Tábor 2013 - Igényfelmérés

Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.12.23. 11:26

Sziasztok!

Mint ahogy az már az utóbbi találkozókon felmerült, a táborról lenne itten is szó. :D

Szóval: a 2013-as tábor a nyári szünetben lenne (ha valaki tud már valamilyen időpontot javasolni, fel lehet tüntetni), öt-hét nap lenne. Egy kis falusi parasztház lesz a helyszín egy Ipolyvece nevű kicsike kis faluban az északi határ közelében. Balassagyarmat és Drégelypalánk között van a település, ha valaki utána akar járni.

A telek a nagyszüleim tulajdona, ezért a szállásért nem kell fizetni, majd csak a kaját, illetve az utazást. Ami problémát okozhat, hogy a házban körülbelül 10-en férünk el, és az se nagyon kényelmes már, összesen 6 ágy van, plusz még asszem kettő kempingágyat (vagy hogyhívják) is fel tudunk állítani, de a leghelytakarékosabb megoldás a föld maga. Ellenben sátorozásra van bőven lehetőség, nagy a kert, tehát hogyha valaki tud magának hozni kiskunyhót, fel tudjuk verni minden probléma nélkül.

Az első kérdésünk az lenne, hogy ki szeretne jönni? :) Illetve, hogy vállalja-e a sátorozást, hogyha végső soron arra lenne szükség? Hölgyeket nem szeretnénk kitenni a föld hidegének, ugye? :P

Az én személyes kikötésem, mivelhogy a felelősség az enyém, csak az jöhet táborozni, aki a tábor előtt legalább előtt egy találkára valamilyen módon el tud jönni. Lesz az még bőven. ;)

Ja, az árat majdnem elfelejtettem. Legutóbb öt napra 7000ft-ot szedtünk be fejenként, ennek majdnem a fele meg is maradt, szóval mindenki visszakapott olyan 3000ft-ot. A biztonság kedvéért megint legalább 7000ft-ot javasolnék, akár hét napra is. Tapasztalatok alapján elégnek kell lenni, bár ez a kajához vásárolt hús mennyiségétől is függ majd.

Alya és a Staff

Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Drun » 2012.12.23. 12:15

Ha úgy tudjuk megoldani az időpontot, akkor rám számíthattok! :mrgreen: !
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.12.23. 12:46

Drun írta:Ha úgy tudjuk megoldani az időpontot, akkor rám számíthattok! :mrgreen: !


Remek. Nálam is az időpont amivel probléma lehet. Nekem a június vége és az augusztus vége biztosan szabad, de a köztes időszakot még nem tudom hogy lesz.
Sátram nincsen, de hálózsákom van, így ha nem lenne elég ágy a földön is tudnék aludni. :D
De majd gondolom még pontosítani fogunk.
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.12.23. 12:53

Nos nekem már megvan a saját gigaágyam, amit túlságosan szeretek hozzá hogy parlagon hagyjam... :P Meg különben is MF tábor Lyn nélkül? Na ne... :P
Szóval nekem egyenlőre kb bármikor jó, de ha a szülinapomra rakjuk megint, most kérek ajándékokat! :D

ui.: Meg persze szívesen főzök most is, hálás volt a közönség... :P
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.12.23. 13:05

Előre (legalább 2 hónappal előtte) lefixált időpontban én biztosan ráérek, elvileg az egy hét simán belefér. Aludni bárhol alszok, bár egyelőre egy pléden kívül mást nem tudok vinni hozzá.

Ha akad mosogatólegény/leány, a főzésből én is szívesen kiveszem a részem. (Hirig, abból az egy levesből nem ér általánosítani és rossz híremet kelteni! :P) Bográcsban főzésben meg kifejezetten profi vagyok. Legalábbis legutóbb még az is repetázott a főztömből, aki elvileg nem szerette. Bár lehet, hogy az a balta a kezemben étvágyat csinált mindenhez. :P
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.12.23. 13:38

Nekem elég sok tényezőtől függ, hogy meg tudom-e majd valósítani, de mindenképpen szívesen mennék. :)
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Drun » 2012.12.23. 14:15

Jóindulat írta:Előre (legalább 2 hónappal előtte) lefixált időpontban én biztosan ráérek, elvileg az egy hét simán belefér. Aludni bárhol alszok, bár egyelőre egy pléden kívül mást nem tudok vinni hozzá.

Ha akad mosogatólegény/leány, a főzésből én is szívesen kiveszem a részem. (Hirig, abból az egy levesből nem ér általánosítani és rossz híremet kelteni! :P) Bográcsban főzésben meg kifejezetten profi vagyok. Legalábbis legutóbb még az is repetázott a főztömből, aki elvileg nem szerette. Bár lehet, hogy az a balta a kezemben étvágyat csinált mindenhez. :P

Jó majd tesztellek ;) de így abból az egyből tudok kiindulni, ami nem volt valami jó :D
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Lisim » 2012.12.23. 15:20

Nya, eztet már én sem hagynám ki, ha lehetséges. :)

(Ha nem férünk el, sátrat szívesen vállalok, legalább lesz egy kis vízitúra feeling, de persze, ha van hely, akkor szívesebben aludnék bent. Meg felfújható matracot is tudok vinni, az is viszonylag kényelmes tud lenni.)
Savas nyál, 2. szint: bőrre jutva könnyebb égési sebet okoz, szembe kerülve súlyos hatású, bár nem maradandó. Vasbőr, 4. szint: Tested, mint az acél, a szó szoros értelmében. Fém fegyver is csak megkarcolni képes, puszta kézzel vagy fogakkal, karmokkal pedig képtelenség téged megsebezni. Csontjaid is kemények, eltörni csak satuba szorítva lehet bármidet is. Elemi mágia, 3. szint + 1 támadásnál, mert levegő: kórházi segítség nélkül halálos lehet. Telekinézis, 1. szint: egy 1 kilós tárgyat tudsz lebegtetni vagy mozgatni.
Avatar
Lisim
Csúfság
Csúfság
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2012.04.05. 06:52
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.12.23. 23:57

Még másik kérdés az utazás. Mert lehet, hogy csoportos jegyek esetén olcsóbb lenne a máv vagy buszjegy. Vagy esetleg ha valakinek van kocsija meg jogsija akkor a benzinköltséget elosztva lehetne csoportosan utazgatni. :D
Mondjuk ez még kiderül később.
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Lisim » 2012.12.24. 00:40

Nem tartom valószínűnek, hogy ilyen létszám esetén nagyon osztogatnák a kedvezményeket. Plusz az úgyse kombinálható más kedvezménnyel (pl. 50%-os diák, de van itt, akinek még olcsóbb), szóval helyből kiesik. Volánnál pláne.
Savas nyál, 2. szint: bőrre jutva könnyebb égési sebet okoz, szembe kerülve súlyos hatású, bár nem maradandó. Vasbőr, 4. szint: Tested, mint az acél, a szó szoros értelmében. Fém fegyver is csak megkarcolni képes, puszta kézzel vagy fogakkal, karmokkal pedig képtelenség téged megsebezni. Csontjaid is kemények, eltörni csak satuba szorítva lehet bármidet is. Elemi mágia, 3. szint + 1 támadásnál, mert levegő: kórházi segítség nélkül halálos lehet. Telekinézis, 1. szint: egy 1 kilós tárgyat tudsz lebegtetni vagy mozgatni.
Avatar
Lisim
Csúfság
Csúfság
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2012.04.05. 06:52
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.12.24. 01:01

Én is szívesen megyek, ha el tudok szabadulni :)
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Tábor 2013 - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.12.24. 09:06

Örülök, hogy ilyen sokan érdeklődtök. :D
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Közlemények, hírek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó