HIRIG

HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.08.30. 18:32

Általånos


Karakter régi neve: Hilary Gere
Karakter Ășj neve: Hirig, Faerman Niqecanuwa Mikomi
Kora: 22.
Nem: EgyértelmƱ.
Faj: TĂŒndĂ©r.
Szint: 4. Arisztokrata.

JellemzƑk


KĂŒlsƑ tulajdonsĂĄgok:

„Fekete-lila hosszĂș egyenes szĂĄlĂș haja, mint a selyem. Kreol, napbarnĂ­tott bƑre, mint a mĂĄrvĂĄny. Ibolya lila keretes-ezĂŒst szĂŒrke Ă­risze, mint a gyöngy. HalvĂĄny, vilĂĄgos szĂ­nƱ ajka, mint a karamell.” Futott vĂ©gig a gondolat az agyĂĄn elƑször, amint meglĂĄtta Ășj voltĂĄt. KarcsĂș testfelĂ©pĂ­tĂ©sƱ, fekete-lilĂĄs keskeny-szĂ©pen Ă­velƑ, ĂĄttetszƑ tĂŒndeszĂĄrnya (mely akkora, mint Ƒ, azaz 21cm), hegyes fĂŒlei mind összhangba ĂĄllt ruhĂĄjĂĄval, mely fekete alapon, lilĂĄs-ezĂŒstös szĂ­njĂĄtszĂł, mĂ©ly dekoltĂĄzsĂș, oldalt csĂ­pƑig felskiccelt, bokĂĄig Ă©rƑ, hĂĄromnegyedig Ă©rƑ hosszĂș ujjĂș kasmĂ­r ruha, egy ezĂŒstös csĂ­pƑn hanyagul körbeölelt öv Ă©s egy tĂ©rdig Ă©rƑ finom tapintĂĄsĂș, fekete, lapos talpĂș, sötĂ©tlila mintĂĄs szegĂ©lyƱ cipƑ volt.
TestĂ©t a szĂ­vĂ©bƑl elƑtörƑ JĂĄdekƑnek köszönhetƑen, indaszerƱ tetovĂĄlĂĄsok borĂ­tjĂĄk be. A mellkasĂĄnĂĄl, a JĂĄdekƑhelyĂ©n zöldes-indĂĄs nonfiguratĂ­v tetovĂĄlĂĄs lĂĄtszik, a teste többi rĂ©szĂ©n, az Ƒsi shide nyelvezeten Ă­rt rĂșnĂĄk terjedtek szĂ©t, amikor Danu felĂ©bredt, az Ă©gi szentĂ©lyben törtĂ©nteknek köszönhetƑen, miközben Hirig, megtette az elsƑ HoldtĂĄncot.



BelsƑ tulajdonságok:

BarĂĄtait gondosan vĂĄlogatja meg Ă©s megtartja a kĂ©t lĂ©pĂ©s tĂĄvolsĂĄgot mindenki mĂĄssal szemben. Akit egyszer a szĂ­vĂ©be zĂĄr annak nagyon nehĂ©z onnan kikerĂŒlnie Ă©s nagyon sok örĂŒltsĂ©gre kĂ©pes az a szemĂ©ly miatt, Ă©rdekĂ©ben megtenni. Ugyanakkor tipikus skorpiĂł is egyben, több Ă©ves sĂ©relmet kĂ©pes visszafizetni Ă©vek mĂșlva, amikor alkalma adĂłdik rĂĄ. Nagyon makacs Ă©s kĂ­vĂĄncsi termĂ©szetƱ.



Képességek:
  • ÁtvĂĄltozĂĄs 4p;
  • VĂ©rnektĂĄr 1p;
  • ZöldbeszĂ©d 1p;
(Elosztható 27/elköltött pontok 12)
  • KiemelkedƑ tulajdonsĂĄg : SzĂ©psĂ©g 1p ingyen jutalom MET II utĂĄn


EsemĂ©nyek & IdƑ


ÁtkerĂŒlĂ©s idƑpontja: 2010. December 20. az eltƱnĂ©s idƑpontja- 2899. november 23. az ĂĄtkerĂŒlĂ©sĂ©.

ÉletĂșt:
  • ElsƑ sokk utĂĄn megismerkedem Ravennel, a szeleburdi, rakoncĂĄtlan angyallal, Annantina nagyi boltjĂĄban. Ahonnan a tulajdonos elkĂŒldött minket a MĂșzeumba, hogy ott nĂ©zzĂŒnk szĂ©t. Utunk, amint ki lĂ©ptƱnk az ajtĂłn megvĂĄltozott, Ă©s egy faragatlan Bryd nevezetƱ szolgĂĄval, Ă©s fƑnökĂ©vel, aki nyĂĄjassĂĄggal Ă©s selymes beszĂ©dĂ©vel prĂłbĂĄlt minket eltenni lĂĄb alĂłl, nevezetesen Graefit. MegmentĂ©sĂŒnkre az angyalok szĂĄlltak alĂĄ, egy magĂĄt nem megnevezƑ angyal miatt, Ă©s elhagytuk a MenedĂ©ket. Az angyalokhoz kerĂŒltĂŒnk, ahol elƑször egy kedves, majd egy tuskĂł angyallal talĂĄlkoztunk. ElƑbbit Razielnek, utĂłbbit Izomagynak (Raphaelnek) hĂ­vjĂĄk.

  • SzĂ©tvĂĄlĂĄsunk utĂĄn, vĂ©gre eljutottam a MĂșzeumba, ahol az igazgatĂłnƑ, Liara Astarielel ismerkedtem meg, aki volt oly szĂ­ves Ă©s elmagyarĂĄzta mi minden törtĂ©nt azĂłta, hogy „eltƱntem” otthonrĂłl, a sajĂĄt idƑmbƑl. NĂĄlia idegenvezetĂ©sĂ©vel eljutottam a TanĂĄcshĂĄzhoz, bĂĄr a Dombokhoz akartam menni. Hamar lelĂ©celt fajtĂĄrsam miatt, Ășj ötlettƑl vezĂ©relve, elfogadtam egy nevetsĂ©ges felkĂ©rĂ©st, hogy pĂ©nzhez jussak.

  • Többedmagammal elindultunk megkeresni a hanyag Merlin tollacskĂĄjĂĄt, Fiona, Kira, Naryky Ă©s Rabraquat tĂĄrsasĂĄgĂĄban. A Teleportkaput hasznĂĄlva eljutottunk Polimetronba, H’Sekiratot hĂĄtrahagyva, ahol vĂĄlaszt remĂ©lve tovĂĄbb folytathattuk volna a keresĂ©st. KözĂ©pkorba csöppenve, a vĂĄrosƑrsĂ©g egyik tagja, Omril ahogy a versben is szerepelt, mogorva termĂ©szetĂ©hez hĂ­ven elkĂŒldött minket egy boszorkĂĄnyboltba. A Tollas RĂłka fogadĂłban megpihentĂŒnk kicsit, majd folytattuk utunkat a Piacon keresztĂŒl, egy hĂŒlye mondĂłkĂĄt követve, a Pitypang patikĂĄhoz, ahol egy örĂŒlt nƑvel (Leise) talĂĄlkozunk, kit elraboltak, mielƑtt komolyabban elbeszĂ©lgethettĂŒnk volna vele. EzĂ©rt a helyi hatĂłsĂĄgok Ășjra utunkba kerĂŒltek (Nitar, Aldegrin Ă©s csapattĂĄrsai), akik elkĂŒldtek minket Ieas emberei utĂĄn a Labirintusba. Itt a Halhatatlan SĂłlymok, lidĂ©rcek, vĂĄmpĂ­rok Ă©s Ieas nĂ©hĂĄny embere bekerĂ­tett minket, hogy vĂ©gezzenek velĂŒnk. SzerĂ©ny szemĂ©lyem, egy jĂł modorĂș lidĂ©rc, Wen gondos kezeibe kerĂŒlt. A toll, amit eddig kerestĂŒnk vĂ©gig RabnĂĄl volt, de most kĂ©nytelen kelletlen meg kellett vĂĄlnunk tƑle, Ă©s Ă©letĂŒnk megmentĂ©sĂ©re Merlin Ă©s kicsiny csapata jött el. Ieas elmenekĂŒlt, pedig halhatatlannĂĄ vĂĄlt. A fizetsĂ©get megkaptuk, megbĂ­zĂłnktĂłl, Ă©s ahogy az a gyors sietsĂ©gben akarva akaratlanul is hĂĄromfelĂ© osztoztunk, hiszen a mĂĄsik kĂ©t jĂłmadĂĄr, a vĂĄmpĂ­r Ă©s az alakvĂĄltĂł nem vette ki rĂ©szĂ©t ezen esemĂ©nyekbƑl (FejenkĂ©nt gazdagodtunk 3000MƁ-lel).

  • FionĂĄval elmentĂŒnk meginni a pertut, ahol vĂ©gre hĂ­mmentes környezetbe jutva, normĂĄlisan el tudtunk beszĂ©lgetni egymĂĄssal. ElvĂĄlĂĄsunk utĂĄn Ă©n visszamentem a FƑvĂĄrosba, ahol egy kellemes motorozĂĄs utĂĄn vissza Ă©rtem a TanĂĄcshĂĄzhoz. Briareos fuvarozĂĄsĂĄnak köszönhetƑen feltöltƑdve lĂ©ptem be Ășjra kalandom kezdeti helyszĂ­nĂ©re. Ügyeimet elintĂ©zve, sajnos megint bele botlottam Graefitbe, aki sajĂĄtos invitĂĄlĂĄsĂĄval, elvitt a legfelsƑ szinteken lĂ©vƑ FĂŒggƑkertbe, ahol megint kicsĂșszott lĂĄbaim alĂłl a talaj. IsmerkedĂ©sĂŒnket elmĂ©lyĂ­tve megharaptam, Ă©s Ă­gy ittam kicsit a vĂ©rĂ©bƑl is. Újra talĂĄlkoztam Rabbal, Ă©s kĂ©t Ășj jövevĂ©nnyel, ha nem veszem alapul a dĂ©monkutyĂĄt, amit Voldemort idĂ©zet meg magĂĄnak. A folyton szĂ©ptevĂ©ssel foglalkozĂł Arich Ă©s a szerelmes vadĂĄsz, Laila tĂĄrsasĂĄgĂĄban, elindultunk SzemirĂĄmisz bĂĄltermĂ©t körbejĂĄrni. Nem akartuk, de bele futottunk egy rakĂĄs Ă©hes vĂ©rszĂ­vĂłba, Voldemort hĂșgĂĄba, Cassandra, alias, Piroska utasĂ­tĂĄsĂĄnak hĂĄla. Majd egy vemhes sidhnƑt magukkal hurcolĂĄszva, medĂĄljainkat hasznĂĄlva arra, hogy tĂĄvol tartsuk a kellemetlenkedƑ Ă©hes bandĂĄt. Egy kaput kinyitva Valentinnel talĂĄlkoztunk, aki lecsitĂ­totta a rĂĄnk vadĂĄszĂł tömeget. Ki akartam hasznĂĄlni a helyzetet, hogy megöljem Graefitet, de az eddig mellettem ĂĄllĂł vĂĄmpĂ­r, Archi közbeavatkozott Ă©s inkĂĄbb elvitte Valentinehoz, aki a nemrĂ©g megszĂŒletett korcs gyermeket etette meg, az ĂĄjult hugicĂĄval. Aki elröpĂ­tett minket a vĂ©rerdƑbe.

  • LidĂ©rces ĂĄlmok ligetĂ©ben kĂŒlönvĂĄltam tĂĄrsimtĂłl, Ă­gy keresĂ©sĂŒkre indulva Ă©s kijutĂĄs szem elƑtt tartva rĂĄakadtam hĂĄrom fajtĂĄrsamra (Pannae, Piena Ă©s Pathros). A hĂĄrom P-t megmentve a fa fogsĂĄgĂĄbĂłl, Ășjra tĂĄrsaim keresĂ©sĂ©re indultam, de csak Rabot talĂĄltam meg, elveszĂ­tve az egyik tĂŒndĂ©rt eközben. Kijutva, ugyanoda Ă©rkeztĂŒnk, de mĂ©gis mĂĄs volt az karmazsin-erdƑ. SegĂ­tsĂ©gĂŒnkre sietƑ fa, nem volt tĂșl bƑbeszĂ©dƱ, Ă­gy hĂĄtrahagyva tovĂĄbb szĂĄlltunk a tĂłhoz. A tĂłhoz, ahol megvĂĄltoztam. Ahol felĂ©bredt több ezerĂ©ves ĂĄlmĂĄbĂłl a vĂĄmpĂ­rok ĂșrnƑje, egy Ășjabb gyermek megszĂŒletĂ©sĂ©vel. Itt mĂĄr kezdett herĂłtom lenni a vĂĄmpĂ­rokbĂłl Ă©s a fĂ©lvĂ©r lĂ©nyekbƑl. A JĂĄdekƑ mellkasomba Ă©kelƑdve, hatalmat adĂłt nekem, bĂĄr nem akartam, hiszen cĂ©ltĂĄblĂĄvĂĄ vĂĄltam. Raven megjelent, hogy megvĂ©djen minket Ă©s Raphaelt is megidĂ©ztem, bĂĄr nem Ă©rtettem minek, hiszen megint csak fĂĄjdalmat okozott. De Raven mĂ©gsem Ƒ volt, hanem egy nagyobb entitĂĄs, az EzĂŒst SĂĄrkĂĄny, aki el akarta pusztĂ­tani nƑvĂ©rĂ©t. Izomagy kövemet megbontva, hĂĄrom tĂĄrgyra alakĂ­totta. MedĂĄlra, KarkötƑre, Ă©s Maszkra, amit szĂ©tosztotta közöttĂŒnk. A maszk RabĂ© lett, a karkötƑ meg ArchiĂ©, Ă©s a nyaklĂĄncot kaptam tƑle, de viselkedĂ©se Ă©s az elƑbb ĂĄtĂ©lt cĂ©ltĂĄblaĂ©rzĂ©s miatt vissza akartam neki adni, ehelyett Arich zsebelte be. A roppant hatalmĂș lĂ©nyek hĂĄborĂșjĂĄt szemlĂ©lve, Ășgy döntött Ɛ is segĂ­t Ravennek, csak, hogy ne kelljen velem maradni. Mi visszairamodtunk egy segĂ­tsĂ©gĂŒnkre ĂĄllĂł fĂĄhoz, ahol DrĂŒasz szĂĄllĂĄssal Ă©s Ă©tellel kĂ­nĂĄlt minket. RĂ©mĂĄlmok kĂ­sĂ©retĂ©ben hajtottam fejem ĂĄlomra, majd arra Ă©bredtem, hogy Archi lelĂ©celt, Ă©s elvitte ĂșjdonsĂŒlt ÚrnƑjĂ©nek a jĂĄde-Ă©kszereket. Rab a maszkot a Dombokhoz akarta vinni, mert Danu ezt mondta neki. Mi is elmentĂŒnk, hĂĄtrahagyva a fĂĄt. Ekkor Arichot is hĂĄtrahagytam, legalĂĄbbis a barĂĄtlistĂĄrĂłl lekerĂŒlt. Pedig mĂĄr kezdtem benne megbĂ­zni. ElmesĂ©ltem neki a törtĂ©netemet. Azt, hogy mennyire megviselt Raven Ă©s Raphael halĂĄla. Ami utĂłbb kiderĂŒlt, hogy hĂșgom mĂ©gis Ă©l. MĂĄr ha lehet hinni egy kĂłsza Ă©rzĂ©snek Ă©s a semmibƑl megjelenƑ barna tollnak.

  • Necraditet hĂĄtrahagyva, Ășjra a fƑvĂĄrosba Ă©rkeztĂŒnk. Ahol Rab bemutatta csodĂĄs jĂĄrgĂĄnyĂĄt, Ă©s elvitt ruhĂĄt vĂĄsĂĄrolni, majd utunk Ășjra a kapuk terĂ©hez vezetett, hogy vĂ©gre eljussunk a Dombokhoz.

  • Uclyssebe Ă©rve, minden megvĂĄltozott! MegismerkedĂŒnk a sidhek sötĂ©t kirĂĄlynƑjĂ©vel, Lynarinnal, Ă©s egy Taranis nevezetƱ szĂŒrke-szemƱ sidhel, aki utĂłbb elkĂ­sĂ©rt a lakrĂ©szemhez. SzĂ©ptevĂ©se jĂłl esett, bĂĄr az amivel kecsegetett akkor mĂ©gis hidegen hagyott. Kellemes fĂŒrdƑzĂ©sem utĂĄn Mara, a fĂ©lĂ©nk goblin segĂ­tett elƑkĂ©szĂŒlni a HoldtĂĄncra.
    A kertben elsƑkĂ©nt Luna fogadott, Ƒ volt meghatalmazva, az ellĂĄtĂĄsomra, majd Afril Loddur tört elmĂ©mbe, Ă©s meginvitĂĄlt egy privĂĄt partira, amit elfogadtam, de vĂ©gĂŒl mĂ©gsem mentem el rĂĄ. Eközben Niumhel Katran kĂ©rt fel tĂĄncolni, hogy ne csak ott ĂŒcsörögjek a kert közepĂ©n, hanem vegyem ki rĂ©szem a szĂłrakozĂĄsbĂłl. Egy idƑ utĂĄn, megĂ©rkezett a TĂŒndĂ©rkirĂĄlynƑ Ă©s kisebb kompĂĄniĂĄja is. A lĂĄtottak alapjĂĄn, viszont Taranis elmondĂĄsĂĄt -miszerint nem Ă©ppen kedvelik Aladraht-, lĂĄttam megcĂĄfolni. UdvarlĂłm, Nim fecsegĂ©se közben megosztotta velem, hogy Merlin nem Ă©ppen kedves emlĂ©keket tĂĄplĂĄl irĂĄnyomba. Nagyon Ă©lveztem a HoldtĂĄncot, de szerencsĂ©re ennek is vĂ©ge lett. EzutĂĄn jöttek a köszöntĂ©sek, Ă©s Irddra. Elvitt egy kis lugasba, ahol kis idƑre magunk lehettĂŒnk, de nem sok idƑ telt el, Ă©s betoppant Kelyim. Aki nem Ă©pp a bĂșbĂșjĂłs, mĂ©zes mĂĄza stĂ­lusĂĄnak köszönhetƑen fĂ©lig levett a lĂĄbamrĂłl. Megfogadta, hogy hƱ lesz hozzĂĄm, mert szerinte egy pĂĄr vagyunk, ezĂ©rt oda adta csalĂĄdja fĂ©ltve Ƒrzött iker kardjĂĄnak egyikĂ©t, majd lelĂ©celt.
    HĂĄtrahagyott, engem Ă©s hĂșgĂĄt is. Aki tovĂĄbb vĂĄrt rĂĄm a lugasba Ă©s ezĂ©rt ö sem ment el a partira. Viszont nagyon fĂĄradt volt, mert az egĂ©sz Ă©jszakĂĄt ott töltötte, ezĂ©rt szĂ©tvĂĄltunk Ă©s ki-ki a sajĂĄt fĂ©szke felĂ© vette az irĂĄnyt. Amikor megĂ©rkeztem sajĂĄt fĂ©szkemhez, egy Ășjabb tĂĄrsasĂĄgot kaptam, Lastanar szemĂ©lyĂ©ben. Akivel egy kellemes dĂ©lelƑttöt töltöttem el.

  • . . .

TeljesĂŒlt ĂĄlmok, Ă©letcĂ©lok: -

TĂĄrsadalom


Titulus: -

Kapcsolatok:

Raven: az elsƑ ember akivel talĂĄlkoztam, Ă­gy Ă©rthetƑ, hogy közel kerĂŒlt szĂ­vemhez. HĂșgomkĂ©nt tekintek rĂĄ.
Byrs: egy ostoba bĂĄb. Nem keltett bennem tĂșl jĂł benyomĂĄst.
Graefit: egy gerinctelen fĂ©reg. GyƱlölöm, ennek ellenĂ©re amikor talĂĄlkozunk, mintha szeretƑk lennĂ©k, Ășgy viselkedĂŒnk egymĂĄssal. Egyszer Ășgyis megölöm!
Raziel: jĂłpofa angyal, aki segĂ­tett abban, hogy ne utĂĄlattal tekintsek a vĂĄrosukra. Kedvelem.
Raphael: GyƱlölöm! Nah jó ez nem igaz, mert kedvelem (szeretem), de ezt soha nem vallanåm be neki.
Liara Astariel: kedves, segĂ­tƑkĂ©sz nƑ. Köszönettel tartozom Ă©s jövök neki eggyel.
NĂĄlia: szertelen Ă©s fĂ©lƑs pixi. Viszonyunk semleges.
Fiona: belevalĂł csaj. MĂĄr mĂĄr barĂĄtomnak tekintem, annak ellenĂ©re, hogy nem sok idƑt töltöttĂŒnk el. MĂĄr nem zavar a fehĂ©rmĂĄjĂșsĂĄga sem.
Kira: féltékeny és naiv kislåny, furcsa folyadékfogyasztåssal. Valahol Polimetronban veszett el.
Naryky: nem tĂșl jelentƑs szemĂ©lyisĂ©g, mĂ©g akkor sem, ha nagyon erƑlködött, hogy Ă©szrevegyĂŒk, mennyire fĂ©rfias, abban a testben, gyerekkĂ©nt. NĂ©zeteltĂ©rĂ©sĂŒnk, azt hiszem ennek ellenĂ©re nem volt. Valahol Polimetronban veszett el Ƒ is.
Rabraquat: bekĂ©pzelt hĂŒlye, amikor jĂĄtssza a fejĂ©t környezetĂ©nek, ellenben normĂĄlis. TalĂĄn az egyetlen barĂĄtom, ebben az örĂŒlt vilĂĄgba. Sok mindent megtennĂ©k Ă©rte.
Omril: zsörtölƑdƑ, megtört, vĂ©n öregember.
Leise: egy hĂŒlye tyĂșk! Nem kedvelem.
Nitar, Aldegrin (és csapattårsaik): azon kevés rendfenetartók közé tartozik akikkel semmi problémåm.
Ieas: G Y Ü L Ö L Ö M! SzĂ©tfogom rĂșgni a seggĂ©t, Ă©s vissza fogom tƑle szerezni a tollat.
Halhatatlan sólymok: feláldozható tisztek, akik az utamba állnak. Nem szívlelem Ƒket.
Wen: egy lelkiismeretes lidĂ©rc, aki bĂĄr majdnem megölt, mĂ©gis parancs ellenĂ©re Ă©letben hagyott. Megakarom menteni. SajnĂĄlom Ă©s kedvelem Ƒt.
Merlin: kételkedem abban, hogy az a személy akit még az én koromban is mår, legendåsnak szåmított. Szenilis és még tartozik nekem pénzzel.
Briareos: intoleranciám van a taxisokra, de Ƒ... zsigerig vonz. Meglehet, hogy a motorja dob sokat a latba, de a modorára sem tudok kivetnivalót mondani. Karmolnám.
Arich: incselkedƑ Ă©s folyamatosan figyelmet elterelƑ, sĂĄrmos vĂ©rszĂ­vĂł. Kezdtem benne megbĂ­zni, de elĂĄrult. Töbszörösen. Mind a jĂĄde-Ă©kszereket Ă©s a tört is vissza kell tƑle szereznem. Ha önkĂ©nt adja, nem viszem ki a napra.
Laila: egy eléggé csendes, de akaratos és elkényeztettet csaj. Csak azért sajnålom, hogy eltƱnt, mert Rab szereti. Szåmomra teljesen közönyös.
Cassandra: rossz szåjízzel emlékszek vissza Piroskåra.
Graefit hĂșga: jött, lĂĄtott, Ă©s kaja lett belƑle. Megkapta tƑlem az IJ-pĂłlĂłt. Ellenben mĂĄr tudom, hogy vele tudnĂĄm megfogni Voldemortot.
Valentine és Valentin: beképzelt vérszívó påros. Valahogy vissza fogom fizetni a kis jåtékukat.
Pannae: félénk, de talpraesett kislåny.
Piena: félénk låny volt. Kår, hogy meghalt.
Pathros: gyanakvó természete van és könnyen zavarba jön. Jó volt vele jåtszani.
EzĂŒst SĂĄrkĂĄny: nem lett szĂ­vem csĂŒcske, amiĂ©rt megszĂĄllta a hĂșgom.
Rettenet Asszonya: ö a harmadik akik gyƱlölök. Szép szåm a hårmas. Szåmåra végzetes. GyƱlölöm, mert tudja szívem legkeletebb titkåt.
DrĂŒasz: nem tudom eldönteni a lojalitĂĄsĂĄt, kihez hĂșz. Köszönöm, neki a kis pillanatnyi nyugalomĂ©rt, de nem Ă©rzek irĂĄnta semmit.
Lynarin: ĂĄllĂ­tĂłlag Ö a HoldfĂ©nyes Udvar minden lakĂłjĂĄnak KirĂĄlynƑje. TĂ©ved, ha ezt rĂĄm is Ă©rti.
Taranis: rosszkor talĂĄlkoztunk. Ha tĂșleszek a gyĂĄszon, ami Izomagy elvesztĂ©sĂ©nek köszönhetƑ, meglehet, hogy beleveszek a viharos szemeibe, egy Ă©letre.
Mara: kedves goblin, talån még magam mellé is veszem.
Luna: jól keveri a koktélokat.
Afril Loddur: aliasz AL. EgyenlƑre egy udvarias illetƑnek tartom annak ellenĂ©re, hogy az elmĂ©mbe hatolt, az engedĂ©lyem nĂ©lkĂŒl.
Niumhel Katran: jĂł tĂĄncpartner. TalĂĄn ha kicsit nehezebben adja be a derekĂĄt, mikor elcsĂĄbĂ­tottam, komolyan is vennĂ©m a jövƑben, mint fĂ©rfi.
Irddra Estwor: naiv Ă©s törĂ©keny kislĂĄny. Ellenben a rĂłzsĂĄi gyönyörƱek, Ă©s az odaadĂĄsa a virĂĄgok felĂ© kedvelendƑ.
Kelyim Estwor: a viselkedĂ©se nagyon hasonlĂ­t IzomagyĂ©ra, Ă©s a kĂŒlseje is. IzombĂłl karmolnĂĄm, de szexualitĂĄson kĂ­vĂŒl, nem Ă©rzek irĂĄnta semmit mĂ©g.
Lastanar: ez elsƑ igazi kedvesem. JĂł szeretƑ, viszont nagyon kötƑdik a tĂŒndĂ©rudvarhoz, ami engem lebĂ©klyĂłz.




Eredmények: -

NépszerƱségi råta: -

Beilleszkedettség: 0.01%.

Vagyon


Összes pĂ©nz: 3348 MƁ
EbbƑl elköltött: -
Maradék: -

Vagyontårgyak és felszerelés:
Áthozott tĂĄrgy: egy karkötƑ, amit a szĂŒleitƑl kapott, a gimnĂĄzium utĂĄn. LiliomfejekbƑl mintĂĄzott lĂĄncszemekbƑl ĂĄll, ezĂŒst anyagĂș.
Szerzett tĂĄrgyak:
* egy medĂĄl, amit a VillĂĄmok LordjĂĄtĂłl kapott.
* egy barna toll hĂșgĂĄtĂłl.
* egy fekete köntös RaphaeltƑl.
* egy mĂĄgikus tĂŒnde kard, melynek neve egyenlƑre ismeretlen szĂĄmomra, de a pĂĄrjĂĄval az Iker pengĂ©nek hĂ­vjĂĄk. Az Estwor nemesi csalĂĄd ereklyĂ©je.
* egy apró rózsabimbó, melynek nem kell sem víz, sem föld, napfény az életbemaradåshoz, ellenben nagyszerƱ hajgubancolóként szolgål, amit Lesstanartól kaptam.
* Új tetkó.

Otthon(ok): Hirig lakrésze.


Egyebek

+ 5 ĂĄltalĂĄnos kĂ©pessĂ©gpont a MET - A fƑnix tolla kaland utĂĄn elosztva.
+ 4 kĂ©pessĂ©gpont a MET - A JĂĄdekƑ kaland utĂĄn elosztva.
KiemelkedƑ tulajdonsĂĄg : SzĂ©psĂ©g 1p ingyen jutalom MET II utĂĄn.
+ 30 Jutalom Hsz, a 3.SzĂŒlinap utĂĄn.
+ 1 Jutalom pont, a Karåcsonyi Lidércnyomås miatt.
+ 2 pont a Toborzåsért.

FelhasznĂĄlĂł


FƑkarakter: -
Eddigi eredmények: -
Staff-pozĂ­ciĂł: -
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Lynarin Seeragic » 2012.08.30. 20:41

Nah nĂ©zzĂŒk csak. :)
Az ĂĄtkerĂŒlĂ©sed, vagyis az Ă©rkezĂ©sed 2899. november 23., hogy a mĂĄsik korbĂłl mikor tƱntĂ©l el, azt rĂĄd bĂ­zom a 2010-2012-es intervallumbĂłl vĂĄlassz.
A lakrészed pedig itt van. :)
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

KĂ©p
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak Ă©s Vizek kirĂĄlynƑje, vĂĄmpĂ­r hercegnƑ
Árnyak Ă©s Vizek kirĂĄlynƑje, vĂĄmpĂ­r hercegnƑ
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Lynarin Seeragic » 2012.08.31. 23:48

Nos rĂ©szemrƑl nem lĂĄtom akadĂĄlyĂĄt, szĂłval elfogadva, irĂĄny jĂĄtszani! :)
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

KĂ©p
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak Ă©s Vizek kirĂĄlynƑje, vĂĄmpĂ­r hercegnƑ
Árnyak Ă©s Vizek kirĂĄlynƑje, vĂĄmpĂ­r hercegnƑ
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.01. 21:08

Köszönöm, mĂĄr csak a MesĂ©lƑmre kell vĂĄrnom, mert ha minden igaz, akkor Ɛ következik! :)
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Alyara Nirois » 2013.02.08. 18:37

Zarten meghĂ­vĂĄsa utĂĄn +1p a jutalmad.
{ToborzĂłverseny}
KĂ©p
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mågikus diplomata
Arany céhvezér, Mågikus diplomata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Alyara Nirois » 2015.02.25. 19:14

Felicity MacIrey meghĂ­vĂĄsa utĂĄn +1p a jutalmad.
{ToborzĂĄs}
KĂ©p
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mågikus diplomata
Arany céhvezér, Mågikus diplomata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Feyek: TĂŒndĂ©rek

Ki van itt

JelenlĂ©vƑ fĂłrumuzĂłk: nincs regisztrĂĄlt felhasznĂĄlĂł