Időfolyam

Kalandmesterek által irányított játék.

Re: Időfolyam

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Emma Raine Shyama » 2013.04.09. 22:23

Hát, összekapni magam még mindig nem igazán sikerült, de írtam egy nyúlfarknyit, ígérem, a legközelebbi jobb lesz. :D
KĂ©p

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2013.06.11. 21:18

Nah jó, feladtam. Írtam mindenkinek, aki befagyott és mégis visszatérne, az jelezze nekem és folytatom a mesét, de nem kicsit halt meg a dolog. Ez Serakris-nek meg Emmának szól, ott szál, bármikor lehet írni és akkor folytatom nektek, de ha egy Zair vagy Dylan előkerülne, ők is bátran jelentkezhetnek ám.
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Emma Raine Shyama » 2013.06.17. 13:06

Bocsánat, kicsit nagyon elszoktam attól, hogy kell írni a kalandba, megpróbálom összekapni magam. :(
KĂ©p

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2013.06.17. 17:46

Semmi gond Emma, viszont csütörtöktől már átállunk a rendszerességre, ha írtok, akkor kört váltok, hogy ne fagyjunk be megint ennyire, szóval visszaszokhatsz mostmár. :) Addig is kis türelmet kérek még pár napig.
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2013.07.31. 00:06

Nah tehát gyermekeim Danuban, a helyzet a következő. Mivel a csoport nagy része lemállott, így az alapvetően csapatra tervezett kalandot ideiglenesen felfüggeszteném. A későbbiekben, ha nő az aktivitás kicsit, akkor majd újra elindul és mások is jelentkezhetnek, de ez most így jegelve van.
A vége felé is kitartóknak kárpótlásul 2p-ont ajánlanék meg, a jó játékért és (főleg az elején :P) szép hosszú reagokért. (Fenrir, Emma és Serakris a delikvensek, az utóbbi kettő, ha visszatér, kimesélésért és pontokért nálam jelentkezzen. :) )
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Naarozair » 2014.04.12. 11:29

HalihĂł!

Én kapok pontot, vagy nem? Ugyebár én "meglógtam" :S Kíváncsian várom a választ.
Kinézete: 186 cm, délceg arany sidhe. Lapockájáig dúsan leomló aranyló haj. Szemei: Meleg arany-zöldes és hűvös topáz-kék(Sárkányszem). Járásán látszik nemesi sidhe vére.

Sárkányszem: 1.Tekinteted néha eltéved, ilyenkor meglepetésszerűen átlátsz egy-egy tárgyon.
Türelem: 2p Amíg nem érsz hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számodra.
Bestia uralom: 2p Nagyobbacska rémek is hallgatnak rád, kreatívan is segíthetnek. (pl a rangban alattad álló sidhek, esetleg házikedvenc mumusok, stb)
Elementaritás: 1p Apró elementálokat hívhatsz, akik szórakoztatnak.
Avatar
Naarozair
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.09.10. 13:05
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Időfolyam

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2014.04.14. 17:58

Naarozair Ă­rta:HalihĂł!

Én kapok pontot, vagy nem? Ugyebár én "meglógtam" :S Kíváncsian várom a választ.


Aham, kapsz te is. Ugyan többiek többet játszottak benne, mint te, de a kaland még messze nincs befejezve, ezt a részvételi két pontot megkapod te is, de legközelebb ne tessék eltűnni! :)
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Időfolyam

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Naarozair » 2014.04.14. 18:16

Köszönöm! Nem fogok eltűnni :) * Félig azért behunyja a szemét, mert érzi a kis figyelmeztető dorgálást* :D
Kinézete: 186 cm, délceg arany sidhe. Lapockájáig dúsan leomló aranyló haj. Szemei: Meleg arany-zöldes és hűvös topáz-kék(Sárkányszem). Járásán látszik nemesi sidhe vére.

Sárkányszem: 1.Tekinteted néha eltéved, ilyenkor meglepetésszerűen átlátsz egy-egy tárgyon.
Türelem: 2p Amíg nem érsz hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számodra.
Bestia uralom: 2p Nagyobbacska rémek is hallgatnak rád, kreatívan is segíthetnek. (pl a rangban alattad álló sidhek, esetleg házikedvenc mumusok, stb)
Elementaritás: 1p Apró elementálokat hívhatsz, akik szórakoztatnak.
Avatar
Naarozair
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.09.10. 13:05
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Előző

Vissza: Meghirdetett kalandok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó