Regisztráció törlése

Ha elakadtál bármivel kapcsolatban, nyiss egy új topicot, és mi igyekszünk hamar a segítségedre sietni! :)

Regisztráció törlése

HozzászólásSzerző: Nichen » 2012.11.05. 15:03

Sziasztok!
Kicsit későn fogtam fel, hogy felhasználónévként a jarakterem teljes nevét kellene megadnom, ennek orvoslására újraregisztráltam, de nem találtam meg, hol tudom törölni ezt a vezetéknév nélküli regisztrációmat. Elárulnátok, hogyan tudom megtenni?
Előre is köszi:
Nichen
Nichen
 

Re: Regisztráció törlése

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.11.05. 15:29

Megtörtént a törlés.
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Regisztráció törlése

HozzászólásSzerző: Nichen Forhana » 2012.11.05. 15:45

Köszönöm!
Tudni akarom, hogyan teremtette Isten a világot. (Albert Einstein)
Avatar
Nichen Forhana
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012.11.05. 14:19
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Regisztráció törlése

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.11.05. 15:47

Egyszerűbb lett volna, ha szólsz, adminisztrátorként át tudom nevezni a felhasználónevedet. Ámbár látom, hogy végül is megoldódott a probléma. :)
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Regisztráció törlése

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.11.05. 15:58

Az átnevezés nem jutott eszembe :)
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Regisztráció törlése

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.11.05. 16:00

Semmi gond, mint mondtam, a probléma így is elhárítva. :)
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Segítség!

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó