Garien Seardur

Garien Seardur

HozzászólásSzerző: Garien Seardur » 2012.08.24. 09:23

Általános

Karakter régi neve: Pedro Miguel

Karakter új neve: Garien Seardur

Kora: 25

Nem: Férfi

Születési hely: Barcelona, Spanyolország

Születési időpont: 1985. március 22.

Fátyolos város: Madrid, Spanyolország

Faj: Mágus

Előtörténet

Az 1985-ös év jól kezdődött a Katalánok Fővárosa számára, az FC Barca ugyanis megnyerte az előző szezont, a helyiek eufóriában voltak, hiszen tizenegy évet kellett várni rá (Sajnos a következőre a 90-es évekig újra várni kellett). Mindenki ünnepelt, hiszen a csapat, maga a Katalán Szív. Szüleim ablaka pontosan a La Rambla-ra nyílt, mikor édesanyám úgy gondolta, hogy ideje világra hoznia. Bevitték a kórházba és elég hosszú vajúdása után, 1985. Március 22-én kibújtam a napfényre, a Katalán forróságba. Mint minden itt élő gyermek, én is a fociba "őrültem bele". Sokat jártam edzésekre, de hamar kiderült, hogy én a lelátóról fogom élvezni csak a meccseket. Tizenöt éves koromban egy furcsa álmom volt. Egy fura zöld ruhás idegen látogatott meg.

- Szervusz Pedro, vagy hívjalak Gariennek? /Elgondolkodtam, hogy ki lehetett, ismerős volt és nem is./
- Ahogy gondolja uram, önben kit tisztelhetek? /Visszakérdeztem, mert nagyon kíváncsi voltam, mit fog mondani...érzetem, hogy igaz, amit mond./
- Merlin vagyok. /Felismertem. Igen, Az a Merlin volt, akikről a mesék szólnak. Mélyen meghajoltam felé, ezzel jelezve, hogy tudom ki ő./
- Ugyan fiam, amint átlépsz a fátylon egy küldöncöm jön majd érted, és megtanítja neked amit kell. /A szavak belém égtek, örökre megváltoztattak. Fizikailag is, ugyanis az egyik szemem kékje aranysárgává változott. - Kellesz nekünk Gyógyító Garien!

Az álom véget ért, én pedig izzadva ébredtem fel. Ránéztem az órára és alig egy fél perc telhetett el, pedig a beszélgetés és az egész álom legalább egy fél óra volt. Gyorsan kirohantam a fürdőszobába és sokkolt a hír, valóban aranysárga lett az egyik szemem. Ezután teljesen megváltoztam Garien-nek becéztettem magam a barátaimmal, és mindenféle mágiával kapcsolatos dolog érdekelni kezdett. Sokat jártam könyvtárakba és antikváriumba ezután, mindenféle könyvet beszerztem ezzel kapcsolatban. Egyre jobban belemélyedtem, mert hittem az álmomban. Annyira valóságos volt, annyira éreztem az igazát, hogy nem tudtam ettől szabadulni és a rabjává tett. Mikor dolgozni kezdtem is minden pénzemet erre költöttem, majd egyre jobban eladósodtam az „őrületem” miatt, ahogy a szüleim aggódó arccal többször is szóvá tették. Egy szektába léptem be, amely az hirdette, hogy a mágiának helye van a világban és mindenféle trükkökkel és szeánszokkal kápráztatva el a tagokat. „Fogékonyságomra” való tekintettel gyorsan törtem előre... természetesen a szüleimet teljesen elhanyagoltam, otthagytam az otthonom. Szinte az őrület határáig mentem el, mindenféle dolgokat vezettem be addig, hogy már a saját szektatársaim is kitagadtak és az utcára kerültem. Őrületem ellen már a hatóság is azt gondolta, hogy csak a fehér köpeny és gumiszoba segíthet.

Benyugtatózva ébredtem, viszont elmémben megjelent az oly különös álom és így vittek engem Madridba, ahol az elmegyógyintézet sötét csendje várt. Visszagondoltam életemre, tudtam, hogy most már csak szép fehér párnák várnak, így egyszerűbb volt. Hirtelen minden megvilágosodott, elmém kitisztult és egy szó ugrott be, amit hangosan kimondtam. - Merlin! Segíts! - másodikat már csak gondoltam, de ekkor karamboloztunk. Amikor eszméletlenségem véget ért, azonnal kiugrottam a kocsiból és rohanni kezdtem amerre csak lehetett. Egy kis régiségboltba ugrottam be, bujkáltam benne. Majd mikor kiderült, hogy már nem követ senki, körbenéztem és megláttam azt a várost a fátyol mögött. „A FÁTYOL MÖGÖTT!” Azonnal feltéptem és odanyúltam a maketthoz...majd eszméletemet vesztettem.



Jellemzők

Külső tulajdonságok:

  • Régi tulajdonságok: 175 cm magas, soványra fogyott, de napcserzette spanyol férfi. Haja hosszú fekete kócos lobonc, ami feltűnő az a szemei, az egyik kék a másik aranysárga. Ruházata használt, általában mások levetett holmiját használja, még akkor is, ha ügyel, hogy viszonylag tiszta legyen.
  • Mostani tulajdonságok: 170 cm magas, normál testalkatú ember. Csak fehér ruhában jár, fehér nadrág, fehér ing és fehér köpenye már messziről világít. Az egyik szeme kék, a másik sárga. Arcáról megnyugtató érzés sugárzik. Csapzott félhosszú haja töri csak meg a tökéletes jóságérzetet, mely ide-oda megy, saját útját járja.

Belső tulajdonságok: kedves, jó kedélyű, igazi gyógyító jellem. A fátylon átlépve teljesen megváltozott, a gonosz dolgokat mind maga mögött hagyta, mindenki tisztelettel beszél róla, aki ismeri és beszél vele pár szót.

Kedvencek: Fehér, állhatatosság, igazmondás, mágia

Életcélja: Gyógyítani akar, minél többet, minél jobban.

Egyéb: -

Képességek

Adomány: Gyógyító 5p

Felhasználó

Főkarakter: Rabraquat

Rólam: Lásd Rabraquatnál :)

Meghívott: -
Avatar
Garien Seardur
Zöldfülű
Zöldfülű
 
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2012.08.24. 09:13
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Rabraquat, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Garien Seardur

HozzászólásSzerző: Garien Seardur » 2012.08.24. 09:36

Elvileg kész, az ET 403 (+fátyolos rész) szó :D
Avatar
Garien Seardur
Zöldfülű
Zöldfülű
 
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2012.08.24. 09:13
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Rabraquat, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Garien Seardur

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.08.24. 09:56

Köszönöm, részemről el is fogadlak.
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Garien Seardur

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.08.24. 10:22

Szintén elfogadva. :)
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne


Vissza: Mágiahasználók

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó