Neferadynee

Neferadynee

HozzászólásSzerző: Neferadynee » 2013.05.04. 14:33

Általános

Karakter régi neve: Nora Rhiannon

Karakter új neve: Neferadynee

Kora: 24 év

Nem:

Faj: Angyal

Szint: 0. szint; Tipikus XXI. századi

Jellemzők

Külső tulajdonságok:

Mintha kivirágzott volna. Megkapta igazi testét, azt, amilyennek mindig is képzelte magát. Magas, 170-175 cm között van, alakja formás, de nem kihívó. Mézszín, egyenesszálú haját a napfény aranycsillogással hinti meg, különleges türkizes írisze megbabonáz. Ettől függetlenül nem rendelkezik csodálatos szépséggel, egyszerűen csak különleges. És egészséges, egészséges, mit a makk.

Belső tulajdonságok:

Csendes, szinte néma nő, s ráadásul prűd is. Harapófogóval kell kihúzni belőle a mondatokat, mert számára a beszéd energiaigényes feladat. Bizonytalan, önbizalom hiányos, ugyanakkor megvan benne a megfelelési vágy és a küzdőszellem, ami idáig segítette az életben. Nem egy bátor teremtés, de hogyha megtanulja, hogy mire képes immár, és hogy nem kell félnie az emberektől, talán megbékél, és kinyílik. Sztereotípiákat nem támaszt, hiszen nem akarja, hogy mások úgy érezzék magukat, mint ahogy ő sokszor tette. Szereti a meglepetéseket és a nevetést, és csillapíthatatlan kaland-, és tettvágya végre kitörhet belőle. Hiszen immár szabad, és azt tesz, amit csak akar, és nem szorul mások segítségére. Hogyha végre ráébred, hogy nem csúnya, talán hiúvá válik, hogyha pozitív visszajelzéseket kap, talán kinyílik a csipája.

Képességek:

- Transzformáció 1+2p;
- Igaztudás 1p;

(Karakteralkotás: 5p; = 5p/4p)



Események & Idő

Átkerülés időpontja: 2900. augusztus 22.

Életút:

Átkerülésem után szokásomhoz híven megalázóan szerencsétlen voltam: többek között elvesztettem a kerekesszékemet, lehányt egy tündér, és majdnem megölt egy vérfarkas. De legalább volt egy indítékom arra, hogy felálljak. És MEGTETTEM! Szabad vagyok! Nem tudom, hogy mi ez a hely, de a kilencszáz évre vonatkozó sokk után végre igazán jól érzem magam, mintha az a test, amiben most vagyok, ténylegesen én lennék.

(Leírás a 42. hozzászólásig.)

Teljesült álmok, életcélok:

- Tudok járni! Szabad vagyok!

Társadalom

Titulus:

Kapcsolatok:

- Helen/Renata Rebel Wood: Vadóc, különös csajszi. Majd ha mindketten jobb passzban leszünk, szívesen találkoznék vele.
- Murgen: A humora és a személyisége tart távol a becsavarodástól és a depressziótól. Örülök, hogy találkoztunk. Annak már annyira nem, hogy Cukorborsónak hív.

Eredmények:

Népszerűségi ráta:

Beilleszkedettség: 0.00%.


Vagyon

Összes pénz: 200 kMŁ
Ebből elköltött: -
Maradék: 200 kMŁ

Vagyontárgyak és felszerelés: A kerekesszéke - Elhagyta az Ellenméreg Patika előtt.

Otthon(ok):

Egyebek


Felhasználó

Főkarakter: Alyara Nirois

Eddigi eredmények: -

Staff-pozíció: Ez a karakter nem számít Staffnak.
Rejtsd el ragyogásod...
Avatar
Neferadynee
Kerub
Kerub
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.04.29. 20:32
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Alyara, Mira, Laila, Eoryann

Re: Neferadynee

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2013.05.04. 18:38

Elfogadva, tiéd a játéktér^^
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman


Vissza: Angyalok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó