November játékosa

November játékosa

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.10.26. 18:03

November 5-ig itt lehet jelölni hónap karakterét az októberi procedúrához hasonlatosan. Hogyha valaki szégyenlős, én nem akarja kiírni ország-világ elég a választottját, pm-ben küldhet nekem egy nevet "November Játékosa" címmel, és akkor majd összesítek. :)

Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.10.26. 18:07

Jelölném Serakris Valentiust. Olyan logikusnak tűnő áltudományos szövegáradatot képes szülni, hogy néha ki sem tudom bogozni, mi is a mondandója lényege. :)
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.10.26. 18:30

Ha hamarabb tűnik fel a topic, akkor én is ezzel kezdtem volna. :P Az én szavazatom is Serakris kapja meg, habár kezdem néha gyöknek érezni magam, mire kibogozom a dolgokat és még próbálok válaszolni is, de gyönyörű zseniális reagok, szóval támogatom a zöld jelölését. :D
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.10.26. 18:35

Még egy voks Serakrisnak. Néha azt se tudtam miről ír pedig a logika jó barátom. (Bár csak a tanulmányokban, az életben néha még a nyilvánvaló dolgokra se jövök rá.)
:P
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Drun » 2012.10.26. 21:56

Szerintem, mindenki ide írja és ne sunnyogjon! Választottjával, vagy éppen kis kedvencével, nyugodtan megírhatja nevét. Akár ódákat is zenghet róla, még akkor is ha nem nyer, biztos szívesen olvassa sorait. A többieknek meg ösztönzően hat. Szerintem, letudjuk nyelni, ha nem saját nevünket olvassuk és legalább nem hőbörgünk, hogy "de hát, nem is ő áll nyerésre, a topik szerint!"
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Laki » 2012.10.28. 00:10

Szintén szavaznék Serakrissre, de kérem szavazatomat figyelmen kívül hagyni, mivel régi jó barátom és én hívtam az oldalra így a pártatlanságom megkérdőjelezhető.
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Lisim » 2012.10.28. 15:05

Én Mirácskára adnék le egy voksot, mert nagyon jóféle helyszínt hozott be, és ügyesen csűri-csavarja a szálakat.
(Attól most eltekintek, hogy mesélőként nem tudom megkaphatja-e ezt a kitüntetést. :P)
Savas nyál, 2. szint: bőrre jutva könnyebb égési sebet okoz, szembe kerülve súlyos hatású, bár nem maradandó. Vasbőr, 4. szint: Tested, mint az acél, a szó szoros értelmében. Fém fegyver is csak megkarcolni képes, puszta kézzel vagy fogakkal, karmokkal pedig képtelenség téged megsebezni. Csontjaid is kemények, eltörni csak satuba szorítva lehet bármidet is. Elemi mágia, 3. szint + 1 támadásnál, mert levegő: kórházi segítség nélkül halálos lehet. Telekinézis, 1. szint: egy 1 kilós tárgyat tudsz lebegtetni vagy mozgatni.
Avatar
Lisim
Csúfság
Csúfság
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2012.04.05. 06:52
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.10.29. 20:57

A rovat a hónap játékosát keresi.
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Lisim » 2012.10.29. 21:08

Jóindulat írta:A rovat a hónap játékosát keresi.

Akkor egyetértünk. ;)
Savas nyál, 2. szint: bőrre jutva könnyebb égési sebet okoz, szembe kerülve súlyos hatású, bár nem maradandó. Vasbőr, 4. szint: Tested, mint az acél, a szó szoros értelmében. Fém fegyver is csak megkarcolni képes, puszta kézzel vagy fogakkal, karmokkal pedig képtelenség téged megsebezni. Csontjaid is kemények, eltörni csak satuba szorítva lehet bármidet is. Elemi mágia, 3. szint + 1 támadásnál, mert levegő: kórházi segítség nélkül halálos lehet. Telekinézis, 1. szint: egy 1 kilós tárgyat tudsz lebegtetni vagy mozgatni.
Avatar
Lisim
Csúfság
Csúfság
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2012.04.05. 06:52
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.10.30. 10:02

Az én választottam Draechen, az alábbi monológ miatt:

Draechen írta:

- Danu adta az erőt ezért az ő akarata... bele se tudnál gondolni, hogy hányan takaróztak már ezzel a korok során. De nem csak a mi népünk gyermekei. Mindnek megvannak a maga istenei és mind feltalálták már ezeket a varázserejű szavakat. "Nem én vagyok gonosz, az istenem az, ő mondta hogy pusztítsalak el titeket!" Ilyen és ehhez hasonló szavakat számtalanszor hallottam én magam is. Ezzel takaróztak a perzsa hódítók, majd Nagy Sándor seregei. Az "istenek rendelése" volt Trója felégetése és a Keresztes háborúk. Sőt még a halandók Világháborúit is sokan próbálták az istenükre hárítani. Igen, minden csepp hatalom ami benned van, Danu ajándéka, de ez nem jelenti azt, hogy minden cselekedeted az ő akarata. Akár hiszed akár nem, létezik szabad akarat, más sincs e világon, mint szabad akarat. Semmi nincs előre elrendelve, nincs kőbe vésve senki sorsa. Engem se Danu börtönzött be. De azért bájos az elgondolásod, mindössze az alapja hibás. Meg kell értened, attól hogy képes vagy valamire, még nem muszáj megtenned. És vannak dolgok, amiken nem kell mindenképpen változtatni. Az éjszaka, a sötétség lénye már réges-rég megszokták azt az életet és arra kényszeríteni őket, hogy kilépjenek a fényre amit soha nem is ismertek, kegyetlenség. Nézd csak meg, hány és hány apró rovar és féreg menekül most az üveg-sziklád alól a föld mélyére, de sajnos nem mindnek sikerülhet ez, van akit az üveg által felerősített napsugarak még azelőtt elhamvasztanak mielőtt a menedéket nyújtó homokba fúrhatná testét. Igazad van, nekünk véneknek már ritkán jutnak eszünkbe korszakalkotó nagy ötletek. De ez nem véletlen. A mi életünk, szokásaink évezredek alatt csiszolódott olyanná amilyen. Ahogy egy halandó is nehezen szokna meg egy teljesen más klímát, úgy nekünk is gyakran a legkisebb változás is ilyen. Nézz csak körül, hajdan a világ minden erdejét bejártam, minden réten megpihentem, most pedig nincs oly fa körülöttünk, aki akár csak egy kicsit is ismerős lenne. Számodra hatalmad fitogtatása jelenti az életet, számomra az élet maga a hatalmam.

Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Serakris Valentius » 2012.10.31. 13:40

Én is Draechen-re szavaznék, pont a fenti monológ miatt, de az amit laki is mondott most meg rám is áll.
"A kellően fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától" - Arthur C. Clarke
Avatar
Serakris Valentius
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2012.09.30. 10:18
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.11.01. 15:33

Nem egy reag miatt lesz valaki a HÓNAP játékosa, ezért a szavazatom még mindig nem Drakié.


De mivel véget ért a hónap, ezért én is leadom a voksom.
S.K. rövidítéssel játszik a kis játékos, akire szavaznék. :)
Igen, a "tudós palánta szerepét" jól játssza :)
Hirig

Az életről tudom, hogy véges, de akadnak pillanatai, melyek felérnek az örökkévalósággal.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel, mert a személyiségem Én vagyok, a viselkedésem pedig attól függ, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy látható része, amit testnek hívnak.

Kép

Átváltozás 4p; Szárnyaid nem többek szépen rajzolt tetoválásnál, mikor megnősz, csak hozzáértő mondja meg, hogy tündér vagy. Vérnektár 1p; Ha megharapsz valakit, a véréből meg tudod mondani, milyen fajú. Zöldbeszéd 1p; Ezzel a képességgel megérteted magadat az élő növényekkel, kérheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (Gombák, virágok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.11.06. 13:49

Még nincs lezárva a téma, úgyhogy gyorsan szavazok, maximum nem lesz érvényes. ;)
Serakris Valentiusé az én voksom is.
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: November játékosa

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.11.06. 18:27

Nos remélem Alyara nem haragszik meg miatta, de mivel lejárt a határidő, így most én zárom le ezt a témát.
Ha nem küldött ötven ember titkos szavazatokat Alyának, akkor azt hiszem egyértelmű a dolog, gratulálunk Serakris Valentius-nak a november játékosa megtisztelő cím birtokosának!
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne


Vissza: Szavazások

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó