Azeriel

Azeriel

HozzászólásSzerző: Azeriel » 2013.05.15. 22:54

Általános


Karakter régi neve: Rita Helinor

Karakter új neve: Azeriel

Kora: 20 év

Nem:

Születési hely: Norvégia, egy nem túl nagy városban

Születési időpont: 1993.12.15

Fátyolos város: Bécs

Faj: Angyal


Jellemzők


Külső tulajdonságok:
Régi tulajdonságok: Az északi népek többségéhez hasonlóan bőre fehér, haja világos szőke, szeme kék.
Mostani tulajdonságok: A Fátylon való átlépés után sem változott angyali szépséggé, de sokat javult a korábbi vékony, kisfiús kinézethez képest. Bőre kicsit barnább lett, már nem „hipóreklám”, haja a fakó, világos szőkéből élettel teli méz-szőkévé sötétedett, egyenes tincsei most már egészen derekáig érnek. A régi kék szempár csillogó tengerszínűvé avanzsált. Magasabb is lett, dereka vékony, csípője kerekded. A régi fület-a-haj-mögé-tűröm mozdulatáról nem szokott le, akárcsak a tincsek csavargatásáról. A hátán lévő két szárny szinkronban van hajszínével, első látásra hófehérek, de ha ráesik a napfény, enyhén arany árnyalatúak.

Belső tulajdonságok: Nagyon kedves és jólelkű. Segítőkész, feltett szándéka hogy gyógyítson, ha már az apját nem tudta megmenteni. Mióta két hatalmas szárny nőtt a hátára és amíg nem tanulja meg szárnyának éteri energiává való transzformálását, kis túlzással ön- és közveszélyes. Jelenleg inkább csak segítőkész, mint ügyes. Mindennek nekimegy, fennakad, beleakad, fellök, elesik, megbotlik, lever és még sorolhatnánk. Igaz, régen se volt túl ügyes, csak most két hatalmas fehér szárny is hozzáadódik a károkozáshoz.
Kedvencek: Csoki és kávé, romantikus filmek.
Életcélja: Segíteni ott és ahol tud.
Egyéb: Magával hozott egy régi fehérarany gyűrűt, ami még az édesanyjáé volt, a nyakláncára fűzve hordja.

Képességek


Kiemelkedő tulajdonság:
Orvosi/egészségügyi ismeretek: 1p

Gyógyítás: 2p
Transzformáció: 1p
[5p/5p]

Események & Idő

Átkerülés időpontja: 2900. augusztus. 20

Életút:
Sosem hittem a csodákban, pedig átkerülésem és az utána történtek körülményeit figyelembe véve elkezdhetném komolyan venni őket. Miután összezavartan és félve kibotorkáltam a boltból, egy gyönyörű angyalnő Sariel talált rám. Azonban még mielőtt bárhová is elmehettünk a Főútról, egy démon csatlakozott hozzánk - nem éppen barátilag. A törékenynek tűnt angyalnőről kiderült, hogy valójában erős és hatalmas, így megmenekültünk. Egyelőre. Utunk egy parkba vitt tovább, ám követték minket. Sariel egy pecsétet adott át, hogy őrizzem és egy szentélybe küldött be, hozzá pedig egy férfi csatlakozott, Legion. Amíg ők kint összetalálkoztak az utánunk küldött démonokkal, engem egy lényecske a szentély belseje felé csalt. Olyan ártatlannak tűnt, így követtem. Ez volt az első nagy hibám, ugyanis egy terembe kerültem, a kijárat pedig azonnal lezárult. Csapdában voltam, fogvatartóm pedig nem más volt, mint egy beszélő és lángoló csipkebokor képét felvevő gonosz lény, Lilith. Alkut akart kierőszakolni belőlem, de Sariel még időben felébresztett és segített kijutnom. Miután megmenekültem, a sötétség újratámadott, de az angyalnő ismét megmentett. Legion a segítségemmel képes volt elűzni Lilith-et, de Sariel nem ébredt fel az eszméletlenségből, ezért egy hotelben húztuk meg magunkat.

Teljesült álmok, életcélok:
Végleg túl akar lépni apja halálán és a gyászán. Célja a gyógyítás és hogy segítsen másokon.

Társadalom

Titulus:

Kapcsolatok:
Sariel
Legion

Eredmények:

Népszerűségi ráta: 0.00%

Beilleszkedettség: 0.00%.

Vagyon

Összes pénz:200 kMŁ
Ebből elköltött: -
Maradék: 200 kMŁ

Vagyontárgyak és felszerelés: Egy fehérarany-gyűrű


Otthon(ok):
-

Főkarakter: Kathleen Sirett

Eddigi eredmények:
-

Egyebek:
+30 születésnapi hsz
Avatar
Azeriel
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013.03.03. 10:23
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Kathleen Sirett Sahaana Saendar

Re: Azeriel

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.05.22. 23:05

Nah most nézem, hogy eddig elmaradt, de akkor elfogadlak. Az átkerülésed időpontja pedig legyen mondjuk 2900. augusztus 20.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss


Vissza: Angyalok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó