Kisebb összefoglaló, hírek, változások

Kisebb összefoglaló, hírek, változások

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.09.07. 17:43

Sziasztok!

A költözés után/miatt néhány dolgot újra át kellett néznünk, le kellett ülnünk. Kicsit össze-vissza fogom mondani a dolgokat, emiatt elnézést kérek.

  • A Vadászok képességei ismét kissé fölül lettek bírálva, és átláthatóbb rendezést kapott a lista.
  • A Sidhe képességek is módosultak egy pöppet, pár dolgot megmagyaráztunk. E folyamatról a Csevegőben olvashattok bővebben.
  • Az Alakváltók képessége módosult a legendák bestiák esetében.
Továbbra is buzdítunk mindenkit a Szabályzat újraolvasására! A költözéssel kapcsolatban bővebb információkat itt találtok, hogyha ezt a topicot még nem olvastátok el, itt van az ideje!

Jelezném itt is, hogy a MET III./1. részre a kaland utolsó fázisában lehetőség van nyílt jelentkezésre! Továbbiakban a linken olvashattok erről, a kalanddal kapcsolatos minden dolgot ott intézzetek, kérlek. :)

Hamarosan fogunk egy kisebb összefoglalót írni az eddig történt dolgokról, a világleírás komolyabb bővítése is terítéken van.

Az időjárás megváltozott, a tavaszi szellő helyett most őszi orkán üvölt. :P

Szeptember játékosa Lisim lett, hiszen rengeteg segítséget nyújtott a kezdetekben, és ígéretet tettem arra, hogy az első Hónap Játékosa ő lesz. Mit volt, mit tenni, a szavamat meg nem másítom! :lol:

Elindítottuk a harmadik toborzóversenyt, október 23-án éjfélig lehet hozni az új tagokat jutalomért cserébe. (Anélkül is igazán hozhatjátok őket, de most még jobban ösztönözni akartunk Titeket. :P)

És így a hírek végére következzék egy szomorúbb hír. Jóindulatunk magánéleti okok miatt bizonytalan időre lemondott a Staff pozíciójáról, és elhagyta fórumunkat. Szeretettel várjuk vissza! Addig is a szálait Mirával én vettem át, karakterei (Fiona Freefall, Arich, Ry Fomor) pedig szintén mesélői kezekbe kerülnek, amíg moderátorunk vissza nem tér.

Rababácsi Oldmannel kétséges még, hogy továbbra is fog-e mesélni; tehát maradjunk annyiban, hogy Lyn és jómagam maradtunk Nektek mesélői és staffi pozícióban biztosan.

További jó játékot! Danu áldása kísérje utatok!

Alyara és az MF Staff

Szerk: Végre valahára beküldtem a fórumot az FRPG.hu gyűjteményébe, így most már lehetőségetek van kritikát írni az oldalunkról az előbb említett oldalon. :)

Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Kisebb összefoglaló, hírek, változások

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.09.07. 22:13

Kis kiegészítés: az oldalt nem hagytam el, jelen vagyok, mindössze csak a játék részbe nem folyok bele. Aki aggódna, ne tegye, nincsen komoly probléma, mindössze csak nekem szállt el az ihletem. Ha megtaláltam, mindenképpen jelzem. :)
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Kisebb összefoglaló, hírek, változások

HozzászólásSzerző: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.09.07. 22:26

Jóindulat írta:Kis kiegészítés: az oldalt nem hagytam el, jelen vagyok, mindössze csak a játék részbe nem folyok bele. Aki aggódna, ne tegye, nincsen komoly probléma, mindössze csak nekem szállt el az ihletem. Ha megtaláltam, mindenképpen jelzem. :)

Megnyugodtam, és nyugodtan intézd te is otthoni ügyeid! :) <3
Hirig

Az életről tudom, hogy véges, de akadnak pillanatai, melyek felérnek az örökkévalósággal.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel, mert a személyiségem Én vagyok, a viselkedésem pedig attól függ, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy látható része, amit testnek hívnak.

Kép

Átváltozás 4p; Szárnyaid nem többek szépen rajzolt tetoválásnál, mikor megnősz, csak hozzáértő mondja meg, hogy tündér vagy. Vérnektár 1p; Ha megharapsz valakit, a véréből meg tudod mondani, milyen fajú. Zöldbeszéd 1p; Ezzel a képességgel megérteted magadat az élő növényekkel, kérheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (Gombák, virágok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Kisebb összefoglaló, hírek, változások

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.09.08. 07:58

Na, már fogalmazni se tudok, de én is úgy gondoltam, hogy nem folysz bele az IC dolgokba. xD

Nem baj, majd a magyar tanárom kikupál, van még másfél-két éve. :lol:
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Kisebb összefoglaló, hírek, változások

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.09.09. 23:13

Egyelőre úgy tűnik, hogy fogok tudni mesélni :)
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Kisebb összefoglaló, hírek, változások

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.09.12. 19:57

Rabraquat írta:Egyelőre úgy tűnik, hogy fogok tudni mesélni :)

Remek, remek! ^^
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee


Vissza: Közlemények, hírek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó