbálom.
Gryff Thomson - Szemüveges, jóképű, jégolvasztó-szökőár indító mosollyal. Elvileg a testőröm volt egy ideig, mégse vigyázott a fenekemre!
Vera Rider - Ő is múltbéli, kedves alakváltó lány. Lehet vele barátkozni. Eltűnt a csatornában.
Renaviel - Egy angyal, aki minden erejével a rossz ellen akarna küzdeni.
Alyara Nirois - Alakváltó... Boszorkány... Mi a manó?
Ry Fomor - Múltból átkerült mágus, együtt kezdtünk neki a nagyvilág felfedezéséhez


Eredmények :

- 2013. március Hónap Játékosa

Népszerűségi ráta :0%

Beilleszkedettség: 2%.

Vagyon:

Összes pénz: 250 kMŁ
Ebből elköltött: -
Maradék: 250 kMŁ

Vagyontárgyak és felszerelés: egy ezüst Zippo öngyújtó - szarka gravírozással, holokom Gryfftől

Otthon(ok): -

Egyebek:
+30 születésnapi hsz
Aki nem számol
mások elmebajával,
az elmebeteg. (Fodor Ákos)


Kép
Avatar
Kathleen Sirett
Zöldfülű
Zöldfülű
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2012.09.22. 14:47
Tartózkodási hely: Az üveghegyen túl
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Azeriel Sahaana Saendar

Re: Kathleen Sirett

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.09.24. 20:02

Átkerülésed időpontja 2900. augusztus 4., szerda; népszerűséged 00.0%, beilleszkedettséged szintén. :) Egyébként minden más rendben van.

Javítsd kérlek, egyébként elfogadva.
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Kathleen Sirett

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.03.16. 11:11

Kép
2013. március Hónap Játékosa
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Mágiahasználók

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó