HIRIG

HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.08.30. 18:31

Általånos


Karakter régi neve: Hilary Gere

Karakter Ășj neve: Hirig

Kora: 22

Nem: EgyértelmƱ.

SzĂŒletĂ©si hely: USA, Philadelphia

SzĂŒletĂ©si idƑpont: 1988. 10. 07.

FĂĄtyolos vĂĄros: Philadelphia

Faj: TĂŒndĂ©r.


ElƑtörtĂ©net


Egy szem lĂĄnygyermekkĂ©nt szĂŒletett, egy nagyon jĂłmĂłdĂș csalĂĄdba. Ahol nĂ©gy fivĂ©re Ă©s apja mĂĄr az elsƑ pillanattĂłl kezdve elkĂ©nyeztette szeretetĂ©vel. Ennek ellenĂ©re nem viselkedett elkĂ©nyeztetett, hisztis tyĂșkkĂ©nt. SzĂŒlei sokat utaztak a munkĂĄik miatt, de igyekeztek mindig idƑt fordĂ­tani a gyerekeikre. EzĂ©rt inkĂĄbb idejĂ©t a barĂĄtaival, Ă©s testvĂ©reivel töltötte. ElƑbbieket gondosan vĂĄlogatta maga körĂ©, fivĂ©reivel meg mindig jĂł cinkostĂĄrsak voltak. Nagyon jĂł testvĂ©ri viszonyt mondhattak magukĂ©nak. Mindig Ƒk voltak az elsƑk, ha valami gondja volt, nem a barĂĄtaihoz fordult. TalĂĄn azĂ©rt is, mert nem nyĂ­lt meg sokĂĄig igazĂĄn senkinek, mindig megtartotta a kĂ©t lĂ©pĂ©s tĂĄvolsĂĄgot. MĂ­gnem a közĂ©piskolai Ă©vek alatt egy nagyon jĂł barĂĄtra tett szert (akihez testvĂ©ri szeretett köti), egy kedves Ă©s barĂĄtsĂĄgos fiĂș szemĂ©lyĂ©ben, akit a csalĂĄd is elfogadott, fĂŒggetlenĂŒl attĂłl, hogy nem abban a rĂ©tegben mozgott, mint Ƒk Ă©s idƑsebb hĂ©t Ă©vvel HilarynĂ©l. Aki tanulmĂĄnyi eredmĂ©nyei Ă©s csalĂĄdi hĂĄttere miatt is egyarĂĄnt nĂ©pszerƱ volt az iskolĂĄban. Ö volt az osztĂĄlyban a csinibaba, a sznob Ă©s az okos tojĂĄs is egyszerre. EzĂ©rt a fiĂșk Ă©rtelemszerƱen körĂŒlötte keringtek. Nem egy udvarlĂłja volt abban az idƑben, mĂ©g akkor is, mikor egyĂŒtt volt az aktuĂĄlis barĂĄtjĂĄval. Sajnos soha nem jĂĄrt igazĂĄn szerencsĂ©sen egyikkel sem. Mindig volt valami, ami miatt hamar vĂ©ge lett kapcsolatainak. Többnyire megcsaltĂĄk, mert nem tudtak igazĂĄn nƑkĂ©nt tekinteni, hiszen inkĂĄbb jĂł barĂĄt volt, sem mint az a buta cicababa, amit akartak a fiĂșk abban a korban. Az apai Ă©s a fivĂ©ri gondoskodĂĄs Ă©s odafigyelĂ©s miatt hamar meg tanulta hogyan lehet a fĂ©rfi nemet befolyĂĄsolni, irĂĄnyĂ­tani, ha el akar valamit Ă©rni. JĂłl meg tanulta Ă­gy azt mellettĂŒk, hogy a fiĂș barĂĄtai-ismerƑsei körĂ©ben hogyan kell a mĂĄsik nemmel bĂĄnni, kezelni vagy lekezelni. ElƑbb megtalĂĄlta egy fĂ©rfival a közös hangnemet, mint a nƑkkel ez miatt is tekintettek rĂĄ pajtĂĄskĂ©nt, mint a gyengĂ©bbik nem kĂ©pviselƑjekĂ©nt. KĂ©sƑbb tanulmĂĄnyait, a termĂ©szetgyĂłgyĂĄszat irĂĄnyĂĄban vĂ©gezte az orvosi egyetemen, pĂ©ldĂĄsan, osztĂĄlyelsƑkĂ©nt. Emellett mĂĄsodszakmakĂ©nt a kertĂ©szet Ă©rdekelte, Ă­gy egy neves fƑiskolĂĄba jĂĄrt ez idƑ alatt. Suli Ă©vei alatt fontos volt szĂĄmĂĄra a tanulĂĄs, de mellette a kikapcsolĂłdĂĄs is.
A bulik, a szĂłrakozĂĄs Ă©s a gyorsulĂĄsi-drift versenyek (pĂĄr versenyt meg is nyert), mind aktĂ­v rĂ©szesei voltak Ă©letĂ©nek. Ezekben az idƑkben kezdett el kerteket is tervezni. Legjobb barĂĄtja (Gabriel) nagyon sok jĂłba Ă©s rosszba belevitte Hilaryt. Ö volt az, aki megtanĂ­totta autĂłt, motort vezetni Ă©s megszerettette vele a kĂĄvĂ©-kĂŒlönlegessĂ©geket, aminek hatĂĄsĂĄra a La Caffe La Terra nevƱ kis kĂĄvĂ©zĂłban olykor-olykor baristĂĄlkodik ha teheti, melynek a tulaja, legjobb barĂĄtja, Gab. Ennek a kĂĄvĂ©zĂłnak a kert-terasz rĂ©szĂ©t Hilary tervezte meg. SzĂŒleitƑl kĂŒlön Ă©l, amiĂłta az egyetemi tanulmĂĄnyait elkezdte. Ez többször okozott feszĂŒltsĂ©get szĂŒlei Ă©s közte, mert Ă­gy nem tudtĂĄk leellenƑrizni, kivel megy fel, mikor van otthon, vagy mikor van nĂĄla hĂĄzibuli. Viszont jobb volt ez környezetĂ©nek, hiszen tipikus reggeli mĂ©regzsĂĄk, kelĂ©sei mindig nehezen indulnak Ă©s vagy fĂ©l liter kĂĄvĂ©t kell meginnia, hogy Ă©ber ĂĄllapotba kerĂŒljön (persze Ă©hgyomorra Ă©s cigi kĂ­sĂ©retĂ©ben adja ezt elƑ), amĂ­g ez nincs meg addig nem Ă©rdemes, nem jĂł hozzĂĄ szĂłlni, mivel nem Ă©rti meg, nem fogja fel Ă©s morog, csĂșnyĂĄn nĂ©z arra, aki megzavarja reggeli Ă©bredezĂ©sĂ©t. Ez kb egy olyan ĂłrĂĄs intervallum.
GyakornokkĂ©nt dolgozott az egyik neves klinikĂĄn. Mivel nagyon jĂł Ă©s gyors tanulĂł ezĂ©rt a rezidensi kötelezƑen letöltött Ă©veinek mĂĄr a vĂ©gĂ©n jĂĄrt. FelĂŒgyelƑ orvosa teljesen megbĂ­zott benne Ă©s nem is ellenƑrizgette folyton.



Belépés a fåtyolba


Volt pĂĄr vitĂĄm a szĂŒleimmel az Ă©letem sorĂĄn, nem tagadom, de hĂĄt kinek nem?! Most is Ă©pp egy friss szĂłvĂĄltĂĄs utĂĄn vagyok Ă©s Ășgy döntöttem, elmegyek egy kisebb bevĂĄsĂĄrlĂł körĂștra, hogy elfelejtsem a rossz dolgokat Ă©s jĂłl Ă©rezzem magam, amikor talĂĄltam egy kis boltot, ahol mindenfĂ©le rĂ©gisĂ©get Ă©s csecsebecsĂ©t, lim-lomot ĂĄrulnak, ami fel keltette az Ă©rdeklƑdĂ©sem. Lassan Ășgyis el kell kezdeni kinĂ©zni mit is vegyĂŒnk ajĂĄndĂ©kba szeretteinknek. Így hĂĄt nagyon kapĂłra jött ez a kis hangulatos bolt. Ki is szemeltem egy kopott Ă©s fakĂł bƑrkötĂ©ses könyvet, hogy megveszem az egyik bĂĄtyĂĄmnak, a könyves polcok Ă©s az antik bĂștorok között.
Amit csak Ășgy Ă©rhettem el, hogy az egyik polcon (vĂ©kony kis kĂ©tujjnyi vastag szabad felĂŒletre) lĂĄbujjhegyre ĂĄllva, ĂĄgaskodva (lĂ©tra Ă©s szĂ©k hĂ­jĂĄn) prĂłbĂĄltam leszedni.
- MĂĄr csak egy kicsi
 kicsi hiĂĄnyzik Ă©s elĂ©rem. - Motyogtam magam elĂ©, miközben ĂĄgaskodtam Ă©s igyekeztem egyensĂșlyozni mĂĄsik lĂĄbammal, nehogy rĂĄessek a hĂĄtam mögött lĂ©vƑ terepasztalra, melyet szolidan több baldachin, könnyƱ Ă©s nehĂ©z fĂŒggöny vĂĄlaszt el.
Ahogy egyensĂșlyoztam a lĂĄbammal, bele gabalyodtam az egyik anyagba, Ă©s ahogy igyekeztem kiszabadĂ­tani magamat a kellemes tapintĂĄsĂș, de mĂ©gis kellemetlen fogsĂĄgbĂłl, elvesztettem az egyensĂșlyom Ă©s halk kĂĄromkodĂĄs közepette leestem a könyves polcrĂłl, a kelmĂ©k Ă©s a bĂștorok közĂ©. Nem volt szerencsĂ©m, ahogy földet Ă©rtem valahova beĂŒthettem a fejem, mert elvesztettem az eszmĂ©ltem. Amikor az elsƑ gondolatok ezutĂĄn elƑjöttek, Ășgy Ă©reztem, hogy csak ĂĄlmodom, mert nem ott voltam abban a kis boltban, minden olyan mĂĄs, olyan nagy Ă©s furcsa volt. HihetetlenĂŒl Ă©lethƱ, mĂ©gis a kĂ©pzeletem hatĂĄrĂĄn tĂșli volt minden. – Minden olyan nagy
– motyogtam. - 
nagyon nagy.




JellemzƑk


KĂŒlsƑ tulajdonsĂĄgok:
  • RĂ©gi tulajdonsĂĄgok: HosszĂș szƑke haja, mint a bĂșzamezƑ omlott vĂĄllaira, hĂĄta közepĂ©ig. ÁthatĂł vilĂĄgos-kĂ©kesszĂŒrke szemei, dacos ajkai, vĂ©kony finoman Ă­ves arca szĂ©pnek mondott. KarcsĂș, sportos testfelĂ©pĂ­tĂ©se, hosszĂșkĂĄs lĂĄbai mind összhangban volt, könnyed jĂĄrĂĄsĂĄval.


  • Mostani tulajdonsĂĄgok: „Fekete-lila hosszĂș egyenes szĂĄlĂș haja, mint a selyem. Kreol, napbarnĂ­tott bƑre, mint a mĂĄrvĂĄny. Ibolya lila keretes-ezĂŒst szĂŒrke Ă­risze, mint a gyöngy. HalvĂĄny, vilĂĄgos szĂ­nƱ ajka, mint a karamell.” Futott vĂ©gig a gondolat az agyĂĄn elƑször, amint meglĂĄtta Ășj voltĂĄt. KarcsĂș testfelĂ©pĂ­tĂ©sƱ, fekete-lilĂĄs keskeny-szĂ©pen Ă­velƑ, ĂĄttetszƑ, feketĂ©s-lilĂĄs tĂŒndeszĂĄrnya (mely akkora, mint Ƒ, azaz 21cm), hegyes fĂŒlei mind összhangba ĂĄllt ruhĂĄjĂĄval, mely fekete alapon, lilĂĄs-ezĂŒstös szĂ­njĂĄtszĂł, mĂ©ly dekoltĂĄzsĂș, oldalt csĂ­pƑig felskiccelt, bokĂĄig Ă©rƑ, hĂĄromnegyedig Ă©rƑ hosszĂș ujjĂș kasmĂ­r ruha, egy ezĂŒstös csĂ­pƑn hanyagul körbeölelt öv Ă©s egy tĂ©rdig Ă©rƑ finom tapintĂĄsĂș, fekete, lapos talpĂș, sötĂ©tlila mintĂĄs szegĂ©lyƱ cipƑ volt.


BelsƑ tulajdonságok:

BarĂĄtait gondosan vĂĄlogatja meg Ă©s megtartja a kĂ©t lĂ©pĂ©s tĂĄvolsĂĄgot mindenki mĂĄssal szemben. Akit egyszer a szĂ­vĂ©be zĂĄr annak nagyon nehĂ©z onnan kikerĂŒlnie Ă©s nagyon sok örĂŒltsĂ©gre kĂ©pes az a szemĂ©ly miatt, Ă©rdekĂ©ben megtenni. Ugyanakkor tipikus skorpiĂł is egyben, több Ă©ves sĂ©relmet kĂ©pes visszafizetni Ă©vek mĂșlva, amikor alkalma adĂłdik rĂĄ. Nagyon makacs Ă©s kĂ­vĂĄncsi termĂ©szetƱ.



Kedvencek:
SzĂ­n: fekete-lila, Ă©tel: hĂșs, ital: kĂĄvĂ©, tantĂĄrgy: biolĂłgia, törtĂ©nekem, növĂ©ny: liliom, ĂĄllat: kutya, könyv: Monte Cristo grĂłfja (Alexandre Dumas), stb.

ÉletcĂ©lja:
* Meg akarja ölni Graefitet.
* Vissza akarja szerezni a FƑnix tollat, Ieast is meg akarja ölni.
* Went megszabadítani, akårcsak a többi lidércet åtkåtól.
* TĂŒndekirĂĄlynƑvĂ© akar vĂĄlni (csak mĂ©g nem tudja).
* A LidĂ©rcek ÚrnƑje akar lenni.

Egyéb:
GyƱlöli Graefitet. Kedveli Raphaelt (nah jó, szerelmes belé).


Képességek

  • ÁtvĂĄltozĂĄs 2p;
  • VĂ©rnektĂĄr 1p;
(Elosztható 5 / elköltött pontok 4)


FelhasznĂĄlĂł


FƑkarakter: -
RĂłlam: -
MeghĂ­vott: -
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Lynarin Seeragic » 2012.08.30. 21:04

Üdv Ășjra köztĂŒnk! :)
Remek, remek, mĂ©g tƑled is kĂ©rnĂ©k egy 400 szavasra bƑvĂ­tett elƑtörit Ă©s ha az kĂ©sz van, akkor szĂłlj Ă©s mĂĄr tĂ©nyleg elfogadlak. :)
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

KĂ©p
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak Ă©s Vizek kirĂĄlynƑje, vĂĄmpĂ­r hercegnƑ
Árnyak Ă©s Vizek kirĂĄlynƑje, vĂĄmpĂ­r hercegnƑ
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.08.31. 20:59

Azt hiszem -a kis csalĂĄs miatt-, megvan a követelmĂ©nykĂ©nt szereplƑ 400szĂł, az elƑtörtĂ©netben. ;)
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya

Re: HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Lynarin Seeragic » 2012.08.31. 22:38

Nos akkor én pedig, immår teljesen komolyan, elfogadlak. :) Még valaki biccentése, és röppenhetsz is jåtszani. :)
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

KĂ©p
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak Ă©s Vizek kirĂĄlynƑje, vĂĄmpĂ­r hercegnƑ
Árnyak Ă©s Vizek kirĂĄlynƑje, vĂĄmpĂ­r hercegnƑ
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: JĂłindulat » 2012.08.31. 23:08

Ha csak ez hiĂĄnyzik: elfogadlak. (Mert megtehetem. :P)

NyomĂĄs adatlapot Ă­rni! :)
A jósåg nem azonos a jóhiszemƱ årtatlansåggal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
JĂłindulat
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
MesĂ©lƑ - ÁltalĂĄnos moderĂĄtor
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
TartĂłzkodĂĄsi hely: Budapest
TovĂĄbbi karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: HIRIG

HozzĂĄszĂłlĂĄsSzerzƑ: Faerman Niqecanuwa Mikomi » 2012.08.31. 23:14

Ott is elfogadĂĄsra Ă©s instrukciĂłkra vĂĄrok Édesem :P
Hirig

Az Ă©letrƑl tudom, hogy vĂ©ges, de akadnak pillanatai, melyek felĂ©rnek az örökkĂ©valĂłsĂĄggal.
Ne keverd össze a szemĂ©lyisĂ©gemet a viselkedĂ©semmel, mert a szemĂ©lyisĂ©gem Én vagyok, a viselkedĂ©sem pedig attĂłl fĂŒgg, hogy Te ki vagy!
Nem test vagyok, amelynek lelke van, hanem lélek, aminek van egy låtható része, amit testnek hívnak.

KĂ©p

ÁtvĂĄltozĂĄs 4p; SzĂĄrnyaid nem többek szĂ©pen rajzolt tetovĂĄlĂĄsnĂĄl, mikor megnƑsz, csak hozzĂĄĂ©rtƑ mondja meg, hogy tĂŒndĂ©r vagy. VĂ©rnektĂĄr 1p; Ha megharapsz valakit, a vĂ©rĂ©bƑl meg tudod mondani, milyen fajĂș. ZöldbeszĂ©d 1p; Ezzel a kĂ©pessĂ©ggel megĂ©rteted magadat az Ă©lƑ növĂ©nyekkel, kĂ©rheted, hogy tegyenek, vagy ne tegyenek valamit (GombĂĄk, virĂĄgok).
Avatar
Faerman Niqecanuwa Mikomi
Arisztokrata
Arisztokrata
 
HozzĂĄszĂłlĂĄsok: 334
Csatlakozott: 2012.08.30. 07:42
TartĂłzkodĂĄsi hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
TovĂĄbbi karakterek: Tereus
Lyendryana Daimon
Drun
Alva
Lamya


Vissza: Feyek: TĂŒndĂ©rek

Ki van itt

JelenlĂ©vƑ fĂłrumuzĂłk: nincs regisztrĂĄlt felhasznĂĄlĂł