Adatlapfrissítés

Adatlapfrissítés

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2013.01.15. 14:26

Üdvözlet emberek!

Nos igen, most tudom mindenki fog engem utálni, de ezért van az adminnéni. Tehát, az adatlap ugye nem csak mutatóból van. Nem tudom ki az, aki rendszeresen frissítgetni azt, ami történt vele, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy ezt nem teszi meg mindenki teljes elkötelezettséggel és átéléssel.
Tehát a feladat a következő lenne. A régebbi és újabb húsokkal is történtek szerintem érdekes események, talán nőtt a beilleszkedettségük, hírnévre tettek szert stb.... A kérésem az lenne, hogy mindenki nyissa meg szépen az adatlapját és frissítse azokat a dolgokat, amik változtak. Írjátok fel ha lettek új kapcsolataitok és hasonlók.
Hogy annyira ne szentségeljen a nép a frissítést 2013.02.22-ig kérem befejezni, tehát addig ami történik veled, annak szerepelnie kell az adatlapon. És onnantól fogva kérek mindenkit, hogy ezt kéthavonta minimum tegye meg. Akinek kényelmesebb úgy csinálhatja gyakrabban is, egyszerűbb követni, ha minden fontosabb esemény után felvésed azt az adatlapodra, de aki nem szeretne élni ezzel kéthavonta az is legyen szíves és frissítse!
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Adatlapfrissítés

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.06.06. 21:03

Kéretik megint frissíteni. ;)
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Közlemények, hírek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó