Értesítő III.

Értesítő III.

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Alyara Nirois » 2012.12.14. 19:26

Sziasztok!

Szeretném, ha tudnátok, hogy miért nem vagyok mostanában, és hogy a közeljövőben is miért nem leszek. Úgy gondoltam, ez lesz a legegyszerűbb módja annak, hogy tájékoztassalak Titeket.

Mint tudjátok, folyamatos tüntetések zajlanak az országban, hétfőn lesz a következő, természetesen én is megyek. Kint voltam most szerdán is, este felvettem a kapcsolatot a DEF-fel (Diákellenállás a felsőoktatásért), és kaptam is tőlük feladatot. Másnapra diáksztrájkot szerveztünk a Kölcseybe, a gimnáziumomba, és hála istennek voltak kapcsolataink a médiával, így a Klub Rádióban, az ATV-ben, a Hír TV-ben, az RTL-en, a TV2-n, a Hvg.hu-n és az Index.hu-n is volt rólunk valami (meg még ki tudja, hogy hol). Addig szeretném ütni a vasat, amíg meleg, így szeretném még mélyebbre ásni magam, részt venni a közéletben. Folyamatosan szervezkedek és veszem fel a kapcsolatot különféle szervekkel.

Mindezt azért mondom el, hogy tényleg tudjátok, miért nem látogattam az MF-et az elmúlt időszakban.

Mint ahogy azt írtam ezen kis tájékoztatómban, ez nem pártfoglalási, hanem már etikai kérdés. Mivelhogy a fórumon a szabályzat szerint a politizálás tilos, ezért kérlek Titeket, hogy ne is tegyétek (hogyha úgy gondoljátok, hogy ez annak minősül, akkor kérem meg lehet róni engem is).

Az elkövetkezendő napokban továbbra sem leszek, ne haragudjatok, hogy ilyet mondok, de számomra fontosabb a jövőm, minthogy naponta pár sort pötyögjek itt, és az időm nagy részét a fórumon töltsem. Reménykedem benne, hogy lesz valami eredmény.

Ugyanakkor vasárnap találkozunk, 13:45-kor az asztóriai Burginál, illetve én fellépek 12:30 és 13:30 között a Kazinczy utca Dob és Wesselényi utca közötti szakaszánál (jajj, de bonyolult ez a megfogalmazás, de a meghívóról másolom), szeretettel várlak Titeket, hogyha van kedvetek meghallgatni minket! ^^

Kérem, hogy minden karakteremet NJK-ként vigyetek, amíg vissza nem térek.

Ugyanúgy szeretlek Titeket, ugyanúgy imádom az MF-et, és később ugyanolyan lelkesen leszek megint az adminotok, mint eddig voltam, de most tényleg tennem kell valamit. Az osztályomban felmerült a téma, és azt mondta az egyik osztálytársam, hogy "nálunk a Klári csinálja a forradalmat". És meg is csinálom Nektek. :P

CsĂłk, puszi, szeretet,
Alyara

KĂ©p
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Vissza: Közlemények, hírek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó