Otthon-Itthon

Következő találka: ??? - Topic, FB esemény

Otthon-Itthon

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Chrisotoph » 2014.06.04. 18:54

Hejhej!

Egyenesen a tárgyra térnék, hiszen miért ne; a jövő egynéhány hétben elhagyom Swéczia hideg szikláit szeretett fővárosunkért és ennek alkalmából szívesen találkoznék a fórum írásai mögött álló... Well, veletek. Bár számomra is meglepő módon már most elég betáblázott programot kaptam, 14-én lenne egy szabad estém. A kérdés az hogy kinek volna jó ez az időpont és hogy kit érdekelne egyáltalában.

Yours:

Chrisotoph/Theodor/Ignár/Kristóf
Több fényt!
Avatar
Chrisotoph
Beavatott
Beavatott
 
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.06.09. 21:52
Tartózkodási hely: Svédország, Göteborg - persze időnként csak az evilági kivetülésem
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Horizont, Ignar, Theodor Fergussen

Re: Otthon-Itthon

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2014.06.05. 19:08

Chrisotoph Ă­rta:Hejhej!

Egyenesen a tárgyra térnék, hiszen miért ne; a jövő egynéhány hétben elhagyom Swéczia hideg szikláit szeretett fővárosunkért és ennek alkalmából szívesen találkoznék a fórum írásai mögött álló... Well, veletek. Bár számomra is meglepő módon már most elég betáblázott programot kaptam, 14-én lenne egy szabad estém. A kérdés az hogy kinek volna jó ez az időpont és hogy kit érdekelne egyáltalában.

Yours:

Chrisotoph/Theodor/Ignár/Kristóf


Noh ilyesmit mindig örömmel hallunk és fórumtali is jó régen volt már, szóval részemről már nagyon szeretnék, de ügyesen eltörtem a bokám, tehát fekvőgipsszel nem vagyok túl mobilis. Ha minden igaz 13.-án kapok max járót, és azzal se nagyon lesz még szabad rohangászni, szóval én max akkor tudok fórumtalálkozóra menni, ha a fórumtalálkozó jön hozzám, szóval én most lehet passzolnám, habár még történhetnek csodák. :)
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Otthon-Itthon

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Aurnia » 2014.06.06. 21:50

Chrisotoph Ă­rta:Hejhej!

Egyenesen a tárgyra térnék, hiszen miért ne; a jövő egynéhány hétben elhagyom Swéczia hideg szikláit szeretett fővárosunkért és ennek alkalmából szívesen találkoznék a fórum írásai mögött álló... Well, veletek. Bár számomra is meglepő módon már most elég betáblázott programot kaptam, 14-én lenne egy szabad estém. A kérdés az hogy kinek volna jó ez az időpont és hogy kit érdekelne egyáltalában.

Yours:

Chrisotoph/Theodor/Ignár/Kristóf


HellĂł!

Ha az a 14-i este valamikor délután kezdődik és valami babával vállalható helyen lenne, akkor előfordulhatok arrafelé a poronttyal. Mondjuk Margitsziget? Ott legkésőbb 6-ig tudok maradni.
Avatar
Aurnia
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013.10.11. 08:51
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Renata Rebel Wood

Re: Otthon-Itthon

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Jacopo Altorn » 2014.06.07. 01:01

Nos én akkortájt Kristóf barátunk állandó kísérője leszek, (najó, ez erős túlzás, bizonyos helységekbe nem követem majd.) de a lényeg az, hogy számíthattok rám is.
" Ma gavte la nata."
Avatar
Jacopo Altorn
A H'Sekirat Citizen társszerkesztője
A H'Sekirat Citizen társszerkesztője
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.02.21. 23:31
További karakterek: Reagen Matt


Vissza: Fórumos találkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó