Riel

Riel

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Riel » 2013.11.09. 21:03

Általånos


Karakter régi neve: Jeffrey R. Robison

Karakter Ășj neve: Riel

Kora: 23 Ă©v

Nem: FĂ©rfi

SzĂŒletĂ©si hely: London, Anglia

SzĂŒletĂ©si idƑpont: 1990. november 26.

FĂĄtyolos vĂĄros: London

Faj: Angyal


JellemzƑk


KĂŒlsƑ tulajdonsĂĄgok:
AmiĂłta ĂĄtlĂ©pte a fĂĄtylat, megvĂĄltozott. A haja kifeketedett, a szempĂĄr sötĂ©tbarna szĂ­nt vett fel, Ă©s izmosabbĂĄ vĂĄllt. Nem nagyon lĂĄtszik rajta, de jĂł erƑben van. 190 centi, 80 kilĂł, ruhai Ă­zlĂ©se tovĂĄbbra is a laza mellett maradt, viszont mĂĄr sokkal igĂ©nyesebb, sokkal jobban figyel arra, mit Ă©rdemes felvennie. Plusz testrĂ©szek gyanĂĄnt szĂĄrnyai lettek, amik nem kicsit leptĂ©k meg. EgyszerƱ fehĂ©r szĂ­nƱek, mint ĂĄltalĂĄban fajtĂĄrsainak.

BelsƑ tulajdonságok:
A mĂșltbĂ©li esemĂ©nyek elĂ©ggĂ© nyomot hagytak a lelkĂ©ben. Mint a fĂĄtyolba lĂ©pĂ©s elƑtt Ă©s utĂĄn megmaradtak az emlĂ©kei arrĂłl a rossz naprĂłl, amit akkor ĂĄtĂ©lt. Igaz, valĂłjĂĄban csak foszlĂĄnyokrĂłl beszĂ©lĂŒnk Ă©s valĂłjĂĄban mĂĄr alig tudja mi törtĂ©nt akkor, sejti hogy valami rosszal kapcsolatos, amit vĂ©gleg ki akar törölni a lelkĂ©bƑl, el akarja felejteni.
Nagyon makacs volt Ă©s önfejƱ, ma mĂĄr kicsit visszafogottabb. Higgadtan gondol ĂĄt mindent, tervez, s csak azutĂĄn cselekszik. NagyszĂŒleihez kerĂŒlĂ©se Ăłta kicsit mĂ©g ingatag az Ă©let nĂ©mely terĂŒletĂ©n, de egyĂ©bkĂ©nt optimista Ă©s kitartĂł. Mindig bĂĄtran nĂ©z elƑre Ă©s figyeli, mikor segĂ­thet valakinek. KissĂ© zĂĄrkĂłzott, nehezen nyĂ­lik meg mĂĄsok elƑtt.
Nem mindig beszél, inkåbb a tettek embere.

Kedvencek: Szeret segĂ­teni mĂĄsoknak, szereti a zenĂ©t, futni, Ă©s mĂĄszni, emellett a termĂ©szetet, a szabad levegƑt
ÉletcĂ©lja:
° EgyelƑre a beilleszkedĂ©s Ă©s az, hogy szerezzen nĂ©hĂĄny barĂĄtot.
° TĂșllĂ©pni a mĂșlton, feltalĂĄlni magĂĄt.
° Megtalålni a måsik felét ebben az ålomszerƱ vilågban.
EgyĂ©b: KorĂĄbban mĂĄszott, hobbibĂłl. Kisebb tĂșrĂĄk alkalmĂĄval, biztonsĂĄgi felszerelĂ©sek segĂ­tsĂ©gĂ©vel - ugyanis nem adrenalinfĂŒggƑ.

Képességek


- GyĂłgyĂ­tĂĄs, mĂĄsodik szint = 3 pont
- Fegyver, elsƑ szint = 1 pont
- Transzformáció, elsƑ szint = 1 pont
- JĂł mĂĄszĂł, de nem mondanĂĄm egy gekkĂłnak, aki majdnem minden felĂŒleten kĂ©pes „megtapadni”, feljutni a cĂ©lig = 0 pont,
7/5
+1 pont a KarĂĄcsonyi lidĂ©rcnyomĂĄs utĂĄn, amit egyelƑre nem hasznĂĄlok el.
+1 Moondance meghĂ­vĂĄsĂĄĂ©rt, amit egyelƑre szintĂ©n nem hasznĂĄlok el.

EsemĂ©nyek & IdƑ

ÁtkerĂŒlĂ©s idƑpontja: 2900. augusztus 30.

ÉletĂșt:
1.) Amikor ĂĄtkerĂŒltem, majdnem kitĂ©ptem a hajamat, a szĂĄrnyaim lĂĄttĂĄn meg egyenesen halĂĄlra rĂ©mĂŒltem. Nem tudtam milyen vilĂĄgba is csöppentem. A bolt ugyanolyan volt, de az a makett, amihez volt merszem közelebb lĂ©pni, egyszerƱen eltƱnt. MĂĄr ez is megdöbbentett, de az mĂ©g inkĂĄbb, ami kint fogadott. Furcsa emberek sĂ©tĂĄlgattak kint. "BĂĄrhol is legyek, minden olyan, mintha egy rossz ĂĄlom lenne." Ezzel a gondolattal mentem vĂ©gig a fƑ sugĂĄrĂșton, miközben csodĂĄlkozva mĂ©regettem a kĂŒlönös lĂ©nyeket, habĂĄr nĂ©melyik embernek tƱnt. Csak megĂ©rzĂ©sekbƑl tudtam megmondani, hogy tĂ©nyleg azok -e vagy sem, feltĂ©ve, hogy pontosak voltak.
2.) Az utam egy kĂĄvĂ©hĂĄzig vezetett. Ott vĂĄlaszt kaptam nĂ©hĂĄny idƑközben felmerĂŒlt kĂ©rdĂ©sre a magĂĄt "antik istennek" nevezett fĂ©rfitƑl, aki mindvĂ©gig egĂ©sz higgadt maradt, Ă©n azonban nem tudtam az maradni. Megtudtam, hogy a jövƑbe kerĂŒltem, amit mĂ©g nehĂ©z feldolgozni. Új ez az egĂ©sz. A bĂĄtorĂ­tĂł szavakra Ă©s az egyĂŒtt Ă©rzƑ tĂĄrsak hatĂĄsĂĄra azonban összeszedtem magam Új Ă©letet szeretnĂ©k kezdeni!! EgyedĂŒl az akadĂĄlyoz, hogy magam mögött hagyjam a rĂ©gi Ă©letem.
3.) Csatlakozott körĂŒnkbe egy idegen, akit Naarozairnak hĂ­vtak, kĂ©sƑbb pedig kĂ©t idegen, akik ĂĄllĂ­tĂłlag az "antik isten" gyermekei. Az Ƒk vezetĂ©sĂ©vel mentĂŒnk el a TanĂĄcshĂĄzĂĄra, ahol elintĂ©ztĂŒk a regisztrĂĄciĂłt. HĂĄt, a macskaszemƱ fĂ©rfi hatĂĄsĂĄra mĂ©g nyugodtabbnak Ă©reztem magam, mint amikor idekerĂŒltem. VĂĄrok a kĂ­sĂ©rƑre, aki elvisz majd az Angyalok vĂĄrosĂĄba.
4.) A komornyikszerƱ alak aki bekĂ­sĂ©rt az ajtĂłn ĂĄt a macskaszemƱ fĂ©rfihez - a regisztrĂĄciĂł ĂŒgyĂ©ben -, nemrĂ©g kĂ­sĂ©rt ki a TanĂĄcshĂĄzbĂłl. A kĂ­sĂ©rƑm egy barna hajĂș, kĂ©k szemƱ lĂĄnyka, akibƑl csakĂșgy sugĂĄrzik a bĂ©kessĂ©g! IdƑközben Reagen is odalĂ©pett hozzĂĄm, hogy a többiek hollĂ©tĂ©rƑl faggason. Zair odĂ©bbĂĄllt, Aurnia szerintem meg traccspartit tart azzal az Amatheonnal.

TeljesĂŒlt ĂĄlmok, Ă©letcĂ©lok:
° Új embereket megismerni.
° A mĂșlt emlĂ©kei (tĂșllĂ©pni a mĂșlton - kis rĂ©szben teljesĂŒlt).
° Megtudni, milyen az Angyalok vårosa.
° Felfedezni az Ășj vilĂĄgot.
° Baråtokat szerezni, vagy råtalålni élete(m) szerelmére.

TĂĄrsadalom

Titulus:

Kapcsolatok:
Reagen - Nem ismerem annyira, Ă­gy nem tudom, milyen ember. EgyelƑre nem tudok megbĂ­zni benne, de ha olyan a hangulatom - Ă©s a helyzet -, el tudunk beszĂ©lgetni szerintem.
Aurnia - KĂ©sƑbb fejtek ki rĂłla vĂ©lemĂ©nyt.
Naarozair - Érdekes teremtĂ©s. A stĂ­lusĂĄban volt valami, ami nem jött be. SajnĂĄlom, ha mogorva voltam vele, de egyelƑre nem barĂĄtkozom.

Eredmények:

NépszerƱségi råta: 0.00%

Beilleszkedettség: 0.00%.

Vagyon

Összes pĂ©nz:200 kMƁ
EbbƑl elköltött: -
Maradék: 200 kMƁ

Vagyontårgyak és felszerelés: -

Otthon(ok):
-
FƑkarakter: -

Eddigi eredmények:
-
Egyebek: -
Avatar
Riel
Tipikus XXI. szĂĄzadi
Tipikus XXI. szĂĄzadi
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 42
Csatlakozott: 2013.10.25. 18:46
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Riel

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Caridwen » 2013.11.09. 21:59

A kĂŒlsƑhöz elĂ©g a mostani, a rĂ©gi az adatlapra nem kell, ezt engedelmeddel ki is vettem. Az ĂĄtkerĂŒlĂ©sed idƑpontja legyen 2900. augusztus 30. ezt mĂ©g Ă­rd be, de amĂșgy rĂ©szemrƑl elfogadva, mehetsz is jĂĄtszani.
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit Ă©s Anolgelis moderĂĄtora
Kalandmester - Necradit Ă©s Anolgelis moderĂĄtora
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
TartĂłzkodĂĄsi hely: Abyss

Re: Riel

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Alyara Nirois » 2014.08.15. 12:11

Moondance Logan Alexander meghĂ­vĂĄsa utĂĄn +1p a jutalmad.
KĂ©p
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mågikus diplomata
Arany céhvezér, Mågikus diplomata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Angyalok

Ki van itt

JelenlĂ©vƑ fĂłrumuzĂłk: nincs regisztrĂĄlt felhasznĂĄlĂł