Reagen Weltz

Reagen Weltz

HozzászólásSzerző: Reagen Weltz » 2013.06.06. 22:04

Általános

Karakter régi neve: Marek Pořak

Karakter új neve: Reagen Weltz

Kora: 24

Nem: Férfi

Faj: Halandó

Szint:Eggyes szint; Tipikus XXI. századi

Jellemzők

Külső tulajdonságok:
Középmagas (kb180 cm), szikár testalkatú ember, koránál idősebbnek tűnik. Arca kissé beesett, állkapcsa, arccsontja szögletes vonásokat kölcsönöz neki. Szeme alatt karikák, homlokán ráncok, arcát többnapos borosta borítja. Szeme sötétbarna, akár a haja, amit hagyott, had nőjön úgy ahogy akar. Eső benyomásra ha nem is rosszarcú, de semmiképp sem az a bizalomgerjesztő alak.


Belső tulajdonságok:
Mogorva, enyhén depresszív alak, hozzáállása inkább szarkasztikus, mint pesszimista. Ha valami elromlik, vagy rossz történik vele még elégedettséget is érez, hogy végre minden oka megvan zsörtölődni. Az alkalmi depresszióból egyedül a keresés, és a felfedezés tudja kirángatni. Szereti látványosan szarul érezni magát, még akkor is, ha semmi problémája nincs. Mások bajában ellenben nem leli örömét, sőt szánalmat érez a szerencsétlenek iránt, ezért néha segít nekik. Persze csak ha nincs jobb dolga. És néha egy felespohár is jobb dolognak minősül.

Képességek:
Ébredő faj (2p): alakváltó (hogy mikor, azt a mesélőre bízom)
Kiemelkedő képesség (1p) jól bírja az italt
+6 tartalék. (az egyik a toborzóversenyről, egy másik a karácsonyi kalandból, meg még egy a szintből.)


Események & Idő

Átkerülés időpontja:2900. 08. 28

Életút:
Első napok:
Landoltam a H'Sekirati boltban, majd rövid bóklászás után a Kávéházban kötöttem ki. Egy fazon elmagyarázta hova kerültem, aztán el akart vinni regisztráltatni a tanácsházába. Félúton járhattunk, amikor Marcus közbelépett, és a saját módszerével adott nekem új személyiséget. Így az állam nem tud 24 órán keresztül megfigyelés alatt tartani, viszont ha lebukok, akkor nem lesz időm panaszkodni. Lakást és egy kis kezdőtőkét is kaptam de cserébe még tartozom nekik valamivel, de hogy pontosan mit várnak, nem tudom.
Marcuséktól való távozásom után felhívott valaki, hogy menjek a Kávéházba, ahol majd találkozok valakivel. Az egészből nem lett semmi sem, csak egy gyönyörű, de beképzelt nővel váltottam egy pár szót. Aztán hazamentem és nekiláttam újrakezdeni az életem. (Bevásárlás, lerészegedés, stb.)
Két nappal később egy csatangolás végén újra a kávéházban kötöttem ki, ahol akaratomon kívül megismerkedtem egy antik istennel és két hozzám hasonló szerencsétlennel. Az isten valami megbízatást szeretne nekünk adni.

Teljesült álmok, életcélok: Még semmi

Társadalom

Titulus: nincs
Kapcsolatok:
Marcus & co.: Ők láttak el néhány alapvető fontosságú információval, lakással, és a megbuherált chippel, ami még az életembe kerülhet. Marcussal semmi bajom nem lenne, ha más körülmények között ismertem volna meg, de az alakváltó kollégája roppantul ellenszenves. Tartozom nekik.
Tessa: A sidhe hölggyel a Kávéházban folytattam egy kiábrándító beszélgetést, azt hiszem kellően megutáltattam magam, és vica versa. Borzalmasan arrogánsnak találom, jogosan.
Riel: Félénk és csöndes srác, ami nem lenne baj, ha kevésbé lenne naiv. Hermésznek köszönhetően egy ideig együtt fogunk dolgozni.
Aurina: Másik jövendőbeli munkatársam. Kizártnak tartom hogy sok közös lenne bennünk, de szerintem egész jól megértjük egymást.
Mercusius vagy Hermész. Az állítólagos istennel a Kávéházban futottam össze, megpróbál rábeszélni minket, hogy dolgozzunk neki egy ideig. Minél jobban ismerem, annál kevésbé ellenszenves.
Eredmények: -

Népszerűségi ráta: negatív és stagnál.
Beilleszkedettség: 3.00%

Vagyon

Összes pénz:250 kMŁ
Ebből elköltött: 2 kMŁ hamburgerre; 2 kMŁ piára
Maradék: 246 kMŁ

Vagyontárgyak és felszerelés:
Kopottas öltözet, (farmernadrág, szürke póló, kockás ing és egy barna vászonkabát sok zsebbel, strapabíró bőrcipő)
nyaklánc megbolondult iránytűvel, egy eldobható telefon és lakáskulcs.
A nyakába ültettett chipben nem működik a jeladó és nincs regisztrálva.

Otthon(ok): H'Sekiratban a második szinten


Egyebek



Felhasználó

Főkarakter: Ez lenne az.
- De vannak célok, amiért igenis érdemes meghalni.
- Nem, nincsenek. Mert csak ez az egy életetek van, de bármelyik utcasarkon találhattok öt másik hasonló célt.
- Atyaég, hogy tudsz te ilyen világnézettel élni?
- Folyamatosan.
Avatar
Reagen Weltz
Kezdő
Kezdő
 
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2013.06.03. 22:03
Tartózkodási hely: Budapest, félvidék. Írni a szobámból szoktam
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Matt

Re: Reagen Weltz

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.06.06. 22:12

Gyere át 2900. augusztus 27-én, pénteken, az adatlap pedig elfogadva. :)
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Reagen Weltz

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.09.01. 16:09

Chrisotoph meghívása után +1p a jutalmad.
{IV. Toborzóverseny}
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Reagen Weltz

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2014.01.02. 13:22

Chrisotoph aktivitásának hála +1p a jutalmad.
{IV. Toborzóverseny}
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Halandók

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó