Adatlapfrissítés II.

Adatlapfrissítés II.

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.12.30. 12:45

Sziasztok!

Tudom, most örülni fogtok nekem. :P Szeretnélek megkérni Titeket, hogy frissítsétek az adatlapjaitokat, ugyanis sokatoknál súlyos hiányosságokat véltem felfedezni (beleértve magamat is). A frissítést nem azért erőltetjük, hogy minél több dolgotok legyen, hanem azért, mert a mesélőknek és a játékostársaitoknak megkönnyíthetitek így az életét. (Jó, főként a mesélőknek.) Ez fontos. Miattatok is, mert nem kell annyi hsz-t átrágni, elég csak átböngészni az adatlapot.

Kérlek Titeket, hogy január végén mindenkinek legyen friss az adatlapja. Köszönöm! ;)

Más, szintén közérdekű:

Lassan mindenki elérkezik szeptember elsejéhez, vagy már lehet, hogy el is érte. Még nyáron megírtam a szept. 1. után következő időjárásra vonatkozó változásokat, ezen a linken mindenki elolvashatja, miféle borzalmak várnak ránk. :D Most én is tavaszt szeretnék, de már mindegy. xD

Puszi,
Alya

Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Adatlapfrissítés II.

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2014.02.04. 12:45

Haho népek!

Elmúlt a január vége, szóval aki még eddig valami oknál fogva nem tette volna meg, az legyen szíves frissíteni az adatlapját! Tudom nem kis meló, de higgyétek el én is végigrágtam magam a félmillió karakter kétmillió reagján, szóval veletek szenvedek, így nincs kifogás, elvégezhető feladat és a mesélőknek nagy segítség, szóval hajrá skacok! :)
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne


Vissza: Közlemények, hírek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó