Eoryann Qaeriss

Eoryann Qaeriss

HozzászólásSzerző: Eoryann Qaeriss » 2012.10.10. 21:03

Kép

Eoryann Qaeriss
Tik-tak...

Kép

Általános

Karakter neve: Eoryann Qaeriss

Kora: 335 év, látszólag 22-25 között

Nem:

Faj: Arany Sidhe

Szint: 1. szint; Varázstalan

Jellemzők

Külső tulajdonságok: Különleges, avarbarna hullámos haja keretezi hófehér, pirospozsgás bőrét. Mélybarna íriszei körül egy narancssárga, illetve egy arany csík fut, ezzel is jelét adva származásáról. Érdekesség, hogy a három sáv mérete hangulatával együtt változik, tehát vannak olyan pillanatok, amikor a narancs, van, amikor az arany, és van, amikor a mélybarna szín dominál nála - ilyenkor a másik kettő alig észrevehető. A hölgy magasabb az átlagnál, körülbelül 168 cm. Vékony, ám mégis rendelkezik a megfelelő helyeken kellő mennyiségű zsírpárnával, melyek teltté teszik idomait. Felettébb vonzó sidhéről beszélhetünk tehát.

Belső tulajdonságok: A meleg, barátságos külső kellemetlenül érzéktelen belsőt takar. Persze a sidhe ért a társalgás kifinomult művészetéhez, a kedves fenyegetésekhez, és minden egyéb bonyolult intrikai szószövéshez, és ilyenkor különösen kedves is tud lenni, de alapvető természete egy dologra van kicsiszolva: a tudományokra. Hideg és merev, hiszen a tanuláshoz kifinomult koncentráció kell. Érdeklődő, csak úgy szív magába mindent, de isten őrizz, hogy valakivel megossza tapasztalatait! Máskülönben hogyan tarthatná meg hatalmi pozícióját? Ha Eoryann nem akarja, semmiféle érzelmet nem lehet leolvasni az arcáról, ám ha úgy hozza a sors, színészi játékkal (melyet bőven volt ideje tökéletesíteni) elbűvölhet akárkit. Ne légy az útjában, és akkor van esélyed túlélni... Ugyanis a szánalmas kis életed a tanulmányozás után már értéktelen, haszontalan. Tehát Te is az vagy. Az életcéljáért mindent képes föláldozni, és ha valami nem sikerül, akkor azt érzéketlen tombolással tudatja a világgal. Ilyenkor jobb nem a közelében lenni.

Képességek:

- Kiemelkedő tulajdonság (kisugárzás, szépség) 0p;
- Kiemelkedő tulajdonság (gyors tanulás) 1p;
- Kiemelkedő tulajdonság (vizuális memória) 1p;
- Isteni hatalom: Hatodik Érzék (tűz) 2. szint;
- Türelem 2p;
- Kreatív mágia: Rejtés 1p;

(Karakteralkotás: 5p + Első szint: 1p = 6p/6p)



Események & Idő

Életút:

Szendergésemből, harminc évnyi átkos semmittevésemből felébredve Danu lábnyomát követtem, mígnem eljutottam a Dombokon kívüli rétre. És Ő, a Lángok Lordja, Ő ott várt rám. Nem fogtam föl semmit a külvilágból, testem sápadt, beteges volt, elmém elborult. Azt hittem, még mindig az álmaimban járok. De aztán kivirulva, újfent egészségesen fordulhattam a Vénhez, s szabadulásomat azzal magyaráztam, hogy immáron ő is szabad. Kétségbeesve fordultam az Üvegek Úrnőjéhez, hogy a kiesett harminc év eseményeire választ kapjak. Mint kiderült, groteszk férgek járják Danu szent földjét: bármi emberfiából hatalmas félisten válhat. Őrjöngve rohantam haza, a laboratóriumomba, hiszen választ kellett kapnom arra, hogy mindez hogyan lehetséges.

Már várt rám valaki. A valkűr egy bázisra ragadott, Valhallába. Itt ismerkedtem meg az időkutató intézettel, illetve pár korccsal, aki a múltból érkezett. Naazoirt kicsit a szárnyaim alá vettem, ha már valaki sidhe lett, viselkedjen akképpen. A Valhallában nem maradtam sokáig, számomra az intézet más utat jelölt ki. Danu volt az, akit védenem kellett. Hihetetlen, hogy az intézet ügynöke lettem. Nem tudom még, hogy örüljek-e neki. Bár ha enyém az idő, a világ összes tudása az enyém lehet.

(Leírás az 51. hozzászólásig.)

Teljesült álmok, életcélok:

Új életcélok:

Társadalom

Titulus: A Tudás Úrnője

Kapcsolatok:

- Delendlor és Stybelia: Gyűlölt testvéreim, akik ellen halálos bosszút fogadtam. Persze ők erről mit sem tudnak, a szokásos hideg szeretettel fordulok minduntalan feléjük.
- Atandar: Fagyos párom, élettársam. Kapcsolatunk továbbra is titok az Arany Sidhék előtt.
- Draechen: A Lángok Lordja. Tisztelem és félem, s vágyok az általa adhatott tudásra.
- Tessa T'Ziczmesa: Az Üveg Úrnője. Pimasz, fennhéjázó sidhe, de ugyanakkor nem igazán ellenszenves számomra. Kíváncsi vagyok, hogy alakul kapcsolatunk.
- Khar: Tessa elementálja, egy fekete párduc. Semmi közöm hozzá.
- Erik Björnsson (Lovag): A Valhalla vezetője. Közelebb kell férkőznöm hozzá.
- Theodore Soleil: Olyan katonafazon.
- Emma Raine Shyama: Egy senki. Szóra sem érdemes.
- Fenrir: Nagyon kis mulatságos figura. Imádom, ahogy elszórakozok rajta!
- Naarozair: Egy halandó kölyök, aki valami isteni csodának hála sidhe lett. Ha már a népemhez tartozik, nem szégyeníthet meg minket, figyelnem kell rá.
- Serakris Valentius: Végre egy értelmes figura! Tudóstársam?
- Raizelior: Egy felettébb jóképű ügynök. Szívesen találkoznék még vele. Nyami.

Eredmények: Kiirtottam a fél Poliay családot, talán ez mondható az eddigi legfontosabb eredményemnek a halandók, a farkasok és a vámpírok ismeretén kívül - de hát ez a tudás csak számomra elérhető.

Népszerűségi ráta: Ismeretlen, vadászok között negatív, veszélyes. Sidhék között nemesi származásom miatt felismerhetnek. A Tündérek csak a zsoldos seregem miatt hallhattak rólam.



Vagyon

Összes pénz: 250 kMŁ magánszámláján, további források állnak rendelkezésére
Ebből elköltött: -
Maradék: 250 kMŁ

Vagyontárgyak és felszerelés:

- Hibernáló gyűrű Atandartól, ami a másik fél beleegyezésekor aktiválódik.
- Néhány fagyott pixi a laboratóriumom mélyére elzárva.

Otthon(ok): Szeretett Dombom.


Egyebek

Jobb csuklójába az Eihwaz van vésve, amit általában takargat, ám felismerhető róla a sidhe.

Felhasználó

Főkarakter: Alyara Nirois

Eddigi eredmények: -

Staff-pozíció: Adminisztrátor, ám e felhasználó nem számít Staffnak.
Tik-tak.
Avatar
Eoryann Qaeriss
Varázstalan
Varázstalan
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.09.22. 10:55
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter
További karakterek: Alyara, Mira, Laila, Neferadynee

Re: Eoryann Qaeriss

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.10.10. 21:11

Csúcszuper, elfogadlak. ^^
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman


Vissza: Feyek: Arany Sidhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó