Időfolyam

Kalandmesterek által irányított játék.

Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.31. 01:52

Kép


"Tikk-takk ketyeg az óra, az idő visszafelé folyik, a tér elgörbül az idő dermedt üveggé fagy."
A múltunk meg van írva... vagy talán mégsem? Ti, akik a múltból jöttetek és a jövőben éltek vágytok megismerni régebbi korok, a történelem nagy rejtélyeit? Az eseményeket, amik olyanná tették a világot, amilyen lett? Vágytok rá, hogy ott álljatok a küzdő felek között a fekete-erdei csatában, vagy beépített ügynökként rómába látogassatok, abba a virágzó városba, ahol leráthatjátok a velariumot az igazságról?
A feladatotok csupán annyi, hogy lemerüljetek az időfolyamba. Hogy ott kikkel találkoztok, a múlt és jelen milyen szörnyei kísértenek meg titeket, az már csak rajtatok múlik... Ha valaki botor módon önön buta hibájából megfullad, az elveszik, de aki visszatér hatalmasabb, erősebb és bölcsebb lesz, mint előtte valaha, ráadásul birtokolja az évszázadokon átívelő tudást, egy titkos szervezet barátságát és támogatását.
Jöjjetek tehát utazók és ismerjétek meg a múltat!

Kép


Technikai részletek:

Ahogy arra minden nagyokos rájöhetett ez egy kicsit rendhagyóbb kaland lesz. Nagyobb szabadságot, de nagyobb odafigyelést is igényel. Leginkább afféle bevezető dolognak gondoltam, aminek később lehet folytatása, de egyelőre csak belekóstolnánk mi van terítéken.
A lényeg azonban az lenne, mivel nem tervezem két évesre, így alapvetően 4-5 játékost várok rá, olyanokat, akikben van mersz, ja és userre tekintve elég aktívnak és kreatívnak érzik magukat. Vagyis aki 3-4 soros posztokat fog nekem írni heti egyszer, nos az meg fog halni. Aki baromságot csinál, mondjuk gumicsontot akarja elvenni Cerberustól, hát az szintén meg fog halni. Nagyon magasról teszek rá, hogy jk-t nem ölünk, ez most pontosan egy olyan kaland lesz, amitől a múltatok függ és ami a jövőtöket befolyásolja. Aki nem érzi felnőttnek magát a feladathoz, az nagyon örülnék, ha nem is jelentkezne, mert fájó szívvel (nem, igazából nem) de komolyan ki fogom nyírni.

Persze valamennyi rugalmassága lesz (annyira szadista nem vagyok mint terjesztik, csak majdnem) és aki szépeket ír viszonylag rendszeresebben, az rendesen profitálhat a dologból, de nagy haszon nagy kockázattal jár ennyi. Ezek után rátok bízom a döntést bevállaljátok-e, én elmondtam amit kellet.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.10.31. 08:38

Ha nem probléma, hogy még zöldfülű vagyok erre, akkor én szívesen részt vennék benne. ^^
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.10.31. 10:22

Én jelenleg a vadászidénnyel vagyok elfoglalva, de ha a későbbiek folyamán szívesen becsatlakoznék a kalandba. Persze, csak ha nem gond. :D
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Fenrir » 2012.10.31. 10:42

A fenn említetteken kívül van-e egyéb feltétel? Ha nem akkor jövök, csak le kell szednem pár helikoptert még.
"May you be in heaven half an hour before the Devil knows your dead. This all goes sideways and we both end up dead, meet me at the bar, I'm buying!" - Garrus Vakarian, ME3
Avatar
Fenrir
Suhanc
Suhanc
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.09.11. 21:42
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Draechen, Murgen

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Eoryann Qaeriss » 2012.10.31. 11:30

Nos, hogyha beválsz engem, szívesen jönnék. A karakterhez nagyon passzolna a mese, ámbár megértem, hogy hullámzó aktivitásom miatt elutasítasz. ;)
(Csak mondj gyorsan valamit, mert ennek alapján írom meg a következő reagomat. :))
Tik-tak.
Avatar
Eoryann Qaeriss
Varázstalan
Varázstalan
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.09.22. 10:55
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter
További karakterek: Alyara, Mira, Laila, Neferadynee

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.31. 12:28

Nah nézzük csak.
Emma jöhetsz persze, a zöldfülűség nem volt kritérium, mindössze az aktivitás és a szépen megírt reagok. :)
Vera már megírtam, most fogunk kezdeni, szóval ebben most nem.
Fenrir, ezeken kívül nincsen, csupáncsak a jelentkezéssel elfogadod a felhasználási feltételeket.
Eoryann igen, valóban passzol a karidhoz. Annyi az egész, hogy szépen időt kell majd szakítanod egy-egy reagra amik csodásan meg kell hogy írva legyenek, különben csúnya dolgok történhetnek. ;) Amúgy engem nem zavar a hullámzó aktivitás, a te felelősséged minden. :)
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Eoryann Qaeriss » 2012.10.31. 12:32

Akkor szeretnék jelentkezni. ^^
Vállalom a kockázatokat és a mellékhatásokat. :D
Tik-tak.
Avatar
Eoryann Qaeriss
Varázstalan
Varázstalan
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.09.22. 10:55
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter
További karakterek: Alyara, Mira, Laila, Neferadynee

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.31. 13:00

Rendben, akkor egyenlőre: Emma, Fenrir és Eoryann jelentkezése elfogadva, még két versenyző jöhet.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Serakris Valentius » 2012.10.31. 13:33

Erre nekem lehet jelentkeznem? Ha igen megtenném, bár mintha már lett volna szó hasonlóról a karakterrel kapcsolatban.
"A kellően fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától" - Arthur C. Clarke
Avatar
Serakris Valentius
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2012.09.30. 10:18
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Naarozair » 2012.10.31. 13:39

Ha befogadtok egy nyafis Sidhét akkor jövök, s akkor Fenrirrel együtt jönnénk :)
Kinézete: 186 cm, délceg arany sidhe. Lapockájáig dúsan leomló aranyló haj. Szemei: Meleg arany-zöldes és hűvös topáz-kék(Sárkányszem). Járásán látszik nemesi sidhe vére.

Sárkányszem: 1.Tekinteted néha eltéved, ilyenkor meglepetésszerűen átlátsz egy-egy tárgyon.
Türelem: 2p Amíg nem érsz hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számodra.
Bestia uralom: 2p Nagyobbacska rémek is hallgatnak rád, kreatívan is segíthetnek. (pl a rangban alattad álló sidhek, esetleg házikedvenc mumusok, stb)
Elementaritás: 1p Apró elementálokat hívhatsz, akik szórakoztatnak.
Avatar
Naarozair
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.09.10. 13:05
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.31. 13:42

Serakris Valentius írta:Erre nekem lehet jelentkeznem? Ha igen megtenném, bár mintha már lett volna szó hasonlóról a karakterrel kapcsolatban.


Miért ne lehetne? :) Amúgy igen, valóban volt róla szó, te már igazából félig benne is voltál a mesében. :P Szóval határozottan ajánlott a jelentkezés. :)


Naarozair írta:Ha befogadtok egy nyafis Sidhét akkor jövök, s akkor Fenrirrel együtt jönnénk :)

Rendben Zair, de ne vedd piszkálásnak, de ismét felhívom a figyelmed a szépen összeállított reagokra és arra, hogy nem csinálunk hülyeségeket, mert csúnya Kaszásnéniként aratni fogok ilyenkor. Tehát ha aktív leszel és jókat írsz, akkor természetesen jöhetsz. :)
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Naarozair » 2012.10.31. 13:55

Rendben, én úgy érzem sikerült bekalibrálnom magam Nymes/Fenrires akcióval. S vállalom ha hülyeséget csinál a karakterem akkor kipurcan :) Az aktivitásommal szerintem nincs gond szerintem. :) Máris aktívabb vagyok mint odaát :) a régin :)
Kinézete: 186 cm, délceg arany sidhe. Lapockájáig dúsan leomló aranyló haj. Szemei: Meleg arany-zöldes és hűvös topáz-kék(Sárkányszem). Járásán látszik nemesi sidhe vére.

Sárkányszem: 1.Tekinteted néha eltéved, ilyenkor meglepetésszerűen átlátsz egy-egy tárgyon.
Türelem: 2p Amíg nem érsz hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számodra.
Bestia uralom: 2p Nagyobbacska rémek is hallgatnak rád, kreatívan is segíthetnek. (pl a rangban alattad álló sidhek, esetleg házikedvenc mumusok, stb)
Elementaritás: 1p Apró elementálokat hívhatsz, akik szórakoztatnak.
Avatar
Naarozair
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.09.10. 13:05
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.31. 14:05

Naarozair írta:Rendben, én úgy érzem sikerült bekalibrálnom magam Nymes/Fenrires akcióval. S vállalom ha hülyeséget csinál a karakterem akkor kipurcan :) Az aktivitásommal szerintem nincs gond szerintem. :) Máris aktívabb vagyok mint odaát :) a régin :)


Nos rendben. :)
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.31. 14:10

Akkor a végleges névsor: Emma, Fenrir, Eoryann, Serakris, Naarozair.

Hamarosan akkor kezdünk is, mindenkihez majd berobban majd Caridwen néni a megfelelő pillanatban, és ennyi.

Továbbiakban lehet itt mindenféle részletért nyafogni, vagy sírni, de pm-ezni is lehet.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.10.31. 14:39

Csak azért nem jelentkeztem, hogy ne legyetek elnyomva :)
Na jó, nem csak azért :D
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Eoryann Qaeriss » 2012.10.31. 14:41

Rab... xD

Szerk.: Inkább írj Gariennel Fronak.

Caridwen, Óhatalmassága, ide ment a kezdőreagom: viewtopic.php?f=90&t=347&p=2794#p2794
Tik-tak.
Avatar
Eoryann Qaeriss
Varázstalan
Varázstalan
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.09.22. 10:55
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter
További karakterek: Alyara, Mira, Laila, Neferadynee

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.31. 17:26

Igen szívem, nem vagyok vak, láttam. :) Sőt a választ is megkaptad és kapják lassan a többiek is. :)
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Eoryann Qaeriss » 2012.10.31. 18:01

Jól van na, csak lelkes vagyok. :P
Tik-tak.
Avatar
Eoryann Qaeriss
Varázstalan
Varázstalan
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.09.22. 10:55
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter
További karakterek: Alyara, Mira, Laila, Neferadynee

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Fenrir » 2012.10.31. 18:02

Én is, bár most kicsit össze vagyok törve, de napok kérdése és megint minden csontom a helyére kerül :D
"May you be in heaven half an hour before the Devil knows your dead. This all goes sideways and we both end up dead, meet me at the bar, I'm buying!" - Garrus Vakarian, ME3
Avatar
Fenrir
Suhanc
Suhanc
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.09.11. 21:42
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Draechen, Murgen

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.31. 18:07

Eoryann Qaeriss írta:Jól van na, csak lelkes vagyok. :P

Csak nyugodtan. :)

Fenrir írta:Én is, bár most kicsit össze vagyok törve, de napok kérdése és megint minden csontom a helyére kerül :D

Nos azt majd meglátjuk. :) Még Zairt megvárjuk, aztán kapjátok ti is a kezdőt.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Fenrir » 2012.10.31. 18:10

Csak had menjek el majd ruháért, mert jelenleg a drága Nymünknek hála a tartalék ingem és nadrágom is galyra ment.
"May you be in heaven half an hour before the Devil knows your dead. This all goes sideways and we both end up dead, meet me at the bar, I'm buying!" - Garrus Vakarian, ME3
Avatar
Fenrir
Suhanc
Suhanc
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.09.11. 21:42
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Draechen, Murgen

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.31. 18:12

Fenrir írta:Csak had menjek el majd ruháért, mert jelenleg a drága Nymünknek hála a tartalék ingem és nadrágom is galyra ment.


Sajnos az élet kegyetlen, főleg ha én mesélek.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Fenrir » 2012.10.31. 18:14

Akkor egy száll brokiban nyomom végig a kalandot, a hölgyek nagy örömére.
"May you be in heaven half an hour before the Devil knows your dead. This all goes sideways and we both end up dead, meet me at the bar, I'm buying!" - Garrus Vakarian, ME3
Avatar
Fenrir
Suhanc
Suhanc
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.09.11. 21:42
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Draechen, Murgen

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Eoryann Qaeriss » 2012.10.31. 18:28

Caridwen, mikor is mesélsz össze minket Fenrirrel? :P
Tik-tak.
Avatar
Eoryann Qaeriss
Varázstalan
Varázstalan
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.09.22. 10:55
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter
További karakterek: Alyara, Mira, Laila, Neferadynee

Re: Időfolyam

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.31. 19:53

Hát mivel egy kalandban játszotok így valószínűleg soha nem találkoztok, ez egyértelmű, nem?
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Következő

Vissza: Meghirdetett kalandok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó