Ainslye

Ainslye

HozzászólásSzerző: Ainslye » 2014.04.16. 22:29

Általános

Karakter régi neve: Csöbör Alexandra

Karakter új neve: Ainslye

Kora: 17 év

Nem:

Faj: Alakváltó

Szint: Tipikus XXI. századi

Jellemzők

Külső tulajdonságok: A méreteim és idomaim ugyan megmaradtak, középmagas vagyok és fogjuk rá, hogy csinos, a bozontos barna üstököm azonban a múlté, helyette szögegyenes, mézszínű, hosszú tincsek omlanak a vállamra. Az arcom megnyúlt, ovális lett, az ajkaim vékonyak, a bőröm is sima lett, csak a zölden villogó szemeim emlékeztetnek még, hogy én én vagyok. A hegek, amiket korábban szégyelltem, mind eltűntek.

Belső tulajdonságok: Végtelenül idealista és optimista vagyok. Már ami a saját magamat, az életemet érinti. Igazából úgy is fogalmazhatnék, hogy kicsit talán önbizalom túltengésem is van. Ha valamit a fejembe veszek azt kitartóan, makacsul, tűzön-vízen át keresztülviszem. Olyan nincs, hogy ne sikerülne, amit szeretnék. Az nem létezik, hogy ne lennék képes valóra váltani a terveimet. Könnyen és sok minden iránt lelkesedek, szeretek tanulni, új ismereteket szerezni, fejlődni. Ami kicsit ellentétben áll ugyan a jelenlegi életvitelemmel, de egész jól egyensúlyozok a haverok nyomása meg a saját céljaim között. Iszonyatosan kíváncsi vagyok, ami nem feltétlenül jó. Szeretek lázadozni, csakazért is ellentmondani, akinek lehet, folyton újabb és újabb meggondolatlanságokat elkövetni. Önfejű vagyok, provokatív, lobbanékony….
És legfőképpen álmodozó. Nem nagyon lelkesedek a valóságért, ezért inkább annak élek, hogy majd szabad legyek, független, erős, önálló, hangos. De a helyzet az, hogy nem nagyon teszek érte a gyakorlatban semmit, nem is igazán tudom, hogyan kellene. Nagyon nincs realitás érzékem. Pályaválasztás, és összességében döntéshozatal terén egy csődtömeg vagyok, csak sodródom és álmodozok. De ezt még magamnak sem nagyon ismerem be, többnyire meg is feledkezem róla, hogy ez is én vagyok.
Aki csak kevéssé ismer (és belőlük van sok), nem is gondolná, hogy ilyen is vagyok. Kifelé ugyanis csak azt mutatom, hogy határozott vagyok, laza, kiszámíthatatlan, nemtörődöm, felvágták a nyelvem, mindig feltalálom magam. Nehezen fogadok el segítséget másoktól, észérvekre is csak nehezen hallgatok, hiába mondják nekem, hogy a vasaló süt, én azért csak megfogom, hogy biztos legyek benne. Ugyanakkor ha valaki kivívja a tiszteletemet és a bizalmamat, lojális vagyok és segítőkész.

Képességek:

- Bőr: Főnix (5p)

(Elosztható pontok: 5 /elköltött pontok: 5)

Események & Idő

Átkerülés időpontja:

Életút: coming soon


Teljesült álmok, életcélok: -

Társadalom


Titulus: -

Kapcsolatok: -

Eredmények: -

Népszerűségi ráta: -

Beilleszkedettség: 0.00%.

Vagyon

Összes pénz:
Ebből elköltött:
Maradék:

Vagyontárgyak és felszerelés: -

Otthon(ok): -

Egyebek


...


Felhasználó

Főkarakter:

Eddigi eredmények: -

Staff-pozíció: -
Avatar
Ainslye
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.04.14. 21:55
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: -

Re: Ainslye

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2014.04.16. 22:46

Elkészült, ügyes vagy. Irány játszani, Annantina nagyi boltjába mehet is a kezdőreagod, 2900. augusztus 31-ei dátummal ;)
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion


Vissza: Alakváltók

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó