Garien Seardur

Garien Seardur

HozzászólásSzerző: Garien Seardur » 2012.09.04. 11:29

Általános

Karakter régi neve: Pedro Miguel

Karakter új neve: Garien Seardur

Kora: 25

Nem: Férfi

Faj: Mágiahasználó

Szint: 1. szint - Zöldfülű

Jellemzők

Külső tulajdonságok: 170 cm magas, normál testalkatú ember. Csak fehér ruhában jár, fehér nadrág, fehér ing és fehér köpenye már messziről világít. Az egyik szeme kék, a másik sárga. Arcáról megnyugtató érzés sugárzik. Csapzott félhosszú haja töri csak meg a tökéletes jóságérzetet, mely ide-oda megy, saját útját járja.

Belső tulajdonságok: Készséges ember, nagyon jó szívű. A gyógyítás mintaképe válhat belőle, igazi ikon. Legendás segítőkészsége már most is megmutatkozott. Figyel a tetteire, próbál minden helyzetben jól dönteni, és mindig a jó irányba terelni, akit csak kell.

Képességek:
- Adomány - Gyógyítás 5p;

    Összes pont: (alap+szintlépés: 6 (5+1))
    Elosztott pont: 5
    Maradék pont: 1

Kapott képesség:
- Az arany szemével látja a lények valós mivoltját.

Események & Idő

Átkerülés időpontja: 2010. december 8. - 2899. december 8.

Életút:
1. Amikor megérkeztem, tudtam, hogy jó helyen járok. A boltból kisétálva találkoztam Ravennel a kissé esett angyallal. Beültünk a hideg elől egy forró csokira, ahol Ravent meg kellett gyógyítanom, mert összetört valamit. Aztán elindultunk a múzeumba, ami a mi múltunk - pár órája még jelenünk - múzeuma volt, ahol Liara fogadott bennünket, Ravent viszont elvitte az egyik angyal.
2. Egy Juvel nevű tündér kért fel, hogy segítsek neki. El is mentünk egy ködös park nevezetű helyre, ahol megismerkedtem Lailaval, a csinos vadászlánnyal. Meggyógyítottam, majd Juvel elvitt egy tojáshoz, aminek a rejtélyét nem tudtam megfejteni.
3. Az események között sodródva találkoztam Narehys Yerdennel, aki elvitt engem Survivorba. Ott magamra hagyott, de nemsokára összehozott a sors egy bájos teremtéssel, Fiorével (vagy itteni nevén Froeirával), aki szó szerint rám esett. Utána meggyógyítottam a bokáját, majd elindultunk felfedezni a tarka várost. Beültünk egy kávézóba, ami nagyon érdekes hely volt, mert rózsa alakja volt mindennek és virágillat lengte körbe. Itt találkoztunk össze Melonyval, aki egy teszt után meghívott bennünket a mágusiskolába.
4. Még meg sem kezdődött a taníttatásom, máris felbukkant újra Narehys.

Teljesült álmok, életcélok: Átkerült a jövőbe, ahogy Merlin ígérte

Társadalom

Titulus: -

Kapcsolatok:
    Raven Raymore (JK, angyal) - egy esetlen angyalka, akivel kávéztam egyszer, sajnos el kellett mennie
    Froeira Lullaby (JK, nekromanta) - egy nagyon kedves lány, jelenleg egyetlen támaszom a múltból
    Liara Astariel (NJK, mágiahasználó) - kedves múzeumigazgató,. aki sokat tud a múltról
    Juvel Green (NJK, tündér) - egy jóofa vicces tündérke, aki a kalauzom volt egy darabig, majd eltűnt
    Merlin (NJK, mágiahasználó) - a mentorom, bár még csak egy álomban találkoztam vele
    Melony (NJK, mágiahasználó) - egy fiatal lány, aki megmutatta az utat a mágiához
    Narehys Yerdennel (NJK, mágiahasználó) - a titokzatos vörös hajú mágusnő, ő vitt el Surnvivorba

Eredmények: -

Népszerűségi ráta: x%

Beilleszkedettség: 15.36%.

Vagyon

Összes pénz: 250 kMŁ (alap+szintlépés: 200+50)
Ebből elköltött: 20 kMŁ egy medálra Fronak;
Maradék: 230 kMŁ

Vagyontárgyak és felszerelés: Egy kis ezüst medál, amely egy tekeredő kígyót ábrázol. Egy mágikus virág, ami egy hajfonat-nyakláncra van fonva (véd a (jobban) mentális és (kevésbé) a fizikai támadásoktól)

Otthon(ok): -


Egyebek

Az adatlap elkészítésekor aktuális hsz szám: 51+20 (a költözés miatt) = 71

Felhasználó

Főkarakter: Rabraquat

Eddigi eredmények: -

Staff-pozíció: -
Avatar
Garien Seardur
Zöldfülű
Zöldfülű
 
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2012.08.24. 09:13
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Rabraquat, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Garien Seardur

HozzászólásSzerző: Garien Seardur » 2012.09.19. 12:58

Elvileg kész :)
Avatar
Garien Seardur
Zöldfülű
Zöldfülű
 
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2012.08.24. 09:13
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Rabraquat, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Garien Seardur

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.09.19. 13:09

Elfogadva. Nyomás játszani!
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion


Vissza: Mágiahasználók

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó