Karbantartás

Karbantartás

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2014.01.15. 19:28

Sziasztok!

KARBANTARTÁS! Sajnos a mai napon szomorúan kellett tapasztalnunk, hogy az SQL szerverünkben az egyik memória modulon ritkán, de ECC hibákat jelez a rendszer. A memória hiba most még nem okoz problémát, de nem bízunk semmit sem hibás alkatrészre, ezért szerdáról csütörtökre virradó este kicseréljük a gép összes memória modulját, teszelt és garantáltan hibátlan darabokra! A cserét éjfél után tervezzük, körülbelül 10-15 perc kimaradás várható!


Szóval ne ijedjen meg majd senki. :D

Ezenkívül én személy szerint nagyon örülök (de szerintem ezt elmondhatom a Staff és a Játékosok nevében is) annak a sok-sok nagyon kedves, pozitív kritikának, amit az Frpg.hu gyűjteményében olvastam az értékeléseknél. :lol: Tényleg köszönjük! :mrgreen:

Hogyha esetleg Ti is hozzá szeretnétek járulni a véleményetekkel a fórum profiljához, egy gyors regisztráció után megtehetitek. ;) (És ennek is örülünk, hálásak vagyunk érte.)

Puszi,
Alya

Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Karbantartás

HozzászólásSzerző: Lisim » 2014.01.17. 00:22

Ezzel a linkkel mindenki jobban jár: http://frpg.hu/system/in.php?id=49
:)
Savas nyál, 2. szint: bőrre jutva könnyebb égési sebet okoz, szembe kerülve súlyos hatású, bár nem maradandó. Vasbőr, 4. szint: Tested, mint az acél, a szó szoros értelmében. Fém fegyver is csak megkarcolni képes, puszta kézzel vagy fogakkal, karmokkal pedig képtelenség téged megsebezni. Csontjaid is kemények, eltörni csak satuba szorítva lehet bármidet is. Elemi mágia, 3. szint + 1 támadásnál, mert levegő: kórházi segítség nélkül halálos lehet. Telekinézis, 1. szint: egy 1 kilós tárgyat tudsz lebegtetni vagy mozgatni.
Avatar
Lisim
Csúfság
Csúfság
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2012.04.05. 06:52
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]


Vissza: Közlemények, hírek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó