Soraya Crusader

Töltsd ki a Minta alapján a karakterlapod, majd nyiss egy topicot karaktered nevével, hogy elbírálhassuk munkád! ;)

Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Soraya Crusader » 2013.05.08. 21:08

Általános

Karakter régi neve: Kassidy Moon

Karakter új neve: Soraya Crusader

Kora: 25 év

Nem:

Születési hely: Anglia, London

Születési időpont: 1988. 06. 19.

Fátyolos város: London

Faj: Vámpír

Előtörténet

Gazdag családból származtam, szinte mindent megkaptam amit csak kértem. Édesanyám még 8 éves koromban meghalt, belehalt a szülésbe. Mikor megindult a szülés, bevittük a kórházba apámmal együtt. Míg anyám a szülőszobában volt addig mi leültünk a folyosóra és vártuk, hogy kijöjjön az orvos.Már nagyon vártam, hogy legyen egy testvérem, alig bírtam várni. Kinyílt az ajtó. Az orvos nem tűnt boldognak, amit nem is értettem. Mikor elmondta a hírt, szörnyű sírásba kezdtem, majd apám is így tett. Elmondta, hogy próbálták megmenteni az életét, de nem sikerült. Láttam ahogy kitolják anyámat a szobából. Teste le volt terítve egy lepedővel és akkor eszembe jutott a testvérem. -Hol van?- kérdeztem reménykedve az orvostól és apámtól- Ő jól van ugye?- Az orvos nem tűnt túl vidámnak, azt mondta, hogy nagyon gyenge és nem biztos, hogy megéli a holnapot. Apám felé fordultam aki magához ölelt. Újra sírni kezdtem. Lassan hazamentünk, én berohantam a szobámba és magamhoz szorítottam a kedvenc babámat, amit még az anyámtól kaptam. Hallottam, hogy apám elmondja a személyzetnek a szörnyű hírt, de alig volt kivehető a beszélgetés. Napok teltek el úgy, hogy csak apám ölében ültem és beszélgettünk. Felvettük anyám egyik képét és csak néztük és mindketten sírtunk. A temetése volt a legsötétebb nap az életemben, már nem is emlékszek rá annyira, csak arra, hogy minden jelenlévő zokogott és esett az eső. Ahogy telt az idő, úgy oszlottak szét a felhők a családunk feje felett. Apámtól kaptam egy nannyt aki szinte minden lépésemet figyelte. Eleinte nem zavart, de később már nagyon idegesítő volt. Az általános iskolában csendes lány voltam, talán azért mert akkor még túl friss volt anyám elvesztése. A tanárok mindig kérdezgették tőlem, hogy jól vagyok-e, erre a válaszom mindig az volt, hogy ,,Igen.", de ez sosem volt őszinte. Minden nap, amikor hazaértem a suliból apám fogadott. Nagyon szerettem őt, megértett engem és mindig jól szórakoztunk együtt. Sokszor mentünk el lovagolni és gyakran segített a házi feladataimban is. A kapcsolat köztünk megerősödött. Sikeresen végigjártam az általános iskolát, majd beiratkoztam az egyik közelbe eső gimnáziumba. A tanév elején kissé bizonytalan voltam, de aztán rájöttem hogyha magabiztos vagyok akkor biztosan be tudok majd illeszkedni. Szerencsére így történt. Sok barátot szereztem, népszerű voltam. Aztán lassacskán rájöttem, hogy a többség nem magam miatt szeret, hanem a pénzemért. Eleinte nem érdekelt, de aztán minden olyan embert akit egyáltalán nem érdekelt a személyiségem, leráztam magamról. Tizenhat éves koromban engem és az egyik legjobb barátnőmet, Jennyt elraboltak. Éppen az utcán sétálgattunk, nézegettük a kirakatokat, amikor ütést éreztem a fejemen. Elájultam. Egy sötét és kietlen szobában ébredtem. Próbáltam megvakarni a fejemet ,de a kezemet nem sikerült megmozdítanom. Lenéztem és láttam, hogy le van szíjazva. Oldalra pillantottam, Jenny ott ült egy másik székben, ő még nem tért magához. A szívem a torkomban dobogott, még sosem féltem annyira mint akkor. Hamarosan két férfi lépett be a szemközti ajtón, fejükön bohóc álarc. Ettől a naptól kezdve félek a bohócoktól. Az egyik férfi Jenny felé ment, aki még mindig ájult volt. -Jenny! Ébre.. - kiabáltam neki teljes torokból, de a másik befogta a számat. Szemeimből hullottak a könnyek. Jenny felemelte a fejét, mikor meglátta a férfit sikítani kezdett. A férfi bekötötte a száját majd az enyémet is. Próbáltam sikítani, de nem tudtam. A másik férfi behozott pár kést. Bepánikoltam, elkezdtem vergődni, hátha elszakadnak a szíjak. Egy harmadik lépett be a szobába kezében egy telefonnal. Nem hallottam jól, de valami váltság díjról volt szó. Letépték a szalagot a számról én pedig rögtön sikítozásba fogtam. Az egyik pofon vágott. Újra rám tört a sírás. Odarakták elém a telefont. Hallottam az apám hangját, hallottam, hogy sír. -Beszélj!- kiabált rám az egyik férfi. Nem jött ki hang a számon, csak zokogtam. A férfi aki odavágta elém a telefont elég dühösnek tűnt. Elvette előlem a készüléket, majd eltűnt az ajtó mögött. Ismét csak sikítani kezdtem. Nem tudtam elhinni miért pont velem kell, hogy ez történjen. A férfi megitatott valamit Jennyvel, aztán én következtem. Fejemet újra és újra elhúztam a pohár elől. A férfi megragadta a tarkómat addig amíg másik kezével bele nem folyatta a számba az italt. Az ájulás környékezett. Csak homályosan láttam, majd pár másodperc múlva minden sötét lett. Nagyon erős altató lehetett mert nem emlékeztem semmire, csak arra a pohár vízre, aztán képszakadás. Mikor feleszméltem eléggé fájlaltam a kezemet és a lábamat is. Lassacskán kinyitottam a szememet. Karomat és lábamat sebek borították. Nem tudtam, hogy hány órája lehetek kábult, de a vér már szinte megszáradt. Próbáltam nem sikítani, csak a könny záporozott a szememből. Ránéztem Jennyre, ő rosszabbul nézett ki. Nem volt senki sem a teremben csak én és a barátnőm. -Jenny.....- próbáltam kiabálni, de a sírástól egyfolytában megcsuklott a hangom. -SEGÍTSÉG! Segítséééég!- Egy negyed óra múlva már úgy éreztem nincs remény. Ekkor hirtelen valaki betörte az ajtót. A férfi aki bejött valószínűleg valami rohamosztagos lehetett. Körbenézett a szobában, mikor megpillantott minket kiszólt az ajtón. -Itt vannak!-kiáltotta, még ketten jöttek be. Le vágták rólunk a szíjat -Köszönöm. -mondtam. Gyengének éreztem magam még a beszédhez is. Felkaptak minket és kivittek az épületből. Lövéseket hallottam, de már tudtam, hogy biztonságban vagyunk. Kint már két mentő várt minket. Ott volt az apám és Jenny szülei is. Ránéztem Jenre, még mindig nem kelt fel. Ismét elájultam. A kórházban tértem magamhoz. Apám ott ült mellettem. Szemem könnybe lábadt. Ő csak nyugtatgatott. -Nem lesz semmi baj. Már vége.- Látszott rajta, hogy örül a jóllétemnek, de ekkor arca komorrá vált, s amit ezután közölt velem az szörnyű volt. Jenny meghalt, még a mentőbe. Kezemet az arcom elé tartottam és úgy zokogtam. Pár nap múlva kiengedtek a kórházból. Teljesen magamba fordultam. Nem léptem ki a házból, csak akkor amikor Jen temetésére mentem, nem beszéltem senkivel. Apám aggódni kezdett, ezért elküldött egy pszichológushoz. Jártam is rendszeresen, hetente kétszer. Eleinte jó volt valakivel megbeszélni ezeket a dolgokat, de később már fájt feltépni a régi sebeket. Sikeresen leérettségiztem, majd az Oxford jogi karára játam. Szerencsére az ott eltöltött idő alatt nem történt semmi tragédia. Miután lediplomáztam visszamentem apámhoz, nem volt szívem egyedül hagyni őt. Nagyon örült amikor hazaértem. Nemsokára felvettek egy ügyvéd cégnél gyakornoknak. Apám beteg lett. Teljesen kétségbe estem. A legjobb orvosokat rendeltem hozzá, hogy legalább ő maradjon életben a közelemben. Nem sokára felépült én pedig megkönnyebbültem, hogy nem kell őt is elveszítenem.




"Belépés a fátyolba" A papa születés napja volt,szerettem volna meglepni az öreget valami különlegessel, így hát neki is álltam róni az utcákat. Kirakatokat nézegetettem, bementem egy-egy boltba, de csalódottan jöttem ki. Már majdnem feladtam amikor egy régiség bolton akadt meg a szemem. Beléptem az ajtón. Rögtön megszólalt a kis csengő az ajtó felett. Nem reméltem túl sokat ettől az üzlettől sem, de azért szétnéztem. Egy gyönyörű faliórát vizslattam, nem tetszett nekem. Megpillantottam valamit a kereskedés hátsó részében, mintha egy makett lett volna. Érdeklődve mentem a tárgy felé. Az apám imádta a maketteket. Örültem volna ha a modellt épségben találom, mert akkor már nem kellett volna az ajándék témán idegeskednem. Odébb toltam a függönyt ami összehúzódott mihelyst átléptem rajta. Hirtelen hátra fordultam, próbáltam utána nyúlni, de már késő volt, minden elsötétedett előttem.



Egy nyakláncot vittem magammal amit még három éves koromban kaptam szüleimtől.


Jellemzők

Külső tulajdonságok:

  • Régi tulajdonságok: Közép hosszú, szőke haja volt, amit imádott dobálni. Szeme barna volt, bőre pedig szép, napbarnított. Nem tartozott a magas emberek közé, termete alacsony volt 164 cm.
  • Mostani tulajdonságok: Hosszú, kicsit göndör, barna haj. Szemei világoskékek, bőre fehér. Megnyúlt, körülbelül 185 cm. Alakja sokkal kecsesebb és nőiesebb.

Belső tulajdonságok: Imád vásárolni. Elkényeztetett, de nem fél verekedni sem. Mosolygós, kedves lány, bár néha amikor rossz napja van könnyen fel lehet húzni. Sokszor jár az anyja az eszében, arra gondol hogy büszke lenne-e rá. Van amikor teljesen felemészti a múlt és a fájdalom, ilyenkor nem ajánlatos beszélni vele. Szereti a társaságot, és persze a jó hangulatot.


Kedvencek:
Szín: vörös, kék (régen: rózsaszín)
Étel: vér (régen: palacsinta)
Ital: pezsgő (de csak a jó minőségű)
Tantárgy: Rajz, Irodalom
Növény: orchidea, rózsa


Életcélja: Megtalálni az igazit. Mindig erre vágyott, egy családra, amiből nem hiányzik senki sem. Még nem találta meg, de azért próbálkozik.


Egyéb: Szeret rajzolni és nem is csinálja rosszul. A szobája tele van a rajzaival és festvényeivel. Olvasni is szeret, mikor könyv kerül a kezébe nem teszi le addig amíg ki nem olvasta. Nem olvas ki többször egy könyvet.


Képességek

Ősi Hatalom 2p
Befolyásolás 1p
Denevérré válás 1p


Felhasználó

Főkarakter: Soraya Crusader

Rólam: Kilencedikes vagyok és szeretek írogatni, ezért regisztráltam ide is. Ugyanolyan magas vagyok mint a karakterem, tehát 185 cm és lány vagyok szóval nagyon utálom a magasságomat.

Meghívott: Magamtól jöttem. :)
Avatar
Soraya Crusader
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.08. 18:39
Karakterlap: [link]

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Soraya Crusader » 2013.05.08. 21:16

Képet nem tudom hova és hogyan kell berakni, ezért ide linkelem be. :)
Kép
Avatar
Soraya Crusader
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.08. 18:39
Karakterlap: [link]

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Laki » 2013.05.09. 07:31

Először is, üdv itt.

Kezdjük az elején: Az avatárt beilleszteni úgy tudod, hogy bal fenn megnyitod a "Felhasználói vezérlőpultot", majd középtájt lesz két gomb. Baloldalin "profil szerkesztése" legyen kiválasztva és akkor a másikon ki tudod választani az "avatár szerkesztése" opciót. Innen már egyszerű, de javaslom előbb paintben méretezd át a képet. Ha nem megy, akkor szólj és admin nénik/moderátor bácsik segítenek.

Pontok: Számold át, mert szerintem kicsit sokat költöttél. 5 pontot tudsz elkölteni és a szintek összeadódnak. Vagyis egy képesség 2. szintje nem 2 hanem 3 pont (1+2).

A kinézetnél volt egy apró szerkesztési hiba, amitől szétcsúszott.

Előtörténet: Nos, én azt javasolnám, hogy csiszolgass még rajta egy kicsit. Egy-egy eseményt megtudtunk hogy megtörtént, de részletek semmi és kicsit összecsapottnak tűnik. Nem hajt a tatár, dolgozzgass rajta egy cseppet még. És bár nem néztem meg a szószámot de szerintem az sincs meg a kötelező minimum.
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Soraya Crusader » 2013.05.09. 08:02

Rendben, köszönöm a véleményt és dolgozni fogok rajta. :)
Avatar
Soraya Crusader
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.08. 18:39
Karakterlap: [link]

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2013.05.09. 08:41

Szia!

Lakival egyetértek, várjuk a javítást. Addig is méretre vágtam neked a képet :) Ha nem tudod esetleg beilleszteni, szólj és megcsinálom neked^^

Kép
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Soraya Crusader » 2013.05.09. 08:45

Köszönöm szépen a képet. :)
Már kezdem is javítani.
Várom kritikákat majd, mert csak így lehet fejlődni. :D
Avatar
Soraya Crusader
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.08. 18:39
Karakterlap: [link]

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Soraya Crusader » 2013.05.09. 08:54

WÁÁÁÁÁ...nem tudom beraknia képet... Rabraquat megcsinálod nekem ha nagyon szépen megkérlek?? :)
Avatar
Soraya Crusader
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.08. 18:39
Karakterlap: [link]

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2013.05.09. 10:26

Meg is van :)
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2013.05.09. 10:49

Na, megkerültem én is. :D

Az lenne a kérésem, hogy amit Laki és Rab mondott, módosítsd, más kikötésem nincsen. Az előtörténet szószáma miatt pedig ne aggódj, már így is meghaladja a minimumot. Szólj, ha megvagy. :)
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Laki » 2013.05.09. 12:54

Képességeknél még mindig 1ponttal többet költöttél: Ősi hatalom 2 az 1+2 pont vagyis 3.

Na és most jön a kukacoskodás: 16 éves, egész életében elkényeztetett kislánynak combjába vágnak egy kést aztán összeszabdalják, ne haragudj, de én több éves harcművész múlttal se biztos hogy bírnám úgy mint a leírásod feltételezi. Nekem ez az elrablás-elszökés rész egy kicsit erőltetett. Én a helyedben ezt kihagynám belőle.

18 éves koráig nagyjából eljutunk aztán 7 év ugrás (25 a karaktere elvileg). Abban a 7 évben mi történik? Oh, és másik, 18 éves "királylány" (gazdag család, apuci cégvezető, el van kényeztetve) és átveszi az apja cégét? Alapjáraton azt mondanám, hogy nincs az az isten. Senki nem bízná rá a cégét egy kislányra friss érettségivel, talán még diplomával sem, hacsak nem haldoklik éppen. Bár még akkor is valószínűbb hogy egy testvér vagy jóbarát (szakmabeli) veszi át.

Ezeken szerintem gondolkozz el.
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Soraya Crusader » 2013.05.09. 14:23

Laki igazad van. Hülye vagyok, csak próbáltam gyorsan befejezni. Köszönöm az észrevételeket, javítani fogom, csak lehet, hogy holnap. :) És tényleg eléggé nagy hülyeséget írtam..
Avatar
Soraya Crusader
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.08. 18:39
Karakterlap: [link]

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Laki » 2013.05.13. 17:06

Ugyan már, nem vagy te hülye. Én viszont azért vagyok, hogy mindenbe belekössek amibe lehet és ezzel segítsek.
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Soraya Crusader » 2013.07.18. 18:07

Hát, megpróbáltam kijavítani. Remélem most már jó. :D
Avatar
Soraya Crusader
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.08. 18:39
Karakterlap: [link]

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2013.07.18. 22:21

Nah először is üdv nálunk!
Most szerintem nagyjából minden rendben van kicsi vámpír húgocskámmal. Volt még néhány apróbb helyesírási hiba, de szerintem így már jó lesz. Annyi még, hogy a képességeknél még mindig rosszul van elosztva az Ősi Hatalom 2p úgy számolódik, hogy az első szintet meg kell venned 1 p-ért és a másodikat 2 p-ért, tehát az összesen 3 pont. Vagyis így most hat pontot osztottál el összesen. Ez legyen öt és ha megvan, akkor szólj! :)
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.07.31. 00:54

Nah, most jól osztottad el a pontokat, szóval szerintem mostmár rendben lesz, részemről elfogadlak. :) Még egy jóváhagyót várj meg, aztán mehetsz is játszani. :) Addig is készítsd el az adatlapot is, mert arra is szükség lesz.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Soraya Crusader

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2013.08.01. 10:10

Nekem két apró észrevételem lenne:
1) a jövőbe a makett érintésével kerülnek a karakterek, bármennyire is megtévesztő a karakterlap vonatkozó része
2) azt írtad szeret verekedni, viszont előtörténet alapján semmi külön képzettsége nincsen hozzá. Ha ez így marad, a cicabokszon(hajhúzós-karmolós-visítós őrjöngés) kívül más stílust nem nagyon ismersz.

Az elsőt javítsd kérlek, a második vonatkozásában szabad kezet kapsz.
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion


Vissza: Várakozó karakterek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó