Alivyanara

Alivyanara

HozzászólásSzerző: Alivyanara » 2013.03.09. 23:10

Általános

Karakter régi neve: Enss Szilvia

Karakter új neve: Alivyanara

Kora: 24 év

Nem:

Születési hely: Szeged

Születési időpont: 1988 december 10

Fátyolos város: Budapest

Faj: Fekete sidhe

Előtörténet

1988-ban születem, Szegeden. Sok barátom volt, folyton velük voltam, igaz, a szüleimmel nem sok időt töltöttem, de nagyon szerettem őket. Folyton kirándultunk, imádtam az erdőkbe és a hegyekbe sétálni a barátaimmal, persze mindig volt velünk felnőtt, hiszen egy szülő sem engedné el a gyermekér egyedül az erdőbe, ahol rátámadhatnak az állatok, vagy a hegyekbe, ahol leeshet egy szikláról. Persze azért estem nagyokat a lábam is a kezem is tört már el, de nem érdekelt, hiszen imádtam a természetében járni. Talán 10 éves lehettem, mikor a házunk leégett, benne a szüleimmel, én szokás szerint nem voltam otthon, a bandával mentünk be a városba fagylaltért, hiszen akkor nyáron nagyon meleg volt, nekünk pedig kellett valami, ami lehűsít. Nagyon hiányoztak a szüleim, sokáig depressziós voltam miatta, bűntudatot éreztem, hogy több időt kellett volna velük töltenem. Egyedül ők voltak nekem, a nagyszüleim régen meghaltak, egyedül apámnak volt egy bátya, aki örökbe fogadhatott volna, de ő nem vállalta el a nevelésemet, így árvaházba kerültem. A régi barátaim sosem kerestek fel, nem hiányoztam nekik, talán ezért mondták mindig, hogy jobb kevés, de igazi barát, mint sok hamis. Sokat piszkáltak és bántottak az árvaházban a nagyobbak, akik már régóta ott voltak, de találkoztam két lánnyal, akik nagyon kedvesek voltak velem, gyorsan összebarátkoztunk és minden egyes napot együtt töltöttünk. 14 éves lehettem, mikor egy család örökbefogadott, azt hittem, soha nem fog megtörténni, de megtörtént. Hiányoztak a barátaim és rossz volt újra elválni azoktól, akiket szerettem, megfogadtam, hogy amin tudok, felkeresem őket, de sajnos többször nem futottunk össze. Egy gazdag és kedves családba kerültem, a nevelőanyukám ügyvéd, még a nevelőapukám bíró volt. Egy per során ismerkedtek össze és rögtön egymásba szerettek, legalábbis ezt mondták nekem. Nem voltak, gyermekeik, hiszen az új anyukám nem szülhetett, ezért fogadtak örökbe engem, hogy azért legyen szülő szerep is az életükbe, aminek én csak örülni tudtam. Sokat tanultam, főiskolára jártam és sikeresen el is végeztem, jó állásom lett. Nagyon hiányoztak vér szerinti szüleim, de az újakat is nagyon megszerettem. Próbáltak rávenni az új szüleim a sportra, de soha nem értették meg, hogy én ebben nagyon tehetségtelen vagyok. Ha nem ment a foci beírattak kézilabdára, miután ez sem ment kosárra, és ez így ment hosszú éveken át még aztán fel nem adták. Az vált a mániájukká, hogy kiderítsék, mibe vagyok jó, hiába mondtam nekik, hogy nem vagyok egy különleges ember, csak egy a sok átlagos ember közül, de ők nem hittek nekem, mindig azt mondták, hogy szerintük én nem azért születtem erre a bolygóra, hogy családot alapítsak és gyerekeim legyenek, ez volt a mániájuk, amit nagyon utáltam bennük.

"Belépés a fátyolba"
A barátaimmal találkoztam aznap is, már sötétedett mikor egyedül indultam haza. Éhes lettem ezért apró eldugott utcákon próbáltam lerövidíteni az utat hazafelé. Megpillantottam egy apró boltocskát és mivel még volt nálam pénz arra gondoltam, hogy beugrok, hátha van valami, amivel jóllakhatok. A boltban nem volt senki, ezért körülnéztem, hátha megtalálom a tulajdonost. Mentem volna ki az üzletből, már kinyitottam az ajtót, mikor a boltban megpillantottam egy fátylat és ahogy a huzat lengette egy makettet mögötte. Nagyon megtetszett ezért visszamentem, hogy közelebbről is szemügyre vehessem. Odamentem, de mikor hozzáértem a fátyolhoz eltűnt minden.

Jellemzők

Külső tulajdonságok: Nvílegyenes fekete vállig érő hajam, kicsit barnás bőröm és kék szemeim voltak mielőtt átléptem, most a hajam hófehér és a bőröm is sokkal világosabb. Magasabb lettem, sokkal szebb és kecsesebb, aminek csak örülni tudok.
Belső tulajdonságok: Barátságos és segítőkész vagyok, soha sem harcolok, talán csak akkor, ha az életem múlik rajta. Próbálok mindenkivel kedves lenni, senkit sem szeretnék megbántani. Nagyon jól kijövök mindenkivel, imádok barátkozni és világot látni.

Kedvencek: Sétálás, barátkozás

Életcélja: Nincs életcélom, sodródom az árral.

Képességek

Isteni hatalom: Föld
Felvett hatalom: Föld 1. szint
Karizma: 2 pont
Türelem: 2 pont

Főkarakter: -

Meghívott: Lisim
Avatar
Alivyanara
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.03.04. 16:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Alivyanara

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.03.10. 11:41

Nos először is üdv nálunk!
Másodszor az előtörténeted nagyon rövid 400 szó a minimum, szóval ezt bővítsd kérlek a külső és belső tulajdonságokkal egyetemben. Aztán szólj ha kész.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Alivyanara

HozzászólásSzerző: Alivyanara » 2013.03.10. 12:14

Köszönöm szépen. Kijavítottam.
Avatar
Alivyanara
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.03.04. 16:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Alivyanara

HozzászólásSzerző: Laki » 2013.03.10. 12:48

Apró kérdés, lincseljetek meg érte nyugodtan: A karaktered Szegeden született, sehol nincs említve (vagy csak nem láttam?) hogy nem magyar származású. Akkor ez a név, hogy "Enss Vlia" hogy jött? Nem vagyok nyelvész, de senki ne akarja azt mondani, hogy ez magyar név!
- Imádkoztál ma már?

A bitófán is csak addig nehéz, amíg hozzá nem szokik az ember.

M.A.G.U.S. utolsó szavak:
"Oh, hogy Ranagol verné beléd azt a kosfejes kékerest! - Dagoneth, kráni száműzött, miután a harmadjára és utoljára érték utol a Birodalom fejvadászai."

"Ember tervez, Darton perverz. - Lucius, Darton pap, midőn dwoon papok karóba készültek húzni majd máglyára vetni."

Frags: Vera Rider
Avatar
Laki
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.09.24. 13:14
További karakterek: Fenrir, Legion, Himura Kaoru, Murgen

Re: Alivyanara

HozzászólásSzerző: Alivyanara » 2013.03.10. 13:08

Átírtam, remélem jó lesz :)
Avatar
Alivyanara
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.03.04. 16:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Alivyanara

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.03.10. 17:34

Nos részemről oké, elfogadva. Még várd meg egy staff bólintását, aztán mehetsz játszani.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Alivyanara

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2013.03.10. 18:56

Elfogadható a sztori, már csak a képességeket érdemes átnézned. Pillanatnyilag ha jól számolok, semmi pontot nem költöttél sidhe képességekre, vagyis 5 elosztható pontból gazdálkodhatsz.
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Alivyanara

HozzászólásSzerző: Alivyanara » 2013.03.11. 18:39

kész :)
Avatar
Alivyanara
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.03.04. 16:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Alivyanara

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.03.11. 20:33

Ez így meg 6 elosztott pont, mert a képességpontokból minden szintet meg kell venned. Tehát a Türelem nem 2 pont, hanem 1+2 pont ami ugye 3 vagyis összesen hatot osztottál el.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Alivyanara

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2013.03.11. 22:00

Jó lesz a pontosztás, mivel a Föld 1 bónuszt ad rá, vagyis az 1. szint ingyen van. ;) Részemről elfogadva. Ha az adatlapod is kész, akár mehetsz is a nagyi boltjába. ;)
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion


Vissza: Feyek: Fekete Sidhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó