Lyendryana Daimon

Lyendryana Daimon

HozzászólásSzerző: Lyendryana Daimon » 2012.09.10. 19:34

Általános


Karakter neve: Lyendryana Daimon, A Bevégzés Bárónője.

Kora: valós kora: 397, látszólagos: 27.

Nem: Nő.

Faj: Sidh.

Szint: 2. szint; Ébredt.

Jellemzők


Külső tulajdonságok:

Hosszú, enyhén hullámos hószín-ezüstösen csillogó haja, bokájáig ér, melyből kikandikálnak hosszú hegyes fülei. Vékony arcán, vékony-metszésű finom íves, nagy pupillájú szem ült meg, melynek színei (bentről-kifelé haladva) fehérarany, aranybarna, csokoládébarna. Törékenynek tűnő, karcsú testalkatával nem rí ki fajtársai között.



Belső tulajdonságok:

A külvilág számára igen arisztokratikusan viselkedik. Sokszor a beképzelt és a lekezelő stílustól sem áll messze tőle. Lenézi mindazokat, akik nem érnek fel hozzá, de vannak olyan személyek akik, meglehet, hogy korukhoz képest idősebbek és ez által képzettebbek, mégis velük is hideg fensőbbségesen viselkedik. Igen akaratos és határozott fellépésével, mindig eléri célját. Viselkedésének ellenére, igen megfontolt és nem pszichopata. Teljesen természetesnek veszi a halált, és bár nem érez együtt áldozatainak gazdájával, pontosan tudja, hogy ez nem elfogadott viselkedés, de ez nem érdekli, mert nem tartoznak hozzá, nem az ö barátainak, vagy családjának okozott kárt ezzel. Nehezen bízik meg a lényekbe, hiszen egy intrikákkal teli világban nőt fel.



Képességek:

  • Föld: Halál 2 (Fő hatalom, mindig az adott karakterszintnek megfelelő szintű)
- Meg tudod ölni az állatokat gondolatokkal.

  • Türelem 2p;
- Amíg nem érsz hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számodra.

  • Bestia uralom 3p;
- Akár a gyakran zabolátlan tündérek is hallgatnak szavadra, persze nem mindig; sok függ attól, mivel érvelsz és mit kínálsz cserébe.

  • 2.Hatalom: Szellemvilág 1p
- Látod a szellemeket, beszélni tudsz velük.

(Elosztható: 11 /elköltött pontok: 10)

Események & Idő


Életút:

  • Hosszú ideig csendben húzódtam meg a sejtelmes sötétben, mígnem Danu álmot küldött nekem, hogy segítsem tervei megvalósításában az új királynőt. Bevallom, ha valami hajmeresztő ötlettel állt volna elő húgom, akkor is megteszem, hiszen Ö kért meg rá. De nem így volt. Sőt! Kedvemre való volt az ajánlata. Így azt az aprócska kiruccanást az emberek lakta városba is elnéztem neki. Ott a Vadászok városában, Dr. Pantera oda adott egy csomagot, amit el kellett vinnem az Árnyak és Vizek királynőjének. Ezt meg is tettem, már csak az volt hátra, hogy a megbeszélt helyen találkozzunk. Kis várakozás után, persze megérkezett az ekkora már teljesen hivatalosan elfogadott királynő, miről én ekkor értesültem. Nem, nem tőle személyesen, hanem az erőből, ami körbelengte. Az Öreg Tölgynél -ami a legvénebb bölcseink székhelye-, találkoztunk Oegus fivéremmel, aki biztosított róla, hogy a segítik a vének is, tervünket. Azaz ekkor mér számomra ismeretlen tervet, így inkább az a leghelyesebb, ha azt mondom, hogy Lynarin tervét. A tervet, ami végcélon nem volt más, mint Danu életre keltése. Kis kitérővel persze, mert előtte húgomnak volt eltökélt szándéka, hogy "meddőként adjon életet”. Bár szkeptikusan fogadtam, mégis megtettem ezek után az esküt. Azt melyet testvéreim is megtettek. Az anyag Lordjától lecsenve egy régi könyvet, amit még nem tudtam elolvasni ennek előtt, utamat rezidenciám felé vettem, hogy kis időre megváljak tőle, mert célom most az angyalok városa volt, hogy ott segédkezzek.


  • A szertartást, mely segített Anyánk felébresztésébe, egy újabb rítus kísérte, melyen a Királynőnket kellett feléleszteni. Az égi szentélyben, társamul kaptam Gquent, egy roppant öreg mágikus lényt, aki egy állat alakjában követ azóta is. Abbys legmélyén, Lynarin feltámasztása után, testvéremet kaptam vissza, aki teljes egészében hátrahagyta múltját és újra velem van. Ezek után, hogy megbeszéltük fivéremmel az emut eseményeket, és végre nyugovóra tértünk, Danu egy újabb álommal ajándékozott meg. Aminek jelentését még nem tudtam teljesen megfejteni, de hiszem, hogy testvéremről, rólam, a népünkről és a királynőről szól.


  • A Királynővel alkut kötve elmentünk "levadászni" Cain-t, aki a Megnevezhetetlen avatarja, legalábbis a tudatosabbik fajtája. Most az Örökösnek gyűjtöm be a Testőrséget.


Teljesült álmok, életcélok: -

Társadalom


Titulus: A Bevégzés Bárónője
Kapcsolatok: -
Eredmények: -
Népszerűségi ráta: -

Vagyon


Összes pénz: 250 kMŁ
Ebből elköltött:
Maradék:

Vagyontárgyak és felszerelés:

  • Egy régi könyv Az Öreg tölgyből elcsenve.

Otthon(ok): A Holdfényes udvarban lévő rezidencia.


Egyebek


Vérrel írtam fel felejtés fájára, több ezrek nevét,
Könnyel feledtem milliók káromló, égető szemét,
S mégis talpra hívott az elbukott szellemek haragja,
Mondta harcolj, míg élsz, ez légyen léted új alapja.

Amikor a Vágyak Sötét Hölgye csontot roppant,
amikor az Eleven Tűzre vér loccsan,
ha a mészárlást komédiának látod,
ha játékszernek a fegyvert s az átkot,

ha felemelkedsz s lesüllyedsz magadban,
ha mindent, mi vagy, feketére festesz,
ártó fegyverré válik szikra-elméd,
s a Bikaszarvú Nagyúr főt hajt előtted!



Felhasználó


Főkarakter: Hirig
Eddigi eredmények: -
Staff-pozíció: -
A Bevégzés Bárónője

Vérrel írtam fel felejtés fájára, több ezrek nevét,
Könnyel feledtem milliók káromló, égető szemét,
S mégis talpra hívott az elbukott szellemek haragja,
Mondta harcolj, míg élsz, ez légyen léted új alapja.


Kép


Főhatalom: Halál 2 - Meg tudom ölni az állatokat gondolatokkal.
Türelem 2p - Amíg nem érek hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számomra.
Bestia uralom 3p - Akár a gyakran zabolátlan tündérek is hallgatnak szavamra.
2.Hatalom: Szellemvilág 1p - Látom a szellemeket, beszélni tudok velük.
Avatar
Lyendryana Daimon
Ébredt
Ébredt
 
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.09.10. 18:53
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: A Bevégzés Bárónője
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Tereus
Drun
Alva
Lamya

Re: Lyendryana Daimon

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.09.11. 21:23

Nos örömmel várom, hogy segíts beteljesíteni terveim nővérem a sötétségben!
A pénzed hivatalosan 250 kMŁ jelenleg, ezt még firkantsd be a formalitás kedvéért, meg esetleg a könyvet írd be tárgynak, de amúgy elfogadlak.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Lyendryana Daimon

HozzászólásSzerző: Lyendryana Daimon » 2012.09.11. 21:27

Megtörtént a pénzfelvétel és a könyv magamhoz vétele.
A Bevégzés Bárónője

Vérrel írtam fel felejtés fájára, több ezrek nevét,
Könnyel feledtem milliók káromló, égető szemét,
S mégis talpra hívott az elbukott szellemek haragja,
Mondta harcolj, míg élsz, ez légyen léted új alapja.


Kép


Főhatalom: Halál 2 - Meg tudom ölni az állatokat gondolatokkal.
Türelem 2p - Amíg nem érek hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számomra.
Bestia uralom 3p - Akár a gyakran zabolátlan tündérek is hallgatnak szavamra.
2.Hatalom: Szellemvilág 1p - Látom a szellemeket, beszélni tudok velük.
Avatar
Lyendryana Daimon
Ébredt
Ébredt
 
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.09.10. 18:53
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: A Bevégzés Bárónője
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Tereus
Drun
Alva
Lamya


Vissza: Feyek: Fekete Sidhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó