Időfolyam

Kalandmesterek által irányított játék.

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.11.04. 16:54

Köszönöm szépen az információkat és a javítást is! :)
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.11.04. 21:03

"Lehet hogy sok mindenben igaza van, de ne gondolja hogy azoknak akik már kitudja mennyi ideje csinálják ezt az időutazás dolgot, nincs annyi tapasztalatuk hogy felmérjék mibe nyúlhatnak bele és mibe nem. Emögött pontos prediktív számítások vannak, és a predeterminisztikus matematika nélkül meg sem valósulhatna az időutazás. Nem ma találták fel a káoszelméletet sem, így ennek a pillangónak a szárnycsapása inkább megakadályozza a vihart mintsem előidézi, különben is tudománytörténetileg az elmúlt évezred legmegtévesztőbb hasonlata ez."

Ezért most nagyon szeretlek, zseniális. xD
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.11.06. 19:29

Ne tévesszen meg senkit sem, hogy tudóspalánta máguskánk írt legutóbb hsz-t, Fenrir jön. Azért látjátok a kis zseni posztját a legfrissebbként, mert a visszaállítás során az övé került be utolsónak.
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.11.06. 19:32

Nah igen, meg mint már említettem, ha farkas barátunk jelenleg nincs itt írhat más is, kötött sorrenddel lassabban végzünk, de nekem mindegy.
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.11.06. 19:34

*Ő meg tűkön ül, mert nem tud írni. ^^*
Egyébként igen, ez a hátránya a sorrendnek sajnos, de hát ha a többség így szerette volna, akkor ez van.
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Eoryann Qaeriss » 2012.11.10. 12:08

Ma éjfélig mindenképp írok egy reagot, elnézést az eddigi késlekedését. Igyekszem... :)
Tik-tak.
Avatar
Eoryann Qaeriss
Varázstalan
Varázstalan
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.09.22. 10:55
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter
További karakterek: Alyara, Mira, Laila, Neferadynee

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.11.19. 00:07

Valaki tud valamit Serakrisról? :roll:
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Laki » 2012.11.19. 10:17

Rá szólok ma, de vizsgára készül ő is.
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Serakris Valentius » 2012.11.19. 11:52

Elnézést a késedelemért, a tudomágus visszatért! :)
"A kellően fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától" - Arthur C. Clarke
Avatar
Serakris Valentius
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2012.09.30. 10:18
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.11.19. 19:04

Ez egy rövid mese lesz, ha sok lesz a késés :D
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.11.20. 00:25

Nos igen... habár gondoltam megvárom a kör végét, de ha már Rab drága volt olyan édes, akkor legyen. Egy kis sebességnövelést szeretnék kérni a következő körre, mert így következő életemben is nagykorú leszek, mire befejezzük... Vagy nagyon hamar befejezzük.
Nah a lényeg puszi és csók mindenkinek, de leütjük a szülőket/kutyákat/hozzátartozókat aki akadályoz és próbálkozzunk visszatérni a kezdeni szintidőkhöz.
Csak ennyi lett volna, még nem szidás... csak valami erőteljes kérés, nagyon erőteljes.
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.11.20. 10:00

Én nem szeretném, ha hamar befejeznénk. Illetve, max akkor, ha olyan pörgős a tempó, hogy gyorsan végzünk. :) Ez persze jelenleg nem veszélyeztet minket, az tény. Én igyekszem mindig gyorsan írni, hogy ne tartsam fel a kört, úgyhogy nem veszem a fentieket magamra. :P ^^
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.11.20. 10:30

Lynarin Seeragic írta:Nos igen... habár gondoltam megvárom a kör végét, de ha már Rab drága volt olyan édes, akkor legyen.

Szolgálatodra. És igen, mindig édes vagyok. Kivéve ha nem :D
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.11.20. 11:18

Rabraquat írta:
Lynarin Seeragic írta:Nos igen... habár gondoltam megvárom a kör végét, de ha már Rab drága volt olyan édes, akkor legyen.

Szolgálatodra. És igen, mindig édes vagyok. Kivéve ha nem :D


Tiltakozom. :D
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.11.20. 18:40

Remek, habár elsősorban nem neked szólt Emma.
De sok beszédnek sok az alja, had lássam a cselekvést, a következő kör szeretném, ha nem annyi idő menne le, mint az előző. És ezt nem az egyre rövidebb reagokkal kell megoldani
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.12.01. 20:45

Serakrist kéretjük a kettes kórterembe!
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Serakris Valentius » 2012.12.02. 16:27

Főnővér, jelentem itt vagyok. Az élet néha gorombán közbeszól, de legalább a vasárnap délután szabad.
"A kellően fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától" - Arthur C. Clarke
Avatar
Serakris Valentius
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2012.09.30. 10:18
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.12.02. 16:32

Serakris Valentius írta:Főnővér, jelentem itt vagyok. Az élet néha gorombán közbeszól, de legalább a vasárnap délután szabad.


Nos örömmel hallom és látom, hogy vagy, a sors meg undok egy szajha, ki kegyeit másoknak adja. Most elnézem, már csak akkor egy Eroyann reagot várunk.
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.12.02. 16:39

Utálom a képernyő-billentyűzetet, de lemerült a klaviatúrám. Amint felébred apám, már megyek is elemért, és utána Ti jöttök! ;)
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.12.11. 18:06

Nah tehát édes egyetlen tündérbogárkáim!
Amit először is szeretnék leszögezni, hogy nem perverz szadizási vágyaim élem ki rajtatok, puszta szeretet és jó szándék lobog fekete szívemben, viszont néhány szabályt mostantól bevezetünk, hogy ne nyúljanak több év hosszúra a körök. Természetesen tudom, hogy mindenkinek van élete (csak tudnám miért? :P) viszont már a kaland elején meg volt mondva, hogy ezt pörgősre tervezem, szóval aki nem tudja magát ehhez tartani, annak maximum halotti búcsúcsókot adhatok, felmentés nincsen, ennyi.
Tehát a helyzet a következő. Ezentúl az előtted lévő játékos posztjától számított 36 órán belül kéretik írni a következő embernek. Ha az előtted lévő 36 óra leteltével sem írt, akkor nem várod meg, hanem szépen írsz, aki pedig csúszott vagy feltűnés nélkül bepótolja a körváltás előtt, vagy kap egy figyelmeztetést, csak hogy valami értéke is legyen a dolognak.
Persze egészen egyedi esetben, mondjuk egy hetes táborba mész túrázni az Alpokba, ahol nincs internet, akkor megoldjuk valahogy, de ilyenkor is tessék nekem írni előre szólni, hogy ne várjunk rátok, mert tuti nem tudtok géphez három napon belül és ilyenkor édescuki leszek és tekintettel vagyok a dolgokra, viszont aki hallgat mint a sír, hát azt arrafelé rugdossuk, persze IC. :P
Aki gyűjtögető hajlamú és beszed öt csúszást, az szépen el fog halálozni. Minél több figyelmeztetése van valakinek, annál több hátráltató tényezővel kell megküzdenie a kaland során, szóval egy még nem fog lerántani a pokol legmélyebb bugyraiba, de aztán szépen a kreativitásomra lesznek bízva a kis porontyok, és hangulatfüggően valami zseniális kis meglepit találok ki az én lassú babácskáimnak. :)
A szabály innentől fogva lép életbe egy kis ösztönző erőként, tehát Eroyann drágának ettől a perctől számítva 36 órája van írni és ha ez nem történik meg kört váltok első figyelmeztetés és a kövi körben a dolog már mindenkire érvényes.
Ezt azok miatt vezettem be, akik szeretnének játszani és pörögni kicsit, ráadásul tegnap még egy durvább verzión gondolkoztam, de ma jó napom van, szóval egyenlőre a 36 órás limit lesz bevezetve, de ha kicentizitek nekem, akkor lehet, hogy csökkentések lesznek. :P
Amúgy csókollak titeket szeretettel, ennyi voltam, a túlélőshow indul! :twisted:
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.12.14. 00:39

Nah Eoryann a saját kérésére kiszállt a kalandból, de a fentebb említett szabályok a többiekre ugyan úgy vonatkoznak, remélem ezt nem kell ismételni.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.12.14. 01:16

Kár. :(
A szabályokat meg vettem. ^^
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Fenrir » 2012.12.14. 14:29

Milyen kár, pedig már majdnem összeboronáltuk Narral :D
"May you be in heaven half an hour before the Devil knows your dead. This all goes sideways and we both end up dead, meet me at the bar, I'm buying!" - Garrus Vakarian, ME3
Avatar
Fenrir
Suhanc
Suhanc
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.09.11. 21:42
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Draechen, Murgen

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.12.17. 18:46

Lesz még arra később is lehetőség. :P

Na, de megyek, megolvasom, hogy mi lett a karakteremmel. Nektek pedig kitartást, mentsétek meg a világot! :D
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Serakris Valentius » 2012.12.19. 13:27

Nar, csak egy apróság, a karakterem továbbra sem gondolatolvasó, ahogy a tied sem :)
Amúgy elnézést, nem akartam ennyire kicentizni, de ahogy a mondás tartja, ha nem lenne az az utolsó öt perc a világon semmi nem készülne el :)
"A kellően fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától" - Arthur C. Clarke
Avatar
Serakris Valentius
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2012.09.30. 10:18
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

ElőzőKövetkező

Vissza: Meghirdetett kalandok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó