MF Tábor - 2013

MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.06.21. 11:15

Kedves Kalandozópajtásaim!

Örömmel jelenthetem be, hogy mint ahogy két évvel ezelőtt, idén is lesz MF tábor, melynek időpontja a július 28., vasárnap és augusztus 2., péntek közötti intervallum. (Hogy miért van ez így, az azért van, mert koszorúslány leszek 3-án. :3) A helyszín Ipolyvece, egy kis parasztház, a nagyszüleim nyaralója.

Mivelhogy ez a telek számomra nagyon fontos, és különben is hatalmas a felelősségérzetem, ezért most szólok, hogy bármennyire is bunkó/paraszt dolognak tűnhet, vétó jogom van abban, hogy ki jöhet. A feltétel, hogy legalább egy találkára eljöjjön az illető, vagy hogy ismerjük, vagy hogy legalább valami fogalmunk legyen róla, és legyünk jóban.

Egyéb praktikumok: pénzösszegről egyelőre nem beszéltünk, mivelhogy magántelekről van szó, csak a kaját kell majd kifizetni. A tapasztalat az, hogy kb. 5000 ft-ból (kényelmesen?) ki tud jönni mindenki. Az első tábor alkalmából 7000 ft-ot szedtem be, ebből majdnem a felét vissza is adtam. A házban összesen hat ágy van, hölgyeké az elsőbbség. A földön szoktunk aludni sokan, nagyon szűkösen ugyan, de akár négyen is tudnak bent aludni a kisszobában. (Tehát kb. tízen tudunk bent aludni a házban.) A kert viszont hatalmas, hogyha valaki érez rá affinitást, nyugodtan hozzon sátort/szóljon, és akkor valahogy próbálunk szerezni, és akkor többen lehetünk, hogyha valaki hajlandó odakünn éjszakázni. Igazából problémát egyedül az jelent, hogy az asztalnál nem férünk el kényelmesen már tízen sem. Erre az a megoldás, hogyha kétfelé osztjuk a csapatot, ugyanis odakint is fel tudunk állítani egy asztalt/két turnusban eszünk, hogyha olyan sokan leszünk. Receptekkel lehet Lynit bombázni (legalábbis remélem), illetve más is nyugodtan bevállalhat főzést. :D Ja és igen, a lejutás: vonat vagy busz, esetleg autó. Erről majd egyeztetünk még. Viszont a jegyeit mindenki maga veszi, arra szánjatok még külön pénzt. Sajnos ez sokba fog kerülni, nekem anno diákjeggyel 1600ft volt a vonat oda-vissza.

Jelentkezés nálam, pm-ben, itt, akárhol. A helyed akkor lesz fix, hogyha befizeted nekem a kajapénzt. Hogyha személyesen nem megoldható, tudok mondani számlaszámot.

Nem tudom, hogy mennyire szóltam későn, de van még egy rosszabb hírem is: július 13-án elhagyom az országot, és egyáltalán nem leszek elérhető, 23-án jövök haza, ami egy keddi nap, és legkésőbb pénteken már utazok le Vecére. Tehát egyrészt nem fogok Veletek tartani az utazás alatt, másrészt mondható, hogy 13-ig lehet jelentkezni.

Na, és most jöjjön a móka és a kacagás! Mit fogunk lent csinálni? Először is egész nap a hintaágyban fogunk lustálkodni, kirakjuk a locsolót és átugrunk felette, fára mászunk, erdőt járunk - dehogyis, ebből csak a hintaágy igaz. :P Természetesen szerepjátszunk agyba-főbe, jókat eszünk, ugatjuk a holdat, gyilkoljuk a szúnyogokat (meg egymást), szalonnát sütünk csütörtök este, utólag is felköszöntjük Lynit, majd megint szerepjátszunk egy kicsit. Elsősorban MF világában fogunk kalandozni, de bárki hozhat bármilyen kalandot. :) Programmegkötés nincs, úgysem tartjuk be. :D

Mit hozz? Ceruzát, füzetet, kockát. Meg ha tudsz, matracot, hálózsákot. Zenét. Van bakelitlejátszó. Magadat. A jókedvedet. Meg zárt cipőt, hátha kincsekre fogunk vadászni a sűrű erdő mélyén. Ja, meg szúnyogriasztót. És naptejet is. Törülközőt.

Bármi kérdés/óhaj/sóhaj, írjatok nyugodtan.

Alya és az MF Staff

Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.06.22. 13:05

Én részt szeretnék venni (de ezt már mondtam).
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Mira » 2013.06.22. 14:49

Jólvan, de így hivatalos. :P Minden esetre elmondható, hogy a Staff lent lesz a táborban.
Avatar
Mira
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
Kalandmester - Polimetron és Vhinudrat moderátora
 
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2012.04.04. 20:22
Tartózkodási hely: A Lebegő-hegység sziklái között
További karakterek: Alyara, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.06.22. 14:58

Alyara Nirois írta:

Kedves Kalandozópajtásaim!
...
Alya és az MF Staff

Mira írta:Jólvan, de így hivatalos. :P Minden esetre elmondható, hogy a Staff lent lesz a táborban.

Éppen azért is nem írtam egyből. 8-)
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Laki » 2013.06.22. 19:56

Sajnos táboroztatok akkor és még nem tudok hazamenni.
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

Re: MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2013.06.22. 20:19

Részemről ahogy fentebb említve volt elengedhetetlen tartozéka vagyok a tábornak, de azért írok én is. Én megyek, főzők, de csak ha idén is annyit leszek ajnározva érte, mint legutóbb. :P
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2013.06.23. 13:56

Szabadnapokat foglaltam, költségvetést kalkuláltuk, szóval a továbbiakban csak valami elháríthatatlan katasztrófa tántoríthat el.
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2013.06.24. 09:42

Nekem gyanús, hogy az a hét nem lesz szabad, sajnos ki kell hagynom nagy valószínűség szerint a tábort :s
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.06.26. 08:58

Rababácsi, Laki, sajnálom, hogy nem tudtok jönni, de azért még szorítok, hogy esetleg sikerüljön. :)

Akikkel találkozhatsz, ha jössz:
- Alyácska
- Hirig
- Jóindulat
- Lynikeee
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.07.02. 18:11

Sajnálattal jelentem be, hogy a részvételem a táborban igencsak másképp alakult most, mert nem fogok tudni lemenni.
Két oka van, az egyik, hogy nem tudok hosszabb időre kivenni szabadságot (és az a második ok miatt van -->), mert egy kolléganőnkkel lettünk kevesebben, akinek a munkájának jó része rám hárult. Az egy-két nap meg azért nem jön össze, hogy hétvége felé lemenjek, mert a hó eleji számfejtések akkor kezdődnek (plusz így nem éri meg anyagilag sem). :cry: :cry: :cry:
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.07.05. 23:11

Emberek!!! Tessenek jelentkezni!!! Nem ám elmarad emberhiány miatt!!!
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: MF Tábor - 2013

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.07.12. 21:01

A tábor érdeklődés és staff-hiány miatt elmarad, találkozunk jövőre. ;)
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Közlemények, hírek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó