Ötödik

Következő találka: ??? - Topic, FB esemény

Ötödik

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.11.08. 18:28

Üdvözlet Népek! :D

Lynivel közös megegyezés alapján arra jutottunk, hogy megint látni szeretnék egyes embereket :P, ezért előreláthatóan december 15-énre, szombatra szerveznénk egy találkát, amennyiben nem ütközik senkinek se a vizsgaidőszakába. Ha valakinek ez nem jó a lelkes vállalkozók közül, természetesen kereshetünk másik időpontot. (És valaki mondja meg, hogy egyébként 15-e munkanap-e, avagy sem. Nekem nem kell suliba mennem, az tuti.)

Az Altairba mennénk, és pont.

Csók,
Alyara és Lynarin úrhölgyek

Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.11.08. 18:31

Megmondom, hogy 15-e teljesen biztosan munkanap. :( Többek között nekem is, bár fene tudja, engem akar-e látni bárki. :D
Ettől függetlenül én feltehetőleg megyek, maximum felmosórongy állapotban leszek, de ez már csak részletkérdés. ^^
Egyébként jujjdejó, amúgy is szívtam a fogam, hogy pont lemaradtam az előzőről.
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Kryon Vorm » 2012.11.08. 18:46

Alyara Nirois írta:

Üdvözlet Népek! :D
Az Altairba mennénk, és pont.



Hagyjuk a részleteket. Melyik város? :D
Biológia: 0p, Karate: 1p, Ébredő faj: 2p

Föld alapképesség: I/1p Port tudsz teremteni, felkavarni. Plusz egy szint a türelem képességre.
Természet specializáció: II/0p. Megérteted magad az állatokkal, növényekkel. Veszélytelen, hétköznapi növényeket növesztesz, állatokat hívhatsz magadhoz.
Türelem: III/3p+ Föld alapképesség Minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Kryon Vorm
Varázstalan
Varázstalan
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.11.05. 22:53
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Zoax

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.11.08. 18:52

Budapest.
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.11.08. 18:53

"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.11.08. 18:54

Vadcseresznye, nyamnyam. :D
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.11.08. 19:10

Hát valószínű, hogy nekem is munkanap lesz, :( de suli után, talán még be tudok esni. :)
Bár nekem a 16.-a vasárnap jobb lenne.
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Kryon Vorm » 2012.11.08. 20:02

Én nyíregyházi vagyok, és nem vonatozok/buszozok fel a fővárosba, így engem csak a neten keresztül ismerhettek. :) Sajnálom a dolgot. De ez van.
Biológia: 0p, Karate: 1p, Ébredő faj: 2p

Föld alapképesség: I/1p Port tudsz teremteni, felkavarni. Plusz egy szint a türelem képességre.
Természet specializáció: II/0p. Megérteted magad az állatokkal, növényekkel. Veszélytelen, hétköznapi növényeket növesztesz, állatokat hívhatsz magadhoz.
Türelem: III/3p+ Föld alapképesség Minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Kryon Vorm
Varázstalan
Varázstalan
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.11.05. 22:53
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Zoax

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.11.08. 20:05

Nos, ezt megértem, jó messze van Nyíregy, az biztos...
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.11.08. 21:12

Nos rab? Te tudsz menni?
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.11.08. 22:27

Eddig úgy tűnik, hogy igen. De még ez változhat...
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.11.08. 23:24

Huh, nah szép. Pedig Alya váltig állította, hogy nincs tanítás akkor... habár lehet akkor hogy csak neki. :P
Nah mindegy, végső soron akkor felvetném a 16.-át, az jó lenne a népnek? :)
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.11.08. 23:47

Valószínűleg azért nincs tanítás, mert amit pótolni kellene, az amúgy is a téli szünetre esik. Kár, hogy melóban nincs téli szünet. :D
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Drun » 2012.11.09. 00:14

Én az Altairt kihagynám, a múltkori eset miatt... a 15. Munkanap, nekem (is) biztos.
Én egy levegősebb helyett javasolnék.
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.11.09. 17:19

Nos igen, kár, hogy nincs mindig szünet.
Amúgy mivel mint látom munkanap, ezért kérdeztem, hogy a 16.-a jó-e akkor a 15 helyett. Az Altair meg levegősebb, nem egy akkora lyukban vagyunk, hanem viszonylag nagyobb a légtér, pont ezért találtuk ki ezt Alyával. Habár ha egy parkban akarunk csövezni a decemberi csodás levegőn hát szóljatok, felőlem lehet az is.
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Drun » 2012.11.09. 20:06

Lynarin Seeragic írta:Nos igen, kár, hogy nincs mindig szünet.
Amúgy mivel mint látom munkanap, ezért kérdeztem, hogy a 16.-a jó-e akkor a 15 helyett. Az Altair meg levegősebb, nem egy akkora lyukban vagyunk, hanem viszonylag nagyobb a légtér, pont ezért találtuk ki ezt Alyával. Habár ha egy parkban akarunk csövezni a decemberi csodás levegőn hát szóljatok, felőlem lehet az is.

Az Altair nem az ahol voltunk? Akkor részemről előreláthatólag ok.
Ha meg nem tudok elmenni, akkor úgyis észreveszitek, hogy nem vagyok ott :)
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Lisim » 2012.11.09. 20:37

Drun írta:Az Altair nem az ahol voltunk? Akkor részemről előreláthatólag ok.
Ha meg nem tudok elmenni, akkor úgyis észreveszitek, hogy nem vagyok ott :)

Nem, a Siriusban voltunk. Ezek testvér-teaházak, de más. Az Altair légtere nagyobb (mondjuk attól függ, melyik részébe megyünk) - bár szerintem a fűtés és pince-berendezkedés miatt így is-úgy is picit fülledt lesz a levegő.
Savas nyál, 2. szint: bőrre jutva könnyebb égési sebet okoz, szembe kerülve súlyos hatású, bár nem maradandó. Vasbőr, 4. szint: Tested, mint az acél, a szó szoros értelmében. Fém fegyver is csak megkarcolni képes, puszta kézzel vagy fogakkal, karmokkal pedig képtelenség téged megsebezni. Csontjaid is kemények, eltörni csak satuba szorítva lehet bármidet is. Elemi mágia, 3. szint + 1 támadásnál, mert levegő: kórházi segítség nélkül halálos lehet. Telekinézis, 1. szint: egy 1 kilós tárgyat tudsz lebegtetni vagy mozgatni.
Avatar
Lisim
Csúfság
Csúfság
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2012.04.05. 06:52
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.11.11. 15:39

Na, fránya iskola, nekem is lesz tanítás. Napoljuk, pajtások. 16-án azért nem szeretnék találkát, mert az az egyetlen nap, amikor hétvége van, és ahogy ismerem a drága tanári gárdát, nem fognak minket kímélni. :|

Mit szólnátok a dec. 1-hez? :)

Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.11.11. 15:58

Előre láthatólag megfelel, de biztosat majd csak a beosztásom kézhezvétele után tudok mondani.
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.11.11. 16:05

Az december 1.-e nekem nem jó, :( mert Európai karácsony lesz nálunk a suli szervezésével és nekem kell kalauzolnom a Svédeket amíg Magyarországon vannak, mint csapatvezető. (27.-étől 4.-éig lesznek itt)
A 16.-a nem játszik neked Alyara? Csak mert az vasárnap.
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.11.11. 17:56

Édes szívem, hidd el a december egy nem jó... Nekem semmiképpen, de ha alvás nélkül nem tudsz élni (nekem eddig úgy tűnt nem tudsz) akkor szerintem te sem leszel túl fitt elsején. Tudod előtte van november 30....
Nah mindegy, én javasolnék akkor valami későbbi időpontot, vagy 22.-ét, ha mindenképpen szombatot akarunk (meg persze ha nincs túl közel az ünnepekhez, habár esetleg tarthatunk mf karácsonyt is) vagy mondanám, hogy Alya hátha nem kapsz annyi leckét, amit 16.-án kéne írni, akkor szerintem mégis jobb lenne a vasárnap. Vagy halasszunk újévre?

Tehát szavazzunk kinek melyik lenne jó?
dec. 16.
dec. 22.
jan. 5. (mondjuk)
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.11.11. 18:36

December 1 is munkanap egyébként. ;)
Nekem jó mindhárom időpont, majd úgy alakítom a dolgaimat. :) Mondjuk 22-e az ünnepek miatt nem biztos, én krónikus utolsó pillanatban vásároljuk meg a karácsonyi ajándékokat betegségben szenvedek. ^^
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Mira » 2012.11.15. 20:27

Elseje és 22-e már foglalt, akkor maradjunk egyelőre a 16-ában. :)
Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
 
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
Tartózkodási hely: A Lebegő-hegység sziklái között
További karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.11.17. 21:20

Naaaa akkor december 16. először... másodszor.... harmadszor... elkelt!
tehát csibéim kinek jó? Dumálhatnékom van, úgyhogy tessék minél többen jönni! :) Látni szeretnénk titeket, habár húgival kettesben is jól elteázgatok, de azért tessék minél nagyobb számban szabaddá tenni azt a napot! :)
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Ötödik

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.11.17. 22:00

Ha minden rendben megy ott leszek, és hoznám Tankit is bemutatni a csapatnak. :) Persze csak ha nem gond.
De hol és hánykor gyülekeznénk? Ugyanakkor és ugyanott, mint a múltkor?
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Következő

Vissza: Fórumos találkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó