Nem leszek itt!

A fórummal kapcsolatos dolgok: közlemények, hírek, szavazások, társoldalak, ötletbörze.
Közlemények, hírek, Szavazások, Társoldalak, Ötletek

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.11.29. 09:59

Szépasszonyvölgyet én is ajánlom!
A baloldalon (sajnos nem tudom már hányas pince rejti) az egyik legfinomabb vörösbort!
Édes és Medinának hívják!
Hirig

Az életről tudom, hogy véges, de akadnak pillanatai, melyek felérnek az örökkévalósággal.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel, mert a személyiségem Én vagyok, a viselkedésem pedig attól függ, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy látható része, amit testnek hívnak.

Kép

Átváltozás 4p; Szárnyaid nem többek szépen rajzolt tetoválásnál, mikor megnősz, csak hozzáértő mondja meg, hogy tündér vagy. Vérnektár 1p; Ha megharapsz valakit, a véréből meg tudod mondani, milyen fajú. Zöldbeszéd 1p; Ezzel a képességgel megérteted magadat az élő növényekkel, kérheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (Gombák, virágok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.11.29. 10:34

Pasiknak inkább a száraz vöröseket (pl bikavér) szokták ajánlani, de tény, hogy az édes medina is nagyon finom. És valóban, a parkos pincék bal oldali felső része, kb a kis bekötőútig (a számozás nekem is homályba vész, talán 40+x) szvsz veri a többi kínálatát.
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Kryon Vorm » 2012.11.29. 12:37

Köszönet a tippekért, majd észben tartom őket. :)
Biológia: 0p, Karate: 1p, Ébredő faj: 2p

Föld alapképesség: I/1p Port tudsz teremteni, felkavarni. Plusz egy szint a türelem képességre.
Természet specializáció: II/0p. Megérteted magad az állatokkal, növényekkel. Veszélytelen, hétköznapi növényeket növesztesz, állatokat hívhatsz magadhoz.
Türelem: III/3p+ Föld alapképesség Minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Kryon Vorm
Varázstalan
Varázstalan
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.11.05. 22:53
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Zoax

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Laki » 2012.11.29. 13:06

Ne menj kocsival. Kiábrándító, mikor van körülötted 20 borospince és előtted másfél órányi vezetés....
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2012.11.29. 20:26

Mercury Niqecanuwa Mikomi írta:Szépasszonyvölgyet én is ajánlom!
A baloldalon (sajnos nem tudom már hányas pince rejti) az egyik legfinomabb vörösbort!
Édes és Medinának hívják!


Egyetértek! Pár éve apámmal vettünk is vagy 16 liter bort... (ebből 4-et én úgy elfogyott, hogy azóta se ittam még olyan jó bort...)
Szóval én is ajánlom és érdemes is!!!
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Fenrir » 2012.12.06. 15:34

Szombattól-Keddig nem nagyon leszek. Adatbázisrendszerek ZH.
"May you be in heaven half an hour before the Devil knows your dead. This all goes sideways and we both end up dead, meet me at the bar, I'm buying!" - Garrus Vakarian, ME3
Avatar
Fenrir
Suhanc
Suhanc
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.09.11. 21:42
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Draechen, Murgen

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Lisim » 2012.12.06. 16:36

Fenrir írta:Szombattól-Keddig nem nagyon leszek. Adatbázisrendszerek ZH.


Fincsi. :D Nekem következő félévben lesz adatbázisok tantárgy, nagyon szereti mindenki. (Nem.)
Savas nyál, 2. szint: bőrre jutva könnyebb égési sebet okoz, szembe kerülve súlyos hatású, bár nem maradandó. Vasbőr, 4. szint: Tested, mint az acél, a szó szoros értelmében. Fém fegyver is csak megkarcolni képes, puszta kézzel vagy fogakkal, karmokkal pedig képtelenség téged megsebezni. Csontjaid is kemények, eltörni csak satuba szorítva lehet bármidet is. Elemi mágia, 3. szint + 1 támadásnál, mert levegő: kórházi segítség nélkül halálos lehet. Telekinézis, 1. szint: egy 1 kilós tárgyat tudsz lebegtetni vagy mozgatni.
Avatar
Lisim
Csúfság
Csúfság
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2012.04.05. 06:52
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.06. 17:09

Fenrir írta:Szombattól-Keddig nem nagyon leszek. Adatbázisrendszerek ZH.

Lisim írta:Fincsi. :D Nekem következő félévben lesz adatbázisok tantárgy, nagyon szereti mindenki. (Nem.)

Kitartást hozzá mindkettőtöknek (Lisim, neked előre is)!
Hirig

Az életről tudom, hogy véges, de akadnak pillanatai, melyek felérnek az örökkévalósággal.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel, mert a személyiségem Én vagyok, a viselkedésem pedig attól függ, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy látható része, amit testnek hívnak.

Kép

Átváltozás 4p; Szárnyaid nem többek szépen rajzolt tetoválásnál, mikor megnősz, csak hozzáértő mondja meg, hogy tündér vagy. Vérnektár 1p; Ha megharapsz valakit, a véréből meg tudod mondani, milyen fajú. Zöldbeszéd 1p; Ezzel a képességgel megérteted magadat az élő növényekkel, kérheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (Gombák, virágok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.12.06. 18:07

Fenrir írta:Szombattól-Keddig nem nagyon leszek. Adatbázisrendszerek ZH.


Kitartás.
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Kathleen Sirett » 2012.12.06. 21:14

Ma túléltem egy kémia zh-t, holnap jön még két zh, hétfőn még kettő, és csütörtökön egy vizsga, valamint egy szóbeli megajánlott jegyért. Ha eltűnnék, akkor elvesztem a jegyzetek között, de azért megpróbálok majd írni, ha én jönnék.
Aki nem számol
mások elmebajával,
az elmebeteg. (Fodor Ákos)


Kép
Avatar
Kathleen Sirett
Zöldfülű
Zöldfülű
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2012.09.22. 14:47
Tartózkodási hely: Az üveghegyen túl
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Azeriel Sahaana Saendar

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.12.07. 09:56

Kathleen Sirett írta:Ma túléltem egy kémia zh-t, holnap jön még két zh, hétfőn még kettő, és csütörtökön egy vizsga, valamint egy szóbeli megajánlott jegyért. Ha eltűnnék, akkor elvesztem a jegyzetek között, de azért megpróbálok majd írni, ha én jönnék.

Varázsold el őket ;)
Hirig

Az életről tudom, hogy véges, de akadnak pillanatai, melyek felérnek az örökkévalósággal.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel, mert a személyiségem Én vagyok, a viselkedésem pedig attól függ, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy látható része, amit testnek hívnak.

Kép

Átváltozás 4p; Szárnyaid nem többek szépen rajzolt tetoválásnál, mikor megnősz, csak hozzáértő mondja meg, hogy tündér vagy. Vérnektár 1p; Ha megharapsz valakit, a véréből meg tudod mondani, milyen fajú. Zöldbeszéd 1p; Ezzel a képességgel megérteted magadat az élő növényekkel, kérheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (Gombák, virágok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.12.07. 17:45

Köv hét keddig csak elvétve leszek, írni nem biztos h tudok. Vadászidénybe azért igyekszem firkantani, de holnapnál hamarabb nem látok rá esélyt.
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Serakris Valentius » 2012.12.08. 19:52

Jövőhét nekem is ZH hét, még előre nem tudom mennyi csúszást jelent ez, de lehet lassabban jön össze a reag írás.
"A kellően fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától" - Arthur C. Clarke
Avatar
Serakris Valentius
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2012.09.30. 10:18
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.12.14. 04:36

Valszeg holnap (ma) esténél hamarabb nem tudok írni, de az is lehetséges, hogy csak szombat napközbenre maradok. Aztán meg már tali, ha bárkinek gondja lesz a helyzettel, ott jelezheti személyesen.
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.12.15. 09:15

Ha netán sorra kerülnék az Időfolyamban, akkor kis türelmet kérnék, holnap esténél hamarabb biztosan nem fogok tudni írni.
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Laki » 2012.12.19. 00:48

Közelednek az ünnepek. ÚGyhogy kérek mindenkit, hogy ne lepődjön meg, ha esetleg nem lát valamelyik nap.
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.12.19. 02:03

Találkozón már megtettem, itt is jelzem: dec 26-31 legfeljebb csak este tudok majd felugrani egy-egy gyors reagra. De nem valószínű ez sem. :(
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Emma Raine Shyama » 2012.12.19. 09:57

22-26-ig rám is érvényes, hogy nem igazán leszek, úgyhogy erre az időre felmentést kérek mindennemű seggberúgdosás alól. :D Persze, gondolom az ünnepekre való tekintettel ez egyébként sem lesz gond. :) (Azért ha lesz némi fölös időm, majd felnézek.)
Kép

„To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.”
/Aldo Leopold/

~Ha belenézel egy farkas szemébe, a saját lelkedet látod - Remélem, tetszik, amit látsz.~
Avatar
Emma Raine Shyama
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.10.24. 18:50
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Vera Rider » 2012.12.19. 19:08

Az ünnepek miatt én sem leszek fent napi rendszerességgel, de ha tudok, néha felugrok megírni a reagomat. :)
De szilveszter után ismét aktívabb leszek. :)
Élvezz ki minden egyes napot, mert nem térnek vissza a kedvedért, csakhogy megváltoztathasd őket.
Avatar
Vera Rider
Fiatal
Fiatal
 
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2012.08.30. 11:17
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Halott karakter

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.12.24. 09:22

Drágaságok! ^^

A karácsonyi időszak nálunk mindig nagyon zűrös, ezért a következő három-négy napban minimális jelenlétet fogok tudni produkálni. Nem feledkezem meg Rólatok, tudom, hova kell írnom, ne aggódjatok. :P

Boldog karácsonyt, porontyok! :D

Alya

Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.12.24. 12:50

Nos ezennel kivételesen én is jelezném, hogy valós életem néha közbeszól, szóval majd meglátjuk pontosan hogy tudok lenni, de jan. 2-ig vagy leszek, vagy nem, de azért néha majd igyekszem feljönni és írni.
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2013.01.01. 22:53

A topic címével ellentétben visszatértemet jelzem. Összekaparom magamat, a gondolataimat, holnap aztán mennek a reagok ezerrel, ha esetleg valaki hiányolta volna a folytatást. ;)
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.01.03. 23:18

Elnézést mindenkitől a késésért, holnap megpróbálok írni mindenkinek, de legkésőbb szombaton. A pm-ekre és kétségbeesett mentálsikolyokra meg minden egyébre is válaszolok majd amint lesz egy kis energiám.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.01.06. 09:09

A félévzáró banzáj, illetve a diákszerveződések, meg a különböző próbák miatt (áááá, én vagyok a világ legboldogabb embere, megint együtt dolgozunk a volt gyerekkórusos tagokkal!!) az elkövetkezendő egy-két hétben is az eddig szokványos aktivitásomat fogom hozni.
Pm-ekre még ma válaszolok, illetve reagok is érkeznek ma mindenkinek, akár több kör is lemehet, ha elég gyorsak vagytok. :P

Január végén/február elején pedig szándékomban áll elindítani a MET kalandsorozat utolsó részét, ahol a szálak végre összetalálkoznak, és minden világossá válik. Készüljetek. ;)
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Nem leszek itt!

HozzászólásSzerző: Laki » 2013.01.09. 00:34

Péntektől-hétfőig nem leszek netközelben. A vadászidény amennyire tud folytatódjon, Időfolyamban ha mázlim van pont belefér majd a 36órába :D
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

ElőzőKövetkező

Vissza: Mystical Future

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó