Murgen

Murgen

HozzászólásSzerző: Murgen » 2013.02.06. 17:00

Általános

Karakter régi neve: James Cudburn

Karakter új neve: Murgen

Kora: 28

Nem: Férfi

Faj: Tündér

Szint: 0. szint: Tipikus XXI. századi

Jellemzők

Külső tulajdonságok: Nos, nem kicsit megváltozott. Mostan "daliás" méretei már semerre nem érik el a 20 centit. Szárnyai vöröses szegélyűek, aranybarana mintázattal és vékony, csillogó fekete "ördögfarkakkal" a végükön. A szárnyai peremét körbe ezüstös pöttyök díszítik. A szeme aranyszínű, a haja egészen világos barna, sűrű és többnyire hátra fésülve hordja. Átkerülése után vékony szakállt talált magán amit meg is tartott, ez sokkal férfiasabb külsőt kölcsönöz mind a tizenpár centijének. Testalkata továbbra is arányos és szépen kidolgozott. Arca keveset változott, csak a vonásai lettek határozottabbak és egy kicsit elnyújtottabbak. A füle persze hegyesebb lett, ám nem csak kis mértékben, így távolabbról szinte észre se lehet venni. Mondhatni teljesen emberi a külseje eltekintve a szárnyaktól és a húsz centi alatti magasságtól.

Belső tulajdonságok:Némileg magának való, ám mégis nyitott lélek. Nehezen marad meg egy helyen, de ez sokkal inkább megszokás mint sem habitus. Ha van miért tevékenykedni, akkor nem esik nehezére rákoncentrálnia a feladatra, ám ha nincs, akkor inkább sodródik az árral.

Képességek:
- Szerencse 2 (1p+2p)
- Lidércfény 1 (1p)
-Vérnektár 1 (1p)
(5pont/5pont)

Események & Idő

Átkerülés időpontja: 2013. február 6. -> 2900. aug. 22.

Életút:
- Átkavarogtam ebbe az igen csak elcs*szett és fura világba. Sikerrel ki desszantoltam magam a boltból, túléltem a járda vesszőfutását és egy bakancs nyomán landoltam egy helyi motorboltban. Szerencsére a mázlifaktor bejátszott, így rátaláltam a város legdögösebb szerelőjére.
- Motorboltból kijövet majdnem elgázolt egy ülvejáró. De a kezdeti ijedtség után összespanoltam legújabb hátasommal, Cukorborsóval és a spanjával Pochahontassal. Ez utóbbi viszont rövid úton távozott.



Teljesült álmok, életcélok:

Társadalom

Titulus:

Kapcsolatok:
NJK
  • Mercy (Mercedes Yevinen) - A motorbolt aktuális szépsége. Elvinném egy körre, ha nem lennék húsz centis. De úgy fest hogy megkedvelt.
  • Neferadynee: Cukorborsó, egy kissé idegbeteg, hisztiközeli angyalka. De cuki.
  • Rebel: Pochahontas

Eredmények:


Népszerűségi ráta:

Beilleszkedettség: 0.00%.

Vagyon

Összes pénz: 200 kMl
Ebből elköltött:
Maradék: 200

Vagyontárgyak és felszerelés:
  • Ruhái
  • Mercy-től kapott "köröm"-óra

Otthon(ok):

Egyebek



Felhasználó

Főkarakter: Fenrir

Eddigi eredmények:

Staff-pozíció: -------
Easy rider öcsém, easy rider!
Avatar
Murgen
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.02.06. 14:46
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Fenrir, Himura Kaoru

Re: Murgen

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.02.06. 18:43

Átlépésed napja kegyen 2900. aug. 22, vasárnap. Egyébként pedig rendben van. Elfogadva.
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Feyek: Tündérek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó