Danu gyermekei

Kalandmesterek által irányított játék.

Danu gyermekei

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.09.07. 16:34

Kép

Nos kedves emberek!

Egy kaland, ami első sorban a sidhe-kel és az angyalokkal van kapcsolatban, meg persze az egész bolygó legnagyobb erejével, akit manapság főleg Danunak neveznek. Van benne intrika, régi viszályok és sok történelmi vonatkozás. Az angyali vonulat miatt, a rémálom rész a vége felé tolódik, de azért retteghet mindenki. :P

Kép


Az előző topic itt található.


A kaland már elindult, sőt eléggé a vége felé tart, de ha bármi kérdés óhaj-sóhaj van, azt itt lehet intézni.
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Danu gyermekei

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.09.10. 16:04

Nos mostmár mindenki nagyjából egy helyen van, szóval tessék figyelni a többiekre is. :)
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Danu gyermekei

HozzászólásSzerző: Tereus » 2012.09.10. 18:24

Megjegyzem, hogy egy körben én fogok utoljára írni (mint eddig is, ha többen voltunk egy helyszínen) a játékosok közül. Amik előreláthatólag délután 6-fél7 körül várhatóak.
Tereus, Taamael


"A bizalom olyan luxus, amiért mindig túl drágán kell fizetni!"

"Próbálni nem látni, ami látható. Igyekezni látni, ami nem látható. Hogy mi ez? Egy álom."


Kép


Gyógyítás 1p: Kisebb és közepes sebek.
Fegyver 2p: Már nem kell fizikai fegyver, a tiszta energiából tudsz fegyvert alkotni, ami eltűnik, ha elengeded.
Mennyek hangja 2p: Beszéd a fajtársakkal: Telepatikus kommunikáció, ami bármekkora távolságot átível.
Igaztudás 3p: Látod a valót. Az illúziók, láthatatlanságok nem hatnak rád, viszont egy ügyesen kivitelezett bűvésztrükk (amit nem támogat mágia) továbbra is becsaphat.
Avatar
Tereus
Angyal
Angyal
 
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012.09.02. 19:29
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Drun
Lyendryana Daimon
Alva
Lamya

Re: Danu gyermekei

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.09.21. 18:56

Kép


Nos kedveskéim, első sorban ennyit gondoltam a Danu Gyermekei kalandnak. :) Raktam a végére plusz szálakat, amin elindulhat az, aki gondolja, de akár egészen másfelé is elmehettek. :)
A jutalmazásnak annyit gondoltam, hogy mindenki kapna 3 szabadon elosztható pontot, meg mindenki megkapta pluszba Danu áldását. :P
Aki szeretne még valamit megtenni, amihez Caridwen nénire szüksége van, az bombázzon pm-ekkel és igény szerint neki(k) folytatom az eseményeket, de aki menne játszótársat keresni, azt sem tartóztatom. :)
Akinek még kalandozhatnékja van, az sem fog majd kaland nélkül maradni, mert lehet hamarosan elkészül a következő ötletek is, de addig is:

Danu legyen veletek, és remélem élveztétek a kalandot még a megállások és költözés ellenére is. :)
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Danu gyermekei

HozzászólásSzerző: Lisim » 2012.09.21. 19:17

Zsír. *Tápolás-mód on.* :D
Köszönjük szépen, ha csak picit is vehettem részt benne. :)

(Az adatlapokra majd írjátok be a plusz pontokat. :P)
Savas nyál, 2. szint: bőrre jutva könnyebb égési sebet okoz, szembe kerülve súlyos hatású, bár nem maradandó. Vasbőr, 4. szint: Tested, mint az acél, a szó szoros értelmében. Fém fegyver is csak megkarcolni képes, puszta kézzel vagy fogakkal, karmokkal pedig képtelenség téged megsebezni. Csontjaid is kemények, eltörni csak satuba szorítva lehet bármidet is. Elemi mágia, 3. szint + 1 támadásnál, mert levegő: kórházi segítség nélkül halálos lehet. Telekinézis, 1. szint: egy 1 kilós tárgyat tudsz lebegtetni vagy mozgatni.
Avatar
Lisim
Csúfság
Csúfság
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2012.04.05. 06:52
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Danu gyermekei

HozzászólásSzerző: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.21. 19:22

Vagy PM-ben vagy az Adatlapunkon tüntesd már fel légyszi, hogy a jelek-medálok-miegymások mit jelentenek, mert a végén Tereussal is (mint Hiriggel tettem az előző kalandban) tovább passzolom a cumot...
Hirig

Az életről tudom, hogy véges, de akadnak pillanatai, melyek felérnek az örökkévalósággal.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel, mert a személyiségem Én vagyok, a viselkedésem pedig attól függ, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy látható része, amit testnek hívnak.

Kép

Átváltozás 4p; Szárnyaid nem többek szépen rajzolt tetoválásnál, mikor megnősz, csak hozzáértő mondja meg, hogy tündér vagy. Vérnektár 1p; Ha megharapsz valakit, a véréből meg tudod mondani, milyen fajú. Zöldbeszéd 1p; Ezzel a képességgel megérteted magadat az élő növényekkel, kérheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (Gombák, virágok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Danu gyermekei

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.09.21. 19:26

Hirig írta:Vagy PM-ben vagy az Adatlapunkon tüntesd már fel légyszi, hogy a jelek-medálok-miegymások mit jelentenek, mert a végén Tereussal is (mint Hiriggel tettem az előző kalandban) tovább passzolom a cumot...


A két angyalnál egy medál, amivel a természetben Danu felel a hívásodra, és aminek a segítségével majd visszakaphatják az angyallelküket, ha le akarják játszani.
Lyenén és Lisimén Danu áldása van rajta és aki itt él, az érzi is ezt, segít koncentrálni meg megnyugtat, és ha erősen imádkoznak az Istennő nekik is felel.
A medálokat és egyebeket, meg a plusz pontokat tüntessétek fel ti. :)
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Danu gyermekei

HozzászólásSzerző: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.21. 19:30

Köszönöm! :)
Hirig

Az életről tudom, hogy véges, de akadnak pillanatai, melyek felérnek az örökkévalósággal.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel, mert a személyiségem Én vagyok, a viselkedésem pedig attól függ, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy látható része, amit testnek hívnak.

Kép

Átváltozás 4p; Szárnyaid nem többek szépen rajzolt tetoválásnál, mikor megnősz, csak hozzáértő mondja meg, hogy tündér vagy. Vérnektár 1p; Ha megharapsz valakit, a véréből meg tudod mondani, milyen fajú. Zöldbeszéd 1p; Ezzel a képességgel megérteted magadat az élő növényekkel, kérheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (Gombák, virágok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya


Vissza: Meghirdetett kalandok

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó