Iryn Stailo

Iryn Stailo

HozzászólásSzerző: Iryn Stailo » 2014.08.01. 15:01

Általános

Karakter régi neve: Irina Stalovic

Karakter új neve: Iryn Stailo

Kora: 22 év

Nem: lány

Faj: Mágiahasználó

Szint: 0, Tipikus XXl. Századi

Jellemzők


Külső tulajdonságok: A haja hosszú, világoszöld színű, de általában lófarokba kötve hordja, az arca szép, kis, sötétzöld színű szemei vannak, az ajkai is vékonyak. A teste vékony, a lábai és kezei is vékonyak. A bal karján, a válla alatt van egy pillangótetoválása.

Belső tulajdonságok: Kíváncsi és általában ez a tulajdonsága hajtja előre céljai elérésében. Fizikailag erős, szellemileg bátor és elszánt. Nehezen bízik meg idegenekben, de a barátaiért kiáll.

Képességek


- Kiemelkedő tulajdonság: Késdobálás 0p;
- Kiemelkedő tulajdonság: Növényismeret 0p;

- Gyógyítás 3p;
Fennmaradt pontok: 2p

Események & Idő


Átkerülés időpontja: 2011. Június. 21 - 2900. Szeptember. 1

Életút: -

Irina Stalovic naplója
Iryn naplója


2900, Szeptember, 1

Kedves naplóm!
Ez az első naplóbejegyzésem itt, a jövőben. Tudom, furcsán hangzik, de már kezdek hozzászokni. Leírom, hogy mik történtek eddig:
Nos, az utolsó bejegyzésemben még egy buszon ülök. Miután bementem a régiség boltba, ami ugye a harmadik cím is egyben, találtam egy szótlan nénit és egy függönnyel elkerített gyönyörű makettet. Tényleg nagyon szép volt, még most is teljesen a hatása alatt vagyok. Nagy művész lehetett, aki készítette! De a lényeg az, hogy miután éppen fordulni, akartam, hogy távozzak és hazamenjek, elájultam. --képkiesés--
És csodák csodája felébredtem ugyanabban a boltban, ugyanazzal a nénivel, 2900-ban. A makett eltűnt. A külsőm megváltozott, a nevemmel együtt. A levél, amit anyám hagyott, olvashatóvá vált. Altmyrcáról, meg iskolákról meg valamilyen különös tanítóról írt. Na, meg persze arról, hogy boszorkány vagyok.
A boltból kilépve megpillantottam H’Sekiratot. H’Sekirat az, amit a makett ábrázolt. Az utcán, a sok jövőbeli teremtmény, az óriási épületek és (ahogy később kiderült) az időjárás változás miatt, rosszul lettem. Egy kedves jövőbeli (a későbbiekben csak így fogom őket nevezni), név szerint Ageine talált rám. Segített elmondott néhány fontos tudnivalót és elhozott a H’Sekirat-i teleport kapuhoz. Bementem valami kéken villogó fénybe és itt, Altmyrcán kötöttem ki. Egy itteni jövőbelitől kaptam egy tollat, azzal írtam ezt a bejegyzést.
Naplóm, kívánj sok szerencsét!


Az anyám levele, amit a régi holmijai között találtam:

Kedves Iryn!
Azt hiszem, amikor ezt a levelet olvasod már a bizonyos H’Sekiratban vagy. Neked sikerült, ami nekem nem. Megtaláltad a végzeted! Én az egész életemet arra szenteltem, hogy megtaláljam, azt, amiről a tanítóm mesélt. A jövőt. Tudom, hogy most sok kérdésed van és ígérem, hogy mindenre megkapod a válaszokat. De egyenlőre elég annyit tudnod, hogy ez nem egy másik bolygó, csupán egy másik oldala életünk óriási könyvének. Ameddig ismertél, nem tudtál meg mindent rólam. Boszorkány voltam, ahogyan Te is az vagy! Most el kell indulnod, meg kell találnod Altmyrca városát, hogy ott élj, aztán menj el egy iskolába és tanulj ki egy mágikus tantárgyat. Sajnálom, hogy az életemben nem beszélhettem róla neked. Minden célodhoz kívánok sok sikert és szerencsét!
Örökké szeretlek, egyetlen kislányom!



Teljesült álmok, életcélok: -

Társadalom


Titulus: Eddig semmi.

Kapcsolatok:
Ageine (NJK, Mira) : Ő Iryn első ismerőse. A lány segítőkésznek és végtelenül kedvesnek ismerte meg. Nagyon hálás neki, amiért sokat segített az átkerülés utáni időszakában.
Lil és Ruphus (NJK, Mira) Ezt a két kedves testvért az étteremben ismerte meg és ők voltak Iryn első barátai is. Elvitték a Perpetua Magániskolába, valamint rengeteget segítettek neki.
Arawn (NJK, Mira) : Ugyanakkor találkozott vele, mint amikor Lilékkel is. Ő kevesebb ideig volt a társasággal, de Iryn mindig is vonzónak találta őt.
Mer (NJK, Mira) : Iryn először egy kicsit tudálékosnak és lenézőnek tartotta, de hamar belátta, hogy tévedett a megítélésével kapcsolatban.

Eredmények: -

Népszerűségi ráta: -

Beilleszkedettség: Még 0.00%[/i]

Vagyon


Összes pénz: 200 kMŁ
Ebből elköltött: -
Maradék: 200 kMŁ


Vagyontárgyak és felszerelés:


Felszerelés: A XXl. Századi naplója

Otthon(ok): -

Egyebek


-

Felhasználó:


Főkarakter: Iryn Stailo

Eddigi eredmények: -

Staff-pozíció: -
Nothing is true, everything is permitted.
Avatar
Iryn Stailo
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.07.28. 16:31
Tartózkodási hely: Altmyrca
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Vissza: Mágiahasználók

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó